Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 kolko hodin bude trvat cesta cca?? :-) ved tak je to najlepsie aspon ste sa nemali cas ani kedy tesit na dovolenku
@nikuska1987 ja som sa tešila :D no tak asi cca 15hodin..neviem
@mishita2401 fuha ale snad budete mat klimatizovany autobus :-) jaaaaaj zavidim ( ale len v dobrom samozrejme ) :-)
@nikuska1987 hej bude klimatizovaný :D... je pisane že -luxusný autobus :D
@mishita2401 ejha tak uz je co napisat :-) ved je to dlhsia cesta a cestovka nemoze zabezpecit ako odvoz nejaky hrdzavy autobus a ked si uz zato zaplatite tak nech to je poriadne :-)
@nikuska1987 no ved :D teraz su aj busi s tými bezpečnostnými pasmi a tak :D
@mishita2401 bude...urcite...:) treba mysiet pozitivne...:)
@mishita2401 no to viem,,,,,,,ja som bola naposeldy s nasimi ked sme sli na dovolenku busom do chorvatska - destinacia porec a tiez sme mali super autobus, len s rodicmi to nieje az taka zabava aspon ked je clovek starsi a minuly rok co sme boli s drahym v taliansku sme isli autami :-) ale drahy povedal, ked niekam pojdeme na dovolenku uz len letecky
@puffu :-) ja viem :D .verime :D @nikuska1987 :D tak mi pojdeme tiež určite niekedy letecky :D len teraz si to ešte nemožeme dovolit :D
@nikuska1987 dnes je opat babka v posteli...:D som si objednala veci na vyzdobu kostola ale prisla som na to ze mi 24kvetov chyba tak som dokupila dalsie...a uz sa velmi tesim kedy to budem robit...:) uz mam presnu predstavu, farby presne podla mojho vkusu a uz to potom den pred svadbou naaranzovat...:)
@mishita2401 ved ja viem :-) z jedneho platu sa to neda a este ked si financujete aj svadbu,,,,,,napisala som to len kvoli tomu, lebo moj drahy by 15 hodin neobsedel v autobuse on ma problem presediet ako spolujazdec,,,jedine ak by soferoval autobus on hehhh :-)
@puffu hej??? aj ja som mala dnes dost narocny den a sem som prisla o 19 si oddychnut :-) kooonecne sediiimtak predsa si vyzdobu budes robit sama??? :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 jaj :D tak moj drahý už išiel aj nejakých 25hodin :D do bulharska :D a to vydržal :D takže chorvatsko zvladne.. berie si tri piva a ja jedno-to citrusove ja :D heh
@mishita2401 my sme isli 24 hodin do ciernej hory a som povedala nikdy viac ]-( kokoooos najdlhsia cesta v mojom zivote :-S ,,,to citrusove je presne pre zeny hehe - skoro ako sampanske aspon mne tak prislo :-)
@nikuska1987 no som si ho vzala len tak s ,,trucu " ked moj drahý si zobral do busu tri a do kufra tie tri :D
@mishita2401 este si ho nepila??? :-) to je uplne slabucke alkohol tam skoro ani necitit :-)
@nikuska1987 mala som len cuc :D.... ale tak neviem či ho vypijem...aby nahodou sa mi nechcelo ešte viac na wc :D a prestavky su každe 4hodiny
@mishita2401 pivo nieje take haklive skor kava , alebo caj :-)
@nikuska1987 no ale aj pivo-šak chlapi s neho chodia furt :D
@mishita2401 hej???,,,,,tak to som zatial nepostrehla :-)
@nikuska1987 no šak času na to ešte dost :D ja som to videla na chatach alebo aj v meste na disco ked chlapy furt chodili s piva :D
@mishita2401 je to mozne :-) musim to preskumat na drahom xixixix :-) iank uz vsetko zbalene?? :-)
@nikuska1987 nie ale take ako špirala a tak to až zajtra :Dešte sa budem malovat :D
@mishita2401 ja odkedy chodim do roboty sa vobec nemalujem nechce sa mi rano o 4.30 malovat hehe :-)
@nikuska1987 jaj tak to by sa ani mne nechcelo :D
@mishita2401 tak keby sme sa tu uz nahodou nestretli tak vam prajem peknu dovolenku a nech vam cesta rychlo zbehne...no a pekne pocasie samozrejme prajem...potom saozvi ked sa vratite...:)a 1édni po vasom navrate odchadzame my...:)))))
@nikuska1987 no vyzdobu v kostole ano...:) a dufam ze sa mi to podari urobi podobne ako si predstavujem...tak nejako ako je na foto, len tie kvety nebudu tak bohato zdobene, a namiesto svietnikov budu maslicky...
@mishita2401 a ked dojdem domov sa tiez nemalujem takze taaak :-)
@mishita2401 a ked dojdem domov sa tiez nemalujem takze taaak :-)
@puffu ahaaa to je kostol v ktorom budete mat sobas??nooo tie kvety aspon na foto su moc :-) tam by stacili aj jemnejsie kyticky podla mna ako si to aj ty napisala

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?