Svadba 11.9.2010. Kto sa pridá?

Zobraz úvodný príspevok
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte inkamia: my budeme davat organzove vrecuska, ktore naplnime cukrikmi alebo nejakym bonbonom. Mne sa to velmi paci.. ja mam problem zohnat na nas termin fotografa. pisala som uz asi siestim a vsetci su uz obsadeni..:(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, u nás je zvyk obdarovávať hostí po odtancovaní redového tanca, ja plánujem rozdávať hosťom medovníkové srdiečka s našimi menami, len sa ešte musím poobzerať po niekom kto to v mojom okolí aj robí, dúfam, že sa mi to v najbližšej dobe aj podarí ;-)
Odpovedať
no super s tými vrecúškami vindiska ;-) ... no ešte uvidím, či ma niečo nenapadne... x-) a linduška, som už skôr pozerala niekde tie medovníčky a dá sa to vpohode aj cez net objednať, keby si nenašla niekoho v okolí. Skús si to vygoogliť a isto ti to niečo "vyhodí", aj by som sa ti pozrela, len mám málo času :-(
Odpovedať
Ahojte. Povodne som mala mat svadbu 11.9. ,a le zmenili sme na oktober. Saty som si uz skusala, tiez som s vleckou nechcela, velmi neprakticke, ale ked som si taketo saty napokon skusala, som bola velmi prekvapena, ze nemusia byt take saty az take neprakticke. Pekne to vyzera, n afotkach urcite a aj pocas obradu. predsalen svadobcania vas uvidia najma zozadu a ten pohlad je fakt pekny a potom sa da vlecka pekne vypnut zospodu a urobi to peknu nadychanu suknu. Krasne. Takze da sa pozerat po takych satach. :)
Odpovedať
vindiska, my sme si fotografa zajednali na svadobnom veltrhu, predtym sme mali dohodnuteho pana goleja,ale zazili sme s nim dost neprijemne stretnutie,tak sme to zmenili..dufam, ze dalsie vybavovačky okolo svadby uz budu iba prijemne :) aj u nas sa zvyknu davat hostom darceky, uz ich cakaju pri menovkach na stoloch vacsinou, ale este neviem co konkretne to bude..moja kamoska pred dvomi rokmi uhačkovala pre kazdeho take srdiecka ruzove a modre, velmi zlate to bolo..ja zial nie som taka zrucna..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som stihla s nastávajúcim vybaviť sálu,fotografku,kameramana,DJ-a,výzdobu sály mám poväčšine už doma-vďaka mojej mame,ktorá je do príprav viac hrrr ako ja :-D ,na šaty a chystáme v apríli,pretože budeme mať bábätko v marci-ach jaj-tie šaty a kilá :-) (určite biele ako sneh) a takisto sa chystáme na výstavisko v Nitre,aj ked program sa mi nezdá bohvieaký,uvidíme čo nás tam inšpiruje na "dolaďováky". Takže "už len" oznámenia,ktoré mamé pripravené,len čakáme na hodinu obradu a môžu ísť do tlačiarne,hostina-menu,pitie,zákusky...,konfety,lampióny,nájsť kaderníčku-žiadnej nedôverujem-som náročná ]-( ,spodné prádlo,topánky....ach jáj,ani sa mi nechce :-D .A ako pozornosť pre hostí si predstavujem iba dobrú náladu a pre deti cukríkové retiazky a bublikfuky.
Odpovedať
uff...vidím ,že ste šikovné:))a ja že mám ešte kopu času..?My máme zjednaný termín a miesto obradu - dóm sv.Martina v BA:))bol to nápad priateľa uvidíme ako to dopadne..ešte sme rezervovali sálu na hostinu a kameraman sa mi má cez víkend ozvať či má termín...šaty plánujem až v lete a obrúčky budeme riešiť budúci týždeň.. Myslím,že by sme to mali stihnúť:)
Odpovedať
tak my už mame konečne fotografa, kameramana a zatial DJ zajednaneho...obručky obiehame, ale neviem si vybrat..saty som este pozerala len na nete, ale už máme vraj doma oznamká (len my nie sme doma :)
Odpovedať
Profilova fotka
linda v v zaluzi to jedna robi mozem ti dat kontakt ak by si chcela, chcela by som sa k vam pridat my mame zatial salu kostol kameramana fotografa ale zhanam dobreho dj neviete o nejakom? vy uz mate aj kadernicky a kozmeticky ja vobec neviem kde ich mama hladat neviete odporucit?
Odpovedať
Profilova fotka
livuskad, vítaj medzi nami, :-) ďakujem za info, ale popýtala som sa a aj tu u nás v okolí to robí zopár ľudí, tak sa snáď s niekym dohodnem :-) čo sa týka kaderníčky, tak ja som sa už dohodla s mojou kaderníčkou ku ktorej chodievam, je to zároveň aj moja kamarátka, takže sme hneď prebrali aj to ako bude účes vyzerať a poradila mi aj ako si mám dať urobiť kvety do vlasov, keďže chcem mať účes s kvetmi a kozmetičku síce ešte objednanú nemám, ale plánujem ísť k tej, ktorá susedí s mojou kaderníčkou, videla som jej prácu a veľmi sa mi páčila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
júúúj baby som hrozne šťastná :-D , včera sme boli na výstave svadba a vybrali sme si tam nádherné obrúčky na ktoré sme dostali zľavu 20% čo nám znížilo cenu obrúčok o 90 eur, takže sme kúpili obrúčky ešte lacnejšie ako sme čakali ;-) veľmi sa teším :-D
Odpovedať
baby, vybrali ste si krasny katastroficky datum... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
reklamka: časom uvidíme, či bude katastrofický, ale dúfam, že nie :-) lahko sa to zapamätá, tak isto na to nikto nezabudne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mam taktiež svadbu v tento termin...tiez myslim ze je dostatocne zapametatelny nato, aby si ho hlavne partner pametal :-) mam za sebou salu a DJ. ostatne budem riesit v najblizsich dnoch...drzte palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá. Poraďte mi ako ste na tom s financiami a počtom ľudí na svadobnej hostine. Ja keď si to tak prepočitávam, tak sa mi to stále len navyšuje a to sa mi nepáči. :-( Aké máte odhady a rozpočty ak počítate, jedlo a pite, šaty a oblek so všetkým, účes a výslužky, tortu a oznámenia, fotografa, DJ...proste všetko. :-)
Odpovedať
Ahojte , ja budem mat svadbu tyzden pred vami (4. septembra) a tiez som typ ktory chce mat vsetko dopredu... ;-) zatial mame salu, kameramana, hudbu, kostol,ja uz mam rezervovane saty, pomaly zacinam riesit oznamenia, aspon to ako maju vyzerat, zoznam ludi, ktori by ich mali dostat a tak, cakam na telefonat od jedneho ubytovacieho komplexu ohladom fotenia, lebo tam maju krasne drevenice a aj okolie je pekne, nasla som ako maju vyzerat menovky (cokoladove),mame aj ludi, ktory sa budu starat o vyzdobu, jedlo... ja sa uz pomaly obzeram aj po obruckach, poharoch, kosikoch pre male druzicky, lebo chlapi stale maju na vsetko kopec casu... :-D a trosku ma trapi aj uces, lebo chcem mat zavoj aj zive kvety a zatial ma ziaden uces co som vudela nenadchol, nechcem mat konticky ani nic podobne a na druhej strane nechcem celkom jednoduchy...tak ci nemate nejake napady ako by sa to dalo lenicko, my budeme mat na svadbe spolu okolo140 ludi a z toho skoro polovica je nasa cast. Rozpocet mame okolo tych 100-120 tisic korun... najdrahsia je hostina, potom kameramam a hudba a zvysok je na tebe kolko chces investovat, ci si narocna alebo chces mat vsetko co najjednoduchsie... kolko chces dat za saty, topanky, drobnosty ako su menovky, oznamenia(ci ich das vyrobit alebo budes robit doma) :-N
Odpovedať
lenicko: môj odhad na 40 - 50 hostí cca 200 tis. Sk..Dúfam, že to nebude viac, už teraz je mi z tej sumy nevoľno..
Odpovedať
Profilova fotka
Lelacik,Crnka: dievčatá, môj odhad je tiež 200 tis SK na 50 hostí a nemyslím, že som dáko náročná. ;-( Proste keď som objednala DJ a Foto- len to vyšlo na 720 eur, šaty cca 300/ 350, ženích detto, topánky pre oboch, košeľa a doplnky ako bižu a pod. 300, Jedlo a pitie vrátane alkoholu 3500 EUR, To sme na 160 000 SK a výslužky, kaderník a make-up, kvety a dáka skromná výzdoba, polnočné šaty a topánky, oznámenia a poštovné a sme tam. :-( Som asi pesimista ale pod 200 nebudem. Chcelo by to vyhrať lotto :-D
Odpovedať
No ja som myslela tu cenu len z mojej strany, ale ked ratame vsetko spolu tak vyse 200 tisic to bude :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kočky,my budeme mať 120ľudí,ale z mojej strany cca len 20... :-D a rozpočet mám aj na šaty,aj topánky,alkohol,výslužky,jedlo,ubytko a tak-čo k tomu patrí... 5000eur. uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
Romcha: to má ten tvoj nastávajúci trošku početnú rodinu ;-) . My si svadbu platíme sami a dohodli sme sa že 25 ľudí na každého a viac menej fifty fifty s financiami. Ako dary si chceme veľmi slušne vypýtať peniaze, nech zaplatíme tú finančnú posvadobnú nulu na účtoch :-D
Odpovedať
Ahojte...my mame tiez svadbu 11.sept.2010 ale to je trosku streleny datum no co aspon si ho kazdy zapamata...Mame tak 35 ludi...aj hudobnici,fotograf a kameraman sa rataju ako hostia?
Odpovedať
Profilova fotka
No najesť im budete musieť dať, tak do rozpočtu na jedlo s nimi počítaj. Dáva sa aj výslužka ak to chystáte. S alkoholom ale netreba počítať. :-D
Odpovedať
...dakujem lenicko... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pripajam sa k vam na tento datum, mne sa velmi paci :-) My uz mame zajednanu salu, kostol, skupinu, fotografa, kameramana, satky su uz tiez rezervovane, kadernicka a kozmeticka taktiez ;-) No a teraz postupne ostatne drobnosti....
Odpovedať
Profilova fotka
kočky akosi spime :-| , tak čo mate nové, ako pokračujú prípravy, čo práve riešite? u nás sa momentálne vo veľkom prúde pracuje na oznámeniach a tiež stále premýšľam nad menovkami, neviem sa rozhodnúť či to budú tie klasické striešky, alebo tie krásne motýle čo sa dávajú na poháre :-)
Odpovedať
ahoj....no myslím si tiež, že tu nastal akýsi útlm, asi je to tou jarnou únavou :-) :-) ja som sa tiež rozhodovala medzi motýľmi a strieškami, no nakoniec to vyhrali striešky už ich pomaličky aj vyrábam....no momentálne mám skúškové a onedlho štátnice, takže sa musím učiť....ale sa mi nechce... :-p :-D
Odpovedať
wau luciat123 klobuk dole, že to zvladaš aj so štatnicami..mňa teraz chviľu brzdila rigorozna práca, a pravdepodobne v juni budu obajoby, ale to už nie je take rozsiahle ako boli štátnice :) mne sa tiež pačia aj striešky aj motýle, budem to musieť posúdiť čo sa viac bude hodiť k celkovej výzdobe..ja momentálne zháňam vignety a aj fľaše na výslužky a na stôl,nemáte nejaký tip? plus vyberáme obrúčky..neviem sa rozhodnut ci biele, žlte alebo kombinacia (aj s červenym su celkom pekne kombinacie).. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
luciat123 tie skúšky a štátnice ti nezávidím, ja som si tým prešla pred rokom a viem ako sa človeku nechce keď je navyše vonku tak krásne, budem ti držať palce :-) ja sa tiež viac prikláňam k tým strieškam, tiež by som ich už chcela začať vyrábať, len ešte som nenakúpila všetok potrebný materiál, ale akosi sa k tomu nemôžem dostať, no budem musieť s tým pomaly začať, pretože vyrobiť 140 menoviek mi nejaký ten čas zaberie :-D
Odpovedať
no baby mi hovorte, vôbec sa mi nechce učiť a ešte som aj ochorela mám chrípku...takže je to bieda, no hádam to nejako len zvládnem..... 8-) cammeronka: vignety mi navrhujú spolužiaci zo školy a potom si ich dám niekde vytlačiť, a obrúčky tiež pomaly riešime, už sme aj nejaké skúšali, ja určite viem, že chcem aby boli žlté, možno aj s malou kombináciou bieleho zlata, a naozaj niečo veľmi jednoduché.... :-) linda85: ja vyrábam 130 menoviek a je to celkom makačka, robím také ako mám v albume tie s tou zelenou mašličkou. Tie striešky som si kúpila v eshope a pomaly ich zdobím mašličkou a na fialkový papier natlačím mená a popriliepam na striešky...a hotovo. :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?