Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

2. okt 20091530
  • ahoojte, má niekto v te dátum svadbu v SN ? 🙂 kráti sa nám to už, ako ste na tom, máte už všetko zariadené? 😎

• no nam este par drobnosti chyba,nemam este topanky ani drahy,no a popolnocne saty 😎 a vy uz mate vsetko vybavene?

• no zhruba hej, ešte takisto potrebujem topánky, priateľ potrebuje košeľu ešte ale zhruba je to všetko, chcem sa opýtať, máte nejaké darčeky pre hostí? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte tak ja uz mam tiez saty zajednane no zacinam o nich pochybovat... vzdy bol moj sen mat take princeznovske saty ale poslednou dobou ako tu tak pozeram albumy sa mi zacinaju pacit take trosku uzke a cipkovane lenze zaloha je uz zaplatena a co maju v mojom salone taky strih tak su mi velke 😞 ale tak nebudem vymyslat 😃
    moj drahy si musi ist este niekde oblek poziciat a ani topanky nemame 😬

• pipi1211 nič si z toho nerob aj ja mám pochybnosti o mojich tiež sú také princeznovské a hlavne sukňa je veľmi široká a taká nazberaná, tak som zvedavá ako v nich budem tancovať, ale už nehccem vymýšľať a hľadať niečo iné, radšej na iné šaty ani nepozerám 😎

• no mna napadlo ze skusim zavoat do salonu z kade mam saty ze ci jedny co sa mi pacia su este volne a ci mi budu dobre tak asi pojdem skusit a ked nie tak uz nemenim 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ja mám 😉

• Ahojte baby,
    vidim ze tak isto nemate topanky ako i ja. Chcem sa vas opytat, ked budete mat tie princeznovske saticky, chceli by ste topanky s otovorenou alebo uzavretou spickou? Budete mat aj samodrzky?

• Zmolika vybrala som si Tabret Lynette a ja nejdem mať samodržky, lebo tie padajú, ale dám si aj podväzkový pás, aby lepšie držali.
    Inak ako ste na tom s prípravami? Finišujete?
    ja začínam mať stres. Už ani nie 5 týždňov a bude so mňa vydatá pani 😃

• Zmolinka a plánujete aj baby po svadbe?

• Sponzor fóra
  • jej ahojte no to sa to konecne rozpisalo! uz sa nam to pekne blizi ze? 😵 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody'😉

• Ahojky,
    mozete mi dat nejake typy ako by malo vyzerat menu a jeho podoba,... dakujem.

• Zmolinka no my by sme už aj chceli. Ja mám v podstate tiež ešte čas, lebo idem mať 23, ale už nad tým uvažujeme dlhšie....

• no my po svadbe baby urcite neplanujeme kedze uz doma jedno mame 😃 😃 😃 😃 😃 az neskor 😃

• a menu? no aperitiv,predjedlo,polievka, hlavne jedno,zakusok a kava no a druha vecera ak chces... 😉

• Ahoj baby, mozem sa zapojit do debaty? nejak zacinam mat stres z toho vsetkeho, tak potrebujem spriaznene duse 😉

• ahojte kocky tak mame to presne o mesiaaaac 😬 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ahojte baby, už ma chytajú stresy, stále len rozmýšľam,či máme všetko atď. 😃 😃

• no ja mam len saty takze mozes byt kludne v poho... dnes musim urobit oznamenia, drahy ide v piatok kukat oblek, v pondelok mam skusku siat takze si musim ist kupit topanky a podprsenku 😬 😬 😬 😬

• Co si davate do svadobneho menu? Davate si aj vytlacit menicka?Dakujem

• no my este nevieme co dame ako svadobne menu.... a vytlacit menicka? hm asi nie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov