Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@sintea už som pozerala :D krasne fotky :D
@mishita2401 nevesta bola fakt krasna...a vyzdoba bola pekna tiez, mali kalie vo vysokych vazach a svetelnu vyzdobu...a vyzdoba bola fialovo-zlato-maslova...ale bolo to velmi pekne...jedine ten parket trosku rusil :-S ale aj tak sme sa zabavali...a mala som tie strieborne vysoke topanky...hroza...ved doteraz chromem... ;-(
@puffu juj no.. a tak aj tak dobre..do augusta to vyliečiš.... :D a som chcela-oni to mali ako oddelene stenou? a čo prišla si na nejaku vec ktoru by si na výzdobe urobila inak?
@mishita2401 no ano, ono to bolo oddelene stenou... :-S take divne trosku a nam ani nesedel Dj velmi ale cimbalovka bola super ale tam nam zase chybal spevak...no vyzdobu mali peknu na tej nemozem vytknut nic ale mali to trosku neorganizovane podla mna...ja som taky pedant na vsetko a ked sme vosli do saly tak nikto nevedel kde sedi, tak sa to usadzalo dost dlho...no chybala tak taka osobka ktora by to ludom ukazala a usadila ich...
@puffu jaj... :D no tak mi povieme- naša strana -vaša strana :D a hotovo :D ake dlhe usadzanie :D už to mame natrenovane na tých svadbach čo boli a bolo to do 5minut všetko namieste... ak neboli samozrejme na WC :Dheh
@mishita2401 vies co 2,5 cm ponukala my aj 4 cm ale tie sa mi zdali hrube :-) aj som to videla na aute akurat v sobotu poobede bola svadba a vobec sa mi to nepacilo, esteze som si zobrala tensie :-)
@nikuska1987 inak s drahým sme sa rozhodli že nebude mat tu vestu-iba francuzku kravatu a tu vreckovku :D...-pri obleku bude vesta takže si da tu :D... vravel že to aj tak využije len raz... tak ako chce :D
@puffu vitaj ako bolo na sk?????,,,,,ja som nebola cely vikend doma a dnes mam zhon tak som si sem na chvilu prisla oddychnut :-) ako svadba?? popis viac celu svadbu
@mishita2401 tak ste zas o krocik postupili heh,,,,,,moj drahy akurat po praci ide po nohavice museli mu ich zuzit a skratit tak uz bude kompletne obleceny este koselu k popolnocnym satam a moze sa v sobotu zenit :-)
@nikuska1987 heh tak moj sa bude moct ženit až toho 6. 8 :D skor ani neskor nie :D hehe
@mishita2401 ale tak na mojho som myslela jedine somnou :-) heh na chvilu sa vytratim som piekla babovku a momentalne sa chladi na balkone idem ju pozriet lebo drahy za chvilu pride a chcem mu z nej odkrojit :-)
@nikuska1987 aha :D no dala by som si :D... no ved jasne že naši chlapi len s nami :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak pridi dame si aj kavu a pokecame o svadbe :-) ,,,,heh ja by som mu dala s inou sa zenit he :-)
@nikuska1987 no už letim :D... a inak ako?
@nikuska1987 ahoj na SR bolo super ale kratko, uz mame aj termin civilneho sobasa 14.7 o 9:00...:) no a svadba...nevesta a zenich boli krasni, pocasie im vyslo, vyzdoba bola pekna, mali kvalitny alkohol ale z nealka toho mali dost malo...pepsy, mineralku a este pomarancovu mineralku...jedlo bolo dobre tiez, kolace skoro nikto nejedol lebo bolo horuco...nakoniec bol aj unos a bol super...dj o nicom, cimbalovka bola dobra...jedine ten parket lebol idealny lebo bol odeleny stenou...a domov sme prisli o 3:30 a isli sme s mladomanzelmi posledny...na plno veci zabudli ako vypustanie balonov, hadzanie kytice ....ale tak nevadi...ohnostroj bol uplne uzasny....a mali aj po polnoci prasiatko...:)
@mishita2401 tak my budeme mat zasadaci poriadok pred vstupom a este sestra bude mat papier kto kde sedi aby ich pomahala usadzat
@puffu no to je dobre riešenie :D... tak mne sa sestra ponukla že v den svadby sa pojde ešte asi okolo 10:00pozriet do saly a skontrolovat či je pekne ozdobena a ak nie tak že ju poupravuje :D... ale tak kedže moja sestra mi ide za svedka toto by som ju nenehala robit-bude mat ine starosti..a ked to u nas nikto nechce tak ich kašlem :D potom nech sa tam aj hadaju :D..
@mishita2401 ok tesim sa chi chi :-) dnes taky zhon mam ze koniec a ty ako?? :-)
@nikuska1987 no čo ja..chora som... zasa.... -take to smoklenie furt... no a inak sa učim..a premýšlame či nepojdme na taku malu dovolenku pred svadbou-lebo nevieme či nam to po svadbe víde...aj ked by sme velmi chceli-ale u draheho v praci maju na naš termin kedy chcem ist-august už vela dovolenky tak drahý asi nedostane..tak sa ide spýtat či je ešte Jul volny..aspon týžden :D
@puffu tak mohlo byt super :-) je tam urcite velky zhon a stres a na vela veci sa zabudne :-) urcite ste si zobrali nejake pozitivne aj negativne veci :-) ,,,super tak skoro o mesiac uz budete manzelia :-) ty budes mat unos a hadzanie kytice?? :-)
@mishita2401 my sa nechystame nikde pred svadbou aj tak este vela toho treba vybavit a nechceme prezivat stres - dovolenku :-)
@nikuska1987 ved mi ešte nemame nič iste...ale som drahemu povedala že musim ist ku moru ešte pred tým ako budeme riešit babo-lebo moj drahý chce babo velmi a aj ja :D dnes sme videli jedneho otecka v meste ako bavil snad dvojmesačne babetko..take to bolo krasne :D
@mishita2401 hned po svadbe budete riesit babo?? :-)
@nikuska1987 no to sa uvidi či Miška pojde ku moru alebo nie :D ak nie tak až o rok :D
@mishita2401 uz aj teraz nieco riesite??? :-) my este nie chceli by sme si kupit domcek, prerobit si ho a babo ma este casu a casu,,,,,heh :-)
@nikuska1987 mi to teraz necchavame na prirodu..ako som mala problemy..že som si myslela že to ani nebude možne tak teraz neriešim..keby prišlo tešila by som sa asi najviac na svete-štastnejši človek ako ja a moj drahý by nebol :D... tak je pravda že bývanie treba... to hej..ale je vela takých čo najskor bývaju u rodičov nejaký rok-šetria a potom sa prestahuju :D...a nikdy nehovor nikdy moja zlata-tý čo si to najviac odriekaju večšinou maju skor ako tý čo to chcu :D
@mishita2401 mi si zase davame pozor, lebo saty sa uz rozsirit nedaju heh :-) ale to by uz za ten 1 mesiac a 30 dni nebolo vidno :-) ja aj tak by som nedostavala matersku, pretoze nemam odpracovanych 9 mesiacov a take dieta je velmi nakladne a nezostalo by nam na byvanie :-) s tou poslednou vetou co si napisala suhlasim byva to tak ako si to napisala presne taaaaak :-)
Profilova fotka
@mishita2401 nebol to ten moj, čo bavil??? :-D máme zelený kočiarik.... ja som dnes kúpila poháre... baby, pre inšpiráciu, takto vyzerá najvačšie šťastie na svete... u nás plánované a je to pre mňa zázrak
@nikuska1987 no vidiš :D... ja tieš nemam nič odrobene... ale zasa niektorý hovoria hod sa na matersku kým je kríza dostaneš necelých200ečok sice LEN ale po takých dvoch rokoch bude po kríze a najde sa nejaka robota :D ja ked to znie divne :D:...
@martinkatinka nie asi nie..lebo potom tomu malinkemu prišla maminka a mala čierne vlasky :D a ten tatik tam bol ešte s jedným -asi ujo maleho :D... ale krááááááásny chlapček :D aj pohariky :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?