Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) na BA to je ok cena. lenze kolegynka mala saty zo Sale, a vysli ju nieco nad 5000 co je teda dost velky rozdiel. nechapem co je na to take drahe, to musia mat aspon 500 % zisk ale co uz, vydavam sa len raz za zivot, tak preco si nedopriat trochu luxusu
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné, že je rozdiel, kde si tie šaty požičiavaš, ale tiež nechápem, prečo si niekto na to dáva takú vysokú cenu :-( je to škoda, ale na Slovensku je to tak
Odpovedať
Samozrejme, chcu zarobit, keby aspon tie saty mali nimu deklarovanu hodnotu. Vraj stoja 80 tis (to povedali kamoske v jednom salone), ale jedna krajcirka mi povedala, vraj max. 30 tis. Na druhej strane, už som videla aj zničené svadobné šaty, ktorých oprava potom niečo stojí. Rozmyslala som že nebudem nikomu platiť požičovné, ale kúpa sa mi nepodarila a šitia sa bojím.
Odpovedať
ja si poziciavam v NR v Nicole a stoja nieco vyse 15 tis, co sa mi zda dost, ale co uz ked sa mi tak pacia:))
Odpovedať
Profilova fotka
asi naozaj skocim do tej Sale al. Galanty do Mercedes. mariposita, mas pravdu ved sa vydavame len raz. :-) pridaj foto, ze ake si si vybrala
Odpovedať
Ahojte, ja som dala za šaty v PP 7500 a mam v tom aj závoj aj ozdobu na auto aj pelerínku a aj rukavice ak chcem:) tak sa mi to zdá celkom fajn cena za to všetko
Odpovedať
Tak to máš vážne fajn cenu, jancah! :-) Paráda. Ja mam v tých 14 tisíckach len štólu a pompadurku. Ale zasa na druhej strane, vydávame sa len raz (hádam :))), tak prečo si nevybrať to, čo chceme. Ja by som sa ale opýtala, koľko ste ochotné dať za fotografa a kameramana. Viem, že taká tému tu už bola, ale som zvedavá, ako ste na tom vy.
Odpovedať
No my sme sa dohodli s kameramanom, že berie za všetko 250 eur čo je okolo 7500 korun. bude nas aj fotiť, myslím také fotky umelecké:)) tak to myslím, že je tiež super cena, len dúfam, že aj kvalita bude taká istá:)), dúfam, že nebudem sklamaná
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ešte neviem, máme sa s ním stretnúť, len môj drahý mu stále zabudne zavolať ]-( má nám robiť video aj fotky, tak potom vám dám vedieť
Odpovedať
lunana, som si všimla, že mame rovnaký tip topánok, len ty ich máš trochu okruhlejšie:)) kolko si dala za nich?? ak sa možem opýtať
Odpovedať
jancah to mas super cenu, my mame iba fotografa za 250 a kamera 300 EUR.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som si saty nechala usit na mieru v cine, cez ebuy, som zvedava jak to dopadne, ale za cenu pozicovneho mam ku svadobnym este aj vecerne popolnocne. a za fotografa dame 320 eur a kameramana budeme mat rodinneho prislusnika, sice to bude len domace video, nic profi, ale usudili sme ze to bude stacit :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak uz som si vybrala saty aj ja. a hned v druhom salone kde som skusala. su fakt krasne, salon femina v TT, 350 € so vsetkymi doplnkami. myslim ze celkom v poho cena. jaj uz nech je aspon september :-)
Odpovedať
Pegas, veď aj ja si to stále hovorím, už nech je september! Ale na druhej strane, len pred chvíľkou som sa rozčuľovala, že tá 200vka na počítadle nevyzerá dobre a teraz tam mám už 166. štyridsať dní zbehlo ani neviem ako... Zajtra ideme asi objednať obrúčky. Veľmi sa teším! Vy ich už máte?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, normalne to tu s vami nestiham. Ale, tak dufam, ze tu budem coraz castejsie. Ja dam za saty tych 400€, ale v cene je uz aj zavoj a kabatik (plus doplnky, vlecka a kadeco ine). Su z kolekcie 2009 - cize to tiez ovplyvnuje cenu. A co ste tu niektore pisali, ze take saty nemozu stat 80000,- tak to vam zarucujem, ze mozu!! Tu sa saty pohybuju okolo 2000 - 3000€, a ked su to modely z roku 2009 a ktomu zo zahranicia, tak su kupene, za tieto ceny. Takze, prijemne pripravy. A piste, som zvedava, co mate nove :-) :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Jancah: Ak myslíš svadobné na vysokom, tak za som dala 1200,-Sk
Odpovedať
Profilova fotka
dijefcatko my obrucky este neriesime vobec. ja uz sice mam nieco vyhliadnute, tie co mam v albume su moje favoritky. ale uz nakukavam do vykladov zlatnictiev. v zlatnictve u jozefa v trnave som nasla take na obrucky je este cas, ved potom uz nebudem mat co riesit :-) vo stvrtok si idem zajednat satocky, este ich poskusam tesim
Odpovedať
Ja mám zasa pocit, že na niektoré veci je už čas. Ale to som sa asi nechala strhnúť niektorými babenkami na týchto fórach, ktoré majú svadbu v septembri a obrúčky a väčšinu vecí už mali v januári ;-) Riešim to tak, že postupne zháňam kadejaké drobnosti (aby som sa stále vytešovala :-D ) na každý týždeň niečo malé (sem-tam kúpim nejakú drobnosť) a takto sa mi to páči. V pracovnom strese mi padne svadobné plánovanie ako balzam na dušu. A stále mám pocit, že je toho ešte kopec. Veď také oznamká ešte vôbec neriešime...
Odpovedať
Profilova fotka
no my obrucky uz mame...asi som uz pisala :) a oznamka asi budeme v priebehu mesiaca riesit. totiz svadba bude na vychode a my zijeme v prahe, do svadby budem doma uz len v lete, takze musime pozyvat v predstihu..
Odpovedať
Ahojte:)) Lunana ano, myslela som tie na vysokom:) Ty si dala za nich menej ako ja, ja až 1700. Neviem prečo sú všetky svadobné topánky také predražené. Ale zase na druhej strane sa v nim veľmi dobre cítim, aj ked su na vyššom opätku (ja nenosím také vysoké:)) As ú veľmi pohodlné. No my sa tiež teraz v máji chystáme na obrúčky, lebo sa objednávajú a radšej v predstihu akoby sme museli na nich čakať do poslednej chvíle. Aspon budem mať dušu na pokoji, ked ich budem mať doma:)) a kochať sa nimi:)) Chcem začať pracovať na pierkach, tak uvidíme ako mi to pôjde a aj na menovkách. Radšej teraz po kúsku ako potom všetko naraz a nebudem vedieť, kde mi hlava stojí. Tiež sa vytešujem z každej maličkosti ako dijefcatko:)) V tom strese a uponáhlaní to padne vhod, trochu sa odreagovať. Inač výzdobu si budete robiť sami? alebo si ju dávate niekomu robiť? A ešte jedna otázočka - vyzdobujete si aj Váš domček alebo byt?? ak ano tak ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jancah. vyzdobu svadobnej saly necham na dekoraterku, mam ju uz v cene prenajmu miestnosti, co je dobre. kostol sa chystam vyzdobit si sama a doma...neviem. svagrova nechala zdobit dom kvetinarkou a stalo ju to 20 tisic. tak do toho ja nejdem. u nas je zvyk vyzdobit branku pred domom, aby bolo vidno ze je u nas svadba, inac asi nic speci. uz sa tesim jak to budem zdobit. chcela som vas poprosit kocky, kde zozeniem organzu na vyzdobu? taku tu 40 cm siroku a asi 10m dlhu. neviem nikde najst.
Odpovedať
Aj ja mám výzdobu v cene miestnosti a k mojej spokojnosti, aspoň čo som videla na fotke a keď zdobili na inú svadbu (mám v albume). Na bránu asi dáme organzu a nejaké kvietky, nič extra, na dvere zdobené srdiečko. S týmto mi pomôžu družičky, tie sa zatiaľ tešia rovnako ako ja. :-) Evka.tomka, videla som organzu širokú 36 cm tu v bazári a tuším sa dá kúpiť aj širšia v textilných galantériách, aspoň kamošova maminka to vo svojom obchode má. Ale či je široká 40 cm, to neviem. Či si dávala tú šírku len orientačne?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne bude robit všetku výzdobu moja super aranžérka, od kostola, po sálu a aj rodičovský dom, tam len niečo na bránu, aby bolo vidno, že bude nejaká sláva :-) Tento týždeň idem objednávať oznámenia, už máme vybraté, len stačí nahlásiť koľko ich chceme, strašne sa na ne teším :-D
Odpovedať
Fíha, paráda, lunana. Môžem sa opýtať, koľko asi oznámení objednávate? Ja sa to snažím počítať a podľa toho sa rozhodnem, či objednám alebo vyrobím. Je mi jasné, že kupované sú väčšinou krajšie, ale na druhej strane niečo stoja. A všetky aj tak skončia niekde v šuplíku. Tak neviem, či za ne tie peniaze dávať alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
No my si ideme dať robiť asi 80 dokopy, niektoré budú s pozvánkou k stolu, cca 50 a ostatné bez pozvánky
Odpovedať
To je asi číslo vhodné aj pre mňa. No uvidím nakoniec, koľko známych si ešte rodičia pridajú, ktorým chcú oznámenie poslať.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme ani neriešili, že by sme si oznamká robili sami, ja na to nemám nejak bunky, ledva som vysmolila vinety na fľaše a aj to neviem ako si dám vytlačiť :D a priateľ ani na to nemá čas, keďže je od rána do večera v robote, takto je to pohodlné a máme oznamká sa dobrú cenu a podľa nás sú nádherné
Odpovedať
Už máš aj vinety? To si dobrá ;-) Normálne sa inšpirujem a začnem riešiť aj ja. Ale drahý je tiež stále v práci a keď príde domov, píše diplomovku a o chvíľku sa bude učiť na štátnice. Asi tiež zvolím variant objednania a budem si istá, že budú pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
No mám, robila som ich ja, ale neviem ako ich dám vytlačiť, ani kde, ani či je to dobré, ale mám aspoň návrh :) skúsim si to doma vytlačiť a uvidím
Odpovedať
Pozrela som si oznámenie v tvojom albume. Je krásne, tiež uvažujem nad motívom motýľov. Sú také nežné. A šaty máš tiež krásne, nie sú ťažké?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?