Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 pojdem ja pomaly idem zavolat tomu lekarovi s ktorym sa mame stretnut ohladom planovania rodicovsta a dohodnut si termin stretnutia a este idem vyvesit pradlo a pojdem si pozriet sudnu siet :-) tak pekny zvysok dna a zase popiseme nabuduce :-)
@nikuska1987 :D no fajn...ja sa idem ukludnit koli PC :D
@mishita2401 este som sa vratila na nejakych 15 minut potom sem pride mama :-)
@nikuska1987 maš mamu ktora surfuje na nete ?? :D
@mishita2401 ano rada chodi na net a surfuj po strankach torty, saty, najnovsie vsetko co sa tyka svadby a facebook :-)
@nikuska1987 JEŽIN :D to moja mama ma problem kukat šaty :D
@mishita2401 moja nie chi chi :-)
@nikuska1987 :D a tak mne to nevadi aspon mi tu nelozi :D
@mishita2401 aspon si mozes robit veci do skoly :-) tak mi sa striedame pri nete
@nikuska1987 @mishita2401 no ahojte dievky...tak opat som tu dnes nebola a ani zajtra velmi nebudem...sme boli dnes v Londyne v nemocnici s tou pani na pravidelne prehliadky...no zajtra tiez rusnejsi den ale aspon to bezi rychlo...:D Dnes nam dosiel svadobny krizik...:) velmi pekny...:) sice som ho videla iba na fotke ale aj tak je pre nas najkrajsi na svete...:D No ja som uz velmi rada ze nemusim riesit dilemu siat a podobne veci..ale aj tak stale pozeram nejake saty a tak ale zatial sa mi pacia tie moje najviac...:)
@nikuska1987 no aspon to :D ale chodi mi tu moj drahý a aj otec takže to mam aj tak take :D ale nevadi-aspon sa vtedy učim :D @puffu tak to maš dobre, a ten križik je nadherny... no ja som mala popolnočky vybrane na 100percent ale teraz čo tammam tie fialove-tak mai aj mama aj naj kamoška ma prosia aby som si dala tie :D-že su nadherne :D
@mishita2401 no pozerala som na tie popolnocky a fakt su velmi pekne a vyzeras v nich dobre... ako nejaka vila...:) ved vyskusas aj tie druhe a uvidis...:)
Článok sa načítava...
@puffu no ved to :D ale oni su ako s filmu-uplne maju tolko spodničiek :D som sa smiala že ako pojdem na zachod :D
@mishita2401 ale fakt su krasne...:) ja by som ich tiez volila...vyzeras presne ako z nejakej rozpavky...ale rozhodne vyskusaj aj tie druhe...alebo ked sa rozhodnes uz pre tieto tak ziadne ine na seba nedavaj aby si potom nelutovala...lebo clovek cim dlhsie hlasa a skusa tym je nerozhodnejsi...
@puffu no ved ja sama ešte neviem :D... musim skusit ešte tie červene či mi vlasne budu sediet a potom sa rozhodnem..ale chcu aby som si rezervovala tie fialove aspon kým neskusim tie červene-aby mi ich nikto neučmajznul na moj datumik :D
@mishita2401 tak ja by som to urobila tak isto....ked si to poziciavas v jednom salone tak pre nich to problem urcite nebude ked sa rozhodnes pre ine saty..a mas uz taku malu rezervu...
@puffu no v tom salone čo som ja tak si možem menit šaty dost často :D -tam to beru normalne hlavne ked je už zaloha tak už baba može menit ale najneskor týžden pred svadbou-potm už ne aby jej ich stihli upravit :D...
@mishita2401 tak to asi v kazdom salone...:) ja si idem menit den pred akciou spoloc. saty...no este neviem ci si ich zmenim ale urcite chcem vyskusat nieco aj z novej kolekcie
@puffu a to ti stihnu upravit?? :D den pred tým? :D
@mishita2401 spolocenske saty akurat prisposobuju vyske a to maju za 3hodiny hotove...:)
@puffu jaj :D no lebo v tom mojom musia aj zužovat- niektore pekne šatičky :D
@mishita2401 v tom mojom nezuzuju lebo sa znehodnotuje kvalita stalim presivanim...ale tak kazdy salon je iny...:) a co uz mas po skuskach?
@puffu nie prvu mam v sobotu ...no v tom mojom to robia tak že ich zužia na jednu ženu-a povečišine sa stava že to aj tým ostatným potom ssedi-tým do čislo 38 a takých čo maju nad 40čislo moc u nas nieje-aspon si teda nechodia požičiavat. takže to je v pohode :D a zas v tom mojom salone tie šaty nemavaju dlho-takže sa tak velmi nezničia-lebo obmienaju kolekcie a to je dobre :D
@mishita2401 tak ja som tiez velmi spokojna s moji salonom...uplne super pristup a aj saty su velmi pekne....:) tak drzim potom palce na skusku...:)
@puffu dik :D no akkurat som si zrobila 15minutovu prestavku v učeni :D
@mishita2401 jaaaj...:) no super prestavka...:) ja som myslela ze dnes bude narocny den a zatial pohoda...o 18hod zacinam...:) no a uz som si vybrala predjedlo...:) aj Tomas suhlasi...budeme mat 3druhy bruschetty...jedna bude s tuniakovou pomazankou, druha paradajky s bazalkou a tretia bude s parmezanom a oreganom...mnaaam...:) a je to take ani nie male ani nie velke predjedlo...:) take akurat...:) povodne sme chceli klasiku sunkovo-syrovy tanier...ale je to 150g a cena je 4.5e a podla mna na predjedlo dost...a este ked je obrad o 15hod tak vela ludi sa naobeduje aj doma a kto by potom jedol predjedlo take velke a kde je potom hlavny chod...:D a tak to bude take male a svieze...no dufam ze mi to v hoteli spravia ale mali by...
@puffu :D tak to si dobra ja predjedlo moc nechcem ...ale uvidim čo povedia mami :D.... ale ani oni to nechcu-lebo sme boli na svadbe kde mali tu rolku-šunka a tak a pečivo a potom sme neziedli cele hlavne..a to bola škoda....
@mishita2401 prave preto sme zvolili iba take male predjedlo...ludi to nezasiti akurat oklame zaludok...:D
@puffu pekne napisane :D ja ešte neviem mi budeme jedlo rozoberat až tak dva týždne pred svadbou- lebo až vtedy to ten majitel rieši :D
@mishita2401 jasne...si aj spominala...:) tak my to budeme riesit tak mesiac pred svadbou ale pripravujeme si vlastne navrhy lebo majitelom castokrat ide iba o co najvyssiu sumu...ale som rada ze uz mam cele menu, Tomasovi sa to tiez pozdava...aj kusy porcii na svedske stoly som rozpisla...:) uz len cakat 2 mesiiace a dohodnut sa...:)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?