Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu my sme boli sami v taliansku minuly rok, ale s buducimi svagrami a svagrinami :-)
@nikuska1987 a ty vlastne odkial si?
@puffu z Partizanskeho - mesto topanok,,,,aj v strede mesta mame kvetinovy zahon v tvare damskej lodicky :-) ( inak nazyvane Batovany) kedysi tu mal Bata zavody na vyrobu topanok
@nikuska1987 mne sa taliansko paci ..najma ta kuchyna...mnaaam...:D ale ked sme tam chodievali tak stale bolo spinave more a vsade riasy a kraby...ale uz sme tam neboli asi 10rokov...oco tam mal niekedy obchodnych partnerov tak sme tam chodili asi 7rokov kazde leto na 3tyzdne az mesiac...ale to ako male deti sme v tom videli nie dovolenku ale trest...:D
@nikuska1987 jaaaj,...:) no opat som o nieco mudrejsia...:)
@puffu ja som bola v taliansku prvykrat my sme boli v chorvatsku, a v ciernej hore,,,kuchyna je super mnam, mnam :-) ale tak teraz by si tam isla s radostou no nie? :-)
@puffu no tak veru :-) :-) :-)
@nikuska1987 tak urcite...:) ked je este decko male tak to tak nevnima...my sme boli minuleho roku v Chorvatsku pri Makarskej a inak iba to Taliansko...nikde inde som pri mori nebola...a teraz sa chystame asi na Kretu...:)
@puffu na tu predmanzelsku dovolenku?? :-) to mate super na kretu tam som este nebola, ale vsade je pekne aj v Italy aj v Chorvatsku aj na Krete aj na Slovensku :-)
@nikuska1987 ano ako vravis vsade dobre je dobre ked si tam s osobami/osobou na ktorych ti zalezi...a ano zvazujeme Kretu...na fotkach vyzera kreta uplne ze waaaaw...:D
@puffu ano vsade dobre ked su tam ludia s ktorymi si rozumieme :-) my si setrime na domcek peniaze :-) takze dovolenka nepripada do uvahy zatial :-) ja by som chcela navstivit tunis
@puffu no to mame :D len ja som neprišla na ten svoj ešte poriadne :D @nikuska1987 no ale už by ste aj mali za 4mesiace je svadbička :D
Článok sa načítava...
@mishita2401 no mali ...minule si drahy robil srandu, ze ked to nestihneme tak obrucky si dame dodatocne ked pridu nie v kostole pri sobasi :-)
@nikuska1987 :D ale tak to stihnete ale aby to nebolo v takom zhone tak by ste si to mali nehat zajednat aspon v do konca aprila-lebo zlatinici maju vela roboty lebo v lete je vela svadieb
@mishita2401 no to viem, ze v let eje vela svadieb,,,ale teraz som chodila do roboty,,poobede som si hladala pohare a oznamenia a ine veci takze nebolo tolko casu,,,niekedy si musime vybrat den a ist si vybrat obrucky, ale kedy to bude tak to je vo hviezdach :-)
@nikuska1987 :D ale to si najdete čas :D ja potrebujem ist na očne... :D a tieš neviem kedy lebo mam vela v škole...och
@mishita2401 este casu dost 4 mesiace :-) tam by sa aj mne zislo veru, ale tiez nieje cas to je tak na cely den :-)
@nikuska1987 no a tie mesiace predtým ako ubehli a už je april :D no šak počkaj v maji mi poveš že nestihaš :D
@mishita2401 musim dnes povedat drahemu ze co s obruckami :-) musim ho ponahanat :-)
@nikuska1987 a už ste aj niektore obzerali či ani nie?
@mishita2401 vobec obrucky sme neriesili vsetko mozne ano len obrucky nie :-)
@nikuska1987 a tak stihate :D mi ich mame vy výrobe už dlkšie -lebo zlato ide hore... a aj aby sme už mali istotu že sa na ne nezabudlo :D
@mishita2401 kolko ich uz mate vo vyrobe? aby sme sa vedeli zariadit :-)
neviem nejak januar /februar..viem že to bolo už davno :D
@mishita2401 koksooooo uz pekne dlho :-)
@nikuska1987 ale tak aspon s tým nemame žiadne,,starosti" ale nahodou vyberanie obručok je taka pekna vec :D-mi sme sa dohodli asi po týždni:D on mi dal až najdem ktore sa mi pačia a potom sme s toho vybrali finalne-a to bolo na prvý pohlad-lebo tie som ja našla len tak nahodou a hned že tie su naše :D
@mishita2401 je to pekna vec o tom nepochybujem :-) som zvedava ako mi budeme vyberat :-) tiez asi obehneme viac zlatnictiev
@nikuska1987 no zlatnictva si na dve veci-tam su cený o polovicu vyššie ako u sukromneho zlatinka sme pozerali a tie čo sme kukali v zlatnictve by nas vyšli na minimalne 600eur a od nedo max do 350 eur..a to tie peniažky čo ušetrime dame na video , foto a tak :D
@mishita2401 tak si musime najst aj my nejakeho vyrobcu :-) uz mas vsetko na svadbu pripravene? :-)
@nikuska1987 ale kdeže včera som akurat dokončila poslednu pravu srdca na dvere domu ...konečne lebo som ho prerabala snad sto krat :D ale teraz sa pači už uplne všetkým doma tak ho neham aj mne sa pači velmi :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?