Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @puffu  ako to rychlo vsetko leti ze?? 🙂 tento jul hlavne preleti velmi rychlo pretoze uz je stale menej a menej casu a uz sa budu musiet riesit finalne veci takze nebudeme sa nudit 🙂

• @nikuska1987  ved jasne 😃 ja idem vo štvrtok na dalšiu skušku mojich šatočiek 😃

• Sponzor fóra
  • @puffu  fuuuha pekneeee saticky, hlavne aby sa tebe pacilo a boli ti pohodlne 🙂

• @mishita2401  😃...no nechapem ako to niekedy tak rdicia prezivaju, no som zvedava kedy budem oddavat nase deti ci budem taka ista, ale asi hej...😃

• @puffu  krasne šaty 😃 a červena farba je moja takže to je super 😃

• @mishita2401  ja zase buduci pondelok idem s mojimi ku krajcirke idem si dat nasit gombik na vlecku a ramienka pre pripad, ze by mi saty pri tancovani padali 🙂 ale inak ich nebudem pouzivat

• @puffu  ale to už take nebude 😃

• @nikuska1987  aha 😃 tak mne to tak stiahnu že mi to nespadne 😃

• @mishita2401  ved aj ja budem mat pevne stiahnute, ale aj tak nechcem riskovat 🙂

• @nikuska1987  a prezliekaš sa??som zabudla?

• @mishita2401  ano do popolnocnych pohodlnejsich siat,,,,v kremovo - broskynovej farbe 🙂

• @nikuska1987  ja do červených-lahučkých 😃 takže to bude ulava 😃

• @mishita2401  no to ano 🙂)) joooj musim sa priznat zacina ma chytat mierny stres 😞

• @nikuska1987  no mna len taky mierny adrenalin 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  v stredu idem do roboty, tak ma to zase hadam prejde 🙂

• @nikuska1987  a určite 😃 a čo sa bojiš????

• @mishita2401  celkovo ze nieco nevyjde, nieco zle dopadne, vseobecne vselico sa stava,,,aaach boze to tak byva ze clovek niekedy nemysli na to pekne, ale na to zle a ty sa coho bojis?? 🙂

• @nikuska1987  no ja zatial ničoho konkretneho 😃 len že nestihame 😃

• @mishita2401  ved este 33 dni stihate neboj sa 🙂

• @nikuska1987  no ale zajtra je sviatok, odrataj si nedele- v tedy sa nevybavuje a tak 😃

• @mishita2401  4 vikendy uz to mam preratane, ale ty mas vyhodu, ze si doma pocas tyzdna cely den 🙂

• @nikuska1987  no ja hej ale drahý nie-a vela veci sa bez neho vybavovat neda!!! hm...

• @mishita2401  jaaaaaaaj ,,,,,ja som vybavovala aj bez draheho ked bol v praci a nemohol tak som to vybavila ja a nebol problem,,,,keby mam cakat nanho tak este nic nemame heh 🙂

• @nikuska1987  ale niektore veci sa daju bez neho..ale výzdoba, menu, autobu, kamera,foto, muzikanti to sa bez neho len tak neda....

• @mishita2401  vyzdobu moj neriesil ved on ani pomaly nevie aku vyzdobu budeme mat 🙂 co sa tyka menu, dj, starejsieho, miesta na fotenie, kameramana,,,,,,,tak o tieto veci sa zaujima 🙂

• @nikuska1987  no tak výzdobu to si ja ako sama poviem-jemu sa pači čo ja navrhnem ale chcem aby tam aspon so mnou bol 😃 heh

• @mishita2401  moj este ani nevidel miesto kde sa bude konat hostina iba z vonku 🙂 to je co,,heh 🙂

• @nikuska1987  a to je ako možne? toto by zasa mojho zajimalo-jemu sa to musi tiež pačitt

• @mishita2401  videl len foto,,,,je to mozne tak ze citujem mojho : "Mne nezalezi na vyzdobe, jedle atd...ale premna je najdolezitejsie ze sa staneme manzelmi ." co sa tyka interieru videl ho len na foto 🙂

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov