Svadba 02.10.2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky, ja s mojím drahým sme sa rozhodli pre tento uzasny termin, neviem, mozno sa niekomu bude zdat privcas planovat svadbu rok a pol skor, ale chcem aby vsetko prebehlo hladko a podla mojich resp. nasich predstav. :-) Kedze je to moja prva (dufam, ze aj posledna ) svadba potrebujem par rad od vas skusenejsich za co vopred dakujem . :-) No aby som neodbocovala od temy najprv by som chcela spoznat adeptky na tento termin ako som ja . Cize kocky hlaste sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bad,no my sa chystáme do NR.som zvedaváá či to bude za niečo stáť.ale snad hej. My budeme mať cyklaménovu vyzdobu a zatiaľ najťažšie je zohnať servítky. Ja tiež plánujem podobné menovky v tvare motýla. Mám zajednaných dodávateľov zákuskov,aj na kyticu som sa bola pýtať,žže čo ako kedy....
Odpovedať
ahoj tonkacik...fuuu so servitkami je velky problem aj u mna :-), ja som nasla take tmavoruzove latkove na tejto stranke http://obchod.weddhouse.sk/index.php?...
Odpovedať
cislo 11 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa...díkyyy...pozrem sa na ne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my jsme taky zvolili tohle datum :) Jen nás trápí místo - hostinu a večerní párty plánujeme ve Vraným u Slaného (přítelovo rodina tu vlastní krásnou usedlost), jenže se nám v okolí nelíbí nic pro obřad (sál v Libochovicích na mě působil nepříjemně, já bych nejradši nějakou hradní zříceninku pěkně venku pod sluníčkem...).
Odpovedať
veve_zlobidlo: Tak to gratuluji, pěkně nás sem přibývá :) Jinak nevím kde to je, ale nějaký pěkný místo se v okolí určitě najde, jen bych se u svatby "pod širákem" trochu bála počasí, říjen přece už jen není léto. Ale pěkné počasí si budeme přát všechny a jak už bylo řečeno, budou mít svátek všichni andělé strážní, tak se nám o to snad postarají ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veve: A co zkusit obřad přímo na té usedlosti? Když přesvědčítě oddávajícího (myslím, že musí spadat do oblasti, kde je ta usedlost), aby vám tam přišel, tak můžete mít obřad i hostinu na jednom místě.
Odpovedať
Profilova fotka
Taky jsme nad tím přemýšleli, ale nějak to není "ono" - na párty a hostinu úplně ideál, vyklidíme starou stodolu pro případ deště a jinak budeme pařit mezi sadovými stromy a rybízem :))) a hlavně starší můžou spát v domě a mladší si postaví stany na zahradě, možná nějaký větší půjčíme i my. Oslava bude opravdu nenáročná, žádný luxus, ale přijede nám tipuju tak 60 kamarádů, plus dalších 40 lidí je rodina, takže budeme moc rádi, že je všechny zase uvidíme :) Jinak dneska jsme to rozsekli a zamluvili si termín na 12:00 v Panenském Týnci, venku u kláštera... je tam i síň, kdyby pršelo, ale tam se nás 100 asi nevejde :D a za 15 minut jsme autem zpátky ve Vraným, juchů :) Hele, plánujete někdo krátký šatky? Nemyslim na převlečení, ale už přímo svatební?
Odpovedať
Ahoj holky, tak já mám konečně vybrané šaty. Včera jsme s kámoškou prolezli celou Ostravu, byly jsme ve Svonově a Mariánkách a samo že v centru. Nakonec vyhrál salon Daja v Mariánkách. Měla tam šaty segra i další kámošky a je to fakt osvědčené. Jak přístup, tak pak ty šaty vypadají úchvatně. je sice fakt, že je to dost drahé, ale co vdávám se jenom jednou ( doufám )) ) Stojí 10900,- do konce února je sleva 1000,- a podvazek dostanu zdarma. Já si moc vybírat nemůžu, jsme malá a velikost 42 -44. To na výběr moc věcí není, když chci něco neobyčejného. Máme to na zámku v Bartošovicích a tak jsem chtěla být jako princezna a teď se mi to splní. Jinak mám trošku problém s botičkama, protože nemůžu mít podpatky kvůli kotníkům a co se dívám všechno je na 3,5 a vím cm. já potřebuju tak do 2cm a balerinky zase nechci. Budu muset hodně hledat
Odpovedať
Profilova fotka
no, já mám velikost 32 :D asi nakonec budu muset koupit šatky na e-bay... :/
Odpovedať
Profilova fotka
Luchol: jak dopadla ta tvá samovýroba? :-) Promiň, jsem zvědavá, protože se taky chystám, že si udělám spoustu věcí sama doma. Strašně se na to těším. Klidně bych začala teď, ale bojím se, že časem by se mi to okoukalo a začala bych s něčím novým. Tak čekám ještě pár měsíců... Ale asi už začnu něco nakupovat... Holky, budete mít jenom šaty anebo ještě nějaký kožíšek, pelerínku anebo něco podobného na zahřátí? Já jsem tu u jedné už paní viděla v albu takový krásný svršek, jenže už si nemůžu vzpomenout, která to byla... A tak stále brouzdám a hledám, jestli mě zase něco učaruje... Přeci jen už venku může být chladno a je lepší nic neponechat náhodě.
Odpovedať
mosquito: podla pocasia, ale v oktobri by asi bodol daky vrsok pekny, ja by som chcela daky kozusinkovy :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky holky, taky se chystám dělat si spoustu věcí sama doma. Výzdobu stolů, oznamko, zasedací pořádek, možná i květiny a floristiku, strašně mě to baví!!! Po výplatě jedu do IKEA a nakoupím základní sklíčka na stoly. :-) už se těším. Poraďte: bílo zelenkavá svatba nebo bílo-lila? Lila je prý barva andělů, takže pro ten termín úplně ideální, ale u mě vyhrává spíš ta svěží zelená. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad: už jsem to našla. Tu pěknou bolerkovou kožešinku měla v březnu večernice. V albu má moc pěkné fotečky... maighai: já bych šla do té zelenkavé, protože to byla moje původní volba 8-) Ale nakonec jsem se rozhodla pro podzimní barvy. Přišlo mi, že typově se jen zeleno-bílá na podzim nehodí. Je to svěží pojetí a v říjnu už si představuji spíš červené, hnědé, oranžové, béžové odstíny v kombinaci s bílou... Dřív by mě to ani nenapadlo, ale teď se mi to moc líbí. Ale kdo ví, třeba si to do září ještě rozmyslím. :-D
Odpovedať
Ahoj holky, taky jsem měly vybranou kombinaci bílé nebo smetanové a zelené. A taky jsem to přeorganizovala a rozhodla se pro podzimní barvy. Zelená bude ta hlavní, taková olivová a býude doplněna tmavou oranžovou a červenou. Pelrinku mít nebudu, ale ktěm šatům co mám v albu je krajkový kabátek ze stejné krajky jako ty šaty, tak to bude stačit. my totiž nikam přecházet nebudeme. Obřad, hostinu i ubytování máme na stejném místě, takže venku jenom pár fotek a to se přece vydrží i kdyby zrovna napadl sníh :-D
Odpovedať
Díky moc za tipy holky! Já mám s teplými podzimními barvami velký problém, jsem dost snědá a jdou mi spíše studené barvy..navíc se mi zemité barvy moc nelíbí.. :-( Myslím že k podzimu už bude jedno, jestli jde o fialkovou, nebo zelenkavou... tak babo raď. :) A kabátek na šaty taky budu shánět, bojím se bílého kožíšku - v tom bych nejspíš vypadala jako lední medvěd, spíše nějaké bolerko asi, pelerínka taky není špatná, ale to až podle šatů... zítra jdeme na svatební veletrh v Praze, snad vybereme prstýnky, na které tam bývá supr akce, tak držte pěsti!!
Odpovedať
Profilova fotka
My dneska byli na Svatebním Veletrhu v Pze a nadchla nás kombinace bílá - kiwi - fuchsia :)))
Odpovedať
Veve - zlobidlo: té jsem si ani nevšimla.. :-) Ale jsem strašně ráda, že jsem tam byla, protože inspirace se hodí. Vybrali jsme tam prstýnky a dokonce i salón, do kterého se vypravíme. :-) A můj drahý byl ukázkově hodný a davy trpělivě snášel a zajímal se - zázrak. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
-------- matysek.m • Dnes o 16:09 Ahojky, rozhodli jsme se pro svatbu 2. 10. 2010. Podle toho, co tady tak různě pročítám, jsem hooodně pozadu s přípravama .
Odpovedať
OOO : neboj to zvládneš, jen se musíš pustit do zamlouvání věcí jako je fotograf, hostina atd. Už něco máš?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak ja sa pridavam k tomuto terminu! a hoci sme zacali pred tydznom, uz mame zajednanu salu, fotografku, cigansku kapelu a pevne verim ze do buduceho tyzdna pribudnu aj saty, obrucky a dj! co este????
Odpovedať
Profilova fotka
evuu84: sala je hospoda? Tak to ti zbývá ještě termín na matrice / v kostele, zamluvení kameramana, sestavení rozpočtu, oznámení rodině, vyjednání svědků, oznámení, vymyslet barvu svatby, vybrat kytku a doplňky pro nevěstu, vymyslet a zamluvit cukroví a dort... Já myslím, že toho je ještě dost:o))) Koukni se tady na stránky do svatebního plánovače, máš to tam všechno pěkně zpracované, co se musí zajistit.
Odpovedať
Profilova fotka
Holkýýýý, tak jsem dneska byla poprvé v salónu... no šaty docela pěkné, ale nejmenší velikost mi byla velká :/ takže mám na výběr pouze ze dvou, naštěstí oboje jsou šampáň :) Ještě teda zajedu do jednoho, ale nevim, jestli si tím spíš nepřidělám starosti při výběru... A co vy? Kolik salonů? :D
Odpovedať
Profilova fotka
civet dakujem :) ano hospodu mam, aj farbu svadby (zlata), aj svedkovia vybaveni, kostol takmer tiez...rodina vie, oznamenia este nie su, ale pracuje sa na tom...ako tak kukam stale mam co dohanat :D veve_zlobidlo ja idem prvykrat vo stvrtok..a min jeden este dam, ak nenajdem hned :)
Odpovedať
Profilova fotka
jsem velkej hazardér, když se mi zatím na šaty nechce a reálně se mi bude chtít tak v červnu?.o)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
hazarder asi nejsi... ale ja mam nekonfekcni velikost a jestli mi nekdo vyfoukne vsechny 34/36, tak budu totalne v haji :D
Odpovedať
Ahojky, tak my máme zamluvené místo obřadu, bude to v kapli na zámku v Bečově. Několik let jsem tam prováděla, takže to tam mám ochozené :-). Zamluvili jsme si to až na 15,00 což nelibě nesou moji rodiče - prý je to moc pozdě Ale druhá rodina pojede z Prahy tak aby to měly v klidu - si myslíme. Nevíme ale kde hostinu. Chtěla bych aby tam bylo místo na tancování Zatím nemám ani tip :-(. Na šatech jsem taky ještě nebyla ale chystám se Mám nějakou představu z obrázků co jsem si našla na netu ale trochu mám obavu že pak budu vypadat jak sněhulák a né nevěsta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
matysek.m: Já jsem taky prováděla na místě, kde budu oddána:o) U nás jsou ty obřady jen do 14 hodin (takže poslední začíná ve 13:30), my máme od 13 hodin. Rodičům vysvětli, že lepší obřad trochu později - nevěsta nemusí tak brzy vstávat a ušetří se na jídle :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my se take po velkych debatach rozhodli pro tento krasny termin, ja tedy chtela cerven a pritel chtel listopad, takze kompromis :) rekla jsem si ze kdyz uz bude treba prset tak at je to alespon krasne datum ;-) VEVE: my jsme take ze Slanska- Kmetiněves (Hospozín) je to od vas cca 12km. Chteli jsme obrad v kostele ve Vranym, ale bohuzel nejsme krteni :-( tak jsme se po dlouhe debate rozhodli pro Kokořín tak ho mame od pondeli rezervovany na 13:00. jinak jsme meli jeste v zaloze zamek Nelahozeves. Ale tak uz mate taky vybrano. Jinak na veletrhu v PRG jsem se byla taky podivat, bohuzel s chlapem...hihi... nezastavoval, nekomentoval...takze jsem z toho nic moc nemela a nic jsme tam nedomluvili, jen jsme se shodli na prstynku-bohuzel mimo nas cenovy strop...o hoooodne :) saticky tam byli krasny to se musi nechat. Ja se chystam na saticky kolem pulky brezna. Jestli bych mohla poprosit nemam vubec tip na fotografa a hudbu- cenove prijatelny a slusny (Kladno, Slany a okoli) dekuji. Dalsi debatu mame kolem barvy, pac milacek sice nechce nic zarizovat ale kdyz mu neco reknu tak se mu nic nelibi,¨takze z vyberu fialkova nebo zluta si vybral cervenou... coz zase nehci ja, pac mi to prijde tmavy... nooo takze jsme zatim ztroskotali na vsem... :D Mame tedy jen zamluveny termin na hrade a sal v mistni hospudce :-( chjo... uz aby se oblekl, pac uz my do niceho mluvit nebude :-D At jsou pripravy od ruky K.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?