Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @mishita2401  kolko hodin bude trvat cesta cca?? 🙂 ved tak je to najlepsie aspon ste sa nemali cas ani kedy tesit na dovolenku

• @nikuska1987  ja som sa tešila 😃 no tak asi cca 15hodin..neviem

• @mishita2401  fuha ale snad budete mat klimatizovany autobus 🙂 jaaaaaj zavidim ( ale len v dobrom samozrejme ) 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  hej bude klimatizovaný 😃... je pisane že -luxusný autobus 😃

• @mishita2401  ejha tak uz je co napisat 🙂 ved je to dlhsia cesta a cestovka nemoze zabezpecit ako odvoz nejaky hrdzavy autobus a ked si uz zato zaplatite tak nech to je poriadne 🙂

• @nikuska1987  no ved 😃 teraz su aj busi s tými bezpečnostnými pasmi a tak 😃

• @mishita2401  bude...urcite...🙂 treba mysiet pozitivne...🙂

• @mishita2401  no to viem,,,,,,,ja som bola naposeldy s nasimi ked sme sli na dovolenku busom do chorvatska - destinacia porec a tiez sme mali super autobus, len s rodicmi to nieje az taka zabava aspon ked je clovek starsi a minuly rok co sme boli s drahym v taliansku sme isli autami 🙂 ale drahy povedal, ked niekam pojdeme na dovolenku uz len letecky

• @puffu 🙂 ja viem 😃 .verime 😃
    @nikuska1987 😃 tak mi pojdeme tiež určite niekedy letecky 😃 len teraz si to ešte nemožeme dovolit 😃

• @nikuska1987  dnes je opat babka v posteli...😃 som si objednala veci na vyzdobu kostola ale prisla som na to ze mi 24kvetov chyba tak som dokupila dalsie...a uz sa velmi tesim kedy to budem robit...🙂 uz mam presnu predstavu, farby presne podla mojho vkusu a uz to potom den pred svadbou naaranzovat...🙂

• @mishita2401  ved ja viem 🙂 z jedneho platu sa to neda a este ked si financujete aj svadbu,,,,,,napisala som to len kvoli tomu, lebo moj drahy by 15 hodin neobsedel v autobuse on ma problem presediet ako spolujazdec,,,jedine ak by soferoval autobus on hehhh 🙂

• @puffu  hej??? aj ja som mala dnes dost narocny den a sem som prisla o 19 si oddychnut 🙂 kooonecne sediiimtak predsa si vyzdobu budes robit sama??? 🙂

• @nikuska1987  jaj 😃 tak moj drahý už išiel aj nejakých 25hodin 😃 do bulharska 😃 a to vydržal 😃 takže chorvatsko zvladne.. berie si tri piva a ja jedno-to citrusove ja 😃 heh

• @mishita2401  my sme isli 24 hodin do ciernej hory a som povedala nikdy viac 😠 kokoooos najdlhsia cesta v mojom zivote 😒 ,,,to citrusove je presne pre zeny hehe - skoro ako sampanske aspon mne tak prislo 🙂

• @nikuska1987  no som si ho vzala len tak s ,,trucu " ked moj drahý si zobral do busu tri a do kufra tie tri 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  este si ho nepila??? 🙂 to je uplne slabucke alkohol tam skoro ani necitit 🙂

• @nikuska1987  mala som len cuc 😃.... ale tak neviem či ho vypijem...aby nahodou sa mi nechcelo ešte viac na wc 😃 a prestavky su každe 4hodiny

• @mishita2401  pivo nieje take haklive skor kava , alebo caj 🙂

• @nikuska1987  no ale aj pivo-šak chlapi s neho chodia furt 😃

• @mishita2401  hej???,,,,,tak to som zatial nepostrehla 🙂

• @nikuska1987  no šak času na to ešte dost 😃 ja som to videla na chatach alebo aj v meste na disco ked chlapy furt chodili s piva 😃

• @mishita2401  je to mozne 🙂 musim to preskumat na drahom xixixix 🙂 iank uz vsetko zbalene?? 🙂

• @nikuska1987  nie ale take ako špirala a tak to až zajtra 😃ešte sa budem malovat 😃

• @mishita2401  ja odkedy chodim do roboty sa vobec nemalujem nechce sa mi rano o 4.30 malovat hehe 🙂

• @nikuska1987  jaj tak to by sa ani mne nechcelo 😃

• @mishita2401  tak keby sme sa tu uz nahodou nestretli tak vam prajem peknu dovolenku a nech vam cesta rychlo zbehne...no a pekne pocasie samozrejme prajem...potom saozvi ked sa vratite...🙂a 1édni po vasom navrate odchadzame my...🙂))))

• @nikuska1987  no vyzdobu v kostole ano...🙂 a dufam ze sa mi to podari urobi podobne ako si predstavujem...tak nejako ako je na foto, len tie kvety nebudu tak bohato zdobene, a namiesto svietnikov budu maslicky...

• @mishita2401  a ked dojdem domov sa tiez nemalujem takze taaak 🙂

• @mishita2401  a ked dojdem domov sa tiez nemalujem takze taaak 🙂

• @puffu  ahaaa to je kostol v ktorom budete mat sobas??nooo tie kvety aspon na foto su moc 🙂 tam by stacili aj jemnejsie kyticky podla mna ako si to aj ty napisala

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.