Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • ja si asi ani balerinky nebudem kupovat ja difam ze vydrzim🙂))

• ja budem musiet mat vyssie opatky...priatel ma skoro 2 m a ja ani 170 cm...som zvedava ako to vydrzim...
    co uz, ked sa mi pacia vysoki driecni suhajovia 😉

• no jasne pre krasu treba trpiet

• Sponzor fóra
  • no ten moj ma skoro 1.8 a ja ani 1.6,ale nejako velmi vysoke ani nechcem,ale nebudu ani nizke🙂)

• Ahojte dievcata,tak sa vam musim pochvalit,ze uz mam vybrate a revervovane saty🙂))tak sa vytesujem.
    Vy mate co nove?ako pokracujete s pripravami?pekny vikend zelam vsetkym.

• my sme dnes boli pozerat obrucky, ale nic nas nejak extra nenadchlo 😐

• aj my sme boli vyberat obrucky a na saty idem este nakoniec pozriet na ukrajinu.
    keterin:uz si bola na ukrajine na saty popozerat?

• baby, normalne aj ja zacinam uvazovat o navsteve ukrajiny (ocov kolega vravel, ze jeho dcera si tam kupovala saty). Nikdy som tam ale nebola. Kam sa chodia kupovat saty. Maju tam aj take jednoduchsie, alebo len samy lesk a volan? Neviete?

• tinka ja som tam bola uz vela krat chodi sa na taky trh a tam maju v takych stankoch,a maju tam rozne aj jednoduche aj vycackane a za super ceny a potom ich este mozes predat..

• ahojte, nie este som nebola, ale bolo by fajn keby sme isli spolu 😉

• tak ja by som mala ist niekedy v oktobri s jednym zajazdom ale ktoreho este presne neviem...

• no aj ja tak chcem ist ale nie zajazdom ale normalne sadkou, pretoze ona vobec na hranici nestoji a nmemam chut tvrdnut tam hodiny

• tak ano to mas pravdu ale ja co chodim tym zajazdom tak naposledy sme stali asi len necelu hodinu..ale uvidime..a skym ides?ja idem so segrou

• no asi s mamou, to mi take partacky

• inak prave som pozerala do bazaru a je tam kocka s nickom majkamarek a predava tam saty, zatial som tam nasla od nej dvoje. ona je z michaloviec tak dam ruku do ohna ze ich kupila z ukrajiny a cez net ich predava, z Mi to nie je daleko, skus pozriet

• Sponzor fóra
  • tak tie prve su na sto percent z ukrajiny lebo bola som tam uz nie raz a tieto si pamatam,a si zober ze za aku cenu ich predava..

• sak to super biznis...mozno ak budu zvysne peniazky aj ja jedny naviac kupim a pokusim sa takto predat

• hmmm isla som pozriet este raz na tie saty ale uz tam nie su...asi si precitala nase prispevky a stiahla to 😉

• tak ano je to dobry biznis,ale nemyslim ze si to precitala a aj ked tak co uz...potom ked budes vediet kedy ides tak mi daj vediet ja dufam ze to budem vediet uz tento tyzden..

• baby, potom dajte vediet ako bolo a ci ste nieco pekne nasli...mozte hodit aj nejake fotecky, nech mam aj ja predstavu... 😉

• urcite dam potom lebo som zvedava co na to poviete..a co mate inac nove?ja idem v piatok mrknut na nejaky ten kroj..

• Caute baby,

to mate super,ze si mozte ist pozriet saty k susedom🙂 vela na tom urcite usetrite.
    Ja teraz rozmyslam nad tortou a mali by sme zacat aj oznamka konecne rieist,len sa k tomu jaksi nevieme dostat.

• ok dam vediet ale asi najskor v oktobri uz by sa patrilo dat taku hrubu konstrukciu konecne dokopy a potom uz len detaili, nech uz v januari mam vsetko cakop-pakom pokope

• baby tak asi uz budem mat aj popolnocne a to uplne cistou nahodou...normalne som rada..🙂)a vy co nove?

• Caves Drobec934:ake budes mat popolnocne?ja som nad nimi este ani moc nerozmyslala,ale asi by som mala zacat.Inak nic nove,mam toho vela v praci,takze na pripravy neostava vela casu.

• tak chcela by som dlhe a take svetlo zelene lebo ja som na zelenu chora🙂))no uvidim ako to poriesim a no a chystam sa aj na kroj ist konecne pozriet lebo stale to posuvam..

• ja zatial nic neriesim...o dva tyzdne ale budem doma, tak by som uz konecne chcela na tom maknut...pojdem za fararom, pozriet v sobotu svadbu v nasej sale...a este stale nemam 2 terminovo dolezite veci - kameru a hudbu 😐

• tinka1003:tak to by si sa mala poponahlat my sme kameramana ktoreho sme chceli ani nezohnali 10 mesiacov pred svadbou a teraz by uz vobec nemohol...

• to by som mala...ked ja strasne vela spekulujem...byvam v cechach a tazko sa mi vybera, ked video nevidim...takze pozeram len tie videa, ktore mam od známych...jedno je blbe, jedno je az prilis drahe...jooj, keby som bola doma, tak zajdem do par studii, pozriem ich pracu a vyberiem...ale takto je to tahsie...
    To iste fotograf, hudba... 😒

• tinka1003: a kde bude svadba?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov