Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo, to je mi luto janka... :-( Dufam, ze tie problemy prekonate a o rok, alebo mozno aj o pol roka sa mozes dalej spusitit do priprav. My sme tiez mali v minulom roku jednu smutnu udalost v rodine a rozmyslala som, ci by nebolo lepsie si spravit svadbu az na buduci rok, ale som rada, ze sme sa rozhodli na tomto termine - aspon nieco prebudi rodinku... Tak, sa maj krasne, hlavu hore a ukaz sa este nam. x-)
Odpovedať
ahoj roxan dakujem, ale priprovovat si budem dalej sice moyno trosku pomensi lebo sa uy nemam kam ponahlat ale isto neprestaneme :-) a dakujem za povzbudenie.
Odpovedať
Ahojte kocky, normalne prispevky nestiham citat.. :-) Tento tyzden by som uz mala mat teoreticky fotografa a tak su na rade saty. Svadobny veltrh mi nevysiel, tak skoda... Ale dufam, ze nieco najdem aj na nete. Tu nahodou nesu fotky z veltrhu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Merilin! :-) Myslim, ze som videla medzi albumoch priprav daake. Nestratila si nic. Sice stalo to za tu predsvadobnu naladu, ale kedze mam uz konkretne predstavy skoro o vsetkych detailov, moc mi to nedalo. Nezdavam sa mojich predstavach, takze extra som sa neinspirovala. :-N Iba ten pocit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka tiez mi je luto sa zmutnu udalost v rodine. Ja dufam ze sa nam uz tento rok nic zle nestane aj ked trosku sa bojime o bratovo babetko ale zatial kazdy rok nieco bolo tak uz tento rok to snad vide a vam zase ten buduci rok. Drzim palce.
Odpovedať
Ahojte babenky, aj ja dufam ze to v pohode dopadne ale ma to zasa aj jednu vyhodu, aspon si tie vsetky pripravy vychutna aj moj drahy lebo stale frflal ze on je v zahranici a ze mu je luto ze sa nemoze s toho tak poriadne tesit. takto mame viac casu a moze sa zapajat aj on
Odpovedať
Ahoj Jani, je to dobre, ze to tak beries. Dufam, ze dalsi termin svadby uz bude konecny a budes stastna :-) Drz sa
Odpovedať
Janka, Aj zelam hlavne vela trpezlivosti a neboj, vsetky veci sa deju tak, ako to ma byt...takze mozno aj toto sa malo stat, lebo je Vam sudene nieco ine - lepsie ;-) :-) :-) Kazdopadne nas tu neopustaj a daj nam vediet, ako sa mas a ako to ide ;-) Babulky, tak je to tu - zajtra idem do prveho svadobneho salonu skusat satecky - a uz sa neviem dockat!!! Velmi sa tesim. No a posledne 3 dni som stravila vyhladavanim salonov, kde maju satecky od dizajnerov, ktori sa mu lubia, a musim Vam oznamit, ze zatial mam zajednanych 15 svadobnych salonov (kazdy iny) na buduce 3 tyzdne. Uz sa velmi tesim. Su v Manchestri a jeho okoli, tu je ich ako mravcov, len si vybrat... Tak vas budem informovat, ako to ide a potom dam nejake fotecky, aby ste mi aj Vy mohli povedat, ktore si myslite, ze su na mne najlepsie :-) A este nieco - pre tie, ktore este nemate saty - ak budete moct, nevahajte navstivit svadobny salon Pasarela v Bratislave (www.pasarela.sk), ma tu na stranke aj odkaz. Maju uuuuplne naaadherne satecky od dvoch spanielskych dizajnerov, su uplne uzasne, a maju vsetky kolekcie, takze urcite sa oplati ist tam. Ja tiez planujem, ze priletim na den do Bratislavy ;-) Tak papa a ozvite sa!
Odpovedať
Profilova fotka
athena supeeeeeer az ti zavidim... ja zatial nemam kedy behat po salonoch ale uz sa na to velmi tesim. Mne sa strasne pacia sotocky z kolekcie Herve marriage 2008, neviem ci tu take najdem :-| Uz sa tesim na tvoje fotecky ;-)
Odpovedať
marfa23, mozem sa opytat, ci si planujes kupit alebo poziciat? lebo ak si planujes kupit, tak normalna doba na usitie siat je 3 az 5 mesiacov :-| hmm, tak neviem, podla mna nas najvyssi cas, prepac, ale nechcem a stresovat ;-) mne sa inak tiez velmi paci kolekcia herve mariage, ale nanestastie tu v UK ich vobec nemaju...ani ich sem nedodavaju...ale viem ze v Blave su v jednom salone a inak sa ako mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no si myslim ze ani tu v Holandsku tie saty nebudu mat, ale nicto ved je vela peknych siat... este som nebola pozerat v ziadnom salone takze nemam prehlad ale urcite si nieco najdem :-) a saty urcite chcem kupit, pozicat sa neoplati.. za pozicanie vysolit tolke prachy, tak to radsej kupim. Inak sa mam ok, trosku sme toho dnes popili otec ma nervy lebo s pracou to ide dole vodou, tak sme si popijali vinko aby sa mu zlepsila nalada :-D A zajtra idem pozerat na nejake servitky, sviecky a ine blbosti... dekoraciu budeme mat zlatu s tmavo cervenou plus kremova, tak som zvedava ci v takych farbach najdem nieco co sa mi bude paci
Odpovedať
Marfa23, tak to budes mat presne taku istu vyzdobu ako ja ;-) mne sa tiez kombinacia tychto troch farieb paci...najprv som mala mat len kremovo-zlatu, ale nakoniec som sa rozhodla do toho pridat aj trochu cervenej, aby to nebolo take jednotvarne. plus druzicky asi budu mat tmavo cervene saty, tak aby to vsetko ladilo :-) dufam, ze sa tvojmu tatinovi trochu zlepsi situacia...teraz je to fakt blbe, kvoli recesii nikto nevie :-| drzim palce!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
athena to fakt? tiez budes mat taku vyzdobu? A mne kazdy vravi ze to je blba kombinacia ]-( povodne sme tiez mali mat len zlato kremovu ale v tej sale co budeme mat su tvmavo cervene zaclony tak ma napadlo ze do vyzdoby dodat aj tmavo cervenu aby tam nekricali len tie zaclony a mama mi vravela ci som padla na hlavu este aj tmavo cervenu do toho mixovat, ale ja mam nahodou dobru predstavivost a viem ze to bude vyzerat dobre ;-) A co sa tyka druziciek tiez som najprv chcela ze budu vsetke oblecene v tmavo cervenych ale tak rozmyslam neviem ci budu chciet byt vsetke oblecene v satach ake im naordinujem :-D No vidim ze situacia nie je nikde ruzova... z Holandska uz tolko ludi odislo, ze hroza... a oco ma stavebnu firmu a kedze je ta blba kriza, tak nikto nechce prerabat ani stavat :-| tak sme sa smiali ze bude chodit upratovat, upratovacky tu kazdy chce a potrebuje aj napriek krize a celkom dobre platia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievky, my budeme mat tiez zlato-kremovu vyzdobu pomixovanu ale s oranzovou:-). A podla mna to vyzera pekne a viem si to predstavit aj s bordovou. Bordovu mam velmi rada, ale tentokrat oranzova vyhrala, a dokonca budem mat asi aj oranzovu kyticku, teda rada by som taku mala:-D. Ja druzicky nebudem obliekat do "rovnosaty", ked tak ich mozno poprosim, aby sa skusili nejako zladit do podobnych farieb. A vlastne ked tak nad tym rozmyslam, aj "rovnosata" bude, ale trosku v inom ponimani, pretoze niektore druzicky a druzbovia budu krojovani:-). Co sa tyka prace tak je to teraz zle asi naozaj vsade. Dokonca aj tu v BA uz maju ludia celkom problem zohnat pracu a to je uz co povedat. Snad sa to coskoro zlepsi.
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas vidim ze zlato kremova toho roku vedie :-D no a tiez si myslim ze s tmavo cervenou-bordovou to bude vyzerat super hmm a oranzova tiez nie je zla ;-) ja som nasla na polskych strankach nadhernu zelenu vyzdobu... strasne sa mi pacila ale bohuzial moja sala ma steny take zlato zlto oranzove, zaclony bordove a keby som hodila zelenu vyzdobu tak by to vyzeralo ako v cirkuse :-D a to s tymi druzickami... ono to vyzera na fotkach pekne ale ja budem mat druziciek 7 a pochybujem ze vsetky by chceli byt v rovnakom a plus to by museli chodit ku krajcirke aby im usila saty a kedze ja nie som doma, polovica z nich tiez nie, tak to by ani nebolo kedy na nich usit saty, ale naozaj videla som fotecky a vyzera to pekne. a s tou pracou to je hroza... a to vraj su len zaciatky tak si to neviem predstavit za pol roka co to bude :-|
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si tiez mohli vybrat vyzdibu medzi tou "nasou" a zelenou, ale mne sa zelena moc nepsacila pravdu povediac a ani polovicke:-). A tato zlatista je pre mne slavnostnejsia:-). Ale kolko ludi tolko chuti:-) a fantazii sa predsa medze nekladu. My by sme nemali ani peniazky na usitie rovnakych siat pre druzicky a druzbov, aj ked naozaj to na fotkach vyzera pekne. No neviem preco, ale evokuje to vo mne pocit americkej svadby:-). Ja sa uspokojim, ked si oblecu nieco pekne, v com sa budu oni sami citit dobre a pohodlne:-).
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak ako vravis zlatista je slavnostnejsia a ja pravdupovediac moc nemam rada zelenu ale ta zelena bola tak krasna a tak krasne to bolo zladene na okne s kvetmi juuu nadhera :-) No to s tymi peniazmi na usietie to uz je druha vec... neviem kolko by to stalo usit 7 siat plus latka... asi by to bolo dost :-| Baby a mate vybrane uz popolnocne saty? Ake chcete dlhe ci kratke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Ja budem mat cisto oranzovu vyzdobu. Ocarovala ma s tou svojou zivostou. Je nadherna... A co sa tyka druziciek, ja ich nebudem mat. Moj svedok bude moja sestra a ona aj tak by nezniesla, keby aj niekto ina mala podobne saty... :-D Iba jednu malu nevesticku budem mat, 3rocnu Klariku, ktoru opatrujem. :-D A mozno sa najdu neake pekne satky pre moju v septembri 11mesacnu krstnu dcerku, Tamarku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan ved to nie kazda by chcela mat saty take ako dalsich 6 bab.... ja viem ako kamosky sli na svadbu a sedela som dve hodiny v izbe a pozerala si modnu prehliadku v satach vraj musi vybrat najlepsie a take aby ich nikto nemal, tak si myslim ze by som ich na rovnake ani nenahovorila :-D Fiiiha takze budete mat aj deticky na svadbe :-) my nebudeme mat jedno babo v rodine tak to ma teraz mesiac, takze to na svadbe nebude a dalsie deti, co som si myslela ze deti... ked som ich teraz videla tak uz su z nich riadni pubertiaci a ked sme sa tak u babky rozpravali ze kolko "deti" bude na svadbe a zapocitala som tam sesternicu moju 11 rocnu, ktora sedela obok mna, tak sa urazila ze ake ona je dieta, ze ona uz tretieho frajera ma, tak ake dieta, tak to sme sa riadne nasmiali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuha, tak si musim davat pozor co povem pred "detmi", lebo z mojej strany budu tiez traja 11rocne "deti". :-) Ale vedla toho tiez z mojej strany tam bude este 8 "ozajstnych deticiek" a z priatelovej strany 1babo. Bude nam veselo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak u nas bude kolo 6 takych tych deti nedeti :-D tak neviem ako ich mam potom oslovovat... dievcata slecny a chlapcov neviem ako aby sa neurazili :-D a takych malickych bohuzial nebudeme mat... u nas v rodine uz vsetko povyrastalo a take tie uplne malilinke na svadbu tahat nechcu... tak to fakt budete mat veselo, inak na svadbe sa asi vzdy najlepsie bavia deti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie deticky vam aj celkom zavidim. Budete mat urcite veselo:-). U nas to vyzera tak, ze nebudeme mat ani jedno dietko. Iba na sobasi mozno zo tri a bola by som rada, keby mi kamaratkin syncek niesol obrucky:-), ale to este uvidime, zatial je to len v stadiu mojich predstav:-))):
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja mam predstavu, ze obrucky nam prinese dievcatko, ktoru opatrujem. Uz sme sa aj dohodli, ze aj ona bude na mojej svadbe nevesta. :-) A chce mat aj zavoj, a motylikove topanocky... :-D Co hovorite? No nie je zlata? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj ja sa vzdy tak vznasam ked vidim na svadobnych foteckach male dievcatka v tych takych satockach a chlapcekov v oblekoch... strasne zlate to je :-) baby a ako to budete riesit s fotenim? to je vlastne moja najvacsia dilema ci sa ist fotit pred obradom, ci po alebo az na druhy den... vsetko ma svoje pre aj proti a neviem sa rozhodnut :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Pred obradom, rozhodne.
Odpovedať
Profilova fotka
my taktiez pre odbradom a ine sme ani neriesili.
Odpovedať
Profilova fotka
A co sa tyka popolnocnych siat, rozmyslala som aj nad kratsich, ale kamosky ma presvecili, ze dlhsie budu ovela slavnostnejsie. Kratke si mozem dat hocikedy... Takze tak. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
roxan tiez si myslim, ze to asi bude najlepsie... pocas obradu by som nechcela ludi nechat cakat a viem ako som bola bratrancovi na svadbe, tak ked odisli, zabava akosi upadla, kazdy ich cakal kde su tak dlho a nakoniec fotky len tak odbuchali lebo fotograf im povedal ked chcu mat viac peknych fotiek tak aj vyse dvoch hodin to zaberie a tak to zbuchali za hodinku a vratili sa, takze pocas obradu urcite nechcem no a na druhy den sa fotit neviem pride mi to uz take divne, znovu sa obliekat do siat, robit vlasy make up... uz ani ta radost z fotenia by asi nebola taka ako v den svadby a mozno by to bolo vidno aj na fotkach a plus baby ktore maju pozicane satocky tak na druhy den sa fotit urcite nemozu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja popolnocne este neviem. Rozmyslam, ze by som si ako popolnocne obliekla saty, ktore som si kupila k promociam. Su taktiez dlhe, s korzetom, velmi pekne, cokoladovo hnede, takze by sa aj hodili:-), no neviem, ci si radsej nedam kratke. Na zabavu su podla mna pohodlnejsie. Ale ako vravim, tato otazka je u mna este otvorena:-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas tiez rozmyslam o kratkych... aj mi to urcite dobre padne po tych par hodinach v dlhych satach dat si kratke a popolnoci je urcite zabava v plnom prude a nechcela by som sa zas potit v dlhych... takze uvazujem o kratkych :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?