Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no ako mne by jedna nevadila..možno ani dve ale viac by mi vadilo!!!!!! :D
@mishita2401 vidis v akom stave budu ked si ich pojdes skusat v ramci skusky =-) ale tak nemyslim si , ze vsetkych 9 sobot budu vyuzite ved je tolko modelov siat
Profilova fotka
@mishita2401 - ja si myslím, že ich nebude mať žiadna nevesta... však všetky majú isto už šaty zajednané a nečakajú práve na tento model...
@nikuska1987 ved jasne že nie-niktore nevesty chcu klasiku :D a ešte objednala jedny podobne-aby sa jej tie jedny nezničili..a mi tu v Čadci sme ešte take ,,staromodne... :D- nikto nechce nič extra-ale zatial mi to len vyhovuje :D dufam že to tak aj ostane:D aspon do 6.8. 2011 :D
@martinkatinka ved ja viem :D nie každemu sa moje šaty pačia :D hlavne že sa pačia mne :D a dufam že sa budu aj drahemu ked ma 6.8. v nich uvidi :D
Profilova fotka
@mishita2401 neboj nik si ich poziciavat nebude nie ze by sa nepacili ale nikto nema tolko trpezlivosti ako ty ze by na ne tak dlho cakal :) urcite si vseci co maju svadbu predtebou uz davno saty zalohovali :)
@oskvarka ja mam tieš zalohovane :D u nas v mojom salone sa daju šaty menit aj týžden pred svadbou-ak su neni obsadene na ten termin-ja sama sa čudujem že som vydržala tolko čakat..a za dva mesiace svadba a ja nemam odsušane ani svadobne ani popolnočky..no snad mi pekne sadnu :D
Profilova fotka
@mishita2401 neboj si stihla sadnu ti kazde ... sa nemusis bat :)
@oskvarka no tie čipkovane mi nesadli :D bola som v nich ako vo vreci :D-doslova :D...
Profilova fotka
@mishita2401 ale oni boli aj strasne dlhe to podla mna preto aj tak ukaze ved aj mne boli dlhe a to som zirafa...
@oskvarka jaj..tak ja mam len 166cm :D heh... ale necitim sa byt mala :D-taka akurat :Dno ale na vyššej postave vyniknu viac :D to je jasne :D
Profilova fotka
@mishita2401 jooj ja som vzdy chcela byt nizssia ...zial nevydalo...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishita2401 - určite sú pekné... ja som to myslela tak, že vlastne máloktorá zmení už šaty tesne pred svadbou, v tom máš výhodu...že už majú povyberané @oskvarka - no ako na fare, bola si sa nahlásiť na náuky? My tam musíme ísť dnes... od piatej sú úradné hodiny
Profilova fotka
@martinkatinka ja sa tiez chystam vcera som tam chcela ist zial pracovala do osmej... a dnes sme mali ist do ZA len drahy sa neciti uplne zdravy tak mozno nepojdeme tak sa tam mozno stretneme... ak nie tak pojdeme zajtra... 8-)
@oskvarka ale čo :D @martinkatinka no ved ja som to pochopila :D
Profilova fotka
@mishita2401 no ved z cias kde vsetky oblecenia boli site na cinanou (malych) a boli moderne nohavice co sa suchali po zemi tak mne koncili tie univerzalne velkosti vzdy niekde pri clenkoch.. no a tie biele ponozky co boli zvykom mi k tomu teda vobec nesli :D:D
@oskvarka :D a tak tie časi su už preč :D teraz šiju same dlhe a uzke :D
Profilova fotka
@mishita2401 no to sa mi tiez nelubi ked sa musim do veci pchat obuvakom (a kazdy v tom ma o jedno cislo vecsi zadok a ja o dve).. uz by sa mohli ustalit na nejakom normalnom kompromise v ktoroms a da aj dychat... ja som si rifle nekupila uz zo 2 roky... nosim stale dvojo tie iste (alebo sukne tie nastastie nemaju taketo hproblemi) a normalne mam hrozu ze sa mi zoderu lebo ta aktualna moda joooj...
@oskvarka a tak niektore nove veci su pekne..ale to sa musime riadne natrapit kýmniečo take najdem :D
@mishita2401 ani mne sa nepaci klasika, ale nieco nove a nezvycajne :-)
@nikuska1987 presne presne :D... ja sa celý den trapim s fyzikou..nevidim to ružovo
@mishita2401 este mas nato 3 dni,,,,,,,,,,ani ja som fyziku nemala v laske bolo to tazke a nezazivne 8-( ja som prisla z roboty,,,som sa najedla, zvesila som pradlo, trosku poupratovala pojdem okolo 17 urobit palacinky, lebo pride aj drahy dnes mame nauku tak aby mal co papat :-)
@nikuska1987 no ved ja mam fyziku len v prvaku-teda dufam :D... ale je toho moc-a on tie testy zostavuje tak aby nas uplne zmietol....som taka neštastna s toho už ma aj hlava boli
@mishita2401 oddychni si aj my mse mali rozne skusky, mnohe aj neskutocne tazke a aj ked som robila niektore na 3-4 krat, ale nakoniec nam to vzdy dali tak sa neboj :-) hlavne si treba dobre precitat zadanie a netreba sa stresovat,,,,,,urcite urobis
@nikuska1987 len vieš ty si mala si denne študium nie?-tam to viac vysvetluju-aspon čo mi hovoria kamoši s denneho... nam daju okruhy a nauč sa sam-človek tomu nerozumi..a ešte ked ma takeho,,užasneho"profesora tak sa radost učit fakt....
@mishita2401 mali sme statistiku fest tazky predmet a prednasajuci chodil pripity, a vypraval nam o jeho rodine keby sa mi nepodari poopisovat nemam ju doteraz :-)
@nikuska1987 aha :D... no tak mi mame asi 80ročneho-možno aj viac detka-podla mna chudak nosi už plienky-ale to sa nesmejem to lutujem..no a on je nasraný na celý svet a vyzuruje sa na nas... ved mi mame s neho strach... prvý raz v živote uči fyziku-tak asi chce dokazat že to nevie nikomu vysvetlit a že nikomu neda lepšie ako FX :-(
@mishita2401 tito stary profesory su hotovy postrach poznam aj z vlastnej skusenosti :-)
@nikuska1987 no ved...och joj.... ak dam tieto posledne 4predmety tak budem happy a budem sa venovat už len svadbe :D
@mishita2401 teraz mas v sobotu a tie 3 dalsie kedy? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?