Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 som si aj myslela :D
@mishita2401 ale tak isto nesla, to by nam predsa napisala :-)
@nikuska1987 a tak kto vie :D možno to tajila :D... ale nie... :D uvidime :D
@mishita2401 spytame sa ked sem pride :-) co planujete na vikend aj s drahym? :-)
@nikuska1987 no kedže v pondelok mame s drahým 6výročie tak v nedelu by sme niekam chceli ist-lebo v pondelok bude robota doma... :D
@mishita2401 fiiiha tak bude teda oslava,,,,tak to poriadne oslavte ,,,,co si mu kupila? :-)
@nikuska1987 čo som mu kupila-nič.... ale chcela by som mu niečo zajtra -idem do školy a po škole niečo kupit . mi chceme niekam ist na výlet a to bude pre nas ovela viac akoo nejaký darček lebo sme spolu na výlete neboli asi od leta takže sa stasne tešime
@mishita2401 si myslim, ze ho potesi hlavne to ze ma teba a to staci :-) jaaaaj zajtra mas skolu do kedy mavate skolu??od rana do vecera ako to byva na inych skolach? :-)
@nikuska1987 no niekedy aj tak že od rana do večera ale zajtra mam len jeden predmet od 9do neviem kedy-lebo sme to mali mat od 8ale to posunula...
@mishita2401 tak ked len jeden predmet mozno k obedu uz budes doma :-)
@nikuska1987 to si nemyslim minimalen tam budem do 14 si myslim
@mishita2401 dlho teda neviem ako to mavaju presne externisti, zalezi od vyucujuceho :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 no niektorý to až pretiahnu :D lebo mame rozvrh sice určený ale viac menej to zaleži od vyučujuceho ako to stiha a tak
@mishita2401 kedy vam konci semster??,,,lebo segra je denna v BA a jej konci za 3 tyzdne a viem, ze externistom koncieva skor :-)
@nikuska1987 ježin no presný datum neveim ale zajtra mam poslednu prednašku a potom mam same skušky len posledna je zatial čo viem 11.6.
@mishita2401 tak fajn a rok budes mat za sebou :-) kolko ti este ostalo skusok?
@nikuska1987 no mala som zatial jednu skušku ešte 8 mi ich treba :D...
@mishita2401 ajaaaaj vela este, ale tak zvladnes to :-) prvy rocnik byva najhorsi a potom je to stale lepsie kazdym rokom je aj menej predmetov :-)
@mishita2401 a vy vypytovanie mat nebudete? nejdete nahodou spolu do kostola? Ci ako to mate?
@nikuska1987 @mishita2401 no tak puffu na ziadnu kralovsku svadbu nesla...:D ale som pracovala do 18hod a potom nam nesiel internet...:/ no a ide nam az teraz...:D a zajtra pracujem od 18hod takze tu budem rano...:) som doobjednala viacej lupienkov lebo som sa nudila tak som ich rozlozila aka kopka bude a Tomas povedal nech objednam viacej lebo on chce tie lupienky nahusto...tak som si objednava, ved 2krat mi to vraviet netreba a este si to potom rozmysli...:D no a budem mat taky mix- biele, zlte, oranzove, hnedulinke a svetlo ruzovozlte.. no inak som svadbu pozerala a Kate bola jednoducha ale krasna...saty sa mi velmi pacili, sadli jej a podla mna sa musela prisposobovat aj kralovskeho bontonu...ale pekne to mali...:)
ahoj ja mám svadbu o tyzden neskôr, ale iba začíname s prípravami. Ty si ako natom???
@nikuska1987 no len aby .D:D @puffu no vypytovanie to len take požehnenie -ja nechcem nič take uplne dojemne-lebo by som si pokazila makeup :D ale nie..u nas take vypytovanie nebýva...je to ovela jednoduchšie a rýchlejšie :D...no ja tieš asi musim doobiednat lupienky ale až vtedy ked pojdem za aranžerkou a majitelom tej saly či mi to tam dovoli vlastne dat :D...
@mishita2401 lebo si vravela ze ta bude Tomas cakat pred oltarom alebo tak by si to chcela, len si to ja neviem predstavit ked budete uz pred tym spolu (u vas) a potom sa rozdelite a ked ty prides ku kostolu tak on uz bude akoze pred oltarom?...asi som trosku nechapava alebo tak to chcete mat nejako?
@janac1984 ahoj...tak my uz mame vsetko, jedine nam traba alko, nealko, ovocie, pochutinky, kravatu a vesticku pre zenicha a topanky pre zenicha...inak sme uz kompletne vybaveni...:)
@puffu nie šak pride ma vypýtat a ku kostolu pojdeme spolu ale on pojde prvý do vnurtra aj s hostami-ja počkam kým sa usadia a pojdem ja :D-tak to chcem :D
@mishita2401 jaaj...tak my to mame tak ze on ma pred sobasom vobec nebude vidiet...az pred kostolom...ale tak ked vam to kameraman dobre zostriha tak to bude vyzerat dobre...
@puffu ale šak tam nemusi nič strihat poriadne šak normalne -to sa už teraz robi večšinou tak ako to chcem :D
@mishita2401 tak ja velmi nesledujem svadby tak mozno preto si to neviem velmi predstavit ze ked uz budete na vypytani spolu a potom to chcete nejako urobit ze pride do kostola kazdy osobitne...ci vlastne iba pred oltar...ako videla som iba take ze zenich isiel s mamou a hned za nimi nevesta s otcom...ale tak kazdopadne si to urobte tak ako to chcete mat...:)
@puffu no tak sa to robieva že ženích ide s mamou a ja by som mala ist za nim a za nami ostatný hostia-ale mne sa to pači že už by tam všeci boli usadený a ja by som tam vtedy vošla s ockom
@mishita2401 tak my to tak budeme mat aj v skotocnosti, lebo vsetci hostia pridu az pred kostol a chcem to mat aj tak nejako na kamere a potom pride tomas no a nakoniec pridem ja s otcom...ale tak vypytovanie a take tie veci nemame takze nam to tak vyhovuje, ani pierko mu nedavam ja ani nic...vsetko zacne az pred kostolom a nastastie to vsetkym vyhovuje okrem mojho otca lebo on chcel vypytovanie....:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?