Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @puffu  ja som sa vzdycky chcela vydavat v kostole a u mna civilny sobas pride taky co ja viem fadny kostol je len kostol 🙂 my do manzelstva vstupujeme s tym, ze to ma byt navzdy a ani jeden z nas moc neuznava rozvod, takze dufam, ze nam manzelstvo vydrzi az do smrti 🙂

• @nikuska1987  tak aj my to tak berieme, hoci viem ze sa clovek moze zmenit ale tak my sme spolu stastni a vieme ze nam to vydrzi, jedine mi nehovorime ze budeme spolu do smrti ale aspon dalsich 50rokov lebo smrt moze prist aj zajtra a to nechceme...🙂 tak stale vravime ze aspon dalsich 50rokov nech sme spolu...🙂

• @puffu  ano je to tak lepsie ako to hovorite,ale v kostole sa to tak vravi az kym nas smrt nerozdeli tak som to podla toho napisala

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  no my sme si to niekedy tiez tak hovorili ale potom co zomrel sestrin priatel sme si to zmenili...tak dufam ze nam to ten hore splni...🙂

• @puffu  aj ja prosim Boha kazdy den nech nam splni nas spolocny sen a premeni ho na skutocnost 🙂

• @nikuska1987  tak uvidime co nam prinesie buducnost ...verme ze len to dobre...🙂 tak idem ja do sprchy tak sa potom mozno este v stredu na nete stretneme...🙂 tak sa zatial maj...🙂

• @puffu  jasne treba len verit, len v to dobre 🙂 aj ja idem spat, pretoze rano do prace,,,hah jaaaj ta praca he 🙂 heh,,,,,,,,keby nahodou sa tu nestretneme tak stastnu cestu na sk a krasne sa zabavte na svadbe 🙂 papa

• @nikuska1987  hej spal...dneska sme boli na matrike a ideme aj na faru-odovzdat všetky doklady ktore mame 😃...

• @puffu  ježin to je hrozne.... no mi sme boli dnes rano na matrike a ideme večer na faru 😃

• @mishita2401  no aki ste sikovni...🙂 my sa uz pomalicky pripravujeme na odchod..tak dufam ze sme zajtra spat, lebo sa mi velmi nechce byt s jej mamou dve dni...

• @nikuska1987  dakujeme ti, urcite sa zabavime, ak sa uz nestrestneme tak po svadbe urcite...tak zatial ahoj...🙂

• @puffu  no mi sme si dnes urobili výlet na hrad Strečno 😃 mame par pekných fotiek a sme štastny 😃 juj

• @mishita2401  a zase ste o krocik vpred 🙂

• @puffu  jasne potom nam popises dojmy a zazitky 🙂 tesim sa dufam, ze sem das aj dake foto 🙂 ahoooj

• @nikuska1987  no ved naštastie..ale mam velke obavy zo soboty- s tej fyziky... to neviem či dam...toho sa fakt obavam..a ty čo nove?

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  neboj sa das to uvidis 🙂 ,,,,my chceme ist v stredu kupovat drahemu oblek,,,heh ... 🙂 tak snad nieco pekne najdeme 🙂 a chcem sa spytat tvoj drahy bude mat koselu s dlhym, alebo kratkym rukavom???,,,,ha nevieme aka ma byt tak pozeram aj tu na nete ze ake mavaju muzi kosele 🙂

• @nikuska1987  no mala by byt dlha- ja som sa to pýtala aj mami aj svokry a každý tvrdí že dlha..a že pod nu ešte tielko-ale moj drahý povedal že košelu s dlhým si da aj vestu ale že tielko už nie-lebo že by sa uvaril 😃... on si už da po foteni sako dole-nechcem ho trapit v tých horučavach a po polnoci sa prezlečie

• @mishita2401  aj ja som pocula ze ma byt dlha zevraj aj "bonton" kaze ale o tom potom 🙂 ,,,,,tiez tielko nechceme davat a nad vestoiu porozmyslame 🙂 heh aj moj sa po polnoci prezlecie aby ladil k satam 🙂

• @nikuska1987  no moj si da po polnoci bielu -ale s kratkym a da si kravatu aby ku mne ladila 😃-nechcem nanho davat farebne 😃 lebo ak budem mat tie červene šaty tak radšej bielu košelu a kravatu doladit..ale to už ako každý chce 😃 ale robim to aj preto lebo v septembri ideme na svadbu tak aby som mu nemusela kupovat dalšiu košelu nejaku...tak biela to isti 😃

• @mishita2401  aj moj si uz da s kratkym, lebo ked sa aj tancuje a nechcem ho zbytocne tiez trapit v horucavach ako si to aj ty napisala 🙂 ved ano biela sa hodi ku vsetkemu 🙂 ,,,my ked sme boli krstit tak drahemu sme kupili cierne nohavice a ciernu koselu, ktoru sme doladili viazankou vo farbe mojich siat a vyzeral neskutocne sexi 🙂

• @nikuska1987  no to moj drahý ešte nemal... ty budeš kupovat po polnoci čiernu košelu????

• @mishita2401  nebudem kupovat ciernu koselu, lebo ciernu uz ma ale chcem mu kupit kremovu a doladit jemne broskynovou viazankou popripade uvidime co bude v ponuke a musime to skombinovat tak aby to ladilo 🙂

• @nikuska1987  jaj..a ty budeš mat broskynove popolnočky???daj foto 😃stuck_out_tongue:rosim 😃

• @mishita2401  kremovo broskynove zo svadobneho salonu 🙂 mile rada by som dala foto, ale tie saty nemaju na stranke ich salonu som ich tam hladala, pretoze som sem chcela dat foto, ale nenasla som ich 🙂

• @nikuska1987  jaj a budu dlhe???? aspon ich opiš 😃

• @mishita2401  su to saty v celku nemaju zvlast suknu a korzet,,,,,,,,,,,vrch je podobny stylu mojich svadobnych siat, ktore si videla v albume a su nieco nize kolien 🙂farbu som uz spomenula 🙂 ,,,he rozmyslam,,,,,ako velmi sa mi zapacili su elegantne a sedeli mi perfektne 🙂 ake to budes mat saty tie cervene co mas v albume?? 🙂

• @nikuska1987  no mala by som mat tie -ale ešte som ich nevidela naživo 😃

• @mishita2401  ja ze uz ich mas aj odskusane???,,,, a co svadobne prisli?? 🙂

• @nikuska1987  no neprišli som volala do salonu a ona že 30 maja mali prist-a to je ako dnes no neviem teda..furt sa to posuva-ale aspon ich nebude mat vela dievčat-dufam predomnou 😃

• @mishita2401  urcite nebude pretoze do augusta ostava nejakych 8-9 sobot a neverim, ze sa budu poziciavat kazdu sobotu 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov