Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ved chorvatsko je super-krasna krajina :D ale ja som tam bola už dva krat a chceli sme ist teraz do talianska..ale ak nič nezoženieme tak nevadi bude aj chorvatsko :D
@mishita2401 ja som bola v ITL asi 8krat a je to pekna krajina, len to more sa mi az tak nelubi lebo je piesocnate, ale super sa po nom chodi...:D
@puffu no ja som praveže na piesku ešte nebola :D len kamene :D
Profilova fotka
Keď sa darí, tak sa darí... obarila som sa vriacou vodou :-(
@martinkatinka au....
@mishita2401 no piesok ma urcite svoje caro, ja som bola prvykrat na kamenistej plazi a z mora som bola priam ucarena, v taliansku take more nebolo...ale zase nemozme mat vsetko nie...:D ja tiez osobne chodievam na piesocnate plaze, vtedy sa citim ako v Miami...:D
@puffu heh :D tak na palmovej riviere v taliansku more patri medzi tie načistejšie v tej krajine ...takže to by nemuselo byt až take zle :D
@mishita2401 my sme chodili iba do Bibione a raz sme boli v Benatkach, ale to este s nasimi ked sme chodili na dovolenky...to bola pre nas strasna otrava...:D ze byt teraz s nasimi niekde 3 tyzdne a rozmyslat ako ist zafajcit...:D no vzdy sme sa tesili na odchod...:D oco tam mal niekedy obchodnych partnerov tak nam potom davali apartman na leto...teraz by som to brala ist niekam k moru a platit si iba cestovne a stravne...
@puffu 3týždne?? tak to je už ina dovolenka..raz by som šla na 2týždne :D ako 10dnoci alebo aj viac :D heh..ale to je asi hudba buducnosti :D
@mishita2401 no niekedy sme chodili aj na dlhsie, to bola strasna otrava pre nas, ale teraz by som isla na taky 3 tyzdnovy pobyt k moru...:D ale to ked je clovek mladsi tak si to tak neuvedomuje, my sme to brali ako otravu byt s rodicmi a vzdy sme odpocitavali kedy pojdeme domov...ale osobne si myslim ze je idealne ist na 10noci...to je podla mna tak ze ani nie vela a ani nie malo...:)
@puffu no ale tak aj 7noci je ok :D-aspon teraz :D... ale zajtra chcem mat už niečo rezervovane lebo inak toa si neprežijem :D...ja som neni taka že zo dna na den :Dja na to potrebujem aspon tri dni :D
Profilova fotka
@puffu jooj no mne bolo v egypte aj 14 dni malo a to som si myslela ze co tam budem robit... mi sme boli inak z rodicmi len raz na dovolenke pri mori ale teda tiez ked to porovnam ako som sa tesila ako som sa nudila...:D najviac sa mi ratalo jedine to ze som v skole mohla povedat ze sme boli :D...
Článok sa načítava...
@mishita2401 no urcite to postaci...ved niekedy menej znamena viac....:) my sme boli minule leto myslim na 7dni, stacilo, len sme neboli opaleni ako sme si zelali...ale oddychli sme si...:) to je zaklad...
@puffu no ja sa chcem opalit hodne :D ale ak nie tak sa určite doopalujem na SR za ten mesiac do svadbys :D
@puffu aj my s drahym uz chceme po,,,heh :-) ,,,,to by si mala super keby ti to dovolia by ste usetrili 90 eur aj to je cosi :-)
@mishita2401 no co nenudis sa doma..he :-)
@nikuska1987 no tak ani nie :D da sa
@mishita2401 tak to mas super
@nikuska1987 a ty maš čo nove??
@mishita2401 nic iba tu ozdobu co som sem pridala foto,,,to budem mat nad vchodovymi dverami :-) my uz mame skoro vsetko :-) uz len detailiky,,,tu koselu k popolnockam co som ti spominala som vcera zaniesla drahemu bola kupovana od oka a sadla mu ako na neho tak mame uz aj koselu sa tak tesim :-)
@mishita2401 @puffu baby co kupujete rodicom ako podakovanie??,,,,drahy kupi tatom flasu kvalitneho alkoholu a mamam netusime co to mam na starosti ja tak mi prosim dajte typy,,,,dakujeeem :-)
@mishita2401 no ja by som tiez velmi chcela...lenze to anglicke pocasie je hrozne...dufam ze ked budem doma tak sa stihnem aspon trosku opalit...ale myslim si ze sa za 3 tyzdne opalim....:)
@nikuska1987 no urcite ...:) kazdy peniaz sa rata nie...:)no inak ak ti mam uprimne odpovedat na tvoju otazku tak mi nekupujeme nic...najprv sme chceli nejake vyrezane podakovanie alebo nieco v tom ale zase pochybujem zeby si to vylozili niekde na stenu...:D a pre nas su to zbytocne vydavky...oni mozu dakovat nam ze si platime vsetko sami...:D no a inak som dnes pisala zoznam veci ktore budem predavat a priblizne za kolko tak mi vyslo ze este z predaja by sa malo vratit nejakych 700e...uz mam aj na 5 veci rezervovanych zaujemcov tak som rada...:)
@puffu no ved to ano hehe :-) ,,,my budeme kupovat pretoze cast nam hradia rodicia my sami by sme to nezvladli financne :-) co vsetko budes predavat?? :-) aj my budeme mat istotne nejake veci na predaj :-)
@nikuska1987 no idem si po zoznam...:) a inak som des zacinala o 17hod, no a babka sa necitila dobre tak si isla o 18hod lahnut...:) takze mam volno...:) no samozrejme ju chodim kontrolovat ale aj tak super...:) no a predavat budem:topanky tie ktore som kupila ako prve a nebudu nsene, svadobne topanky, balerinky, postavicky na tortu, menovky sa mi zvysia, lampiony stastia, manzety na fotenie, kabelka, svadobna bizu, ozdoba do vlasov, pricesok(konsky chvost), pecatidlo,vyrezavatka, 2x set na tortu, jeden bude pouzity a jeden nie, lupienky, kosik na redovy, kosik na pierka(mozno), saty pre druzicky, masle, kytice pre druzicky, lampiony na strop...a spodnicku som uz predala...zajtra sa posiela...:) jedno dievca napisalo ze hlada trojkruhovu spodnicku...som to nemala ani v plane predavat lebo teraz na take veci ani velmi nemyslim, no a napisala som jej ze ja mam ked by chcela a ona chcela...tak aspon nestrasi doma...:)
@nikuska1987 no ja tieto veci vybavim asi po dovolenke...budem mat na to ešte mesiac tak snad to stihnem ...dufam teda
@puffu ale určite za 3 týždne určite :D
@puffu ty už maš aj zoznam čo budeš predavat?? pre pana :D ešte ani po svadbe nemaš a už predavaš :D... ja to budem riešit až potom..uvidim čo mi zostane, v akom to bude stave... a či bude chciet niečo moja sestra :D
@nikuska1987 mi sme im zatial dali urobit take krasne pernikove srdcia-take večšie-ale nie hromotluky a tam su holubice a naše mena datum a že Dakujeme. to srdce je krasne.... ale u nas sa rodičom inak nič nedava...aj ked ja by som chcela len neviem čo
Profilova fotka
@nikuska1987 - u nás je zvyk, že sa nevesta kupuje rodičom ženícha darček, ja som kúpila tlakomer, dala som im to, keď sme boli na oficiálnej návšteve, teda keď moji rodičia prišli k jeho... to bola rovno oslava aj po krstinách...ale tak plánujem ešte spraviť príhovor pred jedlom, že by som poďakovala rodičom a potom po svadbe im dám fotky zarámované, kde budú oni s nami...no a maminám na popravkách rozdám kvietky, čo dostanem pri kostole, lebo predpokladám, že budeme mať veľa gratulantov.... a kvietky ich hádam potešia... aj tak ich nemám kde v našom malom byte dať :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?