Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Nevergona, akurat som Ti kukla do albumiku, pozeram, ze si pridala svadobne pohare ;-) Mas velmi peknu predstavu, krasne su, ja by som tiez take chcela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj athena7- aj mne sa od začiatku pačia ako sme ich dostali, su len dva a k nim bola flaša šampanského, odvtedy pijeme iba z nich :-D my nemáme ani nič také nové teraz, ešte stále nemáme hudbu, čo ma dosť serká, kedže je to dosť doležité :-( ,neviem čo s tým, hádam sa niečo pritrafí.
Odpovedať
Nevergona, to nic, ja nemam saty ;-) . A ... neviem,no velmi sa mi nechce ist ich skusat. Asi nemam tu spravnu naladu :-| . Ked si predstavim zobliekat sa vsade... Mozno to je preto, ze som bola teraz 2 tyzdne chora,...neviem A asi by som sa mala pustit aj do tych malych veci ako darceky pre hosti, etikety a pod.
Odpovedať
Ahoj merilin ;-) Ja som sa tiez tak citila, ked som mala ist skusat saty - ale poviem Ti, akonahle budes niekde v salone a vyskusas si prve saty, tak urcite zmenis nazor ;-) Teda aspon ja som. Doteraz som bola v 8 salonoch a naplanovanych mam este asi 10! Nejako som si to zamilovala :-D :-D :-D Inak ked potom pojdes skusat saty, hned v prvom salone vyskusaj vsetky typy siat - cize velke sukne, male, uzke, siroke, s ramienkami i bez. Aby si naprv zistila, aky styl slusi Tvojej postave. Tak vela stastia a daj nam vediet, ked pojdes! :-)
Odpovedať
Dufam,ze mas pravdu :-). a samozrejme dam vediet. Kamoska sa chysta, ze mam bude fotit, tak potom tu dam nejake fotecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babulky, merilin-jej aj ja chcem potom vidieť fotky ;-) a neboj, myslím že také nálady zažila predtým asi každá, mne sa tiež nechcelo, a prišla som tam a ked máš len tie prvé na sebe a môžu byť hocijaké, predsa sú len svadobné a pocit je to nádherný.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, a hlavne si to treba uzit:-), ved je to len raz za zivot! A ja sa pridavam tiez k dievcatam, ked uz tam budes, urcite sa ti bude chciet:-). Aj ked mne sa chcelo uz dva dni pred tym, ako som bola objednana:-). Velmi som sa tesila a hlavne som bola strasne zvedava ako to bude prebiehat:-). Drzim palce a tesim sa na fotecky!
Odpovedať
Ahojte :-) ste zlate kocky. Dufam, ze si vyberiem saty raz-dva Pojdem asi na druhy tyzden, lebo uz bude aj po plesovej sezone, tak by nemalo byt tolko ludi. Brali ste si so sebou aj topanky? Alebo len tak ste isli? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si topanky ani raz nebrala. Bud som skusala na boso, alebo som mi oni pozicali take tie ich skusobne:-). ja som mala saty vybrane celkom raz dva:-). Drzim palceky nech aj ty najdes rychlo tie prave;-).
Odpovedať
ahojte, lubinkas: tak to ti závidím, že si si tak rýchlo vybrala šatočky, ja som ich už pár vyskúšala ale každé sú také nádherné, že fakt neviem.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Myska, mas pravdu ze vsetky su nadherne. Ja som si preto povedala, ze sa nebudem snazit obehat co najviac salonov, ale ked v niektorom narazim na satky, ktore ma "oslovia", tak uz do ineho nepojdem a budem mat pokoj vo svojej dusicke, ze som nasla tie spravne pre mna:-). Ale ako som uz pisala raz, ked som si obliekla na seba tei moje saty - podotykam posledne so vsetkych, nebolo o com, kamaratka povedala, ze mi len iskricky z oci skakali:-). Preto som si povedala, ze su to tie prave:-)! Urcite take najdes aj ty! Hlavne sa nevzdavaj:-)
Odpovedať
:) ďakujem.. ja som zvolila opačný systém: popozerať všetky salóny naokolo a vybrať tie najkrajšie :-D jedny šaty už mám ako favoritky ale ešte chcem isť do jedného salónu a keď tam nebude nič krajšie tak si pôjdem tieto asi zajednať.. :) len dúfam,že mi ich medzitým neobsadia...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-ň aj tak sa da, len ja som sa bala, ze sa mi "moje" obsadia, tak som ich radsej obsadila ja:-)
Odpovedať
myska7 mas taky isty pristup, ako aj ja ;-) ja robim tak isto, uz mam dve 'favoritky', ale este chcem obehat ine salony, aby som sa ubezpecila, ze krajsie nez tieto nenajdem, a potom budem mat dusicku na pokoji, ze som nemohla mat krajsie. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Len sa babule pri tom prilis nevycerpajte, este vas cakania nahanania dost:-). Ale zavidim vam vasu vytrvalost, ja by som to asi nevydrzala:-). Tak hor sa hladat salony, drzim palceky. Ale nezabudajte v comkolvek budete pre vasho chlapa tie najkrajsie!!!
Odpovedať
no veru lubinkas, tiez ma to behanie po salónoch moc nebavi, ale ako povedala athena, chcem mať dušičku napokoji, že v tych mojich som najkrajšia.. :-D myslím,že chlapom je to jedno, oni ani nerozoznaju biele šaty od krémových :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tomu ver:-). Oni by si MOZNO vsimli nejaku zmenu ak by sme nemali oblecene nic:-)
Odpovedať
Haha lubinkas, to si dobre vystihla :-D :-D Ved ten moj sa uz aj cuduje, preco musim navstivit vsetky mozne salony, a tiez uz mi parkrat povedal, ze pre neho budem ta najkrasia v hocicom :-) :-) A na com momentalne 'pracujete' babule? Ja zhanam hudbu, este stale poriadne neviem, co by som chcela, tak je potom takze rozhodovat sa. Aku hudbu chcete mat?
Odpovedať
ja momentálne pracujem na šatách, chcem to mať čím skôr za sebou... ja som mala už dávno premyslené, koho chcem ako DJ a fotografa, ich prácu som poznala a veľmi sa mi páčila...ale keď som kontaktovala DJ tak mi povedal, že on to už nerobí a fotograf detto... tak teraz fakt neviem koho.. :(
Odpovedať
myska7, hmm, tak to je naprd :-| ale neboj, niekoho ineho urcite najdes. toho fotografa by si mala najst co najskor, to je dost dolezite. podla mna hudba moze byt aj potom. mas nejake kontakty na nejakych inych nahradnych fotografov?
Odpovedať
Ozaj, a aky styl siat sa Ti paci? :-)
Odpovedať
urcite najdem,len som to mohla mat uz vybavene.. 8-( šaty sa mi pačia všetky, to je môj problém,že si neviem vybrať, či s veľkou sukňou, či úzke a dole rozšírené.. veľká sukňa je taká klasika, ale tie úzke zase vyzerajú tak elegantne.. aaaachhhh.. :-)
Odpovedať
a ty už máš nejaké vybraté?
Odpovedať
hmm, tak to mas taky isty problem ako ja.... ;-) Ja na jednej strane si myslim, ze ked uz svadba, tak by to mali byt poriadne princeznovske saty s velkou suknou, zavojom, korunkou atd. Ale zase na druhej strane to nie som ja, vyskusala som si uz rozlicne styly a najviac mi padnu uzke, ktore su dole velmi rozsirene (styl morska panna). Tak teraz uz vacsinou hladam len take. Ale pacia sa mi aj saticky od Pronovias a La Sposa. Pre mna je aj problem vybrat material siat, pretoze sa mi pacia krajky ale zase aj saten... Ach jaj :-D :-D
Odpovedať
Boze kocky, ked to citam, tak sa uz neviem dockat kedy pojdem skusat ;-) Uz sa do toho asi dostavam
Odpovedať
Ahoj merilin ;-) Tak to je fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) uz som tu dlho nebola a pozeram ze nejak ste sa vsetky pustili do skusania siat ;-) Mna to caka az cez sviatky ked budem doma. Teraz mam skor problemy s vyzdobou... mala byt zlato cervena a nakoniec asi bude orandzovo cervena... obehala som tu v Holandsku polovicu obchodov a nic ladene do zlata nemozem najst, asi ma porazi ]-(
Odpovedať
Marfa23, Haha tak sa ladis do holandskej farby :-D :-D Inak oranzova s cervenou je tiez moc pekna, to nie je zly napad. Ja to tiez nakoniec mozno zmenim, namiesto zlato-cervenej budem mat tmavo-zlto oranzovu :-D :-D
Odpovedať
Marfa pozeram, ze ty mas svadbu teraz v maji :-) Hmmm no tak potom nam o vsetkom porozpravas. Este nemas saty? Ja by som uz bola asi uz na nervy 3 mesiace pred svadbou ;-) Robite nejake darceky pre hosti, alebo davate nejaku malu pozornost? Ja som myslela, ze dam male cokoladky z nasimi menami a datumom. No este nesom rozhodnuta. Ked pozeram v pripravnych albumoch, ake maju niektore kocky pekne veci, tak si hovorim, ze uz sa musim pomaly do toho pustit
Odpovedať
Profilova fotka
athena to iste mi povedal otec, ze sa ladim do holandskej farby :-D No uz som si kupila cervene a orandzove lupene ruzi a vyzera to celkom zaujimavo... no vidis a to som bola na 100% presvedcena ze vyzdoba bude zlata... merilin vidis ja som ale trubka som si zabudla zmenit datum svadby :-N ja mam 12 septembra ako vy, len najprv mala byt 23 maja, lebo chcela som sa vydavat 23-oho to je moje stastne cislo, len nakoniec sme stvrdili ze je to velmi skoro a kedze sme v Holandsku tak do toho maja by sme nestihli nic vybavit, ved uz sa mi zacina zdat ze do toho septembra nestihnem vsetko co chcem :-D Takze idem si hned zmenit ten datum, aby to niekoho neplietlo... hmm a co sa tyka tych darcekov tak tiez som rozmyslala o cokoladkach alebo o pernickoch, sesternica pecie nadherne pernicky tak som rozmyslala ze mozno pernicky spravit hned aj s menami ako zasadaci poriadok, tak uvidime pre co sa nakoniec rozhodnem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?