Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @puffu  my sme boli sami v taliansku minuly rok, ale s buducimi svagrami a svagrinami 🙂

• @nikuska1987  a ty vlastne odkial si?

• @puffu  z Partizanskeho - mesto topanok,,,,aj v strede mesta mame kvetinovy zahon v tvare damskej lodicky 🙂 ( inak nazyvane Batovany) kedysi tu mal Bata zavody na vyrobu topanok

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  mne sa taliansko paci ..najma ta kuchyna...mnaaam...😃 ale ked sme tam chodievali tak stale bolo spinave more a vsade riasy a kraby...ale uz sme tam neboli asi 10rokov...oco tam mal niekedy obchodnych partnerov tak sme tam chodili asi 7rokov kazde leto na 3tyzdne az mesiac...ale to ako male deti sme v tom videli nie dovolenku ale trest...😃

• @nikuska1987  jaaaj,...🙂 no opat som o nieco mudrejsia...🙂

• @puffu  ja som bola v taliansku prvykrat my sme boli v chorvatsku, a v ciernej hore,,,kuchyna je super mnam, mnam 🙂 ale tak teraz by si tam isla s radostou no nie? 🙂

• @puffu  no tak veru 🙂 🙂 🙂

• @nikuska1987  tak urcite...🙂 ked je este decko male tak to tak nevnima...my sme boli minuleho roku v Chorvatsku pri Makarskej a inak iba to Taliansko...nikde inde som pri mori nebola...a teraz sa chystame asi na Kretu...🙂

• @puffu  na tu predmanzelsku dovolenku?? 🙂 to mate super na kretu tam som este nebola, ale vsade je pekne aj v Italy aj v Chorvatsku aj na Krete aj na Slovensku 🙂

• @nikuska1987  ano ako vravis vsade dobre je dobre ked si tam s osobami/osobou na ktorych ti zalezi...a ano zvazujeme Kretu...na fotkach vyzera kreta uplne ze waaaaw...😃

• @puffu  ano vsade dobre ked su tam ludia s ktorymi si rozumieme 🙂 my si setrime na domcek peniaze 🙂 takze dovolenka nepripada do uvahy zatial 🙂 ja by som chcela navstivit tunis

• @puffu  no to mame 😃 len ja som neprišla na ten svoj ešte poriadne 😃
    @nikuska1987  no ale už by ste aj mali za 4mesiace je svadbička 😃

• @mishita2401  no mali ...minule si drahy robil srandu, ze ked to nestihneme tak obrucky si dame dodatocne ked pridu nie v kostole pri sobasi 🙂

• @nikuska1987  😃 ale tak to stihnete ale aby to nebolo v takom zhone tak by ste si to mali nehat zajednat aspon v do konca aprila-lebo zlatinici maju vela roboty lebo v lete je vela svadieb

• @mishita2401  no to viem, ze v let eje vela svadieb,,,ale teraz som chodila do roboty,,poobede som si hladala pohare a oznamenia a ine veci takze nebolo tolko casu,,,niekedy si musime vybrat den a ist si vybrat obrucky, ale kedy to bude tak to je vo hviezdach 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  😃 ale to si najdete čas 😃 ja potrebujem ist na očne... 😃 a tieš neviem kedy lebo mam vela v škole...och

• @mishita2401  este casu dost 4 mesiace 🙂 tam by sa aj mne zislo veru, ale tiez nieje cas to je tak na cely den 🙂

• @nikuska1987  no a tie mesiace predtým ako ubehli a už je april 😃 no šak počkaj v maji mi poveš že nestihaš 😃

• @mishita2401  musim dnes povedat drahemu ze co s obruckami 🙂 musim ho ponahanat 🙂

• @nikuska1987  a už ste aj niektore obzerali či ani nie?

• @mishita2401  vobec obrucky sme neriesili vsetko mozne ano len obrucky nie 🙂

• @nikuska1987  a tak stihate 😃 mi ich mame vy výrobe už dlkšie -lebo zlato ide hore... a aj aby sme už mali istotu že sa na ne nezabudlo 😃

• @mishita2401  kolko ich uz mate vo vyrobe? aby sme sa vedeli zariadit 🙂

• neviem nejak januar /februar..viem že to bolo už davno 😃

• @mishita2401  koksooooo uz pekne dlho 🙂

• @nikuska1987  ale tak aspon s tým nemame žiadne,,starosti" ale nahodou vyberanie obručok je taka pekna vec 😃-mi sme sa dohodli asi po týždni😃 on mi dal až najdem ktore sa mi pačia a potom sme s toho vybrali finalne-a to bolo na prvý pohlad-lebo tie som ja našla len tak nahodou a hned že tie su naše 😃

• @mishita2401  je to pekna vec o tom nepochybujem 🙂 som zvedava ako mi budeme vyberat 🙂 tiez asi obehneme viac zlatnictiev

• @nikuska1987  no zlatnictva si na dve veci-tam su cený o polovicu vyššie ako u sukromneho zlatinka sme pozerali a tie čo sme kukali v zlatnictve by nas vyšli na minimalne 600eur a od nedo max do 350 eur..a to tie peniažky čo ušetrime dame na video , foto a tak 😃

• @mishita2401  tak si musime najst aj my nejakeho vyrobcu 🙂 uz mas vsetko na svadbu pripravene? 🙂

• @nikuska1987  ale kdeže včera som akurat dokončila poslednu pravu srdca na dvere domu ...konečne lebo som ho prerabala snad sto krat 😃 ale teraz sa pači už uplne všetkým doma tak ho neham aj mne sa pači velmi 😃

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
JMPHOTO
Michalovce
Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov