Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
ja si asi ani balerinky nebudem kupovat ja difam ze vydrzim:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem musiet mat vyssie opatky...priatel ma skoro 2 m a ja ani 170 cm...som zvedava ako to vydrzim... co uz, ked sa mi pacia vysoki driecni suhajovia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne pre krasu treba trpiet
Odpovedať
no ten moj ma skoro 1.8 a ja ani 1.6,ale nejako velmi vysoke ani nechcem,ale nebudu ani nizke:-))
Odpovedať
Ahojte dievcata,tak sa vam musim pochvalit,ze uz mam vybrate a revervovane saty:-)))tak sa vytesujem. Vy mate co nove?ako pokracujete s pripravami?pekny vikend zelam vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dnes boli pozerat obrucky, ale nic nas nejak extra nenadchlo :-|
Odpovedať
aj my sme boli vyberat obrucky a na saty idem este nakoniec pozriet na ukrajinu. keterin:uz si bola na ukrajine na saty popozerat?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, normalne aj ja zacinam uvazovat o navsteve ukrajiny (ocov kolega vravel, ze jeho dcera si tam kupovala saty). Nikdy som tam ale nebola. Kam sa chodia kupovat saty. Maju tam aj take jednoduchsie, alebo len samy lesk a volan? Neviete?
Odpovedať
tinka ja som tam bola uz vela krat chodi sa na taky trh a tam maju v takych stankoch,a maju tam rozne aj jednoduche aj vycackane a za super ceny a potom ich este mozes predat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nie este som nebola, ale bolo by fajn keby sme isli spolu ;-)
Odpovedať
tak ja by som mala ist niekedy v oktobri s jednym zajazdom ale ktoreho este presne neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja tak chcem ist ale nie zajazdom ale normalne sadkou, pretoze ona vobec na hranici nestoji a nmemam chut tvrdnut tam hodiny
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ano to mas pravdu ale ja co chodim tym zajazdom tak naposledy sme stali asi len necelu hodinu..ale uvidime..a skym ides?ja idem so segrou
Odpovedať
Profilova fotka
no asi s mamou, to mi take partacky
Odpovedať
Profilova fotka
inak prave som pozerala do bazaru a je tam kocka s nickom majkamarek a predava tam saty, zatial som tam nasla od nej dvoje. ona je z michaloviec tak dam ruku do ohna ze ich kupila z ukrajiny a cez net ich predava, z Mi to nie je daleko, skus pozriet
Odpovedať
tak tie prve su na sto percent z ukrajiny lebo bola som tam uz nie raz a tieto si pamatam,a si zober ze za aku cenu ich predava..
Odpovedať
Profilova fotka
sak to super biznis...mozno ak budu zvysne peniazky aj ja jedny naviac kupim a pokusim sa takto predat
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm isla som pozriet este raz na tie saty ale uz tam nie su...asi si precitala nase prispevky a stiahla to ;-)
Odpovedať
tak ano je to dobry biznis,ale nemyslim ze si to precitala a aj ked tak co uz...potom ked budes vediet kedy ides tak mi daj vediet ja dufam ze to budem vediet uz tento tyzden..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, potom dajte vediet ako bolo a ci ste nieco pekne nasli...mozte hodit aj nejake fotecky, nech mam aj ja predstavu... ;-)
Odpovedať
urcite dam potom lebo som zvedava co na to poviete..a co mate inac nove?ja idem v piatok mrknut na nejaky ten kroj..
Odpovedať
Caute baby, to mate super,ze si mozte ist pozriet saty k susedom:-) vela na tom urcite usetrite. Ja teraz rozmyslam nad tortou a mali by sme zacat aj oznamka konecne rieist,len sa k tomu jaksi nevieme dostat.
Odpovedať
Profilova fotka
ok dam vediet ale asi najskor v oktobri uz by sa patrilo dat taku hrubu konstrukciu konecne dokopy a potom uz len detaili, nech uz v januari mam vsetko cakop-pakom pokope
Odpovedať
baby tak asi uz budem mat aj popolnocne a to uplne cistou nahodou...normalne som rada..:-))a vy co nove?
Odpovedať
Caves Drobec934:ake budes mat popolnocne?ja som nad nimi este ani moc nerozmyslala,ale asi by som mala zacat.Inak nic nove,mam toho vela v praci,takze na pripravy neostava vela casu.
Odpovedať
tak chcela by som dlhe a take svetlo zelene lebo ja som na zelenu chora:-)))no uvidim ako to poriesim a no a chystam sa aj na kroj ist konecne pozriet lebo stale to posuvam..
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial nic neriesim...o dva tyzdne ale budem doma, tak by som uz konecne chcela na tom maknut...pojdem za fararom, pozriet v sobotu svadbu v nasej sale...a este stale nemam 2 terminovo dolezite veci - kameru a hudbu :-|
Odpovedať
tinka1003:tak to by si sa mala poponahlat my sme kameramana ktoreho sme chceli ani nezohnali 10 mesiacov pred svadbou a teraz by uz vobec nemohol...
Odpovedať
Profilova fotka
to by som mala...ked ja strasne vela spekulujem...byvam v cechach a tazko sa mi vybera, ked video nevidim...takze pozeram len tie videa, ktore mam od známych...jedno je blbe, jedno je az prilis drahe...jooj, keby som bola doma, tak zajdem do par studii, pozriem ich pracu a vyberiem...ale takto je to tahsie... To iste fotograf, hudba... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003: a kde bude svadba?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?