Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 vo výrobe?? mna moj drahý do takej roboty nepusti-ako mne by sa možno zohnala robota pri silonkach-ale ja som astmatička-a robi tam draheho mama a ako ja by som to tam nevydržala-tam sam prach..hrozne...
@mishita2401 ano vo firme, ktora vyraba podstavce pod LCD televizory :-) no vo vyrobe je zla robota, ale aspon nejake peniaze budeme mat na svadbu,,,uz ma to doma nebavilo uz som musela ist medzi ludi :-) ale hladam si nieco ine :-)
@nikuska1987 no jasne aspon to :D...a tak ja mam 20 a školu-ako nekedy nevladzem ....aj ked ako nič takže nerobim ale nekedy to proste tak je
@mishita2401 tak ja som starsia o teba a kedze od augusta budeme byvat sami tak aspon aj tuto robotu musim mat, lebo budem musiet aj ja financne prispievat :-) ja musim stale nieco robit
@nikuska1987 ved aj ja ale ked si človek zvykne na to že je doma tak sa tažko...a to ja som 4roky na strednej nemala pauzu :D furt som čosi robila ... až mi už aj rodičia hovorili že si mam dat pauzu :D
@mishita2401 aj tak nemas oddych kedze mas skolu, ucenie, predpokladam ze aj v domacnosti pomahas a este pripravy na svadbu :-)
@nikuska1987 no ved hej a očakavaju odomna teraz ked mi skončila prax že budem žienka domaca ked nemam robotu tak sa fakt tešim :D
@mishita2401 neboj sa to poznam aj ja ked som bola doma som bola zienka domaca, cela starostlivost o domacnost bola na mne :-) a teraz nestihame nic ked aj ja chodim do roboty :-)
@nikuska1987 uf.... ja sa nemožem dokopat ku učeniu...ked sa už ku tomu dostanem tak ma niekto vyruši a je poučeni...sa asi zblaznim..idem sa učit:D
@mishita2401 to bol aj moj problem som robila vselico ine len som sa neucili :-) tiez som sa musela nasilu prinutit :-) vela chuti do ucenia :-) ja zas budem cakat draheho za hodinu mame druhu nauku :-)
@nikuska1987 tak ja sa tiez bojim ale tak uz som sa parkrat viezla s kamaratmi..ale asi sama by som si to netrufla riadit...
@puffu sama ani ja sice moj drahy povedal, ze by bol stastny keby som sa sama naucila riadit motorku, zevraj ked som sa naucila riadit auto, tak by som zvladla aj motorku - no nieje on nejaky narocny?? :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no asi trochu je...:D ja som do mojich 15tich tuzila mat vodicak aj na motorku ale potom ma to akosi preslo a asi sa ani na to nedam...ale stvorkolky ma fascinuju...ale vela ludi vravi ze stvorkolky su zradnejsie ako motorky...
@puffu osobne si nato netrufam,,,,,,,,aj ja som pocula, ze stvorkolky su nebezpecnejsie ako motorky :-)
@nikuska1987 ale sranda je na nich...len clovek pride domov zablateny, este aj z usi si blato vytahuje...:D
@puffu tak to poznam aj ja :-) raz prisiel drahy cely mokry a spinavy tak ma to vytocilo ani nie to ze bol spinavy ved pracka operie, ale ze jazdil mokry a moze akurat tak ochoriet :-)
@nikuska1987 ...:D...tak v taky cas na chorobu nemyslis...:D inak kedy budu oznamenia hotove? A pohare uz dosli alebo este stale cakas?
@puffu on nie to mi je jasne, ale ja ano :-) oznamenia by mali byt do 14 dni a pohare do piatku by mali prist :-) dnes sme amli ist na 2 nauku, lenze moj drahy je v praci a nestiha prist tak za chvilu idem na faru poprosit knaza o zmenu terminu :-)
@nikuska1987 no už som tu :D hodka stačila aj tak to je za dva týždne tak snad to stihnem :D mi ideme na tretiu nauku asi prvý majový piatok
@mishita2401 aj ja uz som tu kym sa segra nevyzenie :-) my ideme zajtra na omsu rano a po omsi pojdeme za knazom ci by sme nemohli absolvovat druhu nauku zajtra dufam, ze to bude mozne :-)
@nikuska1987 no neviem či po omši bude mat čas-nemate dalšiu omšu potom????-či to stiha :D
@mishita2401 my tu mame 3 omse a dalsiu v susednej dedine, ale mame tu 4 knazov o 15 je krzova cesta tak dalsi knaz mi povedal, ze nech sa prideme opytat a mozno by sa to stretnutie dalo dohodnut po 16 uvidime co povie knaz s ktorym mavame nauky :-)
@nikuska1987 mi sme mali každu nauku s iným :D
@mishita2401 my zatial len s 1 :-)
@nikuska1987 no idem ja tak ahoj :D
@nikuska1987 tak nasi kamarati mali pre nauku problem s fararom...on pracoval mimo slovenska a nemohol chodit na nauky tak chodila iba ona sama a ich nechcel farar oddat lebo vraj takto sa to nerobi...ale niekedy si farari neuvedomuju ze treba aj pracovat...
@mishita2401 ja som sa zase vratila :-)
@puffu moj pracuje na sk, len dnes mal akurat robotu a nevyslo mu to tak zajtra ideme skusit a mozno ak bude mat knaz tak ju aj absolvujeme :-)
@nikuska1987 hej viem ze pracuje na SR, len som vravela priklad ako niekedy vedia knazi zneprijemnit zivot ked clovek nestiha...ale tak nie vsetci knazi su taky...my mame uplne super kaplana s ktorym mame nauky...
@nikuska1987 a ja som tu dnes....tri pozvanky odovzdane ... :D hm

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?