Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 to sa neda..ja nič neviem :-(
@mishita2401 to si len myslis, ze nic nevies ked tam budes sediet tak ta napadne co tam mas pisat,,,,,ak vam da otazky a napisat vsetko co viete tak pis co ta napadne vsetko :-)
@nikuska1987 to bude test...a on je zakerak
@mishita2401 chyta za slovicka??? take som neznasala :-)
@nikuska1987 no ved uplne komoli otazky...
Profilova fotka
Caute baby..my mame svadbu tiez 06.08 2011 :-) v DK Kedze zijeme v UK je to trosku zlozitejsie ale mame uz takmer vsetko..... oznamenia, salu, kameramana, fotografa,obrucky z PL-uvidime ich v utorok, svadobny oblek, svadobne saty- s ebayu, ale su presne take, ake som si skusala v salone, su krasne..... uz len take dotahovacky...neviem najst taky zavoj, aky by som chcela :-( Strasne sme chceli, aby bolo krasne pocasie, ale teraz sa toho trochu bojime, pretoze priatel sa boji, ze ked bude taky naobliekany...tak sa bude moac potit :-(
@10aktak10 no toho že ak bude teplo sa bojime asi všeci .. :D ale tak ja dufam že bude tak 22stupnov :D
Profilova fotka
@10aktak10 ja sa praveze bojim, ze bude prsta :( august ma byt dazdivy :-.
Profilova fotka
Dufam aj ja, ze bude tak akurat...poprsat by mohlo vecer..ked sa budeme zabavat v sale, aby bol cerstvy vzduch :-)
@mishita2401 no ako dopadla skuska??
@nikuska1987 no celkom fajne :D som spokojna len chcem urobit na tých šatach malu zmenu-vlečku skratit. :D
Profilova fotka
@mishita2401 vidim ze to dobre dopadlo ked uz skracujes vlecku... neskracuj ju je nadherna.. aj ked mne sa to vrvai ked v nej nebudem musiet byt cely den... a ked to vypnes nieje to dobre?... btw tak gratulujem...som ti vravela ze to das...
Článok sa načítava...
@oskvarka no to ešte neviem či som to dala..ešte nemam výsledky... no praveže je taka velka ta vlečka že ani nevie ako by to vypla -dovnutra-je moc dlha... ale chcem ju trochu skrati-je to moc. ale ak to nepojde tak nevadi
@mishita2401 tak gratulujem :-) ,,,,,,,,hej???,,,ved ty si rozumies ja saty este zanesiem krajcirke nech mi tam dosije gombik na vypnutie vlecky a nech mi dosije ramienka, ktore si dam pri tancovani ( mozno)
@nikuska1987 no ja ramienka nechcem- ako keby som vedela že je šanca že mi spadnu tak si dam :D ale viem že v salone mi ich tak zužia že to dole nepojde.. :D-dufam :D... a ty budeš mat vlečku vypnutu dohora alebo dovnutra?
@mishita2401 ja pre istotu,,budem mat vlecku dovnutra :-) co nove ako pripravy pokracuju?? :-)
@nikuska1987 no teraz nijako lebo piatok-sobota mam skušky...a ty?
@mishita2401 ani ja len som kupila biele stuhy, ktore porozdavame hostom na auta :-)
@nikuska1987 a ake hrube ich máš??
Profilova fotka
@mishita2401 ja som si kupila biele stuhy vsetkych moznych hrubok... tolko vela ze mozem mumifikovat normalne :D:D
@oskvarka a kde si ich pokupila a po kolko ečok boli??? :D lebo ja nemam zatial ani jednu stuhu :Dheh
Profilova fotka
@mishita2401 no ja som ich kupovala tam kde si mi poradila... a maju tam tenke po 13 centov za meter aj take trochu hrubsie za rovnako a potom este trochu hrubsie za 17 centov potom po 22 a potom tie dost hrube asi 4 cm uz su drahsien neviem ci aj 42 centov alebo tak to som len ruzovu kupovala nasmu psovi kolko krku a bielej tiez trochu... ja chcem sit zo stuziek tie kvety na ruku pre druzicky ... :)
@oskvarka jaj :D no ja som to chcela dat segre na ruku-urobit ale povedala že to nechce že chce kystku -pierko :D... a inak ja nejako družičky neriešim... Všetko je to rodina, alebo naj kamoška a každa ma ine šaty-by som sa ani netrafila :D... kedže mam o polovicu viac hosti je to trochu tažšie niektore tie drobnosti :D... ja našmu psovi dam bud bielu mašlu alebo čierneho motilika :D-ale kedže je čierny tak neviem asi by sa to na nom stratilo :D
Profilova fotka
@mishita2401 tak bieleho motilika.. ale nasa hava je ona.. tak preto ruzovu...aby ladila so svadbou... drahu ju strihal cez vykend je skvela :D... no ved preto budu mat vsetky tie kvietky na ruku biele lebo ja mam pierka zrobene len pre chlapov...
@oskvarka no ja mam tiež len pre chlapov :D- u nas sa babam nedava len svedok ak je žena tak jej.. a chcela som sa spýtat ak si niekto neda sako tak kde tu kystku dat?? :D
Profilova fotka
@mishita2401 no skoda toho saka na tom to najlepsie ukaze.. asi normalne niekde na koselu.. nie na golier to by bolo isto divne...
@oskvarka no na golier určite nie :D ale vieš je to svadba v lete tak sa može stat že niekto si sako nevezme.. :D
Profilova fotka
Baby, konečne máme oznamko!!!!! :-D Kuk do albumu, dala som tam aj niektore fotky z fotenia nan... Joj, to bola fuska... Ale spolupraca s fotografkou a dizajnerom uzasna- zlatucki boli obaja... :-)
@mishita2401 @nikuska1987 no ahojte...tak dnes sme sa vratili....zbehlo to ako voda...a mam take otlaky na nohach ze si musim kupit ine topanky lebo tieto su na svadbu velmi vysoke...a pritom som ani velmi netancovala...tanecny parket bol v osobitnej miestnosti tak to trosku rusilo zabavu ale mali krasny ohnostroj....vy inak ako?
@puffu ahoj :D to mi ani nevrav že to rušilo zabavu :D aj ked ten naš parket je ohraničený len asi 4schodmi :D ale vidno nan :D a to si mala ktore topanky??? no ako mna čakaju skušky-dufam že bude všetko uspešne :D a ptom sa už venujem len svadbe..a som trochu prechladnuta..a čo povieš na vyzdobu ? a ake mala šaty???

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?