Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Ahojte baby prosím vás neviete kde sa dajú kupit také baleríny aké mam v albume?stiahla som si ich od jednej holky ale už neviem od ktorej ak viete kde sa dajú kupit tak mi prosím vás poraďte:)ĎAKUJEM:)
@nikuska1987 jaaj...ano tie podrazky su super...:) sa mi velmi pacia, mam kupene a take tie obycajne cierne ale ked som objavila tieto tak som im musela mat...:) no a dnes ma trosku palila tvar ale uz je to celkom ok, dnes cely den len lialo...:/ a vraj az do konca tyzdna tak uvidime....ale mohlo by byt aspon ten posledny tyzden teplo aby som sa este trosku opalila...:)
Profilova fotka
@puffu no tie protismikove sa aj mne lubia .. hlavne ta praktickost mne sa v tej nasej sale tak smyka :D
Profilova fotka
@nika0206 Predpokladam, ze cez ebay ich zozenies, alebo v UK... Puffu by Ti poradí lepšie, ona je teraz tam, tak sa vyzná... :-)
@oskvarka no to je najhorsie ked sa smyka...ja si lepim stale pritosmykove podrazky lebo sa na opatkoch potom citim istejsie......:)
Profilova fotka
@puffu musim zistit ci niekde nemaju aj u nas nieco take.. ved by ani nemuseli byt srdieckove.. ...bo jed doma z drahym tancujeme len tak po kuchyni v mojich svadobnych topankach tak mam pocit ze sa mi nohy rozbiehaju na vsetky strany :D
@oskvarka no skus, podla mna musi aj u nas nieco take existovat...je to urcite lepsie ako by si potom mala spadnut alebo nieco podobne...
Profilova fotka
@puffu no drahy by ma pevne drzal len nebudem tancovat len snim :D
@puffu aj tu hlasia dazd a je zamracene,,,,hmm,,tiez sa nemozem opalovat :-( nad protismykovymi podrazkami som ani neuvazovala - take cosi by ma ani vo sne nenapadlo heh :-)
@nikuska1987 ja ich pouzivam lebo nosim vysoke opatky a potom sa mi chodi pohodlnejsie, ved teraz tak jedna potrhala neveste saty lebo sa posmykla na parkete a zatrhla s opatkom o saty no a bola poriadne velka diera na satach, ale nedali jej nic platit za to tak super...:)
@puffu koksooooo tak to uz je co povedat ja musim odskusat tie moje topanky ci sa v nich smyka, a musim ich rozchodit :-) alebo kupit dalsie hehe :-) uz mate vsetko ?? :-)
@nikuska1987 no tak nas zoznam sa pomaly ale isto krati ale ani zdaleka nemame vsetko, traba este tomasovi kosele, tielka, opasok, manzety, topanky a potom uz iba take drobnosti ako zapalovace, naplne do kahancov( do tych vrecusok na terasu), silon, ovocie, nieco slane, nejake alko a nealko a to by malo byt asi vsetko...no a osobne stretnutia s aranzerkou, kapelou, fotografom a kameramanom a asi aj s dj-om...dohodnut menu a urobit menu a darceky pre hosti...no a to bude uz uplne vsetko co nam treba spravit....pocitam ze za 10dni by sme to mohli zmaknut...:) a potom iba relax, chceme si dat aspon tyzden od svadby klud aby sme zbytocne neprehanali...:D
Článok sa načítava...
@puffu aj nas zoznam sa uz krati, ale tiez este mame toho vela a kazdy den nam cosi pribuda,,pretoze zistujeme ze to nam chyba, to a to a Veronika je zufala, lebo uz chcem mat vsetko hotove a kupene :-)
@nikuska1987 tak vzdy mas este minimalne 2-3 tyzdne...potom to uz nie je podla mna dobre hladat veci tyzden alebo 2 tyzdne pred svadbou...tak a budes mat aj dovolenku tak prinajhorsom ma cas aj vtedy...:)
@puffu ved tak to chcem aby sme mali do 20 jul;a uz komplet vsetko pretoze potom budem mat dovolenku zase budem doma upratovat a u draheho budu ine povinnosti skuska ucesu, make up, spoved nacvik obradu, zaniest material cukrarkam atd,,,,,,,, :-)
@nikuska1987 no presne ako vravis,potom bude kopec inych povinnosti...ja som sa uz definitivne rozhodla pre uces tak dufam ze mi nieco take ta moja kadernicka vykuzli...:D som zvedava, no dufal ze to bude dobre vyzerat...skusku mam 27. jun a potom poobede mam hned skusku siat tak sa aspon uvidim kompletna...:D
@puffu ja mam skusku ucesu niekedy 2 tyzdne pred svadbou medzitym si pojdem dat nafarbit obocie a ak si zvolim tuto vizazistku tak mi odporucila masaz tvare kvoli tomu aby make up vyzeral lepsie a kvalitnejsie tak som zvedava ako to vsetko zladim ten cas :-) a od 1.jula na 100 percent zacinam cvicit kvoli tomu, aby som si udrzala postavu do siat :-) supeeer este make up a budes hotova nevesticka :-)
@puffu ozaj a nemas foto ucesu??,,,ja si vyberiem 2 fotky vytlacim a ktory sa mi bude hodit ten si vyberiem :-)
@nikuska1987 hej mam...chcem nieco na tento styl len ten co ma martina nahlave nechcem tak mohutne, iba trosku decentnejsie ale nieco v tomto style...len neviem ci sa mi to bude hodit k spanielskemu zavoju...ale tak uvidime...prinajhorsom pojdem este na jednu skusku a vyberieme nieco ine, ale tento by som velmi chcela
@puffu ahaaaaa ma to dost vyzdvihnute :-) uvidis podla zavoja aj ja si vezmem zavoj zo sebou a nejaky umely kvet ako nahradu za zivy :-) zavoj chces od vrchu??,,,,,ja skor od spodu
@nikuska1987 hej od vrchu lebo ho po obrade davam dole lebo je dlhy az po zem tak nechcem velmi od spodu aby som potom pri vyberani velmi neznicila uces...este si chcem vyskusat ci si saty obleciem zo spodu lebo ked budem mat mohutnejsi uces tak aby som ho velmi neznicila, ale mysli si ze by som saty mala obliect aj z vrchu...len zo spodnickou asi bude problem ...no vyskusam a ked to nepojde tak to bude musiet ist nejako vrchom...
@puffu ano spominala si, ze zavoj hned pojde dole a nahradis ho kvetom :-) to ja uz mam nacvicene ako sa obliect do siat nastastie :-)asi od spodu bude lepsie ked ich oblecies, alebo ti ich budu musiet pomahat obliekat minimalne 2 osoby :-)
@nikuska1987 no to urcite budu musiet pomahat...sama by som to urcite nezvladla...no uvidime ze ako to nakoniec bude lebo chcem mat vacsi uces na hlave tak uvidime, no v piatok pred svadbou bude pri foteni generalka a potom pojdeme naostro...:) inak zajtra by uz mala prist mishita domov...:)
Profilova fotka
Hľadám nejaký účes, ktorý by sa dal spraviť z polodlhých vlasov a bez korunky... respektíve čelenky... nevideli ste niečo také?? Nechcem si dávať príčesok, ten by mi zaručene spadol, mám jemné vlasy.... Nevideli ste niečo také?
Profilova fotka
@martinkatinka skus niečo take len do zadu vypnute polka vlasov a polka nie a natocene aby to malo trochu objem... bolo by to take letne pekne.. a ked mas polodlhe vlasy ani by ti v tom nebolo teplo... a kadernicky svojej si sa nepytala ona by ti skorej poradila co by bolo pekne...
Profilova fotka
@oskvarka - tá mi povedala, že mám doniesť obrázok a že skúsi... a že ak nechcem niečo extra, vymyslíme na mieste ráno o jedenástej :-D Inak, dnes som inak aktívna, presťahovala som trochu izbu a konečne namontovala lampu drobcovi...a vyčlenila všetky drobnosti, čo treba na svadbu do jednej krabice....
Profilova fotka
@martinkatinka jaj no ale ved tak si vytlac obrazky co sa ti pacia aj viac.. ja som si vytlacila asi 20 obrazkov.. a ona mi povedala co by sa mi hodilo a co nie... a na co mam dost vlasov.. teda ja mam huste vlasi tak s tym problem nemala.. ale zase nieco bez priceskov neurobis...... kludne si vytlac co sa ti paci a neboj sa ze na nieco treba huste vlasy... oni tie ucesi su daktore len take nadychane.... .... som si vytlacala vecsinou tie co mam v mojej kolekcii vlasy... kludne mrkni... :)
@puffu nooo to bude heh :-) a v sobotu nebudes mat problem zopakovat reprizu obliekania svadobnych siat :-) hej zajtra???,,,a ja ze v sobotu :-) ako rychlo ubehlo tych 10 dni co boli na dovolenke kokooos :-)
@nikuska1987 no ten cas neskutocne leti, inak som sa dnes dozvedela ze budeme mat rozlucku so slobodou 2krat...:))) dva tyzdne a tyzden pred svadbou....ufff...to bude tazke...ale tak nevadi, ved nemozem dievcata sklamat...:)))
@puffu ako to ze 2 krat??,,,,,,,ved to je jasne ze nemozes,,,heh,,,,,ako budu prebiehat tie rozlucky??:-))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?