Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no tak super...a popis ako vyzeraju? farba atd...:)
@puffu su len take jednoduche :-) biela farba, strieborne pismo,na vrchu su 2 holubice a tiez nejaka svadobna potlac :-) mne sa farebne nepacia som take nechcela, aj take mali v ponuke :-)
@nikuska1987 my sme tiez povodne chceli iba take nejake uplne jednoduche,,,ale ked som uvidela tie s ruzou co mame teraz tak som nevedela odolat...:D tak tebe treba tych oznameni pozehnane tak to by si dost vela musela platit za nieco zlozitejsie a je to zbytocne lebo kazdy to potom vyhodi...akurat si to nechame my...:D
@puffu no tych 100 oznameni ma vyjde na 85 eur bez obalok :-) ako oznamenia su pekne, ale nie su premakane
@nikuska1987 tak to tiez nie je najmenej...mna mojich 45pozvanok k stolu a 50oznameni vyslo 60 alebo 65 teraz neviem presne ...no to neviem ci som vam pisala ale jedna tu mala rozpocet a tam uvadzala ze na oznamenia minula 700eur...:D trapka...:)
@puffu 700 eur?? ked nato ma :-) zase je to az trapne take peniaze zato vyhodit,alebo si to len vymyslela :-)
@nikuska1987 tiet si myslim...ale tak dost casto cistam tie fora a niekedy sa dost nasmejem...:D jedna minule vravela ze jej kamaratka povedala ze robila svadbu doma, 12ludi a minula 4.000 eur...:D
@puffu aj ja to citam,,,,,to s tou co to mala doma a svadba ju vysla na 4000eur pobavila aj mna asi sa pomylila a malo to byt 400 eur :-) akoze niektore baby vedia zapotit :-)
@puffu no a už iba mesiac a jeden dnik a budem s mojim drahým 6rokov :D snad na naše výročie nezabudne ako kde sme mali 5rokov..dufam... ale vtedy mal toho fakt vela-nova robota a tak..ale snad teraz už nezabudne :D @nikuska1987 a tak naše mesto tieš nieje uplne uchvatne ale ja som rada že žijem v nom a nie v nejakom velkomeste a ja bývam ešte pri lese-tak som rada že mam aspon trochu čerstveho vzduchu :D
@nikuska1987 ved to..:D nechapem ako si niekto moze takto vymyslat...:D ale tak vsetci sme ini...ale fakt tato stranka je uplne super...plno veci sa tu clovek podozveda a aj kolko inspiracie nadobudne tymi albumami...jaaj ja sa uz tak tesim...presne o 2 esiace uz budem zbalena a budem sa chystat domov...:) ale rychlo to zbehne...:)
@mishita2401 ved aj ja byvam pri lese, ale uz sa tesim ked odtialto v lete odidem :-)
@puffu to uz o 2 mesiace??? ako rychlo ten cas leti a potom zas do GB a potom hura na svadbu :-) leti ten cas rychlo a velmi :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 ja tu ostavam :D pretože tato lokalita kde bývam je uplne najlepšia do mesta to mam max10minut -a to len preto lebo pri vstupe do mesta su kolony občas :D... a je mi tu fajne :D
@mishita2401 ja sa prestahujem k drahemu ten byva 20 km odomna a on byva v lepsom meste s vyssou zamestnanostou a vacsimi moznostami na uplatnenie :-)
@mishita2401 ...tak moj tominko nezabuda...kazdy mesiac kupi vinko alebo nejaku malickost a povie ze dnes je 17nasteho...:) take mile od neho...:) ale tak teraz zijeme trosku inak ako obycajni ludia...:D urcite by som tu nechcela ostat neviem kolko rokov...uz sa tesime ked sa zaclenime do normalneho kolobehu zivota..no este 2rocky musime vydrzat....
@nikuska1987 tak to hej :D ten moj býval uplne na dedine sa da povedat les s každej strany zamestnanost pre ženy minimalna :D... no ale tešim sa teraz lebo zajtra budem s mojim drahým 5rokov a 11mesiacov :D a sa tešim že o mesiac to bude 6ročokv :D
@puffu a tak jeho to vtedy strašne mrzelo že zabudol...a aj mna... no ale snad to tento rok napravi :D
@nikuska1987 no...:) a potom po nasom prichode do Uk iba 5 tyzdnov do nasho odchodu na svadbu a tie 4 tyzdne na SR zbehnu rychlo...este by sme chceli absolvovat predmanzelsku dovolenku ...:) fakt ked si to tak rozpocitam tak to je uz strasne blizsko...:)
@mishita2401 my budeme mat buduci mesiac 2 roky :-) velmi zalezi od vybavenosti obce, alebo mesta v ktorom zijeme :-)
@nikuska1987 a čo maš nove?
@mishita2401 no ja mam inak celkom dobru pamat na cisla, si pamatam take somariny kedy kto ma ake vyrocie, narodky, atd ale tomasove narodeniny sa mi stale mylia...:D sa mi strasne pletia jun a jul a on ma narodky v juny...ale ked to mam tak narychlo povedat tak musim povedat ze ma narodky 28.06 a nie 28.jun lebo vzdy hovorim jul....:D y sme raz zabudli na mamkine narodeniny...ale vsetky tri...a oco nam nic nepovedal...sme mali take nervy na neho ze nam to nepripomenul..ale tak niekedy je clovek taky vytazeny a zaneprazdneny ze rano si povie poobede zavolam a potom zabudne...
@puffu no ved to je to ..:D človek nekedy nevie čo skor :D ja mam tieš celkom dobru pamet na datumy a tak...to ten moj ani nahodou :D ale čo už :D nevadi :D
@puffu j ato radsej ani nepocitam ja cakam na dorucenky 3 tak dufam, ze vsetko mi stihne prist do augusta:-)))) my zajtra absolvujeme dalsiu v poradi druhu nauku :-) my nebudeme mat predmanzelsku dovolenku, skor to vidim pracovne na zhananie financii :-)
@nikuska1987 @mishita2401 inak mne sa tiez paci mesto v ktorom som sa narodila...su tamm krasne lesy a asi 300metrou od mojej bytovky tesie rieka...vyjdem na balkom a same hory okolo...no krasa...aj namestie mame pekne...aj tomasovi sa Humenne velmi paci ale pracovne nic moc...tak preto ideme byvat do Trebisova lebo do Ke to je iba 30min, do Po je to 30min a aj do MI je to iba 30min...takze sa da trosku lepsie uplatnit...
@mishita2401 no dnes isli do tlace oznamenia neviem ci si citala a zajtra dalsia nauka :-) a ty?
@puffu všade to budete mat teoreticky kusok :D a to je fajn :D... @nikuska1987 aha :D no nečitala :D lebo som tu ani nemala byt lebo sa učim :D..hhah....sa ti to dobre rozbehlo :D mi čakame na koniec aprila-budeme mat obručky :D
@mishita2401 tak kazdy mame talent na nieco ine...Tomas ma zase talent rozpravat s hocikym o hocicom...ja to naprklad neviem...a vie si ziskat ludi za 5 minut...
@nikuska1987 tak my tu pracujeme 7dni v tyzdni hoci len po 6 a pol hodin denne ale aj tak oddych a relax nam treba...a aspon raz rocne si ho dopriat treba...:) a teraz ideme prvykrat sami dvaja niekam na dovolenku...:) vzdy sme chodievali s kamaratmi alebo po slovensku na vikend ale teraz sa chystame asi iba na tyzden ale tak to uplne postaci...:)
@puffu ja to zase budem mat blizko do Nitry :-) toto mesto ma uz zunovalo, ale niesom jedina kazdy kto tu byva sa na nieco stazuje :-)
@mishita2401 nooo len ci tie veci aj dorazia :-) my sme este obrucky vobec neriesili :-) neni cas

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?