Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja budem mat pozicane od aranzerky asi :-) opytam sa jej ci ma nieco take poziciat :-)
@nikuska1987 určite to bude mat ale ja som si to chcela vyrobit vyšlo ma to maličko ako za požičanie...za to chcu aj 20eur a to nie dakujem :D
@mishita2401 ved to uz je na tebe :-) mna sa pytala ci chcem vyzdobu aj domov a na tych 30 minut co pridu k nam na odobierku to staci :-)
@nikuska1987 no ved jasne :D ja niektore veci potom chcem predat alebo ich rozoberiem a použijem na niečo ine :Dale aj ked by som predavala tak len za smiešne sumičky-lebo sama viem ake to je ked nevesta nechce platit horibilne sumy na vyzdobu a tak teda domvo :D
@mishita2401 pokial sa to da predat tak je to super napad :-) ja akurat pozeram torty neviem aku si mam vybrat na vzhlad :-)
@nikuska1987 mna este laka Mexiko, NY, Pariz a Egypt...do Mexika sme chceli ist na dalsi rok ako svadobnu cestu ale ja som tak trosku na vazkach lebo radsej investujem peniaze do kuchyne kde budem sedavat minimalne 15rokov nech do svadobky kde si to uzijem 7dni...no teraz chceme do konca roka kupit nove auto a 1-2izbovy byt aby sme mali kde byvat ked budeme stavat dom a potom sa to preda tak tiez neviem ci vobec potom nejaka dovolenka bude po svadbe...asi dlhych par rokov nie...:D ale tak radsej pekne a hlavne nase vlastne byvanie...
@nikuska1987 no pre mna to bude tieš problem s tými tortami...no uvidim :D
@mishita2401 ved si vravela ze mas dobru pamat na datumy a cisla...to je svojim sposobom tiez talent nie...:)
@mishita2401 to je hrozne s tolkych tort si vybrat :-) ale ja to zvladnem aj ty
@puffu no ale to sa mi nezda že by som bola až nejaký genius :D
@nikuska1987 a ved určite hej :D a tak ja to budem vyberat s mamou tak ale moje slovo bude prvorade :D
@puffu aj my chceme nejaky domcek, auto a drahy chce motorku :-) pri tychto slovenskych platoch sa este vela namakame, ale urcite nechceme byvat s rodicmi ani so svokrovcami ,,,len sami :-)
Článok sa načítava...
@mishita2401 moja mama tiez vyberala, ale ja si chcem sama a ak si nevyberiem tak si navrhnem sama :-)
@nikuska1987 tak ja mam v albume par pekných ale to je len tak že čo sa mi lubi...domov možem mat taku jednoduchu ale do saly chcem taku vynimočnu :D
@mishita2401 domov tortu mat nebudem, len do saly idem pozriet fotky :-)
@nikuska1987 aha..no tak nas je vela tak jedna torta by bolo malo :D... a doma na stvol to tak oživi :D ale mi nebudeme v sale krajat tortu-to u nas sa nerobi :D
@mishita2401 my budeme krajat naco nam je taka velka torta :-)
@nikuska1987 no mi až na popravkach budeme krajat :D
@mishita2401 popravky su co?este som nepocula taky vyraz :-)
@nikuska1987 no v nedelu sa ide na popravky- to znamena kto sa opil ide sa zasa k rodine nevesty a ženicha tam si daju obed a popije sa zas a nevesta zo ženichom chodia raz ku jednej rodine a potom ku druhej :D
@mishita2401 aha no u nas take cosi nebyva :-) my budeme dlho spat a potom sa stretneme cela rodina mozno :-)
@nikuska1987 no u nas sa tieš cela rodina stretne na obed- ku nam pojde moja a k jeho rodičom jeho-a mi budeme cestovat od nas ku nim a nazad :D
@mishita2401 my este uvidime co a ako ved to je este daleko :-)
@nikuska1987 no ani ne :D to preleti :D
@mishita2401 preleti postupne, ale este aj tak 127 dni :-)
@nikuska1987 tak to ani my velmi nechceme byvat s rodicmi ...a vlastne ani nie je kde kedze maju iba byty...aj tomas chce motorku ale to som mu hned zarazila a dovolila som mu kupit krosku...ale nic viac...ale tak ja mam tiez vasen no zaroven strach pre motorku...ale tak mozno sa dam neskor nahovorit...:)
@puffu ani my tu moznost sme uz davno vylucili :-) moj drahy krosku ma a chce cestne enduro - no ja mu ju nevyhovorim, pretoze on motorky zboznuje :-) a uz aj mna to chyta :-)
Profilova fotka
:-D Vy odpočítavate dni do svadby, ja už do porodu /cca 10 dní / :-N Potom už budem len riešiť čo oblečiem nášmu malému na svadbu, keďže má v ten istý deň aj krstiny....
@martinkatinka to mate super, ze stihate aj svadbu aj krst :-) odpocitavame, lebo este nemame vsetko doriesene tak aby nas malo co motivovat k rieseniu nedoriesenych veci :-) tak drzim palce nech porod dobre dopadne :-) ale neboj sa detskych veciciek je v nakupnych centrach viac nez dost :-)
@martinkatinka tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?