Svadba 12.2.2011

15. feb 20112020
  • @moncikyta  presne tak 🙂 práve sa chystám s kamoškou trošku vybehnúť do mesta...

• @lucia3006  tak sa zabav 🙂 ja asi pojdem spat lebo od vcera vecera mi je zle a dneska cely den takze asi zalahnem 🙂

• @moncikyta  ty aj mne ale nie zle ale spala by som hrozne, som akoby bez energie, ráno nič v pohode, bola som aj cvičiť aj som upratala a tak ... ale teraz mi zostala tak divno, hrozne unaveno sa cítim... ďakujeeem, tak pekný dník aj tebe... oddýchni si... večer tu asi opäť nakuknem ... 🙂

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  uz je ok? mne ako tak tak ma dneska caka vela vybavovaciek a tak sa mi nechce 🙂

• @moncikyta  ja dneska v pohode, neviem čo ma to včera chytilo, keď som išla von, tak to prešlo, asi ma ten studený vzduch prebral 🙂

• @lucia3006  tak to hej aj mna to dost prebralo dneska som chodidla cely den 🙂 som si aj bolerko na svadbu kupila 🙂 len ma dost bolia nohy 🙂 ale inac super 🙂

• @moncikyta  no supeeer, a aké máš? také s kožušinkou alebo klasické nejaké? ja som bola včera celý deň v práci, tak som tu nebola ...

• @lucia3006  ja mam klasicke ruzovo biele ty mas ake?

• @moncikyta  ja mám čisto biely kožúštek - mám foto v albume, mám ho na popolnočných šatách ... 🙂

• @lucia3006  ja som sprosta som myslela na pierka 🙂 ja mam do kostola tiez biely kozustek s dlhym rukavom a bolerko som si kupila na salu take biele ako satenove take leskle a okolo krku su vlnky 🙂

• @moncikyta  jeeej to musí byť pekné, ahaaa, no pierka budeme mať aj my - bielo fialové? vieš mi poradiť, ako budete dávať pierka? všetkým svadobným hosťom alebo len slobodným?

• @lucia3006  uz mam v albume mozes kuknut ale ten kozustek je este v pozicovni🙂...no my vsetkym aj na bratovej sme to tak davali lebo my tam budeme mat dvoch slobodnych a to by bolo asi divne 🙂 tak vsetkym

• @moncikyta  ahaaaa, supeeer, díky 🙂 tak uvidíme či dáme aj my všetkým, 5 pierok mi totiž bude chýbať 😞 keď som ich objednávala, mali sme 50hostí ale počet sa nám zvýšil na 60 😞 tak neviem ako to vymyslíme ... 🙂 jasnéé pozriem 🙂

• @lucia3006  tak to hej .ja som sa bala ze mi ani nepridu lebo ta predavacka je taka sibnuta tak som sa tam bola pytat a uz aj boli mi ani nezavolala ani nic hroza..sak dokupis vo vela svadobkach maju narobene hotove napredaj aj to je moznost 🙂

• @moncikyta  tak to áno ale či budú rovnaké lebo to som objednávala cez net z Prešova, a nechcem objednávať 5 pierok chichi 🙂 no nejako to vymyslíme, asi to urobíme tak že malý deťom ich nedáme a hotovo 🙂 akú budete mať tortu?

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  tortu budeme mat schody ale fakt schody aj s kobercekom nie iba tie kocky na sebe 🙂,potom chcem tu babiku co ma tie cukrove saty taktake 🙂 a este budeme mat 3poschodove srdce 🙂. a vy?

• @moncikyta  my budeme mať takú trojposchodovú guľatú s kvetinkami fialovými - celú marcipánovú s gaštanovou plnkou a potom veľké hasičské auto s orechovou plnkou... a tie ostatné neviem, lebo aj hostia nejaké prinesú 🙂

• @lucia3006  tak to mate super ja som inac rozmyslala ze sme si mohli dat tank aleebo nieco take len nejak z toho zislo 🙂 sak nam chceli tiez dat este torty a my ze na co sak to je dost pri bratovej svadbe sme z nasej strany mali dve torty a oni jednu a zjest tie dve sme mali vsetci co robit lebo uz sa to kazdemu iba posielalo 🙂 on mal postel a dvojsrdce 🙂

• @moncikyta  to hej, ale ja si zase vravím, že aspoň bude čo zobrať do práce, nás je v robote veľa, 5 zmien, a všetci by chceli ochutnať zo zákuskov, ale to sa nebude dať, to by som tam musela poslať 100 kusov, takto vezmem zákusky a torty ... 🙂

• @lucia3006  sak ja uz sa neviem dockat kolacov aj ked mi moc sladke nechuti ale tesim sa 🙂 tak nebezpecne sa to krati 🙂

• @moncikyta  tebe veru áno - už o pár dní jaaaj 🙂 potom mi porozprávaš čo a ako ... teším sa už veľmi aj na tvoje foto 🙂

• @lucia3006  ja uz sa zacinam bat 🙂 .. teda taky stres troska 🙂.. inac najhorsie je ze mam ete vela veci vybavit a dnes som nevybavila nic kedze som zas a znova vracala a je mi dost zle takze ja neviem kedy to postiham 🙂 ale nevadi 🙂

• @moncikyta  mne ti bolo dneska tiež zle, asi je vo vzduchu nejaká viróza ... 😞 neboj, určite všetko zvládneš a stihneš 🙂

• @lucia3006  viroza je pre mna babenko 🙂 no co uz ss nim musim to zvladnut len sa bojim ze na svadbe mi bude opat zle 😞 sak hadam to zajtra vybavim 🙂

• @moncikyta  ty čakáš bábätko? jeeej tak to gratulujeeem 🙂 si sa nepochválila 🙂 tak dúfam, že na svadbe ťa nebude trápiť a bude si spolu s vami užívať svadbu 🙂

• @lucia3006  cakam to si nevedela ? tak sa ospravedlnujem som myslela ze som pisala ze cakame vytuzene babenko 🙂 to dufam aj ja ale najdej mam lebo kazdy den mi nebyva zle 🙂 tak uvidim ako sa moj hrasok bude citit 🙂

• @moncikyta  jeeeej tak supeeeer to gratulujeeeeem 🙂 ale uvidíš v ten deň ti určite zle nebude, lebo asi aj keby trošku bolo, tak si to ani nevšimneš - adrenalín a hormóny štastia urobia svoje 🙂 a kedy máš termín?

• @lucia3006  termin koniec augusta 🙂 sak sme velmi chceli babo a snazili sa 🙂 tak konecne sa nam to plni 🙂 preto vydrzim aj to ked mi je zle aj to ked som musela ist do nemocnice ale kvoli mojmu hraskovi by som spravila vsetko len nech je zdravy 🙂 no dufam ze mu nebude zle vtedy v to pevne verim 🙂 ale tak taky maly strach budem mat co uz 🙂 konecne mam vybavenu aj matriku tak som rada a ty ako?

• @moncikyta  ja dneska ešte odpočívam ... nejaká som slabá po včerajšku, dala som si teraz cestoviny a bananový shake, tak uvidím čo to so mnou urobí 🙂 tak sa teším s tebou, ja som bola tiež na svadbe kočke, ktorá čakala bábätko, bola predtým aj veľa v nemocnici a na svadbe sa držala statočne, nemala ani bolesti a supeer sa zabávala ... 🙂 určite to aj u teba dobre dopadne... 🙂

• @lucia3006  no ja som konecne doma a mozem makat dalej zajtra idem s kameramanom dohodnut podrobnosti takze sa tesim🙂 konecne uz asi vsetko dolezite vybavene a uz len doladovat no sak aj draheho som uspesne naucila valcik tak parada🙂 si riadne oddychni az si fit🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.