Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • hmmm no skoda tak teda idem objednat aj ja, a kolko a ake si vzala?

• tak vzala som si styri po 1600 lupienok je v jednom

• ten fecko nevie ani povedat cenu, stale mi omielali ze sa dohodneme, ale on je skor na interierove fotky teda atelierove, furt hucal ze maju vacsiu hodnotu, a vonku foti len v parku a to je uz strasne otrepane, aspon podla mna

• Sponzor fóra
  • jaj tak akoze april je dost saleny takze neviem no,teraz...a akoze ja by som potrebovala aspon priblizne lenze ked mi nepovie tak kaslem lebo sak potrebujem aspon nejaku sumu vediet...

• tak ja platim za fotenie vonku bez kostola a hostiny 150€

• to fakt a kde jedna kamoska mi vravela ze tiez tak plati ale ona v atelieri ale len neviem par fotiek

• tak moj fotograf 200 zaberov 50 na papier + taka kolaz fotiek, no mozem ti dat na neho cislo ale neviem ked mame rovnaky termin ci bude stihat...

• no tak to asi tazko ale neva ja uz nieco vymyslim ale aj tak dakujem 🙂a ty aku budes mat vyzdobu?

• no tak to neviem, chytala ma fialkova a teraz uvazujem nad klasikou červenou, neviem aj oranzova sa mi paci...fakt netusim

• tak ja by som ti odporucila fialkovu alebo tu oranzovu...neviem ta cervena nejak mi nereze...

• ale som videla kombinaciu cerveno oranzova a bola pekna...odskocim milovanemu urobit veceru

• hej tak to som este nevidela..

• ved tu ktori dal stranku s farebnymi kombinaciami a tam som to videla, ty budes mat zelenu??? spoluziacka mala taku a nechcem aby sme mali rovnaku

• Ahojte,
    ja sa vydavam 17.04., ale zatial som na svoju svadbu nemala cas velmi... Svadba bude v PP. Mam fotografa, salu mam rezervovanu, ale musim uz zaplatit zalohu, lebo ma niekto predbehne 😞 a na fare mi povedali, ze na buduci rok zapisuju az v decembri 😞 trochu mi z toho zviera zaludok... Bola som teraz kamoske fotit na svadbe a ked som videla, ze co mi vsetko treba, tak sa mi ani nechce do toho 😛
    Bola som aj satky uz skusat, v Angele v Prešove a v Princess v KE, ale zatial som tie prave nenasla.

• Zabudla som povedat, ze byvam v PO...

• Sponzor fóra
  • hej a v Chorvatsku sme si kupili krizik, ak sa to rata 🙂

• Misumich vitaj medzi nami.Mysli,ze tie hlavne veci uz vacsina z nas ma zajednane a pomalicky mozme riesit detaily.
    Ako vravis,je toho odst,ale postupne sa to da zvladnut.Moja kamoska zorganizovala svadbu za necele dva mesiace,ale mala riadne stresy,tak ja radsej pomaly a postupne.
    My sme dnes zaplatili zalohu za dj,lebo uz mal aj dalsich zaujemcov,tak sme to muslei potvrdit.Ale tesim sa,ze ho mame my a nikto nam ho nevtfukol🙂)

• ahojte aprilove nevesticky 🙂
    Ja sa vydavam 10.4. Zatial mame rezervovanu salu, dj, kameramana. Satky sa chystam omrknut nejak koncom septembra a na fotografa nemam ziadny dobry tip. Som z Ba, pomoze mi niektora? 🙂

• ha, no v BA je asi vela dobrych fotografov, bohuzial prehlad nemam, lebo pre mna by boli bud drahy, alebo by neprisli 😞
    Ale mne osobne sa zo zapadu paci Jan Cechovsky z Banoviec nad Bebravou (a chodi aj do BA tusim) a Katka Zitnanska z Nitry (aj v tomto poradi). Ale videla som z BA vela dobrych, len som im nejako nevenovala pozornost.

• no tak ja som musela dat zaloha za salu uz koncom jula lebo by mi to niekto vyfukol a kameramana ktoreho sme chceli uz nemal ani volne len budeme mat niekoho z jeho studia...
    misumich:ja som bola v salone erika v po,a maju tam v celku spoko saty ono zalezi aj ci si velmi narocna a samozrejme kazdy ma iny vkus no vyskusaj, a taktiez zalezi od toho kolko si ochotna dat za saty za pozicanie..

• salon erika je asi cenovo najpristupnejsi

• a ešte molen ten ma tiež skoro take ceny ako v erike, aj lacnejšie ale naozaj to zaleži od toho aka je nevesta naročna, ja chcem šaty ktore budu na mne pekne vyzerať čiže vobec mi nejde o značku šiat ako niektorym

• presne,presne ja mam na to taky isty nazor ja musim mat take v ktorych sa budem dobre citim a sadnu mi lebo ja som taka nizsia a co som bola nedavno skusat tak niektore ma dost skracovali😞disappointed:ale vybrala som si..

• Ahojte dievcence,
    tak ja som nestastna z toho, ze netusim akej farby bude svadobna vyzdoba 😞 Presovcanky poradte prosim, aka farba sa hodi do Sarisparku. Ja som restiku videla len na fotkach, lebo kedsom tam bola pozriet, tak tam prave bola svadba, takze nemohla som... a nebyvam v PO...

Inac v piatok ideme na prve stretnutie s fararom,takze som zvedava...

A neporadite nejaku vybornu, nie len dobru, cukrarku v Presove a okoli??? Na tortu potiahnutu marcipanom, ktora pouziva len tie naj ingrediencie a nie hnusne margariny...

• ahoj tinkyy:tak co sa tyka vyzdoby to ja netusim ved zvol si hlavne farbu aka sa tebe paci a tak to potom aj vsetko prisposob..co sa tyka cukrarky ja co ti mozem povedat ze ake su tu,tak v ruskej novej vsi su asi tri a taktiez na budovatelskej ak vies kde to je je tam tiez jedna super taka ako predajna alebo nieco take co pecu rozne a maju tam aj foto a da sa s nimi dohodnut..

• Drobcek diky za tipy na cukrarky, poslem tam sestru na omrknutie
    Inac mne sa paci ruzova taka syta, ale tam sa nehodi, takze asi tak...

• a ake tam su farby to nevies?

• sarispark je ako salas takze nieco take prirodne.... a kde je ten molen??? nad ukrajinou ste nepremýšľali???

• keterin molenje na trojici hned pri zastavke mhd, spoločný vchod do salonu Tatiana,a nad ukrajinou sme tiež rozmyyšlali ale nemame pasy tak asi nič z toho ale chystame sa do poľska tak snad tam niečo najdeme

• keterin na ukrajine som bola a aj sa mi pacili aj cenovo to bolo v pohode ale v salone mas proste omnoho lepsi vyber ..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov