Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu :D no naši chcu len dat nam požehnanie aj s tou svetenou vodou a to je všetko :D žiadne reči :D
@mishita2401 tak tiez si myslim ze je to zbytocne...ale tak niekto to mat chce aj so vsetkym co k tomu ma byt...podla mna je to strata casu a zbytocne slzy...:D ale uz chcem aby bolo tyzden pred svadbou...:D...uz sa neviem dockat kedy objednam posledne veci a budem robit darceky pre hosti, tlacit podakovanie atd...:)
@puffu si ich ideš robit sama tie darčeky???
@mishita2401 no sama ako sama...:D mam kupene vrecuska do ktorych kupim sladkosti(mandle v cukre, coko srdcia a pod) a ja to iba naplnim a dam tam podakovanie...:) ale aj tak sa na to tesim...:)
@puffu aha..:D aj ja som to chcela ale bala som sa že sa mi to rostopi a neviem kde u nas sa daju zohnat tie mandle :D tak budem mat perničky ale nevadi :D aj to je pekne :D
@mishita2401 tak ja som aspon jednu vec chcela urobit na svadbu sama, ved ty si robila ozdoby na vlase, etikety robis si vyzdobu doma a ja mam na vsetko ludi co mi to robia lebo pre nas to aj tak inak nejde tak chcem aspon tie darceky a menu...:) uz mam vsetko kupene, len cakam na potvrdenie jedla a mozem sa pustit do prace...:) no a este obalky na oznamenie budem pecatit a asi tam budem tlacit nejaky obrazok...:)
@puffu :D no to je pravda :D...aspon čosi som si sama urobila- a ešte aj obalky len ja som tam davala mašličky :D
@mishita2401 tak ja tam davam tiez stuzku zapecatenu voskom...no dufam ze ma to po desiatom oznameni neprejde...:D
@puffu no ja kým som tie oznamenia urobila ako som chcela..tak ako skoro ma to aj prešlo :D
@puffu normalne sme to spomenuli ked si tu nebola a o inom ako o kralovskej svadbe sa nerozpravalo :-) ja som si dnes kupila kruh, obal na saty, bizuteriu a zavoj tak som stastna :-) lupienky uz mam objednane od aranzerky tak som rada aspon o starost menej ona objednavka lupienky, kde v balicku je 500 ks :-) ano krasny boli kralovksy mladomanzelia :-)
@mishita2401 ale das 1 rocnik nebooj :-)
@nikuska1987 čitala som že už maš lupienky:D odkial to objednavaš?-či všetko od aranžerky???
Článok sa načítava...
@mishita2401 tiez si myslim ze pri posledkych kusok uz budem mat nervy a bude po trpezlivosti...:D
@nikuska1987 no tak tu tiez cely den v tv islo iba o svadbe a podobne....aj vcera to bolo podobne, vecer to uz bolo lepsie...:D..ja som tiez lupienky objednavala po viac kusov lebo sa to oplati viac ako kupovat po 100ks..no a po svadbe ich predam alebo darujem...:)
@puffu je to dost možne :D... a čo maš nove*?,?
@mishita2401 co mam nove? Ked boli sviatky tak moj milovany tomino robil salat a asi bola majoneza pokazene lebo tu ich skladuju normalne v regali a nie v mraznickach ako u nas a som sa asi priotravila z toho...:D mi bolo 5dni dost zle, tazko, nevolno a teraz neviem co z toho ale mam na tvary 8 hnusnych ani neviem ako to pomenovat, nie je to vyrazka ale nieco hnusne...:/ tak som z toho normalne nestastna...som povedala ze majonezu uz do ust nedam...:D uz som tak prestala jest melon..:D neviem preco asi som sa prejedla, bolo mi velmi zle a uz asi 17rokov som melon v ustach nemala... no a inak ohladom svadby: cakam na krajaci set na tortu, odoslali ho v piatok tak ak budem mat stastie tak zajtra ho mam doma...:) to uz je vlastne druhy set co som objednala lebo prvy mi nedosiel, asi nejaka stranka co okrada ludi alebo co, tel nemaju a na maily neodpovedaju...:/ ale tak dobre ze iba ten set a nie nieco drahsie...no a lupienky mi pridu mozno do 2-3 tyzdnov... a ty ako? Ako pokracuje ukoncenie rocnika a pripravy svadobne?...:)
@puffu no tak to si mala perne dni...chudatko-ja som sa raz tak paradajok-mi bolo tak zle že som dostala tetanický zachvat-ak vieš čo to je?? hruza..ale jem ich :D ale tieš mi trvalo kým som si ich dala..no ja mam prezmenu dodrbane čelo-sama ,,kamera"-mne ked sa to vyhodi na tvar tak to už stoji zato...fnuk... no škola-začina to hustnut :D a svadobne pripravy-dala som akurat oznamenia-krstnej, babke a ešte tete-a zasa babka mala problem-ona ho vždy ma... ja nevem ako ju mam ako popýtat..ona že to si mala prist ku mne -ale tak ked som s nou tak jej to už dam a nebudem čakat zasa vyše mesiaca no nie?? bože to je generacia....ja netužim chodit po rodinach ako kedysi a pozývat ich s flašku a tak-to neni premna-ja to mam radšej take uvolnenejšie-len to dam-poviem ich že ich pozývam :D a tak... som bola normalne s tej babkynej reakcie až smutna...joj
@mishita2401 tak viem o com hovoris....no je to ta starsia generacia...treba to brat s rezervou...my tiez nebudeme nijako extra chodit po ludoch a vysedavat tam niekolko hodin, dame oznamenie, pokecame par minut a ideme prec...ja to chcem zmaknut za 2dni a mame pokoj...no dufam ze sa nam to aj podari...:D Ja som dnes ostala smutna alebo zaskocena so sestrinej reakcie, rozpravala som jej nieco o svadbe a ona mi na to povedala, ze ona to tak nepreziva a ze sa zatial ani netesi a tak...no fakt ma to zarazilo...ved necakam aby skakala po strop ale tak aspon trochu zaujmu by mohla mat...no ale tak nevadi nie...:D aspon viem ze jej svadbu spominat nebudem...:D
@puffu no ja to praveže nechcem tak chodit-ako ked pojdeme niekde klasicky na navštevu tak im to tam dam ako dnes- ja viem ake to je ked človek chodi po domoch-všade ta nukaju, uleju a sa tam dost zdržiš-a ked povieš že nie alebo že sa ponahlaš tak že kam by si sa ponahlal-ja to tak nechcem-len ako svedkou tak pozývame-už som tak moju sestru pozvala-dala som je flašku:D a pozvanku oficialne som ju pozvala a poprosila či mi pojde za svedka a hotovo :D.. moja sestra bola spočiatku tieš že moc nereagovala na to ake budem mat šaty a tak..-ale to písala bakalarku-ale teraz je to už fajn-a viem že sa teši :D . ale to je divne že ta tvoja sestra sa neteši-ved nevestta by sa mala tešit na vlastnu svadbu ... u nas sa každý teši :D...
@mishita2401 tak aj u nas sa tesia akurat na zopar jedincov asi...:D ale neriesim to...sestra ma tiez teraz statnice tak mozno preto...o 10dni ma skusky a vie 4otazky z 80...tak asi preto je nervozna ale tak je to jej problem ze sa neucila skor...este aj pracu ma taku dne sa v pohode moze ucit...vybrala si volno z prace na 3 tyzdne aby sa ucila a zatial iba robi vsetko mozne len nie ucit sa...ale tak ona vie co moze a co je pre nu prvorade... Tak my po navstevach za rodinou nechodime , kedze prideme tesne pred svadbou takze to musime zbuchat co najskor a postou by sme to riesit nechceli lebo nikto nebyva as tak daleko...ale kamaratov tak budeme riesit...ked budeme s nimi vonku tak sa porozdavaju oznamenia a ziadne navstevy... uz som chcela z rozdavanim teraz ale nemam urobene obalky tak neviem ci to budem stihat...:/ uvidime...ked nie tak potom az 4 tyzdne pred svadbou...
@puffu no tak to hej :D... ja som si dnes bola pozerat podvezkový pas-ale pani predavačka mi povedala že ked mam samodržky že mi ho neni treba-že je uplne zbytočný! :D... tak aspon ušetrím-mi to tam ukazovala že sa to tam horko tažko da pripnut a ešte je to aj škarede... tak som ho nekupila a ušetrila som 10eur :D aj ked sa mi to lubi :D... a pozerala som aj podprsenku pod šaty-ale mali len že 75B a to mi bolo malinke-všaje to akosik trčalo:D kypelo :D heh...
@mishita2401 no tak ja mam nastastie uz vsetko pokupene, ja mam podvazky ale pancuchy su normalne, nie tie samodrziace...no a s podprsenkami mam strasne problemy...nosim 70C a to sa tazsie zhana...no niekedy aj 70B ujde ale ako si napisala ze potom vsetko kypi...:D...ale kupila som si asi pred tyzdnom taku podprsenku pod svadobne saty co je bez ramienok a ma okolo celeho obvodu taku silikonovu gumu a nepada to a drzi to super...:)
@mishita2401 to vsetko od aranzerky ona to nakupuje z velkoskladov :-)
@puffu aj to je riesenie :-) potom sa oplati asi tych 500 objednat v baliku co je ci ani nie? :-)
@puffu tak to dobre..tak ja nevem..sa bojim že mi to spadne..ale ked spadne nevadi dam dole a hotovo :D... alebo to jeden den v lete skusim natihnut -kedže mam 5parov :D všetky darovane tak tie jedny vyskušam či mi to nespadne :D
@nikuska1987 aha..tak to ma asi aj lacnejšie :D
@nikuska1987 ja som objednavala baliky kde je 1000kusov a jeden balik ma vysiel na 7e niekedy menej..takze si myslim ze celkom dobre...a ty co nieco nove ohladom svadby?
@mishita2401 no presne...to bude asi najlepsie riesenie ked vyskusat a uvidis ci ti to padat bude alebo nie...si vyskusat niekedy v taky poriadny horuci den...:D Ja som si chcela kupit este jeden par ale nakoniec som si povedala ze zbytocne lebo to aj tak uz nevyuzijem, a ked sa urobi ocko tak ich dam jednoducho dole a mam pokoj...:)
@mishita2401 @nikuska1987 no inak som od vcera alebo uz aj viac dni nervoznejsia...ma rozculuji moji rodicia...sme si mysleli ze ked si vsetko platime sami ze sa nam do toho nikto nebude montovat a aj tak sa montuju...oco mi tam pozyva kade koho, raz pozval rodicov priatela mojej sestri ktory tragicky zomrel pred rokom a pol, potom pozval ex- priatelku mojho uja aj s nasim bratrancom( ma 11r je anglican a ja som ho este nikdy nevidela, ale k dedovi chodi ale ako sa dorozumievaju netusim..:D), dalej si pozval nejakych kamaratov(uz som ich vyskrtla), no a najnovsie chce pozyvat svojich bratrancov...som mu este razne povedala ze nie, my si to neprajeme tak povedal ci aspon babinu sestru...som si povedala ze nech ma srdce na pokoji tak nech ju pozve a vcera opat zacal s tym ze uz nepozyvame jeho sestru a jedneho bratranca(mal svadbu 30.4) o 3 tyzdne mu zena rodi a nerobili velku svadbu, mali iba 20ludi, bol to skor obed...no takze naco pozyvat ich ked oni nepozyvali nas...na to som mu ja povedala ze mne to nevadi ze ma nepozyvali ved maju ine starosti, prerabaju byt a podobne...no a oco ze nie nebudes ich volat a basta a zavolas mojich bratrancov...no som mu povedala ze moja svadba, ja jeho bratrancov ani nepoznam, poznam iba najmladsiu a preco by som mala volat takych ludi, ze ja sa vydavam a nie on sa zeni, tak isto ja som im nebola na svadbe a maminym bratrancom sme na svadbach boli tak keby som chcela volat sirsiu rodinu tak by som zacala s maminou stranou lebo ich poznam a boli sme im na svadbach...no ked oco toto pocul tak mi povedal ze on na svadbu nemusi ist ked nechcem...minule mi to povedala mama...no su ako male deti...ale uz som si povedala ze ked este raz nieco take povedia tak im poviem ze ked tak velmi nechcu ist ze mi to stale prizvukuju tak nech nejdu...mne sa zda ze oni ma tak vydieraju alebo co...ale ja si po hlava skakat nedam...no ale taka som z toh na nervy... ]-(
@puffu no asi tak :D len ja som 5parov samodržiek dostala zadarmo :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?