Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 nie....to len foto na inspiraciu a predstavu....no kytice budu ovela mensie...to by som uz zbankrotovala..:D
@puffu dakujeme velmi pekne :D už o par hodi mam sediet v autobuse..už až to je :D
@nikuska1987 a načo ked si už doma :D
@puffu tak to ano, pretoze zive kvety su drahsie a umele vyzeraju gycovo :-)
@mishita2401 ved to hehe :-)
Profilova fotka
Konečne máme oznamka... ale teda nahnevali ma, lebo mi povedali inú cenu a teraz pýtali o tretinu viac! Aj som sa tam rozčuľovala, ale že kolegyna s apomýlila a bla bla bla... ale keďže to už potrebujeme, tak som im to nakoniec zaplatila... A moj drahý si dnes kúpil oblek, topánky aj košeľu a doniesol aj darček - strááášne nás potešil, darček je na fotke...
@martinkatinka jeeej super tak ste zase pokrocili v pripravach :-) chlapcek aky krasny v tom obleciku :-)
@nikuska1987 no ani by som nepovedala, zalezi ake druhy umelych kvetov mas a napriklad penove kvety vyzeraju ako zive, niekedy je fakt tazko spozorovat ci ide o umelu alebo zivu kyticu...
@puffu tak zalezi ako je kvet vyrobeny a aj od ceny :-)
@nikuska1987 no urcite zalezi aj od toho...:) no a inak ako? Ako pokracujes so svadbou? Tak my uz mame vsetko co sme mohli urobit alebo kupit z uk, uz nam ostavaju veci pri ktorych musime byt na sr...no stale je toho dost...ale stihame vsetko v pohode...:) aj sa stihame opalovat...:D
Ahoj.Uz mas vsetko potrebne na svadbu? Pozri moj album ak este nieco potrebujes :)
@puffu aj my uz mame skoro vsetko este nejake drobnosti treba doladit a zabezpacit, kupit :-) aj ja som sa vcera opalovala chcela som aj dnes ale ked som dosla domov z prace zamracilo sa - ako na potvoru,,,hehe,,pockaj aka pride mishita hneda ,,heh :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no aj jej zavidim, ale v dobrom...:)tak ja dufam ze sa opalim aj na SR, ved ked budem chodit na slnko 2 tyzdne vkuse tak budem aj ja hnedsia...no dufam,ale posledny tyzden nechcem chodit ale to vlastne ani nebude cas...:)
@puffu aj ja zavidim tiez v dobrom.......uz sa vam krati pobyt v uk ze?? :-) posledny tyzden ani nebudes mat cas slnit sa,,,,davali pocasie a ze zaciatkom augusta ma byt na sk 30 stupnov :-)
@nikuska1987 no tiez som pozerala ked to hlasili tak som rada len dufam ze nebudu z toho pocasia burky...:/ no a od polovice jula ma byt okolo 38stupnov...:)))to sa bude opalovat...:D
@puffu kokos ani nehovor ved sa uvarime v robote uz teraz tam je na nevydrzanie :-) ,,,,,,ale od 25 jula mame 2 tyzdnovu dovolenku tak mi to vyhovuje :-)
@nikuska1987 tak super aspon budes mat cas na dokoncenie svadby....a aspon to nebude pre teba az tak narocne ako keby si mala este popri tom chodit do prace...:) tak nam uz ostava iba 16dni do otletu...:))) ale mam tolko veci ze neviem ako sa zanesiem...:D
@puffu ved som vravela ze mi to akurat dobre vyslo,,,,takze ani sa nenazdate a 16 dni preleti ako nic ,...heh :-) dnes nam prisiel svadobny telegram co som zostala dost v soku hehe :-) ved to je este 1,5 mesiaca do svadby :-)
@nikuska1987 no my tych telegramov/ pohladnic mat vela nebudeme, aspon v to dufam lebo potom mi to je luto vyhodit a zase skladovat sa mi to nechce, tak prave preto sme kupili knihu hosti a povieme hostom nech nam nic neposielaju ale napisu priam do knihy...
@puffu my sme nad knihou hosti ani neuvazovali, pretoze to je podla nas zbytocnost :-) ci telegramy ci kniha aj tak to bude stat len v skrini,,,heh,, :-) tieto kamosky to poslali takto dopredu pravdepodobne z toho dovodu, pretoze jedna je v Taliansku a druha v USA :-)
@nikuska1987 no ahoj tak ako? konecne pekne pocasie dorazilo aj do Uk...je 30stupnov...:)))) som sa uz aj bola slnit na 2 hodinky...:))) aj som vcera kupila nase svadobne vonavky a su uplne super...:))sa mi velmi lubia a aj tomasovi...
@puffu ahoj ja som bola dnes s drahym tak bolo super,,,,,hehe :-) ,,tak zase ste o krocik vpred,,aku to mate znacku voni?? :-) my sme riesili miesto na fotenie a zajtra behnem drahemu kupit spodne pradlo pod svadobny oblek :-) u nas bolo zimaaaa :-(
@nikuska1987 no my uz spodky kupene mame...:D no a obidve vone su od diora, ja mam j´adore a tominovi som kupila homme, doma ma uz homme sport ale ta homme je uplne uzasna...sa jej normalne neviem nabazit...taka fajna korenista...mnaaam...:D no a si predstav ze ma dnes normalne chytilo...:D som ani necakala ze az tak ale asi to bude aj tym ze som uz zaklad mala ako taky od aprila....no dufam ze aj zajtra bude pekne aby som sa isla slnit...
Profilova fotka
Caute kocky, tak sa ozyvam po "150 rokoch". Tento tyzden hadam budu uz vytlacene a narezane aj oznamka, tak cez vikend nas caka pozyvaci maraton u nas. Uz mam vyrobene aj darceky pre hosti a drahy ma oblek a topanky, ja samodrzky, ale este potrebujem podprdku a nohavicky a v piatok ziadost o uzavretie manzelstva na matriku. A potom konecne zacnem vyrabat menovky, zasadaci poriadok uz mam vdaka Bohu. Este zhaname organistu, lebo nas ide na dovcu, tak drzte palce. A o 14 dni odchadzam na druziskovsku dovcu "rozluckovu so slobodou" chytat bronz do Italie s kamoskou a sesterkami do stanov- volaju to, ze "zelena dovolenka". :-D Minuly rok som tak bola s kamoskou v Spanielsku a taaak som si oddychla, ze mi to drahy zaplatil. No mozem ho nemilovat? Uz vymysla chlapsku mladenecku akcosku v tom case, tak ma volny byt. :-)
@sintea ahoj, tak tu babsku jazdu v ITL ti v dobrom zavidim...:) my tento rok nejdeme nikam lebo nam to casovo nevychadza...mozno iba niekam na SR na par dni....no a tiez uz sa chlapci nevedia dockat rozlucky...sa tesia viacej ako on...ale keby vymysleli nieco genialnejsie a nie stale ist do baru kde davas tiket a zenska sa tam minutu pokruti....no mohli by prist aj s niecim genialnejsim...no ale tak co moze ine vymysliet chlapsky rozum, my ideme 20dievcat na chatovacku tak sa tesim kedy resetujem hlavu...:)
Profilova fotka
@puffu No, predpokladam, ze u mojej polovicky to bude rovnake, ale tomu mozem striptiz robit len ja. :-D A tiez chalani maju silne reci, takze z toho bude nejaka ochlastacka na chate a moj drahy bude zasa najtriezvejsi. :-) Ale aj ja sa strasne tesim, uz len 13 dni a frcime. Hlavne aby pocko vyslo. Ta chatovica bude bomba. Kde sa zide 20 bab, tam musi byt bomba nalada a energia, takze s chutou do toho!!!!!! :-)
@puffu ja som kupila dnes ponozky, spodky a tielko uz len dufat, ze mu to bude dobre,,,hehe :-) ale aj tak zistujem ze este stale cosi chyba,,,,uuuuf uz nech mame komplet vsetko,,,, :-) ,,,mna nemalo cas chytat, pretoze som nebola cely den doma, ale zajtra dobehnem zameskane :-)
@sintea no ja sa uz tesim na tu babsku chatovacku, ked som mala 15r tak sme isli stanovat 5 bab a bola to naj stanovacka na akej som kedy bola....:))) no my inak tiez o 13 dni balime a letime na SR...:)))) uz aby to bolo...:)
@nikuska1987 ja som sa bola aj dnes slnit, ale uz od zajtra hlasili opat burky tak dufam ze bude aj tak pekne pocasie lebo tu casto hovoria predpoved opacne...:D
@puffu aj ja som sa bola dnes slnit ale len chvilku, pretoze zaslo slnko :-) idem pisat email 1 vizazistke nech mi posle emailom fotky jej vizaze a potom na zaklade fotiek sa rozhodnem ci ma bude licit ona :-) tie protismykove podrazky nemaju chybu,,,heh.,..ty tu vselico ponachadzas,,,ale parada zlate je to :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?