Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ved prave...tiez si myslim ze ich tam je zbytocne...a mame aj tak uz dostludi takze tiez nevidim dovod...akurat za nich musim zbytocne zaplatit...
@puffu tak u mna to neplati nie a nie pribrat :-) aj ja mam vysku 168 a tiez mam okolo 52-53 kilov :-) len vyzeram moc chudo a asi mam tazke kosti :-) 48 kg??? tvoj ocino musi byt velmi chudy model
@puffu to uz je na Vas, ale suhlasim s tebou :-) inak zavoj asi nebudem mat neviem ci by som nasla v tej farbe ako mam saty a moj drahy nechce aby som mala zavoj - nepaci sa mu to :-)
@nikuska1987 no on je...:D aj ho niekedy lutujem lebo fakt sa vykrmuje a nie a nie pribrat...ked pribere kg tak je taky stastny...:D...tak ako vravis...kazdy ma ine kosti...ja tiez mam jednu kamaratku ktora je vysoka ako ja a vazi 57kg a postavou vyzera ako ja co mam 52-51 kedy ako...a ked mi povedala ze kolko vazi tak som neverila...ja mam zase tie boky trosku vacsie ale inak sa da...:)
@nikuska1987 ja som tiez zavoj mat nechcela, potom som si to rozmyslela a nakoniec mam ale to iba do kostola...ja mam zen hrebenovy s ktorym sa lahko manipuluje a potom si to vymenim za ten kvet...a co planujes mat? Korunku a zivy kvet alebo nejaky umely?
@puffu ale nech sme ake sme neviem ako ja ale vy budete krasne nevesty a hlavne ze sa pacime nasim manzelom buducim :-) ani moja sestra nemoze pribrat ma 170 cm a 51 kg :-)
@puffu chcela som aj ja len do kostola ale moj ma zrusil ze nie,,,tak si dam zive kvety :-)
@puffu a tak mi sme spolu odmladi tak sa problemiky vyskytli-ale to len take banalitky ale ked ma človek 15tak to rieši implzivne :D tak som to myslela... :D @nikuska1987 a maš ich tu?? Idem kuknut som zvedava chcem ta v nich vidiet :D
@mishita2401 nie, nie este niesu kompletne chyba tam bizuteria, kruh ,,,,uz su schovane na dobrom mieste :-)
@nikuska1987 ježin ...ved :D to neni fer :D
ježin baby ja merim 166cm a mam 54kg :D tom tu mam najviac či čo????? a som najmešia?? :D idem do kuta :D
@mishita2401 ani ja som ta nevidela v original svadobnych satockach tak sme si kvit xixiixxixi :-) ,,,ale Miska neboj sa nic ved mas super postavu podla foto co som videla :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no ved ja som spokojna som asi 10rokov nemohla pribrat a ako som skočila SŠ tak som pribrala 6kg-predtým som bola take šparatko 48 kilove :D... si mysleli o mne že som anorektička-ale ja som len nemohla pribrat !! a teraz si držim vahu 54a som spokojna :D heh :D... no ty si moje videla určite-ja som ich mala v albume strašne dlho len neboli na mne lebo ich v salone zatial nemaju -maju len prist ale mala som ich tu!!!!! :D
@mishita2401 aj ja tu mam foto siat :-) aj ja mam problem s pribratim, ale zacinam cvicit od zajtra mam motivaciu :-) ja som mala najviac 57 a schudla som na 52 lebo stale cosi robim , som v pohybe
@nikuska1987 ja som pribrala pri cvičeni zumby-každý vravi že sa pri nej chudne ale to by som sa musela rušat ešte viac ako zemiaky :D tak som pribrala :D heh
@mishita2401 chodis na zumbu??? :-) teraz zumba leti :-) nevadi hlavne ze ti sedia saty
@nikuska1987 to ešte neviem či sedia :D no nie to som doma cvičila cez youtube :D
@mishita2401 ahaaaa tak :-) teraz niekedy ti maju prist dobre si pamatam??,,,uz mate porozdavane vsetky oznamenia??
@nikuska1987 kdeže :D ved nemam čas ich dorobit :D-si dorabam obalky s mašličkami sama vieš tak to je aj tak čas ja chcem rozdavat až od maja :D
@mishita2401 lebo si spominala ze rodine z daleka ste uz davali tak preto sa pytam :-) aj ja si budem sama robit obalky,,,,zajtra by mali prist oznamenia tak som zvedava :-)
@nikuska1987 potom ich tu možeš dat až sa kuknem na ne :D no im sme dali a aj v nedelu pride dalšia rodina s čiech tak ich sa tieš bude davat až sa to nemusi posielat ale ako rodine čo býva v okruhu od 50metrov až do 30km od mojho domu to začneme davat až v maji :D
@mishita2401 dam, dam ak sa mi podari ich dobre odfotit, lebo budu v bielej farbe a co som pozerala na nete su tiez, ale velmi zle ich vidno zanika to :-)
@nikuska1987 to nevadi :D chcem vidiet :D nevieš čo je ISDN? :D
@mishita2401 ok,,,,,nieje to nejake pripojenie na internet a telefon??? :-) sa mi nieco take mari
@nikuska1987 hej čosi take hej...len ide ma trafit s toho :D
@mishita2401 preco???,,,net robi problemy?? :-)
@nikuska1987 mam urobit prezentaciu že: učastnická signalizácia v ISDN- a na nete nemožem nič najst...wa
@mishita2401 fuuuha tazka tema - na kolko to mas mat?? :-) to na informatiku??
@nikuska1987 nie tu su telekomunikačne siete-predmet. a to mame v skkupine robit sme 11 na 30slajdov ale to moje je len čast tej prezentačky .... len taka štipka :D....
@mishita2401 to taky predmet existuje??? :-) ved to vychadza na 1 necele 3 slajdy

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?