Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
sarah00, saticky akurat momentalne zhanam ;-) a hostinu budeme mat v Kursalone v Piestanoch, tak sa trochu nacestujeme, ale mne sa to tam velmi paci, tak preto sme sa rozhodli takto :-) ozaj aku hudbu mas? nevies nahodou niekoho odporucit - ja totizto akurat zhanam :(
Odpovedať
athena, ja mám muzikantov z MA, drahý je odtiaľ a je to taká ich rodinná tradícia, na svadbách im hrajú práve oni. a tu na okolí vôbec neviem koho, lebo som sa o to nejak nezaujímala ešte :-)
Odpovedať
babuľky, kupovali ste aj svadobný bedeker? neviem, kde ho objednať a či sa vôbec oplatí držať ho doma :-.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika: no v stredu sa chystam navstivit zopar svadobiek -šaty pokukať. Lebo sa neviem rozhodnúť či si požičať alebo dať ušiť. Uvidíme čo ponúkajú v salónoch :-D Ono ja som vlastne začala až teraz sa viac o toto všetko zaujímať čo sa týka svadby, keď som si prečítala zopár príspevkov od Vás :-D kukám, že páni čo všetko už máte kúpené, objednané alebo rozmyslené čo a ako ... Neviem vôbec akého foto/video ani hudbu ... nevieš o niečo dobrom? koho budete mať Vy? No vieš je to moja prvá svadba a nemám skúseností :-D Ale ani to moc ľudí nevie - okrem rodičov - tak sa nemám koho opýtať ... Chceme im urobiť prekvapčo tak 2-3 mesiace pred svadbou :-D Neviem ale či sa nám to podarí. Kde budete mať Vy hostinu? a kde si si požičala šatočky? Ale som sa rozpísala .... chiiiiiiiii :-N
Odpovedať
ahojte my sme s drahym presunuli svadbu s 1.5.2010 na 19.9.2009 lebo v maji nam ziadna svadba nevyhovovala. Ale tak ako som si doteraz myslela kolko mam casu, tak sa mi teraz zda ze ho je malo. V akom stadiu priprav sa nachadzate co mate svadbu v septembri?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj motylik, no tiež patrím do toho klubu oneskorených vydajachtivých slečien :-D tiež som si myslela, že koooopec času ale tiež sa mi zdá, že akosi ho je málo. Neva, ... stihneme všetko neboj ;-)
Odpovedať
:-D hadam ano ale ked tu vidim ze niektore kocky chystaju svadbu dlllho predlho.. no ale hadam bude ako nebolo aspon bude sranda 8-)
Odpovedať
my sme sa ešte len rozhodli mať svadbu, takže sme tiež ešte len na začiatku 8-)
Odpovedať
Ahojte ;-) Athena7, mas dalsie krajanky. Vy ste sa urcite dohodli ;-) Sarah00 svadobny bedeker by si mala najst normalne v knihkupectve. :-) Dnes som si kupila casopis Svadba jar/leto. No nejako ma tam nic neinspirovalo
Odpovedať
merilin, dakujem za info, ty ho máš? že či sa to teda oplatí
Odpovedať
Cauko baby inak ak by ste zhanali svadobne doplnky(zavoj,rukavicky a stolu okolo pliec)tak viem predat svoje co som mala na svadbe sa symbolicku cenu,mam na predaj aj svadobne saty na cene sa vieme dohodnut ak ma niekto zaujem nech mi napise do rp,viem vam poslat fotky a info
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak vidim, ze sa celkom pekne "rozmnozujeme", to je super. Clovek tu zopar dni nie je a hned k nam pribudu novi ludkovia:-)! tak vitajte. Vidim babule, ze u niektorych pokracuju pripravy v plnom prude:-). Ja co som naposledy spravila, bolo asi pred tyzdnom, ze som si vyrobila styri varianty pierok, aby sa nam lahsie rozhodovalo, ktoru farebnu kombinaciu a aky druh viazania bude konecny:-). Inak sme sa nepohli v nicom. Marec uz ale taky "kludny" nebude:-). Musime ist povybavovat papiere, povolenia a vsetku tu byrokraciu, musime ist k panovi fotografovi vybrat svadobny album, do ktoreho nam povklada fotecky a chcela by som si ist pozriet popolnocne satky a ak nic nenajdem ist k pani krajcirke a porozpravat sa, ci by mi vedela nieco podla mojich predstav usit a bola by som rada, keby sa nam podarilo najst nejake pekne obrucky za normalnu cenu:-(. Roxan, prosim ta, kde ste si nasli obrucky? Lebo my co sme len tak zbezne pozerali, tak mam pocit, ze v kazdom obchode je to o tom istom len s tym rozdielom, ze niekde uz ani nevedia, co maju za to pytat. Co sa tyka "popolnocneho zladenia", tak to necham na polovicke. Kedze svadobne doplnky ladime k mojim satam, tak po polnoci sa budem snazit ja zladit k nemu:-). My darceky pre hosti davat pravdepodobne vobec nebudeme. Vsetkym sa podakujeme, dame im vysluzky a myslim, ze to bude bohate stacit. A inak trencanky:-), kam v trencine sa mi oplati ist pozriet satky a pripadne aj obrucky. Mozte napisat kludne aj do IP. Ideme totiz pozriet tetu s ujom a rada by som to spojila a isla sa popozerat do mesta:-). Dakujem pekne Ahojte
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lubinkas, urcite skoc do obchodneho domu Max - tam je jeden svadobny salon a maju super saty od Pronovias a San Patrick. Inak je tam potom v centre vela salonov (Afrodita atd) tak ked tak chod tam. A v Blave si uz bola pozriet v Pasarele? To je uplne namakany salon, to si nenechaj ujst!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Athena, ospravedlnujem sa, ja som sa zle vyjadrila, pretoze svadobne satky uz mam, ja som myslela na spolocenske, co by sa dali pouzit mozno aj ako popolnocne, ale radsej by som chcela asi kratkeho strihu:-). V Bratislavskej Pasarele som nebola, saty som si nakoniec pozicala v Nitre:-).
Odpovedať
ahojte, ja som si v sobotu uz zarezervovala saty v Nitre v Diamonde,ale teraz tak na ne pozeram,ze su sice krasne, ale nie je to ono.. :-( na nete som zbadala ovela krajsie - ale tie maju v Nicole.. co teraz??? :-(
Odpovedať
ja sa na šaty chystám najskôr na konci marca, mám teraz skúšky takže nemám vôbec chuť chodiť po salonoch 8-( 8-( 8-( 8-( . ale potooooom...už sa teším :-) myska, možno by si mala ísť skúsiť aj tie nové, ale to by bol asi problém so zálohou, že? ozaj,kto ste už rezervovali, v akej výške sa pohybujú zálohy za šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Myska, ja by som asi v prvom rade isla do Nicol tie satky skusit. Pretoze na internete mozu vyzerat nadherne, ale vobec ti nemusia sediet a v tom pripade, by si mozno bola spokojna so svojim vyberom v salone Diamond. Ja som bola v Nicole skusat a ani jedny saty mi uplne nesedeli a vsetky by mi museli prerabat, co sa mne velmi nepsacilo, pretoze som si tie saty nemohla na sebe uuuplne predstavit. Ak by sa ti saty naozaj tak veelmi pacili, tak mozno budes ochotna obetovat aj zalohu v salone Diamond. Ved uvidis kolko by ta vysli a vsetko veci s tym suvisiace. Ale mozno ze to vies, no upozornujem ta, ze v Nicole k svadobnym satam nic nepoziciavaju, musis si to bud doplatit alebo kupit a ceny su tam vyssie ako v Diamonde.
Odpovedať
no musim si ich aspon skusit :-( v salone Nicole som už bola predtym v Nitre ale tieto,čo som našla na nete tam vtedy nemali.. škoda..
Odpovedať
Profilova fotka
A vies naisto, ze ich tam teraz maju? pretoze nie vzdy maju v salonoch vsetky saty, ktore su vyobrazene aj na internete. Ale urcite si ich chod vyskusat a potom uvidis a mozno sa ti aj lahsie bude rozhodovat:-).
Odpovedať
Lubinkas, mala si pravdu, teraz som volala do Nicole, vobec nemaju model Mecenas..a čo som našla salóny čo ich majú,tak iba na východe - Michalovce,Prešov... hmmm tak aj tak dobre.. :) aspoň môžem kľudne spať.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis to a mas dusicku na mieste:-)
Odpovedať
a ty máš aké šatičky vybraté?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si vybrala taktiez v Diamonde zo serie znacky Sottero&Midgley:-). A ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, píšete o dušu ;-) myska7-ak myslíš la sposa mecenas šaty tak som si ich skúšala, a poviem ti že lahšie šaty som na sebe nemala, sú aj pekné ale strašne moc obkukane pôsobili na mna, minulý rok ich malo strááášne vela neviest, mám foto aj v albume zo skúšky tak kukni ak chceš.
Odpovedať
ja mám zo série Maggie Sottero :-)
Odpovedať
nevergona - nevadi mi, že su obkukané, veľmi sa mi páčia,ale to je aj tak jedno, lebo tu - Trnava,Galanta,Nitra, BA ich nikde nemajú.. teda aspoň som nič nenašla.. ale aj tak dobre,lebo by som zbytočne vymýšľala a už mám zarezervované tieto: http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovedať
Profilova fotka
myska7- tie saticky su krasne, nemas co lutovat sarah- svadobny bedeker maju aj v pante ale nezdalo sa mi to ze by mi nejako extra pomohol stoji cca. 10 eur. Tak je to na kazdom ja som sa az tam rozhodla ze ho nechcem. dany: Aj ja som si najskor chcela dat usit saty lebo som si jedny krasne nasla na nete ale keby mi ich mali objednat tak ma budu stat az 15000 a to sa mi uz zdalo dost. Nakoniec ked som pobehala salony v ZA tak som si vybrala a som spokojina. Najlepsie som sa citila v salonoch Elegant ... neviem presny nazov je to oproti inu centrum, urcite poznas, salon Kristina zlata pani aj ked tam na moju vysku nemali ani jedny saticky, salon Vanessa, a uzasne tetusky boli v salone nad malym tescom oproti tym novym garazam. A tam mali aj take velmi nove saticky. Ja som si tie svoje nakoniec nasla v salonne Vanessa. Ale treba vidiet a hlavne skusit lebo niektore aj velmi krasne si tazke a nevedela som si predstavit cely den to nosit. Tak byt na tvojo mieste aj keby som sa rozhodla si dat saty usit isla by som si odobne aspon skusit ako sa v tom budes citit. A fotografa my budeme mat pana Brata z fotostudia Daniel Hubinsky. Chceli sme priano pana Daniela ale ten uz v januari mal obsadene. Rozhodovala som sa este medzi panom Golejom. Nakoniec snubenec rozhodol pre pana daniela ale aj praca Golejovcov je krasna kukni aj do albumov vela bab ma od nich a aj maju svoju stranku. A DJ. Tam sme na svadobnom veltrhu nasli jedneho uzasneho pana Ivana len je z BA a tym sa to cele predrazovalo a vychadal az okolo 10000 poto zo zilinskeho kraja som dola spokojina s panom Eifelom a panom Zsirosom kedze moj drahy je z juhu tak nam vyhovovalo ze pan Zsiros vie aj madarsky tak sme sa rozhodli pre neho ale keby si chcela tak kontakt na toho Eifela ti mozem poslat. A viedeo mat nebudeme, nechceme aby sa ludia sledovali lebo ich tocia. Tak sme to zrusili. A neboj ja som zacala vybavovat skor lebo este chodim do skoly a nechcem zanedbat skolu tak si to riesim postupne a s kludom. Ty aj zijes v ZA alebo si mimo SR? Juuuj aj ja som sa riadne rozbehla..xixi
Odpovedať
veronika, dík za info nevergona, pozerala som tvoj albumík, krááááásne šatičky si si vybrala :-) . farbu výzdoby budeš mať fialovú? lebo ja by som veľmi chcela, ale neviem, či to nebude problém zohnať výzdobu v tejto farbe a všetky tie rôzne srandičky k tomu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak čaute ... páni tu ale riadne rýchlo pribúdajú riadky :-D píšeme ako draci. No čo raz darmo, informácie sú dobrá vec a hlavne keď ich dostaneš zadara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika: no presne veď chcem ísť preto popozerať tie šaty do salónov a uvidíme aké ceny dávajú. pak sa rozhodnem či ušiť alebo požičať. Ono to je so mnou ťažké, lebo ja by chcela také, ktoré ešte žiadna kočka nemala a to bude asi dosť drahé. Uvidíme :-N Ide so mnou mamina, tak už to vidím ako bude oči prevracať nad tými sumami :-D Idem kuknúť na tú stránku Golejovcov a Hubinského aké to je ... a môžeš aj hodiť kontakt do IP budem rada x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?