Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja dost casto namiesto odpovedat stlacim paci sa mi....:D...vcera sme opat riesili rozpocet...opat sa nam to navysilo...skoro nas kleplo...ale tak zhodli sme sa na tom ze nebudeme stresovat pre to a ze si to uzijeme a ze uz do konca svadby nebudeme pocitat rozpocet...pre istotu...ale som rada ze aj tomas si uvedomil ze veci su drahe a lacnejsie sa to neda...uz sme zrusili tanecnu skolu, fontanu a auto budeme mat iba pozicane od kamarata....aj bez tych veci to bude krasna svadba...a ani capovane pivo nebude...lebo to neustiehneme ze kolko piv sa nacapuje a mozu nas oklamat aj o 30piv...nebudeme to mat ako dokazat alebo nebudeme to sledovat kolko piv pojde a kupime iba flasove pivo, bude v chladnicke a kto chce si ho zobere...
@puffu tak je pravda že s tým pivom možu klamat-to hej.... no ja tiež nebudem mat fontanku-aj ked som ju chcela-ale je to drahe..a bojim sa že by sa to v lete pokazilo alebo čo :D... ste mali mat tanečnu školu??? načo???? :D
@mishita2401 sme si chceli ist urobit choreografiu na prvy tanec...no ale nakoniec to nebude...stoji to 180e za 4hodiny tanca po 45min...tak budeme mat klasicky sladak na tu nasu pesnicku....tu tanecnu sme uz vyskrtli asi pred 3 mesiacmi...pred mesiacom sme skrtli fontanu a vsera definitivne dostalo stop poziciavanie auta...su to take veci bez ktorych sa zaobideme a usetria nam skoro 1000e...a ani mi to nevadi a ani nechyba
@puffu tak to vam to riadne ušetri..ved za 1000eur možte mat napr kuchynu do domu :D mi sme si chceli sami nacvičit ten tanec-ale nejdemmojho draheho zatažovat nejakou choreografiou, len tak pekne s nožky na nožku budeme tancovat-par krat ma snad zatoči a to je všetko :D
@mishita2401 no presne to aj ja chcem...:) iba z nohy na nohu a dufam ze ho napadne aspon ma otocit alebo nieco...tomas sa dost hanbi tancovat ked je triezvy a este ked na nas bude kazdy pozerat
@puffu to je ako ten moj :D ale naštastie mame parket mimo sedenia takže to prežije lahšie :D
@mishita2401 da si jeden poharik na povzbudenie a bude tancovat ako profesional....:)
@puffu heh ale len jeden..aby sa neopili :D
@mishita2401 co by sa opil...ved to vsetko hned vytancuje...:) ty co bydes pit na svadbe? Ja asi len biele vino so spritom...alebo iba vineu...no neviem ale asi radsej aj trosku vinka...:D
@puffu no asi ako ty :D vinko a nealko :D.. ale nie moc.. :D... ale zasa trochu treba až sa smejem :D
@mishita2401 no tiez si myslim ze trosku treba...len tak menej ako do nalady...:D zase nechcem posobit pripito...:D ale na druhej strane sa to vytancuje...:)
@puffu no to nechcem ani ja :D ved musime vydržat do rana bieleho :Dje pravda že sa to vytancuje..ja chcem teda pretancovat polovicu svadby :D-lebo tanec to je moje.. :D aj ked viem že sa musim aj hostom venovat ...ale aj to budem ..ale tanec nebudem zanedbavat :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 ja som dnes uz urobila viac ako dost a teraz uz len oddych :-)
@puffu som zvedava na vysledok :-)
@mishita2401 no minimalne do rana...:D este dozvuky dalsi den....u vas o kolkej rano zvyknu koncit svadby?
@nikuska1987 no to aj ja...:) dnes mi dosiel pricesok tak som rada...farba sedi, dlzka je super a som spokojna...a uz viem aky uces z toho bude...:)
Profilova fotka
@mishita2401 Tak tak nech si zapamataju ze to bola naj svadba....xx
@puffu @nikuska1987 dneska mi je fakt blbo... asi to je aj tým počasim..u nas stale prši... prečo prši v nedelu? nemože pršat v pondelok :D-aby drahý nemusel robit s drevom... :D puffu takže ty už maš dost vlaskov doma čo :D- budeš mat inu hrivu :D.... @mata4475 presne aby bola najlepšia treba pre to ale urobil veeeeela veci :D
@mishita2401 no ja som tiez taka nijaka dnes...som sa nevyspala a nie je mi tiez najlepsie.... :-S ..no uz ziadne vlasy nekupujem...:D uz ich mam dost a tie posledne su presne take ake som chcela..:) uz mam aj uces ako by som to chcela urobit a si myslim zeby mi aj celkom pristal...aj vcera som pozerala album ako jedno dievca skusalo saty no a v izbe bol aj Tomas a pozeral tiez...a ta dotycna mala na sebe aj tie moje saty, a tomas hovori waw...pekne saty nie....:) a ja ta ja viem...pekne ale moje este krajsie...:D tak som sa potesila ze sa mu pacia saty...hoci ich este nevidel na mne...:)
Profilova fotka
no čo baby ako pokračute?už máte všetko ? :-) Ja sa neviem rozhodnut stale pre hlavnu tortu :-p
@puffu ježin tak to je mile :D... len ja tomu mojmu nechcem ani len naznačovat ake budem mat..ale jemu sa pači ked mam niečo čo je presne na postavu-a tie šaty su take že mi ju uplne tak zvýraznia ešte takže si myslim že sa mu budem pačit..dufam :D a on aj tvrdi že mne pasuje všetko :D @ingridka07 no ešte zdaleka nemame všetko :D a čo ty?
Profilova fotka
@mishita2401 ani ja este nie, ale tie hlavne veci mam zajednané :) moj este nema nic okrem topanok , že ma este cas:(
@mishita2401 tak ja si myslim ze keby sme boli pred oltarom vo vreci tak pre zenicha by sme boli tie naj nevesty pod slnkom...:) dnes nas prisli pozriet nasi a som si s nimi pokecala o svadbe...:) no bolo to super...takze som rada ze sa veci vyvijaju takto..:)
@ingridka07 tak ja uz mam hlavnu tortu vybratu, uz som poslala aj mamke brazok aku tortu by som chcela od nej...:) a inak veci idu v pohode, jedine nemame svadobne auto ale nejake uz len splasime...:)
Profilova fotka
@puffu urcite najdete, ved je este cas :)) a ostatne uz mas?
@ingridka07 tak take hlavne veci mam aj take tie drobnosti, jedine co nam treba je kravata, manzety, vesta, topanky pre zenicha, kosik na pierka a redovy tanec a nealko, ovocie a pochutinky...to je asi tak vse..menu uz mame vybrate, fotografovanie v piatok dohodnute, kolace a torta vybrata a objednana....:) takze sa uz mozem vydavat...:)
Profilova fotka
@puffu no super teeeda :))) ako dlho planujes svadbu?
@ingridka07 tak tie prve veci ako sala, foto, video, kapela sme rezervovali v januari 2010 a ostatne veci sme zacali riesit od februara 2011...a ty?
Profilova fotka
@puffu fuha dost skoro 1 a tristvrte dopredu . My sme zacali vsetko vo februari a bala som sa , že nestihnem ale stiham v pohode :) Tie hlavné veci ako kostol, sala, Dj, kamera, fotografka, auto, zakusky máme :) a saty dvoje. Len torta mi robí problemy neviem si vybrat.
@ingridka07 no tak skoro ako skoro, ked uz mas vsetko vybrate dopredu a chces mas vsetko to co mas vybrate tak to az tak skoro nie je...ja som chcela mat jedneho super fotgrafa a uz bol obsadeny az do konca oktobra 2011 a to som mu volala v januari 2010...takze som sa musela obzerat po inom...svadba sa da zmaknut aj za dve mesiace ked sa chce len uz nie je to co dvojica chce ale to co uz mat musi... ...ale neboj...tortu si urcite nejaku vyberies...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?