Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, ja som akurát doma z práce tak len na skok ;-) vítam kathrin17, už si naša :-D teraz som si prečítala mail od majitelky salonu kde idem skušať šaty, tak mi poslala zoznam šiat ktoré prídu, taaaaaaaaaaaaak sa teším xi ;-) teším sa na pondelok, čo nové si tu prečítam, držkajte sa zatial a pekný zbytok víkendu.
Odpovedať
Ahoj nevergona, Ja budem zase cestovat tento tyzden, som cely tyzden na sluzobke v Madarsku, tak budem pisat, ako budem moct :) Tak zatial papa a ozvem sa ;-)
Odpovedať
Ahoj, no tak to budes celkom blizko pri nas ;-) Ja cely tyzden okrem zajtrajska robim rano, takze tu budem. Len keby mi dnes tak zle nebolo :-| - mesacne problemy... Inak kocky, uz mame salu. Takze ak budem mat cas, tak konecne si nieco hodim do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievčatá, no ja som mala taký nabitý den,že som ani sem nemohla.ale prišla som pozrieť čo nové, ale nejako nič moc. meilin hop fotku do albumu, aj my chceme vidieť sálu,oki?
Odpovedať
Profilova fotka
baby poradte dobreho a lacneho fotografa, ktoreho ale nemate rezervovaneho na datum 12.9.2009 :-))) najlepsie okolie ba. dakujeeem. Inak ako pokracujete s pripravami??
Odpovedať
poppy1, co takto Dusam Mazak? alebo aj Tomas Zahumensky, ten ma velmi dobre ceny ;-) Ale uz si nespominam, ci su z okolia BA, sorry :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak uz konecne mam prve veci vybavene...tesim sa...mam fotografa- vostinar z Pezinka, mam vizazistku a kadernicku v jednom- Vostinarovu :-) su skveli co som pocula... athena7, dakujem ti za radu...ako vyzerate s pripravami baby? uz mate aj salu? ja sa idem pozriet az tuto sobotu.... a neviete kde by som v okoli ba zohnala pekny a lacny oblek s koselou,vestou a kravatou pre snubenca?
Odpovedať
Ahojte kocky, ako sa mate? Ja tento tyzden nic nestiham. Nevergona, neboj, fotky uz budu, ale musim sa k tomu dostat. Dufam,ze cez vikend to stihnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj merilin nie si sama, ani ja nič nestíham, zajtra a piatok robím, a potom ideme k našim tak sa teším.a teším sa na fotky, som zvedavá ;-)
Odpovedať
:-D dam, dam. len si musis este trochu pockat, lebo tie fotky mam doma v pocitaci. Inac kocky, kedy ste mali zasnuby a ake?
Odpovedať
my sme nemali ziadne oficialne zasnuby, jednoducho sme sa zhodli s rodicmi ze naco, nasi sa poznaju, o svadbe vedia, a kedze nam treba setrit na svadbu, tak sme nechceli vyhadzovat peniaze na hostinu.... ;-) aj tak si chceme vsetko ohladom svadby zariadit sami... , rodicia o tom samozrejme vedia a toleruju to... cize asi ziadne zasnuby asi nebudu...
Odpovedať
Ahojte babulky, tak pisem narychlo z Madarska, dnes sa vraciam naspat domov zo sluzobky. Ako sa mate? Co budete porabat cez vikend? My sme tiez nemali ziadne oficialne zasnuby, len medzi nami dvoma ;-) Kedze moji rodicia su doma na Slovensku, tak som nechcela robit nejaku party v UK bez nich. Necitim nejaku potrebu, podla mna najdolezitejsia je samozrejme svadba ;-) Ale keby sme boli na SK, tak by som asi nieco spravila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hmm, my sme mali svoje zasnuby na dovolenke tohto roku v Chorvatsku. No mamka, vravela, ze to este nesu normalne, a ze ma jednu dceru, tak chce take. Tak, ze ok... nenosila som ani zasnubny prsten a dnes ma priatel narodeniny, tak sme si povedali, ze by som od dnes mohla nosit. Tak ho mam prvy den na ruke a zasnuby budu na vianoce, ale len take... aby sa nepovedalo a aby sa nasi spoznali
Odpovedať
no merilin, mate to dobre premyslene - zasnuby na vianoce - spojite jedno s druhym ;-) a preco si doteraz prsten nenosila ? my sme s drahym mali tiez len take nase sukromne zasnuby, uz v maji, a odvtedy nosim aj prsten...
Odpovedať
No lebo ze ked neboli oficialne zasnuby, tak este nenosim. Ale uz budem :-) nosim striebro, ale zasnubny som chcela bud zlty alebo kombioinany. Moj je kombinovany, ale viac zlty. Tak som vsetko podavala dole a mam len ten. Mam aj jeden z bieleho zlata, tak asi budem mat jeden na jednej a druhy na druhej. Na ako m prste sa ma vlastne nosit? ;-) A co sa tyka zasnub, tak aj my sme sa tak rozpravali, ze dva v jednom
Odpovedať
takze svieti teraz na ruke :-D ja ho mam na lavej ruke na prstenniku, ale tam potom asi bude pravdepodobne obrucka, no neviem teraz sa zvykne nosit asi aj na prostredniku lavej ruky.... tak ja neviem ci si ho nebudem pred svadbou musiet zvacsit aby som ho dala na prostrednik :-D
Odpovedať
no ved to, ja ho mam na prostredniku. Ale neviem ci ho nedam na prstenik na lavu ruku ;-) a kde mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá tak som tu zas len na skok, som u našich v RK ale som musela prečítať že čo nové :-) my sme mali neoficiálne aj oficiálne zasnuby, a tie oficiálne bola celkom aj sranda, naši si potykali, ked sme niečo popili :-D a ja mám prstienok na pravej ruke na prostredníku, že ked sme len zasnúbení a ked už budem vydatá tak si ho dám na lavú ruku na prostredník a obrúčka bude vedla na prsteníku, no tak asi tak, ved je to jedno :-p
Odpovedať
Ahojte babulky, prajem prijemny vikend :-) Ja nosim zasnubny od zasnubenia (vo februari) na prstenniku na lavej ruke, a ked budem mat svadobny, tak tiez ho budem mat na tom istom prste, cize budem mat dva prstene na tom istom prste. Tu (v UK) sa to tak nosi a velmi sa mi to paci. Aj kvoli tomu si budem vyberat obrucku, ktora mi bude pasovat so zasnubnym, aby sa mi obidva zmestili ;-) Inak mne babicka vzdy hovorila, ze sa maju nosit na lavej ruke, od srdca ;-) Dnes je tu hrozne skaredo, vonku je hmla a zima, tak som sa dnes asi nikde nedostala, len trochu po nakupoch a teraz radsej sedim doma a relaxujem. Co ste porababli/co robite tento vikend?
Odpovedať
Ahojte, pekny datum 12.9.2009..tusim sa tiez vtedy vydavam:-)) xixi
Odpovedať
Ahoj ivka82, Vitaj v klube medzi nami septembrovymi dvanastkami :-) Ako idu pripravy? Co uz mas vybavene?
Odpovedať
ajojky, no zatial, sala, video, fotograf, a satocky:-) a ty?
Odpovedať
Wow tak to mas uz toho dost ;-) Ja mam zatial len salu a obrad a fotografa, vsetko ostatne idem zariadovat od buduceho roku, myslim si, ze je este casu dost. ;-)
Odpovedať
merilin - mali sme vybratu modru jedalen, ale ma od toho zopar ludi odhovara, cize teraz neviem,... ak mas dobry tip - asi pre 70 ludi, tak daj vediet :-)
Odpovedať
vitaj ivka ;-) veruze mas toho uz dost, a saty mas ake?
Odpovedať
jojky ally:-) no mam ich v albumceku..mozes kuk ak sa ti chce:-) no zariadujem to teraz, lebo ma cakaju statnice..a s tym spojeny stres:-) co sa tyka saly, a fotografa a kameramana ani nebolo skoro..boli dokonca uz plny na cely rok 2009!
Odpovedať
jaj tak drzim palce na statky :-) ja ich mam chvalabohu za sebou ;-)
Odpovedať
dakujem:-))
Odpovedať
Prepáčte, že ruším babské "kruhy", ale aj ja plánujem svadbu 12.9..... A nemám ešte vôbec nič vybavené a už vôbec netuším kde začať :)))
Odpovedať
no u toho,co sa vybavuje asi dost tazko, resp. je s tym problem..ako napr. sala, fotograf atd. aspon ja som tak zacala..tiez som sa radila kde zacat:-) a vitaj v kruhu 12-stiek:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?