Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu aha..tak to sa teraz nabališ čo :D.... už sa vam to krati :D to ako keby ste sa stahovali nie?? :D
@puffu uz zajtra hlasia 30 a na vikend dokonca 34 :-) tak sa mozes slnit v nedelu, ak budes mat cas co pochybujem :-)
@nikuska1987 čože?? to fakt? aj pre kysuce?? :D
@mishita2401 och tak detailne neviem :-) to mi len segra spominala aj kamoska z prace :-) ale tak hadam aj tam budete mat okolo 30 :-)
@mishita2401 cauko mi rozlucku so slobodou nebudeme mat ani jeden asik - nieje cas akosi :-) ozaj dnes som si zajednala vizazistku tak som zvedava :-)
@nikuska1987 aha :D no dobre zistim si :D.. nie? tak mi to neberieme ani ako rozlučku ale ako chlapsku jazdu na chate a babsku jazdu na disco :D
@mishita2401 to lahko vygooglis :-) jasne ved aj to treba absolvovat pred svadbou :-)
@nikuska1987 ja som chcela ist aj tento piatok ale drahý ma nechce pustit dva výkendy po sebe-neviem prečo...
@mishita2401 opyatj sa ho, alebo presvec ho :-) mozno sa boji ze si tam najdes ineho mesiac pred svadbou,,,heh,,,ale nie zartujem,,,,dnes som mojmu hovorila o 16.30 ze ak vsetko pojde ako ma tak o takomto case by sme uz mali byt manzelia o mesiac :-)
@nikuska1987 jaj :D tak ja zajtra poviem že 30dni :D
@mishita2401 ale dnes to je presne mesiac :-) to ten zabudnuty 31 jul tam robi ten skok :-)
@nikuska1987 ale to nevadi ja to ratam na desiatky :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 ja to uz radsej ani neratam :-) lebo mam paniku potom, ze nieco sa nestihne vybavit, urobit aach jaaaaj tie predsvadobne stresy ]-(
@nikuska1987 ale čo....mi toho ešte hodne nemama na dvore bortel lebo staviame garaž a pivnicu a všetko sa stihne aj upratat :D
@mishita2401 my musiem doma poupratovat ved uz pomaly aj zaciname nech je poriadok a aj u draheho budem musiet porobit hehe :-)
@nikuska1987 no tak mi asi o týžden začneme umývat okna :D
@mishita2401 okna u nas este maju cas heh tie poumyvam cez dovolenku :-)
@nikuska1987 mi to nechceme nechavat na poslednu chvilu lebo ich mame teda požehnane :D tak až sa potom nenahaname :D
@mishita2401 my mame len 4 okna a 1 balkonove dvere a drahy ma 1 okno, ale tam okno umyvat nebudem :-)
@nikuska1987 jaj tak ja tie naše okna nejdem radšej ani počitat :D
@mishita2401 pokial mate plastove tak tie su rychlo pooumyvane aspon ze tak :-) ja mavam za 2 hodky okna zmaknute a to ich vzdy umyvam sama :-(
@nikuska1987 no tak mame drevene ramy-nie plastove. a tak mi to mame vždy na dnove etapy- to sa neda aby sme to za den-jedine ak od rana do poobedia :D
@nikuska1987 my prideme az okolo 20-21hod takze urcite nebudeme stihat...:D ale nevadi ved vyjde este slnko pokial budeme doma...a inak aj keby nevyslo tak som uz so sebou ako tak spokojna co sa opalenia tyka...:)
@mishita2401 no presne tak sa citim...:D ale uz teraz si lameme hlavu ako sa zanesieme ked pojdeme domov nastalo...:D dufam ze budeme mat dostatocne velke auto...:D som aj pocitala a mam tu 87 knih...:D
@puffu pre pana :D tak to dost knih maš... a to pojdete lietadlom nie??
@mishita2401 nie, posledny polrok si tu prinesieme auto, to by sme sa asi nedoplatili na batozine kebyze letime...:D za kazdy kg navyse sa plati 9libier takze ideme autom a aj tak nas to vyjde skoro rovnako, jedine prideme asi o 8 hodin neskor...no ked na to tak teraz pozeram ani nie velky rozdiel....:D
@puffu jaj... joj ale z Anglicka ist autom :D.. moj kamoš tak chodi z Holandska a to sa nacestuje :D
@mishita2401 je to nejakych 1800km, da sa to zvladnut... za nejakych 22hodin aj s prestavkami sme doma...lietadlom cestujeme spolu 13-14hodin...takze az taky velky rozdiel nie je...moj otec uz isiel myslim 5krat autom na SR a to su este dalej na severe od nas takze o 500km navyse cestovania a soferoval sam...ked sa chce tak sa da, a ked su soferi dvaja tak potom to ide este lepsie...no len neviem ci by som si trochla soferovat...:D asi az na SR...:D
@puffu juj aj tak dost :D no ja tiež neviem či by som si trufla šoferovat v inej krajine... a asi aj v BA by som to neriskovala :D
Profilova fotka
@puffu no co ja viem na dialnici v pohode aj ked v nemecku ides 130 a ked ta druhy objehaju mas pocit ze stojis :D... len sa tak mihaju :D:D... ja som bola s kamosom v norsku autom... tiez koli tej batozine.. aj ked v norsku je prohibicia ci ako s ato vravi.. riskli sme to nastastie nas nekontrolovali ... kolko alkoholu sme tam viezli... trvalo nam to cca 26 hodin.. dost unavne ale zato pekny zazitok... po ceste naspet sme sa zastavili v berline a vozili sa po meste lebo to bolo 22.12 a bola tam nadherna vyzdova :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?