Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

2. okt 20091530
  • Ahoj,
    dik, tak uz je len na mne 🙂

• Čaute baby, tak čo? Už začínajú stresy? Kedy máte rozlúčku so slobodou?
    Chcela by som nejaké typy čo sa na takej babskej jazde dá robiť a čo všetko je dovolené 😃

• rozlúčka so slobodou? ja som na takú vec úplne zabudla. 😃

• Sponzor fóra
  • No ja sa na to celkom teším 😃
    Len neviem, do akej mieri môžem zájsť na takej babskej jazde.
    Niektorých ženíchov berú kamoši aj do nevestincov, preto sa pýtam 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• my sme mali rozlucku priamo na svadbe... zdalo sa nam to vyhodenie penazi a trosku aj zbytocne, lebo chodievame vonku kazdy piatok alebo sobotu - a to sa furt pije z nejakeho dovodu 🙂))
    neviem, ako by som reagovala, keby moj frajer chcel ist do nevestinca - asi by som ho nechala, lebo mu verim, len by som bola nastvana na chalanov kamosov, ze neco to urobili...
    a svoju rozlucku som si aj tak nevedela predstavit, lebo mne je zo vsetkych stripterov smiesne... )))

• Cafte baby tak ako, co vam este chyba? Uz sa nam to poriadne rychlo krati. 🙂

• caute baby no uz len 14dni 😵 😵 😵 my teraz vybavujeme vyzdobu na auta a este koselu drahemu musime zohnat

• Ahojky, ja ho mam permanentne, s mojim drahym ja saliem a on je v pohode 🙂 Neviem ako to dokaze. No nam treba tiez menu, menovky, a ozdobu na auto. Robite si to sami alebo cez agenturu / ozdobu /?

• ja ozdobu na auto poziciavam vo svadobnom obchode.... 🙂 lebo zo zivych kvetov by to vyzlo cez 2tis a to nie som ochotna dat 😐 ozaj to menu musi byt ci ako to vlastne je?

• Dobré ránko baby, tak ja som mala včera rozlúčku so slobodou. Prišla som domov o 4 - tej, ale stálo to zato.
    Bolo super 😃

• ooooha a bol aj stripter? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja mam o tyzden no bude to len take kludnejsie lebo doma ma caka dcerka 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ake prekvapenie? ci to asi nevies... 😃 😃 😃 😃

• ooooha a nenechas si to na svadobnu noc 😵 😵 😃 😃 😃 😃
    my dnes ideme do restiky dohodnut menu, vyzdobu a pod.... 🙂 ozaj mate uz niektora babo ci som jedina? 🤔 😬 😃

• ahojte, tak ja rozlúčku mať nebudem a drahý asi tiež nie. nestíhame. 🙂

nachystané by som mala mať už skoro všetko, až na kytičku a drahého oblek, ten ideme kupovať tento týždeň.

• pipi, my bábo nemáme ani nečakáme 🙂

• no my sme museli dat oblek sit lebo drahy ma divnu postavu ruky velke a ramena uzsie 😐 ale tak v stredu si ide pon 🙂 ja mam uz kyticku, ozdobu na auto a pierka ideme kupit v stredu s maminkou, obleceny uz sme a ozaj mi este nemame podstatnu vec a to su prstienky ale tak v meste ich robia na pockanie 🙂 to pojdem vybavit tento tyzden 🙂

• ahojte nevesticky 🙂 ... tak uz tiez trochu stresujete? vcera bola u nas hadka jak vysita..a to nielen kvoli prezliekaniu (moj drahy by najradsej siel do kapsacov), ale aj kvoli menu ehmm...chcem si nechat aj svoje aj jeho, neviete mi v tomto poradit, ako dnes chodi? Prve musi byt jeho a potom pomlcka a potom moje za slobodna?
    Mam uz z toho velku hlavu, a to sme uplne zmenili koncepciu svadby - nakoniec nas bude 10 a ja som aj tak vystresovana aaaaaaaaach jaj.

• babush, s priezviskom je to tuším tak, že to prvé je to dôležitejšie a pomlčka sa tuším už nedáva. na matrike ti určite poradia. ešte si nebola zaniesť žiadosť?

v stredu ideme s drahým vyberať pre neho oblek, tak som zvedavá.

a začínam chytať predsvadobné stresy. nie preto, že nemám všetko nachystané, je to taký divný pocit. asi až teraz som si uvedomila, že sa idem vydávať. 😃

• tripplebi, na matrike sme zatial poznaceni len ceruzkou, tento tyzden tam uz konecne ideme to vyplatit - cakala som totiz na novy obciansky (kvoli poplatku za svatbu na bojnickom zamku-pytaju neskutocne peniaze za to).
    Asi sa tam spytam, ze ako to teda s tym menom je po novom. Dakujem za radu.
    My uz oblek mame, len koselu a kravatu a topky pre zenicha nie...ale to ideme riesit dnes, tak dufam, ze to nebude zas taky porod ako pri obleku 😃
    ..a s tymi stresmi to je vraj tak. Aj ked sme spolu uz vecnost a vravime si, ze sa naozaj nic nezmeni, tak mam z toho divny pocit a stale sa to stupnuje. Asi si kupim este daky anti-stres darcek, nech sa vlastnej svadby dozijem.
    tak drzim palce, nech dobre vyberiete 🙂

• babush, hej presne, aj my s drahým bývame spolu, ale keď si spomeniem na svadbu mám taký divný pocit, že sa niečo v mojom živote zmení, aj keď vlastne nezmení. 🙂

• Baby nestresujte 😉
    Jediné, čo sa vám zmení bude priezvisko 😃

• adka, veď ja to dobre viem. 😃 ale po svadbe už budeme fakt patriť k sebe aj na papieri a jeho rodina bude aj moja a moje jeho.

• Tak to už je aj teraz, nie?
    Však keď spolu bývate to ste už samostatné jednotky - čiže "skoro" rodina.
    Aj my už spolu bývame, a svadba je v podstate len papier, ktorý zmení moje priezvisko 😃

• hej, ale vieš čo je to zvyknúť si na nové priezvisko? mne to príde akoby som bola nový človek. 😃 som zvedavá dokedy sa budem mýliť a predstavovať sa a podpisovať mojim starým. 😃

• caute zenkse no nestresujte tu!!!!!! ved tym sa nic nezmeni akurat uz bedes pani a nosit obrucku a predsa ak sa nieco stane mozete sa rozviest nie? viem ze sa to teraz blbo pocuva no taka je realita... 🙂
    my sme vcera kupili obrucky tak sa z nich vytesujem 😃 😃 😃 hodim aj foto vecer do albumiku a kupila som si aj pancusky-samodrzky 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov