Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no dve mam o týžden v piatok a sobotu a to posledne-som už poslala ale ešte mi neodpisala
@mishita2401 tak sa ucis ze?? :-) aj moja segra mala dnes skusku z biologie :-S
@nikuska1987 no snažim sa...ja si hladam veci na tu fyziku hlavne
@mishita2401 ved ano to mas teraz najdolezitejsie :-)
@nikuska1987 tak ma boli hlava dneska už s toho...bože moj...už až je 15 a všetko v poriadku zrobene
@mishita2401 taj to verim my sme dnes kupili oblek, viazanku, manzetove gombiky, koselu a topanky :-) tak som taka rada a obal na oblek,,,,ani sa ti necudujem mna zase boli rameno lebo dnes som pomahala drahemu malovat :-) a zajtra zase do roboty aaaach jaaaaaj :-)
@nikuska1987 no ja som vystresovana..v sobotu ta fyzika-nič s nej neviem ..a zajtra poobede idem na skušku šiat-konečne došli tak sa tešim :D
@mishita2401 tak potom napis dojmy zo skusky siat :-)
@nikuska1987 no napišem ked bude čas :D
@mishita2401 ako dopadla skuska siat?? :-) heh
@nikuska1987 ved na nu idem až zajtra poobede..ale prečo sa ma už radšej ani nepýtaj :-)
@mishita2401 ja som bola v tom, ze dnes som si neprecitala cas, kedy si mi poslala prispevok o skuske siat :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 jaj :D no nevadi :D až zajtra..aj ked to čakanie je na nevydržanie
@mishita2401 s kym pojdes na skusku?? :-)
@nikuska1987 no asi s mamou,aj sestra chce ist a asi aj s draheho segru-lebo jej tieš prišli spoločenske šaty
@mishita2401 tak babska jazda :-)
@nikuska1987 no jedine :D žiaden chlap :D
@mishita2401 ved aj tak ta vsetci chlapi uvidia v den D :-)
@nikuska1987 no šak nech si počkaju....
@mishita2401 mna videl len oco :-)
@nikuska1987 tak to je v pohode ešte...mne otec povedal ked sa dozvedel že v den svadby z domu vypadnem pred pol 9a vratim sa až pred 12že čo su to za moresi :D... že čo chcem tolko robit :D
@mishita2401 roboty bude uces, make up atd,,,, :-) vies ako chl;api si to nevedia ani predstavit ten cas kolko moze trvat make up, vytvorenie ucesu,,ony si prebehnu trosku gelom a su hotovy :-)
@nikuska1987 som bola dnes na tej skuške šiat..davam tu fotky tak hodnot
@mishita2401 uz som hodnotila super vyber :-))))tak uz si konecne spokojna, ze saty su uz v salone,,,aj ti ich budu nejako upravovat??
@nikuska1987 ano budu su mi velke oboje aj ked tie červene su mi na prsiach skoro akurat :D
@mishita2401 to vacsinou kazdej neveste este upravuju na mieru :-)
@nikuska1987 no ved to :D ale som nervozna s fyziky a riadne
@mishita2401 hlavne klud aby si sa poriadne vyspala a skusku zvladnes neboj sa :-)
@nikuska1987 no len to nieje take iste...
@mishita2401 uz nemysli na fyziku a oddychni si to je rada z vlastnej skusenosti :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?