Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  no dve mam o týžden v piatok a sobotu a to posledne-som už poslala ale ešte mi neodpisala

• @mishita2401  tak sa ucis ze?? 🙂 aj moja segra mala dnes skusku z biologie 😒

• @nikuska1987  no snažim sa...ja si hladam veci na tu fyziku hlavne

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  ved ano to mas teraz najdolezitejsie 🙂

• @nikuska1987  tak ma boli hlava dneska už s toho...bože moj...už až je 15 a všetko v poriadku zrobene

• @mishita2401  taj to verim my sme dnes kupili oblek, viazanku, manzetove gombiky, koselu a topanky 🙂 tak som taka rada a obal na oblek,,,,ani sa ti necudujem mna zase boli rameno lebo dnes som pomahala drahemu malovat 🙂 a zajtra zase do roboty aaaach jaaaaaj 🙂

• @nikuska1987  no ja som vystresovana..v sobotu ta fyzika-nič s nej neviem ..a zajtra poobede idem na skušku šiat-konečne došli tak sa tešim 😃

• @mishita2401  tak potom napis dojmy zo skusky siat 🙂

• @nikuska1987  no napišem ked bude čas 😃

• @mishita2401  ako dopadla skuska siat?? 🙂 heh

• @nikuska1987  ved na nu idem až zajtra poobede..ale prečo sa ma už radšej ani nepýtaj 🙂

• @mishita2401  ja som bola v tom, ze dnes som si neprecitala cas, kedy si mi poslala prispevok o skuske siat 🙂

• @nikuska1987  jaj 😃 no nevadi 😃 až zajtra..aj ked to čakanie je na nevydržanie

• @mishita2401  s kym pojdes na skusku?? 🙂

• @nikuska1987  no asi s mamou,aj sestra chce ist a asi aj s draheho segru-lebo jej tieš prišli spoločenske šaty

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  tak babska jazda 🙂

• @nikuska1987  no jedine 😃 žiaden chlap 😃

• @mishita2401  ved aj tak ta vsetci chlapi uvidia v den D 🙂

• @nikuska1987  no šak nech si počkaju....

• @mishita2401  mna videl len oco 🙂

• @nikuska1987  tak to je v pohode ešte...mne otec povedal ked sa dozvedel že v den svadby z domu vypadnem pred pol 9a vratim sa až pred 12že čo su to za moresi 😃... že čo chcem tolko robit 😃

• @mishita2401  roboty bude uces, make up atd,,,, 🙂 vies ako chl;api si to nevedia ani predstavit ten cas kolko moze trvat make up, vytvorenie ucesu,,ony si prebehnu trosku gelom a su hotovy 🙂

• @nikuska1987  som bola dnes na tej skuške šiat..davam tu fotky tak hodnot

• @mishita2401  uz som hodnotila super vyber 🙂)))tak uz si konecne spokojna, ze saty su uz v salone,,,aj ti ich budu nejako upravovat??

• @nikuska1987  ano budu su mi velke oboje aj ked tie červene su mi na prsiach skoro akurat 😃

• @mishita2401  to vacsinou kazdej neveste este upravuju na mieru 🙂

• @nikuska1987  no ved to 😃 ale som nervozna s fyziky a riadne

• @mishita2401  hlavne klud aby si sa poriadne vyspala a skusku zvladnes neboj sa 🙂

• @nikuska1987  no len to nieje take iste...

• @mishita2401  uz nemysli na fyziku a oddychni si to je rada z vlastnej skusenosti 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
NakupTo
Košice
Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
ELLIWED
Hlohovec
.
Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.