Svadba 12.2.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte chcem sa spytat ci sa tu najde nevesta ktora sa vydava 12.2.2011 ako ja? som tu nova a rada by som tu niekho spoznala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta odobierku mať nebudeme, my sa ideme fotiť o 10ej a potom ideme rovno na obrad ... budeme to mať aj tak dosť natesno, lebo budeme sa presúvať zo Senca do BA - síce je to len 20km ale bude piatok, tak musíme rátať so zvýšenou premávkou už ... pri prípravách sme nechceli mať ani kameramana ani fotografa...
Odpovedať
@lucia3006 vy mate svadbu v piatok? tak to hej to bude rusno na cestach a o kolkej budete mat obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta hej v piatok, presne v deň našej svadby máme dva roky čo sme sa spoznali :) svadbu máme o pol tretej, museli sme takto skôr neskôr nás už nechceli sobášiť...
Odpovedať
tak to gratulujem :) my mame sobas o 15h takze som zvedava ako to dopadne uz len par dni normalne tomu az neverim :) ozaj ty mas kolko rokov a tvoj nastavajuci ma kolko?
Odpovedať
@lucia3006 budes mat zavoj ci nejaku ozdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta závoj, dlhý - ale dám si ho iba na fotenie a pri obrade, potom si ho chcem dať dole ... a ty ako?
Odpovedať
@lucia3006 uz mam aj album je tam iba nieco :) no zavoj mam asi po pas a budem mat aj ozdobu aby mi tam nieco po polnoci ostalo:)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta jasné, aj ja chcem do vlasov bielu ružičku alebo aj tri, nech tam niečo mám - keď si dám závoj dole :) kuknem album :)
Odpovedať
@lucia3006 ja som povedne chcela iba kvet potom som si ho kupila a rozmylsala som ze mi pokazia cely uces ked mi to budu davat dole tak som si nasla aj zavoj nasla uces a vybavene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta supeeeer :) a čo sa týka rozlúčky so slobodou, budeš nejakú robiť?
Odpovedať
@lucia3006 chcela by som len tak posediet s babami no uvidim ako to dopadne a ty co?
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja to chcem urobiť tak, že začneme u nás - drahý sa obetuje a pôjde spať k rodičom, nech máme voľný byt, pripravím občerstvenie, hudbu, niečo na pitie aj alko a okolo tej 22ej sa presunieme do baru alebo niekam na disku v rámci nášho mesta - aby sme nerušili susedov ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucia3006 tak to budete mat super :) no ja este neviem v piatok to bude dost nabite tak neviem kedy to spravim ale nieco hadam vymyslim najlepsie ked tu nebude bracho a hore by sme spravili zurku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no mne to tiež vyšlo iba na jeden víkend, ostatné robím, len mi je ľúto, že jedna kamoška zo Švajčiarska nebude môcť prísť... ale ešte si počkám, naplánovala som to až na 11.februára - takže až o dva týždne...
Odpovedať
@lucia3006 den pred mojou svadbou :) to si na teba spomeniem:) ja pojdem vtedy skoro spat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no veru :) ja sa budem v piatok lúčiť so slobodou a ty sa v sobotu ráno budeš chystať ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ty budes dospavat flam a ja budem mat den D :) robis si nejaku ozdobu aj doma ci nie ??
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta asi nie, keď tak si dám možno závoj na hlavu alebo neviem, ale nijako mimoriadne vyzdobovať nebudem, hlavne nachystám iba to jedlo, pitie... výzdobu som neriešila zatiaľ takto na rozlúčku ... ty budeš mať ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďalšia, ktorá má svadbu 12.02.2011 sa hlási :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merry1001 vitaj :) hoci ja mám svadbu až začiatkom marca, kde budete mať svadbu? a koľko ľudí? :)
Odpovedať
@lucia3006 ja som si zacala robit kvety na domacu vyzdobu tak hadam to dokoncim aj ked dneska som ko ked som bola u doktora. tak som znicena..sak ja tu rozlucku este ani neplanujem a to mam na to uz iba par dni :) janeviem no uvidim ako to dopadne :)
Odpovedať
@merry1001 jeeej to je super ahoj :) uz mas vsetko nachystane ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta moja dcéra
Odpovedať
@poprad tak to je super gratulujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme ale my na rozdiel od Teba ešte nemáme všetko hotové
Odpovedať
@poprad a co vam chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
dorobit výzdobu ušiť podbradníky a podväzok dať urobiť kytice truhličku na peniažky vymeniť šaty v salóne , popolnočné šaty-no je toho dosť
Odpovedať
@poprad tak to mas co robit uz len 17 dni :)..ja uz riesim iba vyzdobu doma a musim skocit na matriku ale kedze tam musim ist s nastavajucim tak musim cakat lebo je na tyzdnovke saty uz mam tam idem v utorok pred svadbou az mi ich upravia aj popolnocne a aj kyticu mam vybratu lalie s ruzami ruzovo bielu :) a podbradniky mat nebudeme takze tie robit nemusim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja robím komplet celú výzdobu sama len návleky a mašle si beriem z požičovne šaty má dcéra vybraté ale chce ich vymeniť za iné tak zajtra ideme skúšať
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta treba si aj oddýchnuť, aby si na svadbe mala veľa síl, určite nikoho nepoteší ak budeš unavená, zničená nebodaj chorľavá ... a ešte aj to počasie ... ideálne na domáce leňošenie ... aj keď ja by som najradšej zobrala sane, štyroch až šiestich psov a šup sa na záprahy ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?