Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Zobraz úvodný príspevok
Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa k tomuto dátumu svadby. U nás to bolo jednoznačné, keďže môj drahý má ešte aj v ten deň narodeniny!!! No nieje to super. Je tu niekto z Ke ?
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto kto plánuje tento deň v Ke? Dajte mi vedieť aj cez Rp.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja planujem termín na 8meho alebo deviateho ešte niesme rozhodnutý, ale kedže mi žmolinke rezervovala zámok, tak asi 9teho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja by som sa na zámku možno iba pofotila. ale aj môj fotograf vysnívaný má frmol, takže ...neviem úrad to istí... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, no vidim že na zámku to teraz fičí jedna radosť. Koľko taký špás výjde ?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Baby a máte už niečo pripravené, pozháňané?
Odpovedať
My máme akurát sálu, hudbu a kameramana, zháňame fotografa ale nejak sa nedarí :-( a čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
ahoooooooooooooooooojte neviete mi poradit kde poziciavaju lacne obleky na stolicky?
Odpovedať
stale sa pozeraaaaaaam na nete ake ozdoby su v mode a je ich tak vela ,ze neviem co si mam vybrat :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tak ako pokračujú prípravy nevestičky :-D
Odpovedať
ahojte zhodou nahod som nasla toto forum my svadbu planujeme 8.8.2008 ale zaital o nej nemame ziadnu predstavu:-(
Odpovedať
Profilova fotka
a uvazovala si uz aspon o mieste?
Odpovedať
Ahojte, tak ako prežívate sviatky? Ja som dnes bola v práci, ale od zajtra už mám zase dovolenku :-D Trpezlivonetrpezlivá trochu neskoro začať s prípravami, nemyslíš? Hádam ešte dačo vybavíš k tvojej spokojnosti ;-) Ako pokračujú prípravy? My ideme v pondelok do reštaurácie dohodnúť menu a vžňýzdobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
To už teraz idete dávať robiť svadobné oznámenia :-o Trochu zavčasu, nie????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcem vám tiež popriať všetko dobré v novom roku. Adka pre ktorú z reštík ste sa rozhodli?
Odpovedať
ahojte kocky, no vy ste sikulky....ja som len dnes zacala pozerat firmy :-D mam akurat restiku dohodnutu. ja mam sice datum az 30-tehu, ale vsak to je za chviiiiilu :-D
Odpovedať
Ahojky, budeme to mať v reštaurácii Kredit, už máme aj menu urobené :-D
Odpovedať
adka, ty mas tiez 30.8.? :-) ja mam akurat vybavenu tu restiku tak musim kopnut do vrtule akot ak pozeram :-N
Odpovedať
jeeej, zle som pozrela, ty mas tiez ten krasny datum 8.8. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja telefonicky asi ludi skontaktujem, lebo august je dovolenkovy, takze tiez radsej dam vediet v predstihu a potom poslem oznamenia tak 3 mesiace pred ;-)
Odpovedať
janushik1 • Dnes o 11:58 Ahojte dievcence... tak ktore mate svadbu v tento nekonecny datum? :) a ako sa na nu pripravujeet, co uz mate a co chystate v najblizsom case? tie ktore ste z okolia bratislavy by sme mohli dat aj stretkoooo adisek • Dnes o 12:31 janushik: tohle tema uz tu mame
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež svadbu 8.8. :-D čo už máte nachystané?? Ja idem v sobotu vyberať šatky...tááák sa teším x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?