Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jsou tam... Akorát ještě potřebuju sehnat zlatavý karton a stříbrnou fixku (ten přírodní papír je takový mdlý a v bílém talíři nevynikne, naopak zlatá fixa je strašně do žluta)...
Odpovedať
Profilova fotka
Tyyy jo, to je super, z čeho jsi to vytvořila?
Odpovedať
jsou krásné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
if: modelářská sádra a formičky :) pak stačí hobby barva a zpatinuješ to...
Odpovedať
holky, na co budete tančit první tanec novomanželů? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: vzhledem k šatům a omezenýmu pohybu něco pomalejšího - čaču nebo rumbu. Chodili jsme teď do tanečních, tak umíme víc než jen základní krok a snad to bude vypadat hezky. Kdyby nebylo dlouhých šatů, vysekli bychom walz.
Odpovedať
Profilova fotka
já bych asi do chachy nebo rumby v tech dlouhych satech moc nesla, prece jen, tam je kouzlo prave v tom, jak jsou videt nozky, propinani kolen atd. ;-) to ty dlouhy saty jsou lepsi na standard, ale spis valcik nez walz apod., jak tam je snizovani, tak hrozi, ze si roztrhnes saty podpatkem (to se mi kdysi stalo na maturaku) ...
Odpovedať
civet: jste dobří...tohle byl můj sen... u nás bude obyč ploužák a je mi to strašně líto... máte už písničku?
Odpovedať
Profilova fotka
hani811: propínat nohy bude muset holt přítel:o) u těch standardů bych se právě bála, že jeden z nás přišlápne moje šaty a bude průšvih. Navíc budu mít dole obruč a nevím, jak by přítel vsouval nohu mezi moje nohy (jako se to dělá třeba při tom waltzu). Takový ty tance ala "evolution of dance" dělat nechci, líbí se mi spíš tance z tanečních (standard nebo latina).
Odpovedať
My máme ubytování přímo v zámku kde je obřad i hostina a vyjde to tak na 200/os. Platí to naši i když jsem si řekla, že když jsem si to vymyslela, tak si to zaplatím, vyjde to pod 9000,- My zase šetříme na jiných věcech, známý je kuchař a máme vlastní prasátko, takže to je velká úspora. Na hostině bude 54 lidí a večer do 80.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Holky! Já než Vás pročtu.....Tak srdíčka jsem nakonec objednala v Čáslavi. Jen standardtně Děkujeme......a poděkování rodičům+dostanou naši fotografii v rámečku z ikei. No a první tanec budeme mít sólo trubka ( náš dj krásně hraje na trubku) od L.Armstronga Whatś a wonderfull world. Tak uvidíme.........
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: písničku zatím nemáme, nedokopala jsem se k tomu, abych zavolala pánovi, který nám večer bude hrát. A taky se s přítelem musíme domluvit CO konkrétně teda budeme tančit:o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
makyska: to je ale krásný song!
Odpovedať
my bychom chtěli nějakou praštěnou písničku a klidně i scénku
Odpovedať
Profilova fotka
Musím na svojí polovičku pomalu, moc tancovat neumí. Ještě bych dál chtěla pokračovat Neckářem Kdo vchází do tvých snů má lásko, Novák-Láska nádherná. Svědek nám udělal MP3, která bude hrát během dne a máme tam z pohádky Lotrando a Zubejda-Nám se stalo něco překrásného, Zlatovláska-Já ti prstýnek dám, atd...a pak klavírní písničky a tak. Včera další horor, vybírali jsme mé drahé půlce boty. U deichmanna objevil boty za 249,-Kč tak byla výměna názorů. Dnes jdeme znova. Jeho představa bot je děsivá ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
civet: přivedlas mě na myšlenku, že bychom mohli udělat nějaky pulnocni tanec :) ... až budu převlečená v krátkých šatech, tak nějakou tu rumbu bychom tam mohli dat :-), Jinak obruc je pry v pohode, prave, jak tam strci partner nohu k te obruci, tak ona uhne dozadu, takze on ti na saty neslapne, kamaradka takhle loni tancovala jako prvni tanec valcik a uhybalo to bez problemu :), to by sis jinak nezatancovala v satech s nikym, vsichni by ti tam slapali :) What a wonderful world budeme mít přímo na obřadu, to je úžasná skladba :)
Odpovedať
wonderful world je krásný, budu ještě uvažovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ifoun: mám tu pro tebe jednu speciální písničku na přání pro tento den... http://www.youtube.com/watch?v=ZVoNgO...
Odpovedať
civet: :-D my si ji zahrajem povinně zítra, ju?
Odpovedať
Profilova fotka
civet, maithai: no, málem mi slza ukápla, že si dáváte zítra rande beze mě, když si to budete pouštět zítra...pak jsem to rozklikla a pochopila :-D Nestrašte měěěěěěěěě :-N Ňák to letí, či co... bojim, bojim.
Odpovedať
mile nevesticky, viete ze nas termin je den Anjelov? je to vraj štastný den
Odpovedať
zítra to pošlu miláčkovi na meila :-D
Odpovedať
jasně, že víme a proto taky bude nádherně
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: já už 10 dní plánuju, jak to sem vylepim pro Ifču dneska a jak si jí zítra hodím na facebook:o))) ifoun: nežárli:o) Ti pošlu takovou písničku a ty by ses rozčilovala, že se chci s mai scházet za tvými zády:o))
Odpovedať
Profilova fotka
civet: já jsem děsně žárlivá :-D A hlavně nějak vyřízená z těch příprav... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ifoun: neboj, už len 22 dni a bude to za tebou:o)) Přítel mi dneska říkal, že je to děs, jak je svatba blízko a my nic neřešíme:o)) Je prostě klid, žádný stresy, že je to nějaký divný. Já už ale nevím, co bychom měli ještě (krom naplánovaných věcí) zařižovat..
Odpovedať
Profilova fotka
My třeba ještě moc nemáme harmonogram :-D Ale ono to nějak dopadne :-D
Odpovedať
ifoun: to je hezké, ona žárlí!!! :-D Neboj, bez tebe ani ránu, ale připrav se příští týden, že nám teda budeš asistovat u pordeje korálků! :-D civet: u nás taky klid, akortá přítel furt řeší tu písničku, tak asi od příštího týdne začněm trochu tancovat. :-) A hermonogram nemáme a nemám ještě dořešené jmenovky a všechny kravinky kolem, ale to je mi teď šumák, zítrra jen zajedu do ikei na svíčky a jinak na to hážu bobek :-) aspoň na chvilku :-) jo, nevím, jestli jsem to psala, ale zkouška šatů dopadla ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maithai: u prodeje korálků? =-) No, klidně :-D
Odpovedať
holky, já mám tolik překlepů...omlouvám se, vždycky to píšu v takové rychlosti... ifoun: jj, civet mi prodává bižu, co tvoří :-) viz fcb
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?