Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
No, páči sa mi hotel Stupava v Stupave a obrad v Marianke, kedze sa mi tam paci a som zo Zahorskej... Ale či bude este volne :)) Cakam na odpoved z hotela...
Odpovedať
no jasne treba si to hlavne minimalne uz zacat obehavat, ci je volne a tak...:-)
Odpovedať
Ahojte babulky, vitam mckenzie80 ;-) aky ste mali vikend? mckenzie80, najprv si zajednat salu na hostinu a obrad, to v prvom rade aby si mala. Potom by som aj hned zacala hladat fotografa, kameramana a hudbu, to je uz teraz dost zajednane...
Odpovedať
Aby si mal :)))
Odpovedať
aha sorac mckenzie80 :-D :-D tak vitaj medzi nami babami ;-)
Odpovedať
No to je tak, priatelka chodi este do skoly tak musim nad týmito vecami rozmýšľat ja :))) Potrebujem sa zorientovat. Zaujímalo by ma, aké sú "normálne" ceny za hostinu... na osobu...
Odpovedať
Hmm, no co sme sa my pytali tak 'normalne' ceny boli okolo 1,000 SK na osobu bez alkoholu a nealko ...
Odpovedať
Ahojte :-) jej, tak to ste sa rozpisali. Ja som mala cely vikend rozlietany, tak som sa tu vobec nemohla zastavit. Ale polepsim sa Athena7 co nove? ;-)
Odpovedať
Ahoj merilin, No nic nove v podstate :-) Cely vikend som len hnila ;-) Cize pravy opak toho, aky si ty mala :-) Ale rozhodla som sa, ze si pojdem vyskusat prve svadobne saticky teraz cez Vianoce, budem doma s nasimi, tak by som chcela, aby bola moja mamina pri tom, ked si pojdem skusat prve saty. Potom budem skusat aj tu v UK, ale ten prvy zazitok by som chcela zazit s maminkou. Potom Vam dam vediet, ako to dopadlo, samozrejme, a dam aj nejake fotecky, ak budu ;-) Ale ide mi v podstate teraz len o strih, aby som zistila, co sa mi hodi, a potom budem hladat. A co Ty merilin, co planujes tento tyzden? :-)
Odpovedať
No tak to mas dobre naplanovane :-) , ja chcem zas mamku zavolat k satam uz ked budem mat vybrate a budem sa len rozhodovat. Ale mame to trosku rozdielne ;-) . Dnes mam skolu, takze si chcem ist kupit ten svadobny zapisnik ako spominala nevergona. Lebo mam len milion papierov a ziadny poriadok. A inak nic take. Cakaju ma teraz zapocty, takze to budem mat perne. Uz aby som mala po..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky všetci, ste sa mi pekne rozpísali ;-) vítam všetkých nových, sa to tu pekne rozrastá x-) athena 7 čítam, že aj ty pojdeš skúšať šaty v decembri, tešíš sa?lebo ja tam idem teraz vo štvrtok a som strašne zvedavá, že aký to bude pocit. merilin, len si kúp zápisník na svadobné veci, lebo ináč budeš mať chaos, my sme si spravili už aj fascikel na všetky účty, potom len spočítame a hádam nás neporazí na konci :-D
Odpovedať
Merilin, este chodis do skoly ? Externe ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevergona, jasne, uz zhanam, no nikde nemaju zapisnik so svadobnou tematikou. Len ten svadobny bedeker, co mas ty.Ale to nevadi, ved nakoniec mi postaci aj klasicky, len aby som si mohla vsetko do niecoho pisat ;-) A s tymi uctami... hmm. S tym musime ratat. Ale nebude to ruzove x-) Mckenzie80, ano chodim este stale do skoly az do 13.12. - myslim :-) A chodim denne. Cize mam to trochu perne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak hop šup do albumu už mám potom, prajem to každej z vás, je to zážitok, také skúšanie, nakoniec som si už aj vybrala, a už by som ani nemenila, tie šaty ma úplne vystihujú, len ked budete kukať, tak sú niektoré aj o dva čísla väčšie, tak s rezervou, prižmúrte jedno oko. :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, nevergona - super fotky, moc dakujem, pozrela som si ich aspon 5krat :-) krasne satocky si si vybrala, su uplne nadherne!! I ked mne sa na Tebe moc pacili aj tie saty, co si povedala, ze su pre zrele zienky ;-) Od koho boli, vies? Wow to musis byt rada, ze uz mas vybrane...Bolo to tazke? Kolko siat si vyskusala a ako dlho Ti to trvalo?
Odpovedať
Nevergona, pekne saty si si vybrala. Ta cipka je uzasna. Aj ja si nieco take predstavujem. Ale aj tie pred nimi boli super. No vidim, ze to nebudem mat lahke. Vcera som si chcela vlozit fotky do albumu, no som zistila ze su velke a ja ich neviem zmensit. Brat teraz vymazaval vsetky veci z pocitaca, takze nemam ziadny program nato. Musim nieco vymysliet. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno dievčatá, dakujem, že ste ma zhodnotili, aj napriek tomu, že tie šaty ktoré som si vybrala na mne doslova viseli. :-D athena7, aj mne sa moc moc páčili tie šaty pre "zrelé" žienky, ale nevyzerali pre mňa moc svadobne, vieš.Všetky šaty boli La Sposa. Skúšala som možno 12-13 šiat nie každé sme fotili, lebo nestáli moc zato. Bolo to už na konci také namáhavejšie, hore dolu a zasa, ale napriek tomu to bol úplne úžasný pocit.Najlepšie to bolo keď mi dala závoj, to som už skoro nemohla, niečo neopísateľné.No a boli sme tam asi tri a pol hodiny, dosť, ale mohlo to byť aj dlhšie, niet pani majiteľky, úplne úžasná žienka, narovinu povedala, čo sa jej páči a čo nie, a mala také iné názory, tým , že robí v takej oblasti, Vám hovorila veci, ktoré by som si možno nevšimla. Poradím Vám jednu vec baby, predtým ako pojdete skúšať šaty tam zavolajte a objednajte sa, lebo my sme šli naslepo, síce som jej písala mail, dva týždne predtým, aj sme sa už raz o tom osobne rozprávali, že môžme prísť hocikedy, len akurát jej kolegyňa mala voľno, takže možno keby tam bola tak by to trvalo ešte kratšie. babulky, tak sa teším, keď Vy budete ukazovať vaše fotky, fakt to prajem každej z Vás nikam sa neponáhlajte a užite si to, bol to waw pocit, ja už netuším aké to bude v ten deň. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooohohohojte de ste všetky, nikoho tu neni, čo máte nové?
Odpovedať
Ahojte, ja mám svadbu v ten istý termín ale som veľmi prekvapená že tak skoro chcete skúšať šaty. Ja sa chystám najskôr v marci, aj tak budú dovtedy ešte 2 kolekcie šiat.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je to jedno, ak sa nedržíš nejakých modnych hitov, čo je trošku uletené, takže si môžeš kludne vybrať aj zo starej kolekcie, ja som si napr. vybrala už z kolekcie na rok 2009.
Odpovedať
Ahoj jaruska118, vitaj medzi nami ;-) Suhlasim s nevergona, ja si tiez napriklad idem teraz cez Vianoce vyskusat prve saty, ale len z ohladu strihu, aby som vedela, co sa mojej postave hodi. A potom, ked budem vediet, tak sa mi bude lahsie hladat :-) A Ty co uz mas vybavene? Inak zdravim vsetky babule ;-) U mna su momentalne pripravy na bode mrazu, povedala som si, ze to rozbehnem az po Vianociach, ved casu dost ;-)
Odpovedať
Ja mam akurát tak reštauráciu kde bude veselica, pretože tam sa musí obednávať aj rok a pol dopredu. Zajtra ideme zarezervovať termín v kostole, tak dúfam že bude všetko Ok pretože vraj september 2009 je veľmi frekventovaný mesiac, čo sa svadieb týka.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby! Zda sa ze je nas coraz viacej na ten isty datum - tak sa pridam septembrovim nevestam... :-D
Odpovedať
ahojte kocky, tak vas vytam medzi nami ;-) Athena7, ja sa tiez chystam po vianociach skusat saty, lebo ako sa poznam, tak to nebude jeden salon :-)
Odpovedať
Profilova fotka
idete skusat saty? super!!! ja som prave vcera si zarezervovala tu moju x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom, ste niektora z takej malej cca 500obyvatelovej dedinky, ako ja? v takomto pripade si netreba uz teraz rezervovať kostol, ze?
Odpovedať
Ja som z cca 400, ale ja by som sa tam nikdy nevydávala, aby ma nechodili ludia očumovat ako opicu.Vtedy totiž zvykne prísť aj ten kto ťa vôbec nemá v láske, len aby tak pozazeral.... a ja chcem na svadbe len "mojich" ľudí.
Odpovedať
Profilova fotka
chapem Ta, inac aj ja som chcela svadbu v susediacom meste, ale moj nastavajuci nechce o tom ani pocut - spomienky ho viazu k nasmu kostoliku... a v podstate mne je to jedno.
Odpovedať
Ahoj roxan, vitaj tu :-) Tak Ty uz mas saticky vybrane? A co este vsetko ineho mas uz? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak zacnem. :-) Mame salu na zabavu, - to sme si zarezervovali este v auguste a uz vtedy mali 2 septembrove vikendy plne / nastastie ten nas este nie / - mame knazov / dvoch knazov, lebo jeden je moj kamos, druhy zase zenichov /, kameramana, z ktoreho moj nastavajuci nepusti, mam vybratu dekoraciu - navleky na stolicky a tak - lebo to robi jedna znama, topanky, lebo mam jedni cierne polotopanky, ktore su podla mna najpohodlnejsie na svete - to som si kupila v maslovom. Skoda, ze v bielom nemali... Asi tolko. Jaj, a este podvazok som si dostala na moje narodky od kamosiek. :-D Ani ja som si nechcele tak rychlo rezervovat tie saticky, ale ako som sa dozvedela, tie moje nie su dost moderne a oblubene a kedze nova kolekcia je uz na ceste, bala som sa ze mi ich zlikviduju. A bolo by to aj tak - povedali baby v salone.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?