Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 mna osobne soferovanie nebavi...:D ale tak je to nevyhnutne takze ked nemusim nesoferujem..ja som radsej ako navigacia...:D
@oskvarka tak my ziaden alkohol mat nebudeme...:D jedine osobne veci, ale aj tak ich bude neurekom...:D no ved uz nam netreba dlho cakat...:D april-maj 2013 je nas...:D to podobne ako cakanie na svadbu...:D
Profilova fotka
@puffu no ved mi sme ten alkohol viezli len tam :D
@oskvarka no slovak sa v cudzine nezaprie...:DDDD
Profilova fotka
@puffu nie pre nas... ale v norsku je strasne drahy alkohol a ani sa neda zohnat moze sa predavat len v specialnych obchodoch a aj to len po 18 tej hodine poobede tusim.. a cez vykend sa nemoze.....nori vela piju:D... tak sme viezli domacim za ubytko....
@oskvarka jaaaj...no my slovaci by sme asi umreli od smedu keby sme mali take pravidla u nas...:D
Profilova fotka
@puffu asi tak :D.. aj ked ja nepijem vobec.. alkohol mi nechuti.. ale nestazujem sa salena som aj bez toho .. a aspon usetrim na ine... napriklad na dovolenku :-D
@oskvarka tak my si dame ked sa nieco oslavuje...ked sme doma na 3 tyzdne tak oslavujeme aj 3krat...:D ale tak s kamaratmi treba, to by sa inak urazili...:D
@puffu jaj tak ja radšej šoferujem :D
@mishita2401 ja to nemusim...:/ ale tak je to nevyhnutne v dnesnej dobe tak treba...
@puffu ale ja si radšej zajazdim na nejakej prazdnej ceste ako na nejakej preplnenej ulici ..
@mishita2401 tak ja to berem ako nieco co ma prepravy z bodu A do bodu B...zase tomas on by najradsej pol dna cistil auto...:D
Článok sa načítava...
@puffu a tak to čistenie ma až tak nebavi zasa :D
@mishita2401 no ja to ani necistim, a mam aj nervy ked ide so mnou na benzinku a 20min tam vysava auto...hrozne...:D a ked je doma tak kazdy tyzden ho cisti...no mna by to urcite nebavilo...
@puffu tak to teda ani mna :D
@mishita2401 a co este sa lupes? Ci uz zislo vsetko co malo?
@puffu ešte sa lupem -ruky nohy, brucho-všetko totalne :D okram zadku :D... ale mam piling s hnedeho cukru
Profilova fotka
@puffu coo kazdy tyzden..?... ja to beriem podobne ako ty ze je to dopravny prostriedok.. nastastie aj drahy.. auto umyvame po zime raz os tej soli a potom prilezitostne ked ho treba mat ciste
@oskvarka ta kde...ten moj by ho lestil aj 2krat denne, nema velmi rad ak ked sa v aute je, alebo neznasa ked nekto sada do auta a neobije si topanky od snehu:D...a to mame dost stare auto momentalne...no o rok idemem kupovat cisto nove tak neviem co bude stvarat pri tom novom...:/
@mishita2401 tak to sa lupes poriadne...:D ten pealing urcite pmoze...:)
Profilova fotka
@puffu oo tak to mate vesele... moj drahy zase doma rad upratuje (radsej ako ja) tak to beriem velmi pozitivne.. aj ked dakedy by som ho najradsej stopla lebo ja chcem relaxovat pri telke a on vysava ... az neuveritelne :D clovek ma potom normalne aj vycitky svedomia a nemoze oddychovat.. aspon ja som taka... on si zase kludne posedi pri telke mozu okolo neho aj drevo pilit :D... nic ho odtial nedostane ked sa mu nechce... mam pocit ze ani keby nam kuchina horela :D:D
@puffu to opalenie aj ja som spokojna, ale verim, ze to bude aj lepsie :-)
@mishita2401 aspon sa nebudes nudit a budes umyvat okna :-)
@puffu no ved to hej..ale aj tak som tmava -to ošupane vidno že to ako keby sa len stara koža šupala ale farba zostava :D
@nikuska1987 no ale asi by som radšej robila niečo ine-prišla mi dnes zasielka s tými vecami na výzdobu aut a tak budem robit tie mašle :D
@mishita2401 ale ked to treba tak aj okna poumyvas,,,heh,,,,ja rada umyvam okna :-) nam nasi boli zase pokupovat lodne na zakusky a krabice na vysluzky :-) a mas o zabavku postarane :-)
@nikuska1987 no lodne nam kupi cukrarka ake ona potrebuje a krabice na výslužky sme chceli aj mi kupovat neska ale nebolo kedy..tak asi na dalši týžden
@mishita2401 my budeme mat od 3 cukrarok a material si nesieme sami takze aj lodne sami :-) som taka rada ze dalsia vec z krku :-)
@nikuska1987 aha :D tak ja som rada že mame len jednu cukrarku :D a zaroven nam robi aj torty :D
@mishita2401 a svadobnu tortu nam pecie zas ina cukrarka :-) este musim niekde zohnat svadobny servirovaci set na krajanie torty :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?