Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  no my(viacej ja) sa zaoberame autom...lebo chcem mat istotu ze co budeme mat a nie len take pri pive nejake dohovaranie...zatial nie je nic iste a to tiez nechcem nechavat na poslednu chvilu, lebo terenne auto sa mne osobne nepaci ako svadobne tak uvidime co nakoniec vyriesime...zeby sme potom este nezhanali pozicovnu...😃 ale tak dufam ze nie...🙂to asi skor bude nejake terenne ako pozicovna.. 😠

• @mishita2401  ..tak my radsej viac lebo clovek nikdy nevie...mozno sa zaspini...alebo neviem...tak radsej 3-4 ks..a biele kosele vynosi...ved krstiny, odpusty a take veci...😃

• @mishita2401  
    @nikuska1987  
    inak som sa vcera definitivne rozhodla ze unos mat nebudem...🙂 vy ste ako na tom? U vas bude alebo nebude?

• Sponzor fóra
  • @puffu  my urcite pojdeme do pozicovne mam uz pozistovane pozicovne a kde sa poziciavaju auta 🙂 tiez to chceme riesit v juny zaciatkom 🙂 alebo koncom maja kokos stale je co riesit a uz svadbu vybavujem od januara 🙂

• @puffu  ked som sa pytala mojho draheho ci chceme unos povedal mi, ze kto mu unesie nevestu ten si to "Zlizne" ze nechce ziadny unos 🙂

• @nikuska1987  no stale nieco...a potom este menu a take tie veci...to niekedy clovk potrebuje dovolenku normalne...😃

• @puffu  menu budeme riesit 2 tyzdne vopred este potrebujeme zistit kolko hosti nam prislubi ucast 🙂

• @nikuska1987  na naopak vidim na Tomasovi zeby unos mat chcel...😞 aspon bol taky prekvapeny ked som mu povedala ze nechcem unos...a ze ci potom nebudem lutovat a tak...
    ale osobne si myslim ze je to zbytocnost...aj tak na unos ide do 20-30 ludi a zvysok ostava v sale

• @nikuska1987  no tak som to aj myslela ze este ano mesiac alebo 2 tyzdne nebudeme mat po vsetkych pripravach lebo menu a zasadaci poriadok, skusky ucesu.atd...

• @puffu  aj menej podla mna 20-30 je vela 🙂 ja tiez nechcem to by bolo vela aj balony stastia aj odcepcovanie, progarm, fotenie atd.... 🙂

• @puffu  zasadaci poriadok robit nebudeme nech si kazdy sadne kde chce 🙂 my to tak poriesime nechceme hostom urcovat kde si maju sadnut aj tak sa porosadzaju kde budu chciet pootm 🙂

• @nikuska1987  aj nad tym som uvazovala ale tak my mame tri rady stolov a to urcite tak nevyjde aby sedeli napr jedna partia ludi pri sebe...nechceme aby sa potom nahodou stalo ze 10ludi z jednej partie bude sediet za jednym stolom a potom 4 si budu musiet sadnut za iny stol z tej istej partie...bude to lepsie zorganizovane pre nas...my mame aj tak iba ludi ktory sa poznaju medzi sebou a chce sediet pri sebe...nemame nikoho takeho kto bude poznat iba mna alebo iba zenicha a nihodo ineho z pozvanych...som uz aj skusala urobit zasadaci poriadok a fakt to nie je jednoduche zladit ludi do jedneho stolu...

• @nikuska1987  presne ako vravis...my mame aj balony, potom redovy a neviem kedy by bol unos...a este v lete sa stmieva neskor a zase zeby ma unasali pocas svetla...😃 tak toto ne...😃

• @puffu  tak my mame 60 maximalne a vy 120 takze zas rozdiel 🙂 aj ja som skusala robit zasadaci poriadok, ale sme si povedali ze takto to bude najlepsie 🙂

• @puffu  aj tak ten den ubehne ako voda 🙂 ani si ho nestihneme uzit 🙂

• Sponzor fóra
  • @nikuska1987  tak to je rozdiel...pre nas to bude najlepsie so zasadacim poriadkom lebo by bol zbytocne chaos..a vsetkym pozname a vieme s kym by si sadli a tak...🙂

• @nikuska1987  no ved prave...:/ tolko usilia, energie, penazi a tak rychle bude po nom...a nechcem si este svadbu zbytocne skracovat unosom...🙂

• @puffu  ved to, ze kazdemu vyhovuje nieco insie 🙂

• @puffu  ved to chcem s drahym stravit co najviac casu 🙂

• @puffu  odpusty??? to čo je?? 😃a unos asi nebude- aj ked sme to ešte s nikým neriešili ale ja ho asi nechcem 😃 zbytočne vyhodenie penazi a na mojej svadbe chcem byt 😃

• @mishita2401  prepac ze som skor neodpisala nevsimla som si tuto postu od teba zalezi ako sa v nich ty citis a ci sa ti pacia 🙂

• @nikuska1987  😃 ja už ani nevem o čom je reč 😃 ale nevadi 😃

• @mishita2401  o popolnocnych satach 🙂

• @nikuska1987  jaj 😃 ked ja som taka nerozhodna 😃 počkam na tie čo som mala vybrane skusim a vyberiem si 😃

• @mishita2401  ved aj ja som nerozhodna som zvedava ako budem vyberat ja 🙂

• @nikuska1987  😃 no ved normalne to bude problem 😃

• @mishita2401  ale tak nieco si vyberiem ako to bolo aj pri poharoch , sv. satach a oznameniach atd....... 🙂 🙂

• @nikuska1987  ja už sa neviem dočkat kedy mi pridu tie moje šaty!!!!!!!!!!!!!! 😃

• @nikuska1987  no maju prist začiatkom maja- ale to jej mali prist ešte jedny ale tie prišli skor- a tak sama nevie že či jej nepridu teraz nekedy nahodou. ... sa na te tak tešim .... a s tých čo som včera skušala som tieš bola v siedmom nebi 😃 každemu sa pačia 😃

• @mishita2401  aj ja si akurat pozeram spolocenske saty, lebo uz ma nahana mama aj drahy nech si nejake pozriem a vyberiem🙂))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov