Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  no ako mne by jedna nevadila..možno ani dve ale viac by mi vadilo!!!!!! 😃

• @mishita2401  vidis v akom stave budu ked si ich pojdes skusat v ramci skusky 🤔 ale tak nemyslim si , ze vsetkych 9 sobot budu vyuzite ved je tolko modelov siat

• @mishita2401  - ja si myslím, že ich nebude mať žiadna nevesta... však všetky majú isto už šaty zajednané a nečakajú práve na tento model...

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  ved jasne že nie-niktore nevesty chcu klasiku 😃 a ešte objednala jedny podobne-aby sa jej tie jedny nezničili..a mi tu v Čadci sme ešte take ,,staromodne... 😃- nikto nechce nič extra-ale zatial mi to len vyhovuje 😃 dufam že to tak aj ostane😃 aspon do 6.8. 2011 😃

• @martinkatinka  ved ja viem 😃 nie každemu sa moje šaty pačia 😃 hlavne že sa pačia mne 😃 a dufam že sa budu aj drahemu ked ma 6.8. v nich uvidi 😃

• @mishita2401  neboj nik si ich poziciavat nebude nie ze by sa nepacili ale nikto nema tolko trpezlivosti ako ty ze by na ne tak dlho cakal 🙂 urcite si vseci co maju svadbu predtebou uz davno saty zalohovali 🙂

• @oskvarka  ja mam tieš zalohovane 😃 u nas v mojom salone sa daju šaty menit aj týžden pred svadbou-ak su neni obsadene na ten termin-ja sama sa čudujem že som vydržala tolko čakat..a za dva mesiace svadba a ja nemam odsušane ani svadobne ani popolnočky..no snad mi pekne sadnu 😃

• @mishita2401  neboj si stihla sadnu ti kazde ... sa nemusis bat 🙂

• @oskvarka  no tie čipkovane mi nesadli 😃 bola som v nich ako vo vreci 😃-doslova 😃...

• @mishita2401  ale oni boli aj strasne dlhe to podla mna preto aj tak ukaze ved aj mne boli dlhe a to som zirafa...

• @oskvarka  jaj..tak ja mam len 166cm 😃 heh... ale necitim sa byt mala 😃-taka akurat 😃no ale na vyššej postave vyniknu viac 😃 to je jasne 😃

• @mishita2401  jooj ja som vzdy chcela byt nizssia ...zial nevydalo...

• @mishita2401  - určite sú pekné... ja som to myslela tak, že vlastne máloktorá zmení už šaty tesne pred svadbou, v tom máš výhodu...že už majú povyberané
    @oskvarka  - no ako na fare, bola si sa nahlásiť na náuky? My tam musíme ísť dnes... od piatej sú úradné hodiny

• @martinkatinka  ja sa tiez chystam vcera som tam chcela ist zial pracovala do osmej... a dnes sme mali ist do ZA len drahy sa neciti uplne zdravy tak mozno nepojdeme tak sa tam mozno stretneme... ak nie tak pojdeme zajtra... 😎

• @oskvarka  ale čo 😃
    @martinkatinka  no ved ja som to pochopila 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  no ved z cias kde vsetky oblecenia boli site na cinanou (malych) a boli moderne nohavice co sa suchali po zemi tak mne koncili tie univerzalne velkosti vzdy niekde pri clenkoch.. no a tie biele ponozky co boli zvykom mi k tomu teda vobec nesli 😃😃

• @oskvarka  😃 a tak tie časi su už preč 😃 teraz šiju same dlhe a uzke 😃

• @mishita2401  no to sa mi tiez nelubi ked sa musim do veci pchat obuvakom (a kazdy v tom ma o jedno cislo vecsi zadok a ja o dve).. uz by sa mohli ustalit na nejakom normalnom kompromise v ktoroms a da aj dychat... ja som si rifle nekupila uz zo 2 roky... nosim stale dvojo tie iste (alebo sukne tie nastastie nemaju taketo hproblemi) a normalne mam hrozu ze sa mi zoderu lebo ta aktualna moda joooj...

• @oskvarka  a tak niektore nove veci su pekne..ale to sa musime riadne natrapit kýmniečo take najdem 😃

• @mishita2401  ani mne sa nepaci klasika, ale nieco nove a nezvycajne 🙂

• @nikuska1987  presne presne 😃... ja sa celý den trapim s fyzikou..nevidim to ružovo

• @mishita2401  este mas nato 3 dni,,,,,,,,,,ani ja som fyziku nemala v laske bolo to tazke a nezazivne 😦 ja som prisla z roboty,,,som sa najedla, zvesila som pradlo, trosku poupratovala pojdem okolo 17 urobit palacinky, lebo pride aj drahy dnes mame nauku tak aby mal co papat 🙂

• @nikuska1987  no ved ja mam fyziku len v prvaku-teda dufam 😃... ale je toho moc-a on tie testy zostavuje tak aby nas uplne zmietol....som taka neštastna s toho už ma aj hlava boli

• @mishita2401  oddychni si aj my mse mali rozne skusky, mnohe aj neskutocne tazke a aj ked som robila niektore na 3-4 krat, ale nakoniec nam to vzdy dali tak sa neboj 🙂 hlavne si treba dobre precitat zadanie a netreba sa stresovat,,,,,,urcite urobis

• @nikuska1987  len vieš ty si mala si denne študium nie?-tam to viac vysvetluju-aspon čo mi hovoria kamoši s denneho... nam daju okruhy a nauč sa sam-človek tomu nerozumi..a ešte ked ma takeho,,užasneho"profesora tak sa radost učit fakt....

• @mishita2401  mali sme statistiku fest tazky predmet a prednasajuci chodil pripity, a vypraval nam o jeho rodine keby sa mi nepodari poopisovat nemam ju doteraz 🙂

• @nikuska1987  aha 😃... no tak mi mame asi 80ročneho-možno aj viac detka-podla mna chudak nosi už plienky-ale to sa nesmejem to lutujem..no a on je nasraný na celý svet a vyzuruje sa na nas... ved mi mame s neho strach... prvý raz v živote uči fyziku-tak asi chce dokazat že to nevie nikomu vysvetlit a že nikomu neda lepšie ako FX 😞

• @mishita2401  tito stary profesory su hotovy postrach poznam aj z vlastnej skusenosti 🙂

• @nikuska1987  no ved...och joj.... ak dam tieto posledne 4predmety tak budem happy a budem sa venovat už len svadbe 😃

• @mishita2401  teraz mas v sobotu a tie 3 dalsie kedy? 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
JMPHOTO
Michalovce
Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov