Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misumich....svadba bude v Prešove :-)
Odpovedať
juj tak to ti verim..ja tiez velmi vymyslam no chvalabohu zatial je v cechach len moja polovicka ja sa tam chystam az posvadbe respektive ked pojdem na matersku,lebo ja som kadernicka a momentalne tu mam dobry flek:-))
Odpovedať
Tinka1003: ja tiez organizujem svadbu zo zahranicia a do svadby uz pojdeme domov len na vianoce,takze musime skoro vsteko riesit cez email a ked sa neda pomaha doma rodinka.je to dost narocne,ale zvladneme to:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
lydka: jasne ze to zvladneme...ved sme sikulky, nie? ;-) ...mame to sice tahsie, ale vsetko bude supeeeeeeer. A nasi su tiez zlati, a pomahaju mi...
Odpovedať
Tinka1003:ved to,esteze mame doma rodinky,inak si to neviem predstavit,ako by sme vsetko dali dokopy.
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka1003: No, ja byvam v Prešove. Svadba ale bude v PP, teda v Tatrach :-) My budeme mat na foto manzelov Lukackovcov. Okrem nich sa mi pozdáva este Fero Kollár z KE... :-) To je asi tak to co ma oslovilo z vychodu. A mimo - Ján Čechovský z Bánoviec nad Bebravou a manželia Žitňanskí z Nitry.... Nooo a potom v Blave je ich kopu dobrych, ale o nich uz nemam prehlad.
Odpovedať
Profilova fotka
misumich...dakujem za tipy, uz tychto fotografov trosku poznam (ved prezeram albumy ako o zavod :-D ), ale zial, do fotiek nie som schopna tolko investovat. Ich praca sa mi velmi paci, ale ked mi zaslali ceniky :-| Keby som mala neobmedzeny rozpocet, tak uz mam vsetko zajednane...
Odpovedať
tinka1003:a mozes mi zaslat ten cennik na txch fotografov
Odpovedať
Profilova fotka
tinka si pozri stranku KLM ale daj to do googlu. je to ziva kapela a ja ich mam na svadbe. su velmi dobri a vobec nie drahi...sa mi zda ze cca 180€ beru alebo este menej fakt neviem najlepsie je zavolat im. a ja mam fotografa jozka peklanskeho a je tiez dobry a cenovo v pohode a kameraman je sice z chminanskej ale v presove ma studio nejaky styl neviem co, ak chces dam ti potom kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek a v ktorom kadernictve robis???
Odpovedať
keterin a koľko ta bude stat ten kameraman ?lebo tí v prešove no neviem neviem ceny 400e a vyššie tak rozmyšlame nad niečim lacnejšim
Odpovedať
keterin:tak robim na sekcove v opale,lebo to je hned blizko mojho bbydliska... luudka23:tak s tymi cenami mas pravdu,lebo mi mame sice kameramana so svidnika a berie len 240,lebo tu to bolo nehorazne..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
keterin: dakujem za tip na kapelu...doma si pozriem ukazky (som v praci ;-) ). co sa tyka fotiek, tak budeme mat priatelovho kamosa...je profik, ale da nam nejaku zlavu...zatial som sice nevidela vela z jeho prace, ale vraj je dobry...jeho stranka je momentalne v rekonstrukcii od kameramana sme dostali cenu v korunach na 13 000 (1 kamera) + 4000 druha kamera + nahrada za najazdene km, ktora nam vychadza na dalsich 2000 korun, mamka mi ale poslala este jedno DVD (cez vikend ho pozrieme) a uz sa musime rozhodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...ako sa riesi kamera, ked nie su mladi z rovanakeho mesta? Priatel sa bude chystat v Michalovciach a pride ma aj s celou bandou vypytat do Presova. Zisli by sa na zaciatok dve kamery (jedna by isla do MI a druha by bola u nevesty - u mna :-D )...to su zas financie navyse za druhu kameru a za km. Ako sa to riesi? Poradte...
Odpovedať
tinka1003, poslala som Ti IP, naša rodina bola s ním veľmi spokojná (ja len môžem poradiť)
Odpovedať
tinka1003:tak to by vas velmi vela vyslo..ja si myslim ze to by sa s nim trebalo dohodnut neverim ze sa neda s jednou kamerou..ved u mladeho nech sa to urobi skor a tak nech pride k tebe...
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003: nooo, tak super, ze uz mas fotografa "z krku" a co sa tyka kamery, drobec934 ma pravdu, ja by som to tiez tak riesila, ze k zenichovy skor,... my kameramana mat nebudeme :-( kamoska zase nechcela mat kameramana pri obliekani, tak to na videu riesili fotkami z obliekania
Odpovedať
Profilova fotka
misumich: ja si tiez myslim, ze s jednou kamerou sa to musi zvladat ;-) Ako ste na tom vy? Ako napredujete?
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, mz mame salu, fotografa,... a to je asi tak vsetko - kontakt na pana farara nam zozenie riaditel hotela, hudbu nemam sajn, saty som bola obzerat, ale este som nenasla to prave orechove, 1 je vsak iste, taky styl ako som si vysnivala nie je pre mna to prave orechove... no a na dovolenke sme si kupili krizik
Odpovedať
Ahojte dievcata, tak my mame kameramana za 250eur,co je podla mna vcelku v pohode cena.Nechceme,aby tam bol do rana,ide nam hlavne o natocenie obradu,gratulacie,prve tance a nejaku zabavu.nechceme aby natacal vsetko,staci max 1.5hodka az 2 videa.Vy ste na tom ako?budete chciet natacat vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lydka tak nam kamera vysla na 350€ a to uz aj so zlavou nakolko sa pozneme a tocil svadbu uz aj petrovej sestre. a asi chcem mat aj redovy atd lebo ja chcem na svadbe folklorny subor a oni budu robit ten svadobny obrazok s cepcenim takze by bola skoda nezvecnit to, je to nadherne, uz ste to niekto videli???? misumich: ja kazdemu na tejto stranke odporucam skupinu KLM, daj si do googla KLM a pozri si ich... maju tam ukazky nieco z repertoara hlavne cenovo dostupni a su len dvaja takze aj na jedlo usetris ;-)
Odpovedať
Keterin:aj nas kameraman bol originalne 300 eur ale dal nam malu zlavu:-))) U nas sa redovy nerobi,len klasicke zapecpcenie a este neviem,ci sa dame do kroja,asi ani nie.Ani sa nevyberaju peniazky.U nas sa je to tak,ze kto chce tancovat so zenichom a nevestou si musi za jeden vypit:-)) S folklornym suborom som este svadbu nevidela,ale ked mam byt uprimna ja som vela svadobnych videa celkovo nenapozerala:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa vam ani vela peniazkov z tej svadby nevrati ked si nic nevystancujes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nad oznamkom si uz premyslala???
Odpovedať
Profilova fotka
keterin: ja som bola na dvoch svadbach kde folklorny subor na cepcenie mali, a bolo to nadherne...skoro najkrajsie z celej svadby :-D. Minimalne tym celu svadbu ozivili...je to krasny zvyk...koho budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
co sa kamery tyka, chcela by som, aby tocili od priprav zenicha a nevesty az po redovy...takze v podstate vsetko...uz sme si vybrali kameramana, ale este nevieme ci bude volny...zajtra mu budeme volat...tak drzte prsty.
Odpovedať
Keterin: u nas sa davaju dary(hlavne financne),takze vytancovat si sice nevytancujem nic,ale co to urcite dostaneme:-)) Subor mat nebudeme,ale mna bude zacepcovat stara mama a budu k tomu take tie tradicne piesne,(od buchlova vietor veje, plus sa bude robit dalsi zvyk(tykajuci sa vienka,ci si dam hlavku stat alebo vienok snat)neviem,ci to poznate.Kazdy kraj ma ine tradicie, keby zacnem vyberat na redovy tak by sa na mna dost zvlastne ludia divali:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no budem mat asi sarisan aj ked vela pytaju ale vydavam sa len raz v zivote no nie??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam aj kameru...chichichi... :-D . Konecne zas nieco. keterin: budes to mat krasne, kolko pyta sarisan, ak sa smiem opytat? uz ich mas zajednanych?
Odpovedať
tak ja mam kameramana za 240 a je to uz aj s cestou lebo je zo svidnika..a chcem tam mat vsetko aj chystanie ale aj fotky,no s mierou...a aj redovy lebo ak uz bude tak nech je vsetko natocene... keterin:ja uz mam aj vybrate oznamka a tu v po som nasla uplnou nahodou..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?