Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahojte babule, Pekny zvysok vikendu Vam vsetkym zelam :-) Ahoj 'bend' nova clenka z Trencina ;-) Tiez kukam, ze sa tu ten Trencin nejako mnozi, to je tak tolko vydaja-chtivych bab :-D :-D No ja som vcera aj dnes behala po svadobnych salonoch a skusala dalsie satecky...A uz som sa asi rozhodla, ale este mam nejake naplanovane, tak si pockam :-) Aspon potom si budem ista, ze su to tie prave ;-) Co sa tyka fotografov a kameramana, ja sem asi tiez nase sumy nemozem dat, lebo v porovnani, co ste tu napisali, som vyyyysoko nad tou cenou :-D :-D Ale suhlasim s merilin, ze je to jedna z najdolezitejsich veci, co sme chceli, lebo je to pamiatka, tak sme sa rozhodli za to aj vysolit... ;-) Nevergona - tak kremovy oblek, co? ;-) To ma ten tvoj stichu, lebo ten len tak niekomu nesedi... ;-) Potom urcite pridaj obrazok, nech sa na toho Tvojho fesaka vsetky pozrieme :-D :-D Inak co nove...my uz budeme mat asi aj oznamenia, teda viacej menej sme sa rozhodli, ake budeme mat, dostali sme uz aj nejake vzorky od vyrobcov, tak uz teraz rozmyslame len nad farbou atd. Potom sem hodim obrazok, ked budu hotove :-) No idem este, musim hladat hudbu :-D :-D Papa zatial!! Bend - mimochodom kde v zahranici si?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano babule, nooo, ja sa k cene fotografa tiez radsej nevyjadrim, pretoze podobne ako pisala athena, aj my sme dost vysoko nad cenami, ktore tu boli spomenute:-), no ja som clovek, ktoremu veeelmi zalezi na fotkach, pretoze je to naozaj pamiatka na cely zivot a preto sme si povedali, ze do fotografa investujeme. Ked nam povedal cenu, tak som trosku vahala a aj som sa pytala polovicky, ze ci teda skusime najst niekoho ineho, no moj drahy povedal, ze urcite nie, lebo ten pan je perfektny:-). Strasne nanho pan fotograf zaposobil a bolo rozhodnute a ja som bola stastna, pretoze som ho veeelmi chcela:-). Roxan mas stastie, ze ste natrafili na cloveka, ktory vie fotit a cena je urcite nizsia hlavne preto, ze so svadbami nema este take skusenosti:-), ale ked vie fotit, tak nie je o com. Tak nech vam vyjdu nadherne fotecky!!! My sme uz tiez kupili oblek pre polovicku – tmavohnedy. Najprv sa zdrahal, no nakoniec sa mi ho podarilo nanho navliect ze len na vyskusanie, aby sme vedeli ake cislo potrebuje, no ked si ho obliekol, tak sa mu zapacil:-) a povedal, ze si ho vezme:-). My sme si uz tiez nasli dve oznamka, ktore sa nam pacia a jedno z nich pravdepodobne aj budeme mat, ale este sa musime rozhodnut presne ktore, ale na to mame este cas:-). Pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) , athena 7- pridala som foto obleku aj bižutériu tam mám, tak hodťe očkom po tom. Prijímam iba pozitívne ohlasy :-D lubinkas-aj ja som myslela, že moja polovička bude v tmavom obleku, lebo ani za svet by som nepovedala, že mu pristane bledý.No, ale tiež som mu povedala vyskúšajme a obidvom sa zapáčil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevergona, tie saticky, ktore si si vybrala su veelmi krasne. mne sa este veeelmi pacili aj tie pred tym, ktore ti isli poza krk, tie boli tiez nadherne. Ale to potom uz zavisi najma od toho, ako sa v ktorych citis ty:-). A zavoj budes mat ktory, ten dlhy, alebo kratsi, myslim, ze bol trojvrstvovy:-)?
Odpovedať
Profilova fotka
lubinkas- no na fotenie budem mať ten dlhý aj do kostola a potom uvidím, či vymením za krátky alebo už nebudem dávať žiadny.mala som d ve vrstvy, bolo to aj dosť ťažké na hlave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mat tiez len jednovrstvovy a to asi len na sobas a mozno na par fotiek na fotenoie. Inak zavoj neplanujem, aj ked ten jednovrstvovy po pas nie je nejaky tazky:-)
Odpovedať
Profilova fotka
athena7: mne sa tiez pacia viac tie saty c. 2
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, kathrin ja budem mat fotografa za 13 tis takze si myslim ze 7 vobec nieje vela. A bude od priprav az do polnoci. Videla som jeho pracicku a pacilo sa mi tak dufam ze aj u nas bude fajn. A vyzdobu budem mat oranzovo- zlatu. Koli satickam aby som ladila inak sa mi viac paci strieborna ale oranzovo- strieborna sa mi nehodi. Chcem nieco zivsie tak som sa rozhodla takto.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, co sa tyka vyzdoby, zatial nie sme rozhodnuty, ale kedze som typ klasicky, takze nieco nevyrazne. pierka, co som si objednala na jednej web stranke su bielo bezove, ale to je neutralna farba, tak moze ist k vselicomu. myslim si, ze v penzione, kde bude hostina, maju zeleno oranzove zavesy. takze nemam co riesit. ale pravudpovediac to nie je az take dolezite. Velmi si prajem, aby sa hostia dobre citili, a aby bola super atmosfera, zabava az do rana. Vyzdoba je druhorada. Nech kucharom jedlo neprihori, nech nie su stresy, ze DJ, fotograf alebo kameraman nepride a tak. V sobotu som bola na stretnuti s fotografkou. Zlata holka. Zaplatime za jej služby cca 6 000 korun. Uz sme dali aj zalohu a robi predsvadobne fotenie (akoze rande), svadobne fotky az po prvy tanec. Ak chcete, dam kontakt na nu. Lucia
Odpovedať
Ahojte kocky, tak vidim, ze sa pohybujem niekde mimo reality, mam svadbu v rovnakom datume ako vy vsetky 12.9.2009 a s udesom dnes citam fora tejto stranky a desim sa, ze ste mi uz vsetkych fotografov, kameramanov, hudbu a pod. vyfukli. Mam uz chvalabohu zarezervovanu miestnost v DK, hotel Orava a kaplnku na Or. hrade, ale tam moje pripravy koncia. Asi budem musiet stravit viac casu planovanim.... :-( aj ked sa na tento den tesim, ten stres so vsetkymi vybavovackami sa mi nechce velmi absolvovat...hlavne ked vidim, ze mi vlak uz usiel :-( ak mate este niekto nejakeho fotografa neobsadeneho v okr. DK alebo zilinskeho kraja...sem s nim diky MAJA
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Wuppka, tak ta vitam medzi nami:-). Urcite sa este najde niekto volny, len treba pohladat a hlavne sa nevzdavat:-) a zbytocne si nevyrabat problemy a stresy navyse! Miestnost obratu a miestnost na hostinu su tie najpodstatnejsie, aby ste mali svoj den kde oslavit, a to si pisala, ze uz mate, takze je to v poriadku:-)! My sme niektore veci zacali vybavovat v predstihu najma kvoli tomu, ze stresovat na poslednu chvilku sa nechceme a hlavne viem, ze v lete pojdeme na nejaky cas prec, polovicka bude koncit skolu, takze moc casu nebude a zbytocne ho nechcem ani v tom case zatazovat, takze riesime nejake veci teraz postupne, a pomalicky:-). No je fakt, ze tie "velke" veci uz takmer mame. Ale vlak ti urcite neusiel! Vlak by ti usiel ak by ste zacali tieto veci riesit dva mesiace pred svadbou, ale aj v takom pripade sa to da stihnut, no vtedy by uz asi prisli stresy, teda mne urcite. Mam zivy priklad moju kamosku, ktora svadbu vybavila za 3 mesiace, pretoze v maji zistila ze cakaju babo a v septembri sa brali, takze nic nie je nemozne:-). Bohuzial v tvojom okoli ziadneho fotografa nepoznam, to skor dievcata z tej oblasti ti mozno budu vediet poradit lepsie:-). tak sa drzte a vela stastia pri hladani!
Odpovedať
Profilova fotka
Wuppka presne ako hovori lubinkas este nemusis stresovat vlak este nikam nesiel. Ja tiez riesim tieto veci trochu skor lebo este som na skole a cez skuskove a tak chcem mat klud. Takze este mas dost casu. Drzim palce.
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevergona - jeeej ten tvoj je v tom obleku na spapanie :-D :-D Fakt je velmi zlaty, strasne mu to slusi. To budu po nom vsetky kocky na svadbe pozerat ;-) Aj bizutku si si vybrala velmi peknu, taku netradicnu a stylovu ;-) Teraz si mi dala inspiraciu :-D :-D I ked ja som povodne nahrdelnik nechcela, len nausnicky a naramok, aby mi bizutka neubrala s pozornosti na saty...ale musim povedat, ze po prehliadnuti tvojej bizutky si to asi este rozmyslim :-D :-D wuppka - tak aj ja Ta vitam :-) a vobec sa neboj, ze si 'pozadu'...ja tiez mam len salu, obradnu miestnost a fotografa, vsetko ostatne len stale zhanam ;-) Este mame kooopu casu ;-) veronika185 - dakujem za nazor na saty ;-) nakoniec aj tak nebudu ani jedny, lebo som videla ovela krajsie :-D Co teraz momentalne zhanate babule??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, wuppka- skus skočiť v DK do salonu Jadei, spolupracuju s fotografom ktorého sme najprv chceli, ale potom sme si to rozmysleli a dali sme si katku žitnansku, ukážu ti aj jeho prácu, mal pekné fotky, tak za vyskušanie nič nedáš.ináč minulý rok sa jeho robota pohybovala okolo 7 tis.neviem ako teraz ked je euro. athena7-jej dakujeme ;-) za pochvaly si milá, ukázala som aj drahému čo si napísala, vieš zdvihnuť sebavedomie :-D boli sme sa pýtať na pasovom v žiline, že ked chceme ísť hned po svadbe na dovolenku, či sa to dá, ked už budem mať iné meno, že sa nedá, že pas je neplatný tak som strášne smutná.aj tak neviem ako to všetci robia, ked chodia na honeymoon hned po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje. Citam tuto stranku uz dlhšie ale až teraz som sa zaregistrovala. Som z vychodu a tiez som ostala prekvapena ze všetko treba vybavovať rok dopredu. Ale chvala bohu sme hlavne veci pozabezpečovali akurat fotograf ma terminy obsadené do polovičky roku 2010 tak sme zhanali ineho.No a zohnali. Len aky bude.A chvala bohu uz mam aj saty.Už len mojho draheho dopasovať. Tak prijemne vybavovanie a pekný deň. :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, ja momentalne nic nevybavujem, lebo som uz skoro tyzden chora. :-( Tak som sa tesila, ze uz pojdem skusat saty a ochorela som. Dufam, ze niekedy na buduci tyzden uz pojdem. Mirkatv- vitaj ;-) konecne po dlhom case kocka z vychodu. Akeho si chcela fotografa? Od nas z Prešova? Tu je to tak, ze pomaly 1,5 roka dopredu su niektori poobjednavani. Ale najdes aj takeho, co je volny, alebo nejaku fotosluzbu, kde su tiez ochotni. Urcite. Mozno ti mozem s niecim pomoct. ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja som si až teraz dohodla kameramana, a s fotografom sa mam ešte len stretnúť,mám p. Mláku z Košíc, videla som jeho fotky a veľmi sami páčili, tak dúfam že sa nesklamem...
Odpovedať
Pocula som,ze je dobry. ;-) A koho chces fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Vitam novych v klube dvanastiek. :-) Dneska budem cely den s vami, lebo mam pocit ze ma chyta neaka hnustna choroba ]-( , takze namiesto prace som ostala doma... U mna pripravy teraz stoja. V plane mame najblizsie kuknut si obrucky, ale neviem kedy sa k tomu dostaneme kedze moja druha polovicka stale pracuje...
Odpovedať
Profilova fotka
Roxan tak potom daj vediet kde a ake ste videli? Lebo my uz sme boli kuknut ale zda sa mi ze je vsetko na jedno kopyto. Nasli sme zatial jedny ktore sa nam pacili na veltrhu. A aj ked neboli 10 bodove tak mozno u nich skoncime.Tak som zvedava aj na iny nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence:-). Ja som dnes prisla z prace a nasla som si v schranke listocek z posty, ze mam nevyzdvihnutu zasielku. Tak som rychlo utekala aby som este stihla si ju vyzdvihnut kedze som bola strasne zvedava co to moze byt a mne prisiel zavoj:-))). Tak sa z toho teraz vytesujem. Ja som si totiz objednala na svdobnom veltrhu jednoduchy, hladky, jednovstvovy. Pani sa ma spytala ze nakedy ho potrebujem, tak sme sa dohdoli, ze staci, ked bude hotovy v juni. Tetula mi povedala, nech pre istotu zaciatkom juna zavolam a oni mi ho poslu domov a zrazu nie je ani polovicka februara a ja ho uz mam doma:-))). Tento tyzden sa mi podarilo este zajednat cukrarku na hlavnu svadobnu torticku. Zakusky budeme riesit neskor a aj na inom mieste, no tortu chceme mat od tejto panej, pretoze robi krasne priam az umelecke diela a taktiez skvele chuti, tak sme nechceli riskovat. Obrucky este vobec nemame. Raz sme sa boli pozriet asi v troch klenotnictvach a myslim, ze toto u nas nebude problem, pretoze v kazdom sme nasli nieco, co sa nam pacilo. V tomto nie sme ani jeden narocny a hlavne pri obruckach bude mat hlavne slovo moja polovicka:-), a ja, pokial mi bude sediet na prste sa zveziem:-). Krasny vecer vas zelam a oddychovy vikend. Ja sa straaasne tesim, ze je piatok a dva vikendove dni pred nami. Majte sa krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika - no, jasne ze dam vediet co sme videli :-) Neviem, vy ostatne ake predstavy mate o obruckach, my chceme nieco uplne jednoduche, takze snad nebude problem si zohnat obrucky nasich snov... ;-) Chceme bez kamienka, bez zarezu a uplne bez vsetkeho - vsak ho mam v albume... x-) Iba gravir si dame urobit. Lubka - aj my sme si objednali uz cukrarku. :-) Ona nam bude robit aj torty, aj zakusky - aj nam zabali vyslusky. Chudera bude makat, lebo nasa 140hostova svadba bude riadna fuska... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
merilin - no povodne sme chceli z Michaloviec, ale ten volne nema, volala som aj do Košic aj do Presova ale marne. Nakonie sme zohnali odnas z Tv. a ukazali sme mu ake chceme tak vravel ze to zvlane, vraj mu mam poposielt viac a on sa nato mrkne. Tak dufam ze nebudem lutovat.A prinajhorsom saty mam kupene tak sa nastrojime inokedy a pofotime sa znova chi chi :-D :-D
Odpovedať
mirkatv, koho mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ing. Roland Gašpár 7ART
Odpovedať
Ahojte, ja už mám objednaného kameramana p. Trojáka z Košíc, a fotografa p. Mláku, včera sme sa stretli a mala som z nich veľmi dobrý dojem. Boli sme aj objednať koláče, a tá slečna za pultom na nás tak neveriaci pozerala že čo tam robíme tak skoro, ale aspoň sa už nemusím strachovať že tých tri tisíc koláčov si budem nakoniec musieť piecť sama...:)
Odpovedať
Jaruska, nevsimla som si, ze si mi napisala fotografa. ;-) Aj ja som nad nim rozmyslala, ale nakoniec som sa rozhodla pre ineho. Inak pekny den zalubenych vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rozan tam mi chceme tiez nieco jednoduchsie jhlavne bez kamienka lebo uz zasnubak ma prekrany brialiant a nechcem to pokazit v obrucke ale chcem tam nejake zareziky a tak. Tak potom na mna urcite naezabudni. A ak aj najdete tak sa pochval. Inak aj vam pekneho valentina ktory sa prenesie do kazdeho dna pocas vasho spolocneho zivota.
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika, urcite nezabudnem. ;-) Najskor tak o tyzden si ich ideme pozriet. Dufam, ze hned aj vyberieme daco pekneho... :-) Ale nemyslim si ze by sme mali mat problem s takym jednoduchim. No, uvidime, mozno sa sklamem. /dufam nie/ :-D
Odpovedať
Ahojte babule, Ake ste mali vsetky vikend? Ja som bola oslavovat narodeniny v piatok, tak som sa z toho potom celu sobotu liecila :-D :-D Ale bolo super. A co sa tyka planovania svadby, tak huraaa - uz mame video!! Som velmi rada, lebo aj na tom mi velmi zalezalo. Ako sa Vam vsetkym dari? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?