Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Zobraz úvodný príspevok
Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
1
6
7
Profilova fotka
všetkým nevestám 8.8. držím Vám palce aby Vám všetko vyšlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym dnesnym nevestam zelam krasny nezabudnutelny svadobny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ak, už sme ženušky. ako sa vám darilo? ste spokojné? vďaka za želania
Odpovedať
Ahoj, my sme mali krásnu svadbu, bolo to úplne perfektné :-) A nevesta bola najkrajšia :-D
Odpovedať
Ahojte, aj my sme mali nádhernú svadbu, bolo úžasne všetko vyšlo super, jasné,že až na pár drobností, ale to som ti nejak nevšímala, veľmi rýchlo to zbehlo a bol to nádherný deň, a som rada,že to bolo včera, lebo dnes celý deň leje a nám počasie vyšlo super :-) A čo vy? ako ste dopadli?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee :-D :-D :-D :-D :-D no my sme mali uzasny den vsetko uplne super,fotenie, obrad aj hostina dnes mi posle kamoska amaterske foto tak nieco prihodim :-D :-D :-D od fotografa bude az o tyzden ]-( inak vsetkym gratulujem z celeho srdiecka a dufam ze budeme vsetky stastne :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak to máme šťastne za sebou, my sme to mali v Bojniciach, bolo to ako v rozprávke..krásny deň aj počasie celkom vyšlo, cestou tam nám padlo zopár kvapiek pre šťastie a potom ešte pár pri fotení, ale bola to náhera.......najkrásnejší deň, aký som zažila.....bolo to krásne .... fotočky pridám po svadobnej ceste....držte sa babulky a prajem všetkým všetk dobré, lásku, trpezlivosť, zmysel pre kompromisy a veľa veľa úsevu, pretože s ním to pôjde stále tak, ako v rozprávke.....niekedy stačí povedať milujem ťa práve vtedy, kedy by ste radšej povedali nenávidím ťa a všetko prebolí.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ste tu alebo si užívate honeymoon? :-) ja som so svadbou nadmieru spokojná. bola dobrá atmosféra a hlavne sa mi páčilo, že som mala pri sebe len tých môjmu srdcu najbližších. len na fotky ešte stále čakám.
Odpovedať
ja sa tiez pripajam, svadba bola nadherna, krasny pocit, a pocasie vyslo na 1. :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kam ste sa vytratili?
Odpovedať
ahojte...tak nam vyslo pocasie toho 8.8. - na moje prekvapenie neboli ziadne extra stresy, zabavili sme sa aj pri fotografovani - svadobna cesta tiez suprovska, skoda, ze taka kratka :-) Profifotky by mali byt dnes - tak som strasne zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. V prvom rade prajem všetkým mladomanželkám veľa šťastia a lásky! Naša svadba bola tiež úplne fantastická. bol to asi najkrajší deň v našom doterjšom živote a hádam krajší pocit je už len narodenie dieťatka! Vôbec som si nemislela, že si to bude tak veľmi úžívať a hlavne bez akýchkoľvek stresov a problémov! Neviem ako vy baby ale mám pocit, že ten dátum bol vážne magický! a pozitívne magický aj napriek tomu, že určitý ľudia nás trašili,. že je to negatívny dátum na sobáš. Ale myslím si, že láska pretrvá a bude silná bez ohľadu na dátum sobáša. Záleží len na tom či dvaja ľudia budú stáť vedľa seba ako sa hovorí v dobrom aj zlom! Tak držím palce aby nám to všetkým vyšlo a nech je celý náš život taký krásny a magický ako bol piatok 8.8.2008. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prsky, kde ste boli na svadobke? tinka, ja veľmi na tie magické čísla neverím. pre mňa je to dátum, ktorý si ľahko zapamatám. :-D ale musím povedať, že aj naša svadba bola úžasná.
Odpovedať
tripp..boli sme na SK - v Západných Karpatoch aj s hafanmi a turistikovali sme - som to zvládala až prekvapivo dobre na 7 mesiac tehu ;-) a aj počko vyšlo, vôbec sa nám odtiaľ nechcelo ísť. a vy ste kde oddychovali?
Odpovedať
Profilova fotka
prsky, to ste mali dobré. my sme si spravili jeden deň výlet do Tatier a potom týždeň na našej chate. na oficiálu svadobnú cestu pôjdeme až vo februári.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
zmolinka, vitaj doma nevesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ja som tiež osmičková :-) Svadba bola dokonalá, až mi je ľúto, že je už potom :-( Prajem Vám krásny život všetkým :-)
Odpovedať
Aj keď iný rok, snáď to nevadí :-)
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?