Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 presne tak...tiez si ideme urcit nejaky strop a nad to uz nepojdeme...rozpocet sme uz zvysovali 3krat a nemienime to zvysovat opat...hoci viem ze aj tak to presvihneme lebo vsetko je o kusok drahsie ako sme povodne planovali...ale tak s takymi vecami sa stretava kazda jedna z nas...:)
Profilova fotka
@puffu presne tak kočky. A ja som nakoniec upustila od viacerých "zbytočností", bez ktorých je svadba rovnako krásna ako s nimi- podbradniky, vankusik na obrucky, sviecky na vyzdobu, kytice a rovnake saty pre druzicky, rovnake kravaty pre druzbov a pod. Urcite ich doprajem kazdej neveste, ale pochopila som, ze sa ich rada vzdam, hlavne aby som s mojou laskou uz bola manzelka a manzelik. :-) Baby uz ste boli na matrike zahlasit sobas a vyplnit tlaciva? Lebo my este nie, chystame sa na to v maji, ked pojdeme aj na faru... :-)
@sintea my nemame tiez druzicky v rovnakom, podbradniky, vankusik...ale mame plno inych veci na ktorych nam zalezalo viac...my sme na matrike boli ale zatial nemame tu ziadost vypisanu, budeme to riesit v juni, na fare sme boli uz minuly rok a uz sme mali aj dve nauky, na faru sa treba nahlasit skor ako na matriku, neviem preco ale asi pre tie nauky...u nas to bolo tak ze nauky zacali pre rok 2011 v marci...my mame nauky individualne lebo sme v zahranici...
Profilova fotka
Aj my sme boli na fare minuly rok, ale v maji sa ideme dohodnut o vyzdobe kostolika a podpisat ziadost o dispenz- ja totiz nie som pokrstena, to kvoli mojmu drahemu mame svadbu v kostoliku. :-) A pravdupovediac, z toho mam asi najvacsiu nervozitu. =-)
@puffu no ja tieš nemam take zbytočnosti-ako ten vankušik a take..ale podbradničky mame ale len spolu za 5eur-uplne jednoduche a take nam stačia-a to skor s praktickeho dovodu :D moj drahý občas nevie papat :D a kedže sa ideme fotit po jedne nechcem aby sa hnet domazal :D... @sintea no mi sme na matrike ešte neboli-ideme tam v maji. :D
@mishita2401 no uz som zavazne objednala vyzdobu...bude latka na strope, svetelna vyzdoba za nami a osvetlene stlpy + lampionove lampy budu tiez na strope...:) no a zvysok mi urobi moja aranzerka...a limuzinka nebude a uz mi to az tak nevadi...mame na vyber plno peknych auto tak uz si len jedno staci vybrat a zadarmo...vlastne za benzin...:D
@puffu no vidiš tak to si na tom dobre nie:D ja tých pekných aut na výber až tolko nemam :D vlastne doteraz neviem na čom pojdeme s kostola-do kostola v našej octavii-to mi vobec nevadi :D ale čo s kostola??:D
@mishita2401 no u nas to je tak ze iba ja potrebujem odvoz 50km, zenich ma kostol 30sec chodze a potom z kostola pojdeme peso lebo sala je asi 5min od kostola peso...ked bude prsat s cim nepocitam tak pojdem autom ale inak peso...:)
Profilova fotka
Nevesticky uz iba 100 dni....... :-)
@puffu tak to maš dobre :D... sa čakate pred kostolom??
@mishita2401 to davas pierka vsetkym svadobcanom??,,,u nas sa davaju len muzom :-)
@puffu ahoooj no tak toto sa musis rozhodnut sama, ale ako som citala tak limuzina nebude a bude tato svetelna vyzdoba :-)
Článok sa načítava...
@mishita2401 @puffu baby zajtra uz zacina 2-cifra :-)
Profilova fotka
@nikuska1987 Juchúúúú!!!! Striháme meter ako na vojne!!!!! A zaspievame si "Nena-99 luft ballons"! :-D
@mishita2401 no este neviem ako to presne bude prebiehat ale na dvd chcem aby to vyzeralo ze on je uz pred oltarom a ma caka...ale budeme sa samozrejme vidiet skor len chcem aby to na dvd nejako vyzeralo...:)
@nikuska1987 no presne tak...:)a som rada ze som sa tak rozhodla...:)ved v sale budeme cely vecer a v limuzine by som bola iba 40min...a aj Tomas je teraz spokojny...tiez chcel tu svetelnu vyzdobu, na aute mu az tak nezalezi..
@nikuska1987 nie len mužom-a chlapcom, len to je tak že ja doteraz nemam presny počet ludi vieš :D @puffu inak to chcem aj ja tak :D heh..uvidime :D
@sintea co ja uz som taka prepnuta ze kazdy den si v kalendari vyciarkavam dni ako na vojne :-)
@puffu hlavne ze ste vy spokojny :-)
@mishita2401 ved ani ja pierka mam uz objednane aj som ich videla ako budu vyzerat, len presny pocet nahlasim ked budem vediet :-)
@nikuska1987 no to aj ja možem ale tak ked mi ostanu nevadi :D možno ich tu niekto kupi-ale aj tak si nejake necham na pamiatku :D
@mishita2401 to aj ja si necham aspon 1 na pamiatku :-) ja dam presny pocet kusov, pretoze sa zaoberat predajom to ee :-)
@nikuska1987 a šaty nebudeš predavat? si ich nechaš??? ja ešte neviem kolko budem mat ludi-a nechcem to zhanat mesiac pred svadbou ved ak mi ich zostane vela nič sa nestane :D budu schovane v krabičke :Dheh
@mishita2401 ano budem ved stacia mi tie saty ze sa ich pokusim predat a uvidime co este :-) ozaj co hovoris na saty Kate Midleton?? take presne na jej osobu sedeli mi k nej jednoduche a pekne :-)
@nikuska1987 k nej sedeli velmi pekne to sa musi uznat, boli jemne ale ta čipka ich uplne tak oživila-obzvlaštnila.
@mishita2401 som cakala ze bude mat luxusnejsie saty, prekvapila ma, ale velmi milo :-)
@nikuska1987 :D ja som ani nič nečakala -len som bola velmi zvedava... :D ale pekný par su :D
@mishita2401 to ano same kladne ohlasy su na ich osoby, ako aj samotnu svadbu :-) asi aj puffu isla na svadbu ked tu nieje :-)
@nikuska1987 no možno že hej :D mala to asi kusok :D
@mishita2401 tusim ziju kusok od Londyna tak to mala na skok :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?