Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no vies to niekedy uz zacinam aj ja...:D ale len take 10min chvenie v zaludku...no tak my toho mame este dost ale ked si to nejako systematicky podelime tak sa to da...ja to berem tak ze vsetko sa da len treba chciet...ale som inak na seba celkom hrda....ze som to tak super zvladla...niekedy ma islo porazit ze vsetko musi byt na dialku ale super je to ze to tak robi vela ludi a dodavatelia si uz celkom zvykli na komunikaciu cez maily a podpis zmluv na dialku....:)
@puffu no ved všetko sa da ked sa chce :D ja mam toho dnes vela ale to je len drobnost oproti tomu čo nas ešte čaka :D
@mishita2401 ked sa to dobre vsetko rozplanuje tak toho nebude tak vela, my mame 2 tyzdne uplne nabite, ale viem ze potom nebudem musiet aspon tyzden nic robit...no aspon 5 dni urcite...:D iba sa opalovat a oddychovat...ked by sme to robili tak ze kazdy den nieco tak to by sme si ani neoddychli a ani nepostihali...:D...my to radsej robime tak ze dame si na den tolko kolko mozeme stihnut niekedy aj z odretymi usami...:D
Profilova fotka
@puffu 30 stupnov neblazni.. uf.. ja chcem radsej 25
@oskvarka no neviem ci ta potesim ale vraveli ze od polovice jula do zaciatku augusta by mali byt najvyssie horucavy cez toto leto, okolo 40stupnov a zaciatkom augusta to ma ist na 30 a potom sa bude ochladzovat...ved uvidime nie...mne osobne by stacilo keby neprsalo...nech uz je stupnov kolko chce len ten dazd by ma asi mrzel najviac...:/
Profilova fotka
@puffu no ja sa este neviem rozhodnut co by ma mrzelo viac ci dazd alebo 40 stupnov ... uf.. ale asi skorej ta brutalna horucava.... teda ak to porovnam z prehankami... nejaky lejak by som nebrala... sestra mala svadbu pred dvoma rokmi bolo pod mrakom fukalo mali svadbu na hrade... skoro jej odvialo zavoj ale fotky mala pekne... kned ako sme dosli do sali tam sa spustim brutalny lejak....takze mala ine stastie.. ale rano to vyzeralo vseliako....
@puffu my sme zvyknuty uz na seba dost takze si myslim, ze sa zhodneme a nebudeme si robit prieky, pretoze kazdy z nas vie co sa tomu druhemu paci a co nie :-)
@nikuska1987 ved uvidite...ako na jednej strane vas oboch aj obdivujem, ja by som urcite do svadby nesla pred spolocnym byvanim, neviem preco ale je to podla mna dobra skuska toho ako dokaze jeden s druhym riesit problemy, kazdodenne starosti atd...mne to vela dalo a vela sme sa jeden od druheho naucili...
@puffu ono je to diskutabilne poznam pary, ktore spolu pred svadbou byvali a aj nebyvali a v oboch pripadoch manzelstva su stabilne a aj rozvedene pary :-) a dneska sa ludia rozvadzaju kvoli takym blbostiam ze sa mi niekedy rozum pozastavuje,,heh,,,,ale tak to je vec kazdeho :-)
@nikuska1987 no jasne ..to je vec kazdeho ale viacej to podla mna da, aspon nam to dalo velmi vela...nikto nevie ako skonci manzelstvo dvoch ludi o 10-15 rokov, ludia sa menia okolnostami...niekedy nevedia vyriesit uplne banalne problemi a najjednoduchsie pre nich je dat sa rozviest...no kazdy z nas si je strojcom vlastneho stastia a podla mna na peknom vztahu treba pracovat...
@puffu urcite treba pracovat a neni to len o spolocnom byvani, ale aj vzajomnom respekte, komunikacii,atd....heh v kazdom vztahu byvaju dobre aj zle casy a chce to len trpezlivost a lasku..no ten kto toto bude citat si pomysli, ze sme z nejakej manzelskej poradne heh :-)
@nikuska1987 no asi hej...:D dnes si tomas kupil koselu po polnoci a nakoniec sa rozhodol nie pre kravaty ale pre motylik so serpou...no takze k mojim cervenym satam bude mat toho no a teraz sa ja pokusam najst si ine saty( cervene) aby sme zbytocne nemuseli kupovat dalsiu koselu po polnoci ale aby ostal uz v tom, tak uvidime...no a uz nam ostava iba svadobna kosela, vesta, fr. kravata a topanky...:)))
Článok sa načítava...
@puffu a čo už sa asi dost tešiš na SR nie??
@oskvarka no ja chcem tiež tak 25stupnov a občas oblačik-ale žiaden dažd!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Profilova fotka
@mishita2401 pekne si to naplanovala suhlas :D.. presne tak nejak si to predstavujem... to aby sme sa zadali modlit :D
@mishita2401 jasne...:))) uz len stal pozeram na ten kalendar...:D a dnes som sa opat objednala do svadobneho salonu, nasla som super saty...:) po polnoci, ono ide o to ze tomas sa rozhodol mat motylik a serpu po polnoci a to bude mat k satam na redovy no a aby sme zbytocne nekupovali dalsiu koselu tak som pozerala nejake cervene saty a nasla som ich...:D su uplne suprove...:D no a idem ich o tyzden skusat, sa tesiiim...a ty co ako dopadla dnes skuska?spokojnost?
@puffu moj drahy nastastie uz ma komplet oblek, okrem vesty, pretoze vesta sa nam nepaci ani jednemu a zevraj uz vychadza z mody nam vravela pani, ktora predava obleky :-) ,,,ale to je zase len vec nazoru :-) to si hladas nove popolnocne saty??,,,,moj uz ma nastastie aj koselu k mojim popolnocnym satam a dokonca aj spodne pradlo sa moze zenit uz aj teraz hned heh :-)
@oskvarka no to by bolo super no nie :D heh @puffu no skuška neska padla-kozmetička ma niečo v rodine.... ale na buduci týžden sa dohodneme.....
@nikuska1987 ale vesty nevychadzaju z mody :D ja som to zatial videla len trom ženichom u nas na svadbach :D.. ale je to vec nazoru... mne sa to pačilo, nepačilo a znova sa mi to pači :D
@nikuska1987 no uz som aj nasla len ich idem o tyzden skusat ci budu dobre, ak nie tak nechame tie povodne a kupime tomasovi dalsiu koselu lebo kravaty uz kupene ma, no a ani my nechceme vesty, jedine tu svadobnu bielu, po polnoci bude uz iba v dlhej koseli...ale som rada ze uz aj on je skoro kompletny...:) o to menej starosti na SR
@mishita2401 jaaaj, ved casu este stale dost...:) a to ostatne si zmakla v pohode?
@mishita2401 ved som to tam podotkla ze je to vec nazoru a vkusu aby sa nikto neurazil :-) ani jednemu z nas sa vesta nepaci a ani sme nad vestou neuvazovali ,,,,aj ja som videla zenichov, ktori vestu mali a ktori nemali :-)
@puffu no ostatne v pohode :D naštasttie :D ale posledný týžden bude uplne že asi natrieskaný vybavovačkami..och joj
@puffu to v uk ze?? :-) ved to aby ste mali co najmenej starosti na SR, hoci aj tak toho bude velmi vela este vybavovat :-) v nedelu uz vyrazate ci?? :-)
@nikuska1987 no ved to je jedno :D napr. moj drahý to neriešil-on si ju zo srandy skusil a že ju chce mi hovori tak som mu ju kupila :D ale po polnoci bude mat len košelu a kravatu-a nohavice :D
@mishita2401 no to aj u nas poslednych 10dni pred svadbou na uplne zblaznenie...:D ale to asi vsade tak...a si viem zivo predstavit ze vsetci okolo budu este viacej stresovat ako ja s tomasom, najma moja a tomasova mama...:D
@mishita2401 aj moja mam vymyslala aby si dal vestu, ale razne sme ju zrusili nech sa nam do toho nemontuje :-)
@puffu no ved to si viem živo predstavit aj ja :D @nikuska1987 no ved to je na vas dvoch :D
@nikuska1987 saty budem skusat na SR, no v nedelu rano o 7 cestujeme a vecer o 8 sme doma...ale to uz je o chvilocku...sa ani nenazdam a uz budeme letiet spat ako manzelia...:)
@mishita2401 jasne my sa musime citi dobre v svadobnych satach a obleku :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?