Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Baby konečne som si odskušala moje svadobne topanky-take su krasne na nohe..ale ešte na ne musim čakat-lebo ich chce viac baba tieš si musia skusit
@mishita2401 a odkial si si ich kupovala? priamo zo salonu?
@puffu nie mam v jednej obuvi kamaratku-ona je majitelka vlastne a ma krasne svadobne topanky a od nej ich budem mat :D ešte ich nemam kupene..len vyskušanu velkost ake mi objedna
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mishita2401 no tak super potom...:) ja som si kupila svadobne na opatku a aj balerinky...ale neviem ci baleronky vyuzijem...uvidime...ale tak istota je istota...:D
@puffu no tie moje svadobne maju opetok 4cm-ako uplne mi to postačuje a su velmi pohodlne-dobre som sa v nich citila a moj drahý ich chcel hned kupovat že su krasne a tak :D že mi pasuju hned ich chcel brat-ale to tam ma viac menej na skušku tak musim počat :D
@mishita2401 tak ja ma opatok asi 6-7 cm...ale tak len pre istotu aj balerinky...:) mozno ma otlacia...no ale pred svadbou treba povinne rozchodit topanky...:D
@puffu aj my sme mali vcera a bolo uplne super,,,pan farar ochotny :-) ,,uz mam zajednany tak pol na pol aj spevokol
@mishita2401 no parada na nase sa este len caka :-)
@nikuska1987 @puffu už mám botičky volali mi že tej druhej boli velke tak ich mam ja :D jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D su krasne :D
@nikuska1987 tak my uvazujeme ze zbor mat nebudeme lebo sme videli jedno dvd a bolo to viac ako zhorne..ani ta organistka nevedela hrat...no to radsej pojdem potichu nech pri takej hudbe...sa chceme farara opytat ci si mozeme priniest cd s pesnickami tak uvidime...:)
@mishita2401 tak blahozelam...:) o jednu starost opat menej...:)
Článok sa načítava...
@puffu dakujem idem ich tu dat :D
@mishita2401 dobre...:) idem pozriet...:)
@puffu pre mna su uplne idealne :D
@mishita2401 su pekne...:)take akurat by som povedala, ani nie vysoke ani nie velmi nizke...
Profilova fotka
@mishita2401 - topánky sú krásne, aj by so si tam zašla, ale nechám to až na neskor, teraz mi už opúchajú nohy.... ale chcem také topánky, ako máš ty :-D
@mishita2401 jeeeej tak parada a ako ti sedia? :-)
@puffu tento nas zbor spieva nadherne :-) ony pravidelne spievaju aj v kostoloch, chodia na koncerty a maju uspech :-)
@puffu aj ja vravim že take akurat.. :D lubia sami moc :D @martinkatinka no ma tam aj na teba sa mi zda.... lebo ich doniesla cez výkend.a ja som ich neska bola kupovat :D @nikuska1987 no dobre sedia... pohodlne su velmi a take pevne na nohe-ale nie zas stahujuce :D
@mishita2401 aj ja musim trosku rozbehat tie moje, ale ved to ma este cas inak su tiez pohodlne :-) mohla si si ich odfotit aj ako sedia na nohe to je len navrh :-) inak ako doma zienka domaca?? :-)
@nikuska1987 no chcela som ale nechcelo sa mi davat silonky :D... no dnes som si bola vybavit nove okuliare budu stat tak vela že až...ale čo je mi ich treba no
@nikuska1987 no tak to mas potom dobre, nie ako my...:D
@mishita2401 no mne by sa uz tiez hodili nove okuliare..som chvcela ist aj na operacii ale ako rozmysla tak rozmyslam nestiham to..:( takze az potom o 2 roky...a mozno to bude aj tak lepsie lebo co keby nastali nejake komplikacie, opuchli by mi oci alebo neviem co vsetko a aka by som bola nevesta...:D
@puffu no mne dala teraz 1dioptrie ale povedala že to mam dobre-že to ako keby nič a že ja mam len taku malu chybičku a že do 26rokov sa mi to upravi a ustali ževraj... ale ako tie moje stoja vyše 130eur-ved to je katastrofa a to preto lebo mam tie bezramove okuliare-tie sa mi teraz pačili viac-su skoro nevidetelne :D
@mishita2401 tak ja si myslim ze dobra cena...tak ja okuliare potrebujem od 5tich rokoch a stale ma vysli okolo 100e a vysie...ved len tie odlahcene sklicka stoja okolo 60eur myslim... tak ja mam stale nieco s ocami...ked niekto pouzije moju spiralu tak ju musim rovno vyhodit lebo uz mi od nej opuchaju oci, alebo ceruzku na oci, alebo ked nemam slnecne okuliare na slnku tak mi potom v noci hnisaju oci...no strasne...
@puffu ale kde teraz je odlahčenie okuliarov už samozrejmostou- a mna vídu sklička 50eur a to tam je ešte čosi navyše.... ale podla mna su tie rami prestrašne drahe....
@mishita2401 tak ked to ma clovek nosit tak nech uz je to aj pohodlne...:)...na SR je vsetko predrazene...:D ale tak na to sme si uz aj zvykli...:/
@puffu no zvykame si.... dnes je to 123dni :D pekne sa mi to pisalo na klavesnici :D
@mishita2401 no tak ulahcila si mi pozeranie na mojom fotoblogu...:D som akurat na to myslela ze som sa uz dlho nepozrela ze kolko nam ostava dni...:D inak pekne cislo...:) uz pomali treba aj vsetky topanocky rozchodit...:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?