Svadba 12.2.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte chcem sa spytat ci sa tu najde nevesta ktora sa vydava 12.2.2011 ako ja? som tu nova a rada by som tu niekho spoznala :-)
Odpovedať
ja mám 12.2:2011
Odpovedať
@mufka.janka ahoj to je super tak sme aspon dve :) uz iba 21 dni :) sa nam to krati :) uz mas vsetko ci nieco chyba?
Odpovedať
myskím že všetko. ešte križik ale to je naj menej:-)
Odpovedať
@mufka.janka to je naozaj to najmenej to je super a kde to mate? :)
Odpovedať
V Poprade. a ty už maš všetko?
Odpovedať
@mufka.janka hej my uz mame vsetko zabezpecene uz oddychujeme a len cakame :) ake budes mat odcepcenie z podmienkami alebo bez? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta už vo svojom, od minulého roka, začiatkom jesene, sme si kúpili 2izbový bytík a vy ako? :) tú knihu hostí skús zohnať niekde vo fotoateliéri, v kníhkupectve alebo možno aj niekde v salóne ju budú mať - ale na nete skús pohľadať ... :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to mate super my zatial u ojej maminy lebo je tu inac sama tak mi je luto ju tu nechat samu takze budeme pri nej aspon jej a ona nam pomoze..no z netu ju nechcem a u nas ju nemaju nikde takze musim ist do ziliny a to sa mi moc nechce :) aky bol vikend? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta pracovný, dneska aj včera slúžim vlasti :) ale v piatok sme boli na tom hasičskom plese a bolo supeer... aj keď ráno som išla rovno do práce ... :(
Odpovedať
@moncikyta odčepčenie bude organizovať moja segra. už zabezpečila všetko kroje ľudí a pod..
Odpovedať
@lucia3006 aspon si sa odreagovala :) to mozete mat dve sluzby po sebe? lebo moj nastavajuci je profesionalny vojak a viem ze oni tak tahat nemozu maximalne obdenky
Odpovedať
@mufka.janka tak to mas super drzim palce nech to dobre dopadne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@moncikyta my robíme ale 12hodinové zmeny - tak môžeme, občas máme aj tri, štyri služby po sebe, ak treba... no ja rada chodím do práce ... je to moje vysnívané povolanie ...
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta a ty ako víkenduješ? :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to mas super ze robis to co ta bavi :)..no jacelkom ok len sa dneska nudim neviem co mam robit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@moncikyta a ty kde pracuješ? ja som už doma, unavená som po tomto víkende, musím dospať ten spánkový deficit ... ozaj, akej farby budete mať výzdobu?
Odpovedať
@lucia3006 ahoj no ja uz od januara nepracujem :( zial ale co uz. tak to veru treba dospat :). my budeme mat ruzovo bielu ale taku slabo ruzovu hadam lebo salu nam vyzdobuje majitel :) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta my budeme mať fialovo bielu, najskôr sme chceli červenú ale potom som sa zaľúbila do jednej kytičky z fialových a bielych ruží a bolo rozhodnuté :) tak držím palce, aby si našla novú a dobrú prácu čím skôr :)
Odpovedať
ja som povodne chcela modro bielu ale ked som si vybrala saty a maju odlesk do ruzova a popolnocne som si dala ruzove tak som to zmenila na ruzovo bielu :)..no to netreba kedze nase vytuzene babenko bude tak az po materskej budem opat hladat robotu najprv si uzijem nase vysnivane babenko :)
Odpovedať
@lucia3006 ty mas aj popolnocne saty ci budes cely cas v bielych? :)
Odpovedať
@marcelhudecek keby tu bol a nebol na tyzdnovke tak sa nenudim ale je prec tak preto sa nudim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta mám aj popolnočné - chcela som fialové ale nakoniec som si zohnala vo výpredaji krásne zlatobežové ... mách ich aj v albume vyfotené ... ty budeš mať ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lucia3006 budem mat take ruzovo fialove taka krasna farba som si ich pozicala tam kde aj svadobne :) uz sa neviem dockat :) sak potom budem mat aj fotky tak sem dam ..to bola inac taka nahoda ze prvy salon a vsetko som tam nasla teda vlastne druhy lebo u nas nic nebolo tak som nasla vsetko v ziline :)
Odpovedať
@marcelhudecek ako kedy ale vcera som ju nezahnala stale ma otravovala a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta jasnééé supeeer, teším sa ... daj sem potom foto :) a budete mať aj kameramana?
Odpovedať
@lucia3006 jasne ze budeme mat sme nasli takeho co aj foti a co som videla dvd tak super takze som zvedava a kedze ja a moj nastavajuci byvame od seba 50km tak nam zozenie asi este jedneho aby sme mali vsetko natocene lebo by sa to nestihalo s jednym takze parada ...a vy??
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta my máme aj kameramana, profi fotografa máme len na fotenie portrétov nás dvoch na hasičskej stanici, na hostine už bude mať každý foťák, tak fotiek bude dosť... kameramana neviem či budeme mať pri fotení, my chcema asi aby prišiel až na obrad...
Odpovedať
@lucia3006 tak to mate dobre a kamerovat ta nebude ked ta budu malovat a cesat ? ani odpytovanie ci? my mame kameramana co robil v televizii takze to aj vidno na tom dvd a je to fakt jeho konicek lebo tak s vie s tym dvd pohrat ze som nemala slov hadam nam spravi take pekne tiez :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?