Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
nikuska1987 ja by som ani šaty mat doma nemohla moj drahý by kutral... kedže spolu bývame mame aj spoločnu skrinu..aj ked je velka našiel by ich...ešteže ich budem mat požičane :D a budu v salone :D
@nikuska1987 tak urcite si netreba vsetko nechavat na poslednu chvilu...lepsie to mat pripravene aspon 3 tyzdne pred svadbou...:) nam uz nastastia treba iba take prkotinky...no sice tomasovi treba topanky a az dvoje takze to sa asi nachodime lebo on je pri nakupoch horsi ako zena...:D
@mishita2401 tak kazdy ma cast tela s ktorou nie je spokojny...ja mam este predkus(zuby do predu..:D), divny nos a usi...:D ale tak uz to nejako neriesim...ked som bola mala tak som chcela ist na plastiku nosa ale to mi nasi nechceli dovolit a teraz sa uz bojim...:D a uz som si aj zvykla a okolie tiez...
@puffu no tak to ano aj tak tyzden pred svadbou bude taky zhon :-) my mame este toho dost povybavovat, ale pracuje sa na tom takto po pobediach :-) akurat pozeram autopozicovne :-)
@mishita2401 tak moje budu asi v izbe u rodicov a ked pridu saty tak ho tam nepustim :-) aj tak travili vela casu unho takze toho sa moc neobavam :-) je ine ked byvate spolu
@nikuska1987 no vidis ani my nemame este auto...ale poziciavame iba od kamaratov alebo len tak od znamich, chcela som limuzinu len pytal podla nas vela tak sme to nechali a pri kamaratoch mame z coho vyberat tak nieco uz vybereme...len vela z nich ma dzipove auta a to ja velmi nechcem...:/
puffu každý si na sebe najde veci aj ked vobec niesu podstatne alebo si ich ani nikto nevšima... :D napr moji spolužiaci by ani netušili že mi uši odstavaju kým by sme sa o tom nerozpravali a ja by som to nepovedala :D
@puffu ja mam podmienku auto v ciernej farbe, pretoze na nom najkrajsie vynikne nasa vyzdoba :-) ale tak ked zladite auto a vyzdobu tak nebude problem,,,,aj ja som pozerala limuzina na 5 hodin vyjde 416 eur a kazda dalsia hodina 50 eur :-) uz mam vybratu aj vyzdobu na auto aj kvety do kytice :-)
nikuska1987 no tak to budu v bezpeči :D... potom sa v nich odfot :D
@mishita2401 budu musia byt :-) odfotim sa v nich urcite, len nech pridu v takom stave v akom maju prist a presne take ako som si objednala :-)
@nikuska1987 a ake budu kvietky?
@mishita2401 no presne...:D tak kazdy si je sam sebe najvacsim kritikom...:) ty uz mas vybrate kvety na kyticu?
Článok sa načítava...
@puffu do kytice chcem eustomy,ruze, frezie a nejaku zelen,,,kyticu chcem okruhlu a bielu a v tom jemne fialkove kvety :-) uz mas vybratu? :-)
@nikuska1987 tak v mojej budu samozrejme ruze...ako inak...:D tiez bude okruhla ale teraz uz zvazujem ze to skombinujem s pivoniami...pride mi to take bohatsie...a spodok kytice bude s koralkami...ale tak este si to preberem z kvetinarkou lebo co sme sa predtym bavili o kytici z ruzi tak cena bola okolo 100e...tak mozno ked by sa tam dali aj pivonie tak by tam netrebalo tolko vela ruzi...ale tak uvidime...:) ale jedna z tych dvoch variant..:)
@puffu 100 eur za kyticu? dost,,,moja bude stat okolo 40 - 50 eur :-) aj mne ponukala koraliky, ale to ja nechcem,,,v bielej farbe cela kytica? :-)
@nikuska1987 nie biela.. moja bude taka maslova...tak preto tolko vela lebo ja chcem taku peknu gulku a tam treba cez 35ruzi...preto si myslim ze ked to skombinujeme aj s pivoniami tak to bude lacnejsie lebo ten objem tam daju tie pivonie..
@puffu nebude ta kytica velmi husta? :-) sa mi zda 35 ruzi a do toho pivonie - to su bohate kvety samo o sebe vela :-) kvetinarka ti poradi :-) uz pomalicky sa poberiem zajtra zase popiseme dalej :-) tak zatial ahoooj :-)
@nikuska1987 nie preto tam chcem dat pivonie aby sme nemuseli davat 35 ruzi...ked bude iba z ruzi tak vtedy bude potrebovat tych 35ruzi a mozno aj trosku viac...tak zajtra...:) papa...
@puffu som tu ale len na skok idem sa okupat :-) ved preto ,,,to by si mala mega kyticu :-)
@puffu mala som ale kvetinarka mi povedala že pri mojej kytici by asi zvedli tie kvety čo chcem
Profilova fotka
Ahojte aj ja mam svadbu 6.augusta.................tesiiim
@ronulka44 tak to sa tešime :D
@nikuska1987 no...:D to by bola mega kytica...:D..ale skor necham vsetko na kvetinarku a poviem iba ake druhy a nech tvori ona...:) to bude asi najlepsie...ale urcite bude okruhla...:)
@mishita2401 a co za kvety si mala vybrane?
@ronulka44 ahoj a vitaj v nasom klube..:)... aj my sa tesime a nevieme sa dockat...:) tak ako si na tom s pripravamy? Zacala so len niekedy teraz? A co vsetko uz mas?
@puffu lalie a ruže...fnuk
@mishita2401 a lalie by nevydrzali? Viem ze tulipany v lete dlho nevydrzia...naopak ruze sa nedavaju v zime lebo zhnednu ale o nicom inom som nevedela...:)
@puffu nie nevydržia ..a to je smutne lebo som ich velmi chcela !!
@mishita2401 no to som vobec netisila ze by nevydrzali...ale tak kvetinarka sa v tom vyzna lepsie ako my...
@puffu ja som to tieš nestušila ale ona mi povedala že lete hlavne pri tých malých ktytičkach-čo maju kratke stopky nevydržia žiaden kvet- iba ak by bol neustale vo vode a nie na slnku. lebo pri tých malých kyticiach sa tie kvety musia strihat uplne hore až pri kvete vlastne a potom ten kvet nema dostatok vlahy v sebe-mne to povedali v jednom dost dobrom kvetinarstve-a ako normalne som zostala až taka smutna.... teraz nevem aku kyticu si mam zvolit

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?