Svadba 11.9.2010. Kto sa pridá?

Zobraz úvodný príspevok
:-)
Odpovedať
ozik, baby menite si priezvisko? bo ja si moc ani nechcem, ale s dvomi to bude komplikovane...a ked si necham len svoje, potom budu problemy s detmi u lekara...no ja fakt neviem..vy ste ako natom?
Odpovedať
Ahojte nie je tu niekto kto ma DJ z okolia Pezinok prosim o kontakt a cenu do IP dakujem mockrat pekne pa ;-)
Odpovedať
Cammeronka: ja si určite mením priezvisko, tak to podľa mňa má byť. Dvojité priezvisko je príliš zdĺhavé a nechať si svoje - no nikto by nevedel, že som vydatá a aby sa moje deti volali inak ako ja, to by sa mi tiež nepáčilo. Ja som z PK, ale svadba bude v Topoľčanoch, takže aj DJ bude odtiaľ. v PK nepoznám žiadneho.
Odpovedať
sjuzn26 : skoda tak dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky uz iba mesiac :-) tesite sa ? :-) ja sa neviem dockat aj ked mi treba zhanat novu kadernicku lebo tu co som mala, nahle odcestovala :-( no dufam ze sa mi niekoho podari zohnat a inac vsetko by som uz mala skoro hotove len este par malickosti :-) a vy ste na tom ako ?
Odpovedať
ahoj katulienka, no mne este nejake tie veci chybaju, tak ja by som prijala, keby to bolo aj o dva mesiace :) ale tak snad to postihame..dnes som prave dala oznamko aj sefovcom, aby ratali s dovolenkou, no neboli moc radi..
Odpovedať
Ahojte nevesty, už sa to blíži....iba 25 dní Mi už máme všetko vybavené...už iba zopár maličkostí treba ešte dokúpiť...a potom celý týždeň makať- výzdoba kostola a sály, gélové nechty...no a do vtedy ešte niekoľkokrát do solárka :-) Vy ako? Dúfam, že nezabudneme na nič :-|
Odpovedať
Ahojte, no už je to skoro za dverami.....Chytá ma sem tam už aj panika.... :-| Tiež už len doťahujeme všelijaké maličkosti......Aj ja plánujem solárko, len neviem kedy mám začať..... Dnes ideme po obrúčky a zajtra mám skúšku šiat....Dostali totiž novú kolekciu, tak možno aj vymením šaty....Už mám za sebou aj skúšku líčenia a dnes ešte stíham aj skúšku účesu.....No poviem vám, že tie dni mám v poslednej dobe poriadne nabité.... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( Ahojte baby, nam vcera oznamili ze nasa sala je zrusena a saty co som objednavala vo februari este neprisli. Stale mi hovoria ze ich cakaju. Dnes mi volali ze v den mojho nastreku na telo nebude pani pritomna takze ma tiez zrusili. Som na nervy a zufala |-|
Odpovedať
Ahojte nevestičky, čoskoro mladomanželky :) baby213 - tak to ti teda naozaj nezávidím. to so sálou mi tiež spravili, len mi to spravili ešte na začiatku, že si dali na ten termín inú akciu, tak sme menili termín. teraz cez víkend ideme do sály zariadiť detaily, tak ma dúfam neprekvapia niečím podobným. Ja idem na skúšku v pondelok a ešte stále netuším čo s vlasmi, kúpila som si clip-in vlásky, tak by som chcela natočené rozpustené s korunkou, veď uvidíme. Ja som si dala ešte v apríli šiť šaty a ešte stále ma nevolali na skúšku, vždy, keď tam prídem, povedia, že veď je ešte dosť času. Ale budúci týždeň tam pôjdem znovu a poviem, že takto si to naozaj nepredstavujem. Ale príliš sa nad tým nestresujem, ak nebudú, zoberiem sa do nejakého salónu a vyberiem si. I keď nebudú presne podľa mojich predstáv, lepšie ako v teplákoch. Solárko som ja spočiatku neplánovala, čakala som, že sa prirodzene opálim, ale pri takomto počasí to asi nepôjde. Takže ma čaká to solárko. Výzdobu som si dala nakoniec spraviť kvetinárstvu, ja si len poskladám vlastné servítky a spravím menovky+darček (čokoládku) v jednom. Včera som rozdala posledné oznámenia, konečne, veď už bolo na čase. Ale obavy mám stále, že niečo chýba
Odpovedať
Profilova fotka
sjuzn26 ahoj! a na tei saty si dala aj zalohu? ked si to napisala tak kludne ze pojdes do ineho salonu :-N
Odpovedať
dala som zálohu, aj za svadobné aj za popolnočné, dokopy 185 eur, ale snáď sa kvôli tomu nebudem stresovať, nie? a aj tak, ak by neboli hotové do svadby, tak sú povinní mi peniaze vrátiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sjuzn nechcem ta stresovat, ale mne povedali ze zaloha sa nevracia ]-( i ked na druhej strane ked porusia dohodu tak musia vratit. Ale to je na konkretnom salone uz ;-)
Odpovedať
a čo rozlúčka baby??kedy chystáte...ja by som mala mať zajtra x-) bude to rozlúčka, kolaudácia a meniny, narodky spolu :)) tak som zvedavá, ako to dopadne ...:) vy ste aké šikovné, že už máte všetko, ja ani zďaleka, ale verím, že stíham :)chýba kopec drobností...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-D uz aj ja stresujem snazim sa aby vsetko bolo dobre aby vsetko vyslo, presne ako ste pisali teraz su dni nabyte moja kadernicka ktoru som mala obiednanu rok dopredu odcestovala tak narychlo hladam novu aby som este stychla skusku ucesu :-) saty uz mam, len este ist na skusku a dokoncit neake tie chybicky, a baby 213 fakt nezavidim dufam ze sa vam podari vsetko vybavit drzim palce, mne odisla len kadernicka a mam nervi a tebe :-( drzim palce ,,, strasne sa to blizi az mam strach :-) dufam ze nam to vsetkym vyjde podla predstav, a dufam ze aj pocasie bude k nam mile nieze pride prietrz mraciem, potom po svadbe piste svoje zazitky bude sranda uz to bude take pohodove uz budeme pani :-DDD
Odpovedať
Profilova fotka
Ja na rozlucku momentalne nemam cas ani chut. Cammeronka ako dopadla rozlucka? dufam ze dobre, tak ako mala ;-) Katulienka007: ked ti vypovie kadernicka tiez nie je nic moc... ale baby ked je toho uz vela a je to neunosne, vtedy vypnete a prestanete stresovat. Uz som uplne kludna a je mi to v podstate jedno. Hlavne nech je to uz len za nami.
Odpovedať
ahoj baby 213 :) rozlučka dopadla super...plná účasť + koopec "potrebných" darčekov do manželstva ;-) no mna tiež chytá stres a pocit, že nič nestíham, tak sa stotožňujem s Tvojou poslednou vetou :nehc je to za nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja len rozlucku budem mat 2dni pred svadbou :-D inac tie kadenicky no naposlednu hvilu sa nedari zohnat 4kadernicky maju uz na ten datum plno, dalsia necese vylucne neveste ( vraj je to vela roboty) dalsia sa mi ma este ozvat lebo nevie ci nebude pracovat a este mam 2 no uvidim co to bude :-) zajtra mam poslednu skusku siat :-) na to sa tesim :-)
Odpovedať
Ja rozlúčku 99 %, že nebudem mať...niet času...a ako aj baby213- ani chuť :-) Zákusky objednané - 2300 kus + tortičky...veľká je rodinka :-) Ešte gélové nechty - neviem v ktorom salóne... :-| skúsenosti nemám...
Odpovedať
Ahojte, ja rozlúčku tiež asi mať nebudem.....Nieje vôbec čas.....Uteká to ako voda a ešte sme chceli stihnúť Chorvátsko na pár dní.... :-) :-) :-) Aká odvaha, že??? Veď ja sa ani nepotrebujem s ničím lúčiť, po toľkých rokoch čo sme spolu.... ;-) Nechty som sa rozhodla si nechať svoje a dám si urobiť iba francúzsku manikúru.....Tak som začala tvrdý režim s vitamínmi a tak....Dúfam sa mi podarí ich pekne dopestovať.... My máme viac ako 3000 koláčov a ešte budú aj torty.....Je to veľa ale pri tom počte ľudí sa to stratí.... :-) :-)
Odpovedať
podľa mňa je rozlučka super...keďže mám kamošky každú z iného kúta, od nás z domu, zo SŠ, z VŠ a z práce aspoň sa paradne zoznámili a bude im veselšie na svadbe :) ale tak jasné, ked nie je chut, netreba sa siliť, u nás chuť bola x-) ja tiež rozmýšľam, že si nechám svoje nechty, bo pred mesiacom mi vyrástli gelové a vôbec sa mi nechce dávať si znovu gélové, nebude sa mi chciet znovu čakať, kým to odrastiie.. práve zisťujem, že je problém kvetinárstvo..všetky sú zajednané na 11.sept. som nevedela, že je taká veda urobiť svadobnú kyticu a pierko...vraj už zajednávajú najskôr na máj :(
Odpovedať
fúha to som netušila, že môže byť aj problém s kvetinárstvom 8-(. :-. ....to aby som tam teda aj ja už zašla..... :-) ;-) Inak nemám ešte poriadnu predstavu ako by mala vlastne vyzerať moja kytica.....vy ste ako na tom s predstavou?
Odpovedať
ahojte, my tiež rozlúčku mať nebudeme, ani nastávajúci na moje prekvapenie nechce rozlúčku. Ale teraz v sobotu je v rodisku milovaného jedna akcia, tak na nej kamarátom poobjednávame pitie a budeme to brať ako rozlúčku. Nie je na to akosi čas. Ja budem mať gélové nechty, lebo tie moje sú dosť nepodarené. Dala som si ich spraviť prvýrkrát pred dvoma týždňami, aby som zistila, či mi to vadí alebo nevadí pri bežných činnostiach. Zistila som, že na svadbu to zvládnem a potom to dám dolu. Predsalen moje pochabé nechty by na fotkách s obrúčkami príliš pekne nevyzneli. Ja stále čakám na šaty, šijú ich ešte som nebola ani na prvej skúške, aj minulý týždeň som tam bola a oni pokojné mi oznámili, že veď to mám ešte dosť času, že tento týždeň ma na skúšku zavolajú. S tým kvetinárstvom som prekvapená. Ja som si termín v kvetinárstve zajednávala už dávnejšie, ale preto, lebo mi budú robiť aj výzdobu, nielen kyticu. Veď šikovnej aranžérke to nemôže trvať dlhšie ako polhodinu spraviť jednu kyticu.
Odpovedať
Kytica už objednaná - bola som tam tak pred dvoma týždňami. Ja keďže mám krémové šaty, vybrala som si bielu kyticu - biela ruža + frézia a korálky :-) no a niečo jednoduchšie nič výrazné...nechcem s kytičkou zakrývať šaty :-) veď sú prekrááásne. No a ikebana do kostola - podobné
Odpovedať
Ahojte, my sme svadbu vybavili za dva mesiace jul-august 2010, teda okrem mojich siat, tie mam od aprila 2010, bol to isty druh adrenalinoveho sportu, ale zvladli sme to :-D :-D :-D
Odpovedať
no veď ja tiež nemám náročnú kyticu- úplne jednoduché dlhé biele kálie, previazané zlatou stuhou a bordové koralky..that´s all..som bola prekvapena, že s tým majú problém.. sjuzn26 to svadobné šaty či popolnočné ti šijú?fu, no to by fakt mali zrýchliť tempo...ja dufam, že dnes konečne vyberiem popolnočné, sa mi to dlho nedarí..a ozaj Vaši chlapi budú mať aj bielu vestu alebo len čiernu? inak dnes som zacala riesit laserovu epilaciu podpazušia..to som tiež nevedela, že je taká zdĺhavá procedúra, takže ja stihnem len jeden krát, no snáď to bude lepšie ako nič..:)
Odpovedať
a ozaj, videli ste uz niektorá predpoveď počasia na september? ja este nieeee...
Odpovedať
ja som spočiatku uvažovala aj nad bielou vestou ale nakoniec bude tá čo je originál k obleku čierna....môj chlap je totiž útly a museli by sme ju dať ušiť a keď som si predstavila, že to oblečie len raz a už nikdy viac tak som sa rozhodla, že peniaze nebudeme zbytočne vyhadzovať.....Bude mať iba takú tú nazberkanú viazanku....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Cammeronka, kukni do našej témy týždeň pred - 4.9. Kočky tam rozoberali počasie, ale ťažko povedať, ako bude.
Odpovedať
no aj nas odrádza, že je to len na jedno použitie..ešte to zvážime, diky mata0377, idem pozriet ku vam to počko :) dufam, že nejake dobré správy tam píšete..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?