Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  ved prave...tiez si myslim ze ich tam je zbytocne...a mame aj tak uz dostludi takze tiez nevidim dovod...akurat za nich musim zbytocne zaplatit...

• @puffu  tak u mna to neplati nie a nie pribrat 🙂 aj ja mam vysku 168 a tiez mam okolo 52-53 kilov 🙂 len vyzeram moc chudo a asi mam tazke kosti 🙂 48 kg??? tvoj ocino musi byt velmi chudy model

• @puffu  to uz je na Vas, ale suhlasim s tebou 🙂 inak zavoj asi nebudem mat neviem ci by som nasla v tej farbe ako mam saty a moj drahy nechce aby som mala zavoj - nepaci sa mu to 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  no on je...😃 aj ho niekedy lutujem lebo fakt sa vykrmuje a nie a nie pribrat...ked pribere kg tak je taky stastny...😃...tak ako vravis...kazdy ma ine kosti...ja tiez mam jednu kamaratku ktora je vysoka ako ja a vazi 57kg a postavou vyzera ako ja co mam 52-51 kedy ako...a ked mi povedala ze kolko vazi tak som neverila...ja mam zase tie boky trosku vacsie ale inak sa da...🙂

• @nikuska1987  ja som tiez zavoj mat nechcela, potom som si to rozmyslela a nakoniec mam ale to iba do kostola...ja mam zen hrebenovy s ktorym sa lahko manipuluje a potom si to vymenim za ten kvet...a co planujes mat? Korunku a zivy kvet alebo nejaky umely?

• @puffu  ale nech sme ake sme neviem ako ja ale vy budete krasne nevesty a hlavne ze sa pacime nasim manzelom buducim 🙂 ani moja sestra nemoze pribrat ma 170 cm a 51 kg 🙂

• @puffu  chcela som aj ja len do kostola ale moj ma zrusil ze nie,,,tak si dam zive kvety 🙂

• @puffu  a tak mi sme spolu odmladi tak sa problemiky vyskytli-ale to len take banalitky ale ked ma človek 15tak to rieši implzivne 😃 tak som to myslela... 😃
    @nikuska1987   a maš ich tu?? Idem kuknut som zvedava chcem ta v nich vidiet 😃

• @mishita2401  nie, nie este niesu kompletne chyba tam bizuteria, kruh ,,,,uz su schovane na dobrom mieste 🙂

• @nikuska1987  ježin ...ved 😃 to neni fer 😃

• ježin baby ja merim 166cm a mam 54kg 😃 tom tu mam najviac či čo????? a som najmešia?? 😃 idem do kuta 😃

• @mishita2401  ani ja som ta nevidela v original svadobnych satockach tak sme si kvit xixiixxixi 🙂 ,,,ale Miska neboj sa nic ved mas super postavu podla foto co som videla 🙂

• @nikuska1987  no ved ja som spokojna som asi 10rokov nemohla pribrat a ako som skočila SŠ tak som pribrala 6kg-predtým som bola take šparatko 48 kilove 😃... si mysleli o mne že som anorektička-ale ja som len nemohla pribrat !! a teraz si držim vahu 54a som spokojna 😃 heh 😃... no ty si moje videla určite-ja som ich mala v albume strašne dlho len neboli na mne lebo ich v salone zatial nemaju -maju len prist ale mala som ich tu!!!!! 😃

• @mishita2401  aj ja tu mam foto siat 🙂 aj ja mam problem s pribratim, ale zacinam cvicit od zajtra mam motivaciu 🙂 ja som mala najviac 57 a schudla som na 52 lebo stale cosi robim , som v pohybe

• @nikuska1987  ja som pribrala pri cvičeni zumby-každý vravi že sa pri nej chudne ale to by som sa musela rušat ešte viac ako zemiaky 😃 tak som pribrala 😃 heh

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  chodis na zumbu??? 🙂 teraz zumba leti 🙂 nevadi hlavne ze ti sedia saty

• @nikuska1987  to ešte neviem či sedia 😃 no nie to som doma cvičila cez youtube 😃

• @mishita2401  ahaaaa tak 🙂 teraz niekedy ti maju prist dobre si pamatam??,,,uz mate porozdavane vsetky oznamenia??

• @nikuska1987  kdeže 😃 ved nemam čas ich dorobit 😃-si dorabam obalky s mašličkami sama vieš tak to je aj tak čas ja chcem rozdavat až od maja 😃

• @mishita2401  lebo si spominala ze rodine z daleka ste uz davali tak preto sa pytam 🙂 aj ja si budem sama robit obalky,,,,zajtra by mali prist oznamenia tak som zvedava 🙂

• @nikuska1987  potom ich tu možeš dat až sa kuknem na ne 😃 no im sme dali a aj v nedelu pride dalšia rodina s čiech tak ich sa tieš bude davat až sa to nemusi posielat ale ako rodine čo býva v okruhu od 50metrov až do 30km od mojho domu to začneme davat až v maji 😃

• @mishita2401  dam, dam ak sa mi podari ich dobre odfotit, lebo budu v bielej farbe a co som pozerala na nete su tiez, ale velmi zle ich vidno zanika to 🙂

• @nikuska1987  to nevadi 😃 chcem vidiet 😃 nevieš čo je ISDN? 😃

• @mishita2401  ok,,,,,nieje to nejake pripojenie na internet a telefon??? 🙂 sa mi nieco take mari

• @nikuska1987  hej čosi take hej...len ide ma trafit s toho 😃

• @mishita2401  preco???,,,net robi problemy?? 🙂

• @nikuska1987  mam urobit prezentaciu že: učastnická signalizácia v ISDN- a na nete nemožem nič najst...wa

• @mishita2401  fuuuha tazka tema - na kolko to mas mat?? 🙂 to na informatiku??

• @nikuska1987  nie tu su telekomunikačne siete-predmet. a to mame v skkupine robit sme 11 na 30slajdov ale to moje je len čast tej prezentačky .... len taka štipka 😃....

• @mishita2401  to taky predmet existuje??? 🙂 ved to vychadza na 1 necele 3 slajdy

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
FOTODUHA7
Púchov
fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
OZNÁM TO!
Bratislava
Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov