Svadba 12.2.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte chcem sa spytat ci sa tu najde nevesta ktora sa vydava 12.2.2011 ako ja? som tu nova a rada by som tu niekho spoznala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta presne tak :) práve sa chystám s kamoškou trošku vybehnúť do mesta...
Odpovedať
@lucia3006 tak sa zabav :) ja asi pojdem spat lebo od vcera vecera mi je zle a dneska cely den takze asi zalahnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ty aj mne ale nie zle ale spala by som hrozne, som akoby bez energie, ráno nič v pohode, bola som aj cvičiť aj som upratala a tak ... ale teraz mi zostala tak divno, hrozne unaveno sa cítim... ďakujeeem, tak pekný dník aj tebe... oddýchni si... večer tu asi opäť nakuknem ... :)
Odpovedať
@lucia3006 uz je ok? mne ako tak tak ma dneska caka vela vybavovaciek a tak sa mi nechce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja dneska v pohode, neviem čo ma to včera chytilo, keď som išla von, tak to prešlo, asi ma ten studený vzduch prebral :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to hej aj mna to dost prebralo dneska som chodidla cely den :) som si aj bolerko na svadbu kupila :) len ma dost bolia nohy :) ale inac super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no supeeer, a aké máš? také s kožušinkou alebo klasické nejaké? ja som bola včera celý deň v práci, tak som tu nebola ...
Odpovedať
@lucia3006 ja mam klasicke ruzovo biele ty mas ake?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja mám čisto biely kožúštek - mám foto v albume, mám ho na popolnočných šatách ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja som sprosta som myslela na pierka :) ja mam do kostola tiez biely kozustek s dlhym rukavom a bolerko som si kupila na salu take biele ako satenove take leskle a okolo krku su vlnky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta jeeej to musí byť pekné, ahaaa, no pierka budeme mať aj my - bielo fialové? vieš mi poradiť, ako budete dávať pierka? všetkým svadobným hosťom alebo len slobodným?
Odpovedať
@lucia3006 uz mam v albume mozes kuknut ale ten kozustek je este v pozicovni:)...no my vsetkym aj na bratovej sme to tak davali lebo my tam budeme mat dvoch slobodnych a to by bolo asi divne :) tak vsetkym
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@moncikyta ahaaaa, supeeer, díky :) tak uvidíme či dáme aj my všetkým, 5 pierok mi totiž bude chýbať :( keď som ich objednávala, mali sme 50hostí ale počet sa nám zvýšil na 60 :( tak neviem ako to vymyslíme ... :) jasnéé pozriem :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to hej .ja som sa bala ze mi ani nepridu lebo ta predavacka je taka sibnuta tak som sa tam bola pytat a uz aj boli mi ani nezavolala ani nic hroza..sak dokupis vo vela svadobkach maju narobene hotove napredaj aj to je moznost :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta tak to áno ale či budú rovnaké lebo to som objednávala cez net z Prešova, a nechcem objednávať 5 pierok chichi :) no nejako to vymyslíme, asi to urobíme tak že malý deťom ich nedáme a hotovo :) akú budete mať tortu?
Odpovedať
@lucia3006 tortu budeme mat schody ale fakt schody aj s kobercekom nie iba tie kocky na sebe :),potom chcem tu babiku co ma tie cukrove saty taktake :) a este budeme mat 3poschodove srdce :). a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta my budeme mať takú trojposchodovú guľatú s kvetinkami fialovými - celú marcipánovú s gaštanovou plnkou a potom veľké hasičské auto s orechovou plnkou... a tie ostatné neviem, lebo aj hostia nejaké prinesú :)
Odpovedať
@lucia3006 tak to mate super ja som inac rozmyslala ze sme si mohli dat tank aleebo nieco take len nejak z toho zislo :) sak nam chceli tiez dat este torty a my ze na co sak to je dost pri bratovej svadbe sme z nasej strany mali dve torty a oni jednu a zjest tie dve sme mali vsetci co robit lebo uz sa to kazdemu iba posielalo :) on mal postel a dvojsrdce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta to hej, ale ja si zase vravím, že aspoň bude čo zobrať do práce, nás je v robote veľa, 5 zmien, a všetci by chceli ochutnať zo zákuskov, ale to sa nebude dať, to by som tam musela poslať 100 kusov, takto vezmem zákusky a torty ... :)
Odpovedať
@lucia3006 sak ja uz sa neviem dockat kolacov aj ked mi moc sladke nechuti ale tesim sa :) tak nebezpecne sa to krati :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta tebe veru áno - už o pár dní jaaaj :) potom mi porozprávaš čo a ako ... teším sa už veľmi aj na tvoje foto :)
Odpovedať
@lucia3006 ja uz sa zacinam bat :) .. teda taky stres troska :).. inac najhorsie je ze mam ete vela veci vybavit a dnes som nevybavila nic kedze som zas a znova vracala a je mi dost zle takze ja neviem kedy to postiham :) ale nevadi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta mne ti bolo dneska tiež zle, asi je vo vzduchu nejaká viróza ... :( neboj, určite všetko zvládneš a stihneš :)
Odpovedať
@lucia3006 viroza je pre mna babenko :) no co uz ss nim musim to zvladnut len sa bojim ze na svadbe mi bude opat zle :( sak hadam to zajtra vybavim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ty čakáš bábätko? jeeej tak to gratulujeeem :) si sa nepochválila :) tak dúfam, že na svadbe ťa nebude trápiť a bude si spolu s vami užívať svadbu :)
Odpovedať
@lucia3006 cakam to si nevedela ? tak sa ospravedlnujem som myslela ze som pisala ze cakame vytuzene babenko :) to dufam aj ja ale najdej mam lebo kazdy den mi nebyva zle :) tak uvidim ako sa moj hrasok bude citit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta jeeeej tak supeeeer to gratulujeeeeem :) ale uvidíš v ten deň ti určite zle nebude, lebo asi aj keby trošku bolo, tak si to ani nevšimneš - adrenalín a hormóny štastia urobia svoje :) a kedy máš termín?
Odpovedať
@lucia3006 termin koniec augusta :) sak sme velmi chceli babo a snazili sa :) tak konecne sa nam to plni :) preto vydrzim aj to ked mi je zle aj to ked som musela ist do nemocnice ale kvoli mojmu hraskovi by som spravila vsetko len nech je zdravy :) no dufam ze mu nebude zle vtedy v to pevne verim :) ale tak taky maly strach budem mat co uz :) konecne mam vybavenu aj matriku tak som rada a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja dneska ešte odpočívam ... nejaká som slabá po včerajšku, dala som si teraz cestoviny a bananový shake, tak uvidím čo to so mnou urobí :) tak sa teším s tebou, ja som bola tiež na svadbe kočke, ktorá čakala bábätko, bola predtým aj veľa v nemocnici a na svadbe sa držala statočne, nemala ani bolesti a supeer sa zabávala ... :) určite to aj u teba dobre dopadne... :)
Odpovedať
@lucia3006 no ja som konecne doma a mozem makat dalej zajtra idem s kameramanom dohodnut podrobnosti takze sa tesim:) konecne uz asi vsetko dolezite vybavene a uz len doladovat no sak aj draheho som uspesne naucila valcik tak parada:) si riadne oddychni az si fit:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?