Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam ani saty, ani nic ine. :) ale nejaku predstavu mam, uz mam dokonca aj nejake odporucane salony, ze kam mam ist. :)) vy mate nejake odporucania na salony?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj minix! :-) Ja mam saty zo Senca z Angel´s. Ja som bola spokojna ako aj s vyberom, tak aj s personalom. Ked budes mat cestu okolo, zastav sa u nich. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, baby, vy ste v tomto skusene, kolko trva vybavenie obrucok a co to asi stoji? roxan, mas niekde satky aj odfotene?
Odpovedať
Profilova fotka
Roxan: Tak to je super, ze to mate takto poriesene. A vlastne bude to poschodie vase, co je super! A casom, ked nasporite peniazky, budete moct uvazovat o vlastnom. takto aspon nebudete zbytocne vyhadzovat peniazky do luftu na najomnom, ale mozte ich sporit. To je super! Minix: No ja ti v salonoch moc neporadim. Bola som v troch a v tretom som si rovno rezervovala. takze ja som nebola z tych, co si najprv obehaju, poskusaju, pozistuju a az potom vyberu, takze ti neviem pomoct:-). Ale je tu viacero tem tykajuch sa svadobnych salonov. Mozno ti viac pomozu tie;-).
Odpovedať
Profilova fotka
zial nemam, ale fakt maju krasne saty a dovolia ti fotit. Inak ponukaju aj dalsie sluzby: vyzdoba, aranzovanie, oznamka, doplnky od spodneho pradla po topanky, vecerne saty a dobre zlavy. obrucky nam robili cca 2-3tyzdne a platili sme velmi malo :-) , iba 5000 sk za oba. mali sme jednoduche, bez kamienok iba gravir mame ako ozdobu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie vsade vam dovolia fotit si saty? ci ako? daj tip na tie obrucky, lebo to vyzera zaujimavo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi - ano, aj ja si myslim, ze to takto bude dobre. Samozrejme, najlepsie by bolo od zaciaku byt iba v dvojici, ale ked sa neda, nic si s tym nenarobim. Nevadi, casom mozno... :-)
Odpovedať
Ak sa môžem zapojiť, v salone Angel´s v Senci majú naozaj neskutočný výber, z toľkej nádhery sa strašne ťažko vyberá ;-) A tie baby sú perfektné, mňa taký super prístup normálne prekvapil . . . Ak by si niekto vyberal šaty v salone Michaela v PK, dajte mi vedieť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Minix, nam obrucky aj s dobierkou trvali necele 3 tyzdne (presne tusim nejakych 18 dni). vsade kde sme sa pytali, tak vraveli, ze treba obrucky objednat minimalne 3 - 4 tyzdne pred svadbou, kvoli vyrobeniu a dodaniu. Doba zavisi aj od toho, kde si ich budete davat robit, pripadne kde budete kupovat. nas stali obrucky viac ako roxan (vysli nas okolo 14 000 Sk), pretoze mame kombinaciu zlata a aj jemny jednoduchy gravir z vrchu. Ale co sa tyka cenovych relacii, tak co sme pozerali v BA, tak jedna stala takmer tolko, kolko sme my dali za obe.
Odpovedať
Profilova fotka
V Blave mi skoro nikde nedovolili pouzit fotak. Obrucky mame z Galanty. zlatnictvo je smerom k nemocnici. Vola sa Sabina tusim. A k obruckam sme dostali aj pohare ake darcek. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, rada by som sa vyhla bratislave, lebo ceny su tak nekrestansky premrstene, ze to nie je normalne. Ja mam predstavu na obrucku biele zlato, na tom sme sa zhodli s drahým, tak dúfam, že to dobre dopadne a nájdeme. :) my mame stastie v tom, ze byvame sami dvaja, uz skoro tri roky, takze vieme, do coho ideme.
Odpovedať
Profilova fotka
No my byvame spolu len od augusta, a do tohto vikendu nam robil spolocnost este moj brat (o 5 rokov mladsi od nas), no od nedele byvame uz len sami dvaja;-). Takze uvidime, co to spravi:-)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute vidim ze riesite vela veci. Neviete mi este niektore poradit u koho by som zohnala peknu oranzovu vyzdobu BA alebo ZA? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
roxan: a mozez mi do posty napisat kde ti ju robia alebo mas nejake foto
Odpovedať
ahojte, babuľky objednávate, kupujete, alebo požičiavate aj dáždniky, keby čosi? kde by som zohnala nejaký pekný smotankový k šatočkám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja nie:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale myslim, ze ich dostanes kupit v svadobnych salonoch. AK chces teda "specialne svadobny":-). Neviem, ci sa da aj v inych obchodoch, ale zatial som nikde nevidela;-)
Odpovedať
dík, lubinkas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nie, ale moj fotograf ma vlastny a vezme zo sebou. Mozno aj tvoj ma, skus sa opytat. Alebo potom v kazdom lepsom svadobnom salone dostanes - ako hovori Lubi. Prijemny lov... ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, pozeram, ze uz ste niektore poriadne pokrocili:-) Ja som dnes bola v skole odovzdat diplomovku a index a prihlasila sa na statnice. Ufff! :-D Vsetkym vam tak zavidim, ze uz mate tolko toho pripraveneho. My mame este len zarezervovanu sobasiacu a miestnost, objednaneho fotografa a tam to hasne. Skusim este pred statnicami obehnut nejake saty... Myslite, ze bude problem najst nejake pekne saty 3 mesiace pred svadbou? Riesila uz ste niektora DJa alebo kameramana? Potrebovala by som idealne niekoho z okolia Nitry, kedze bude svadba nakoniec tam. Keby ste vedeli niekoho doporucit, potesim sa IPcke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kutka, tak tie statnice teda moc nezavidim, a som rada, ze to mam uz za sebou, ale urcite to dobre dopadne a o to viac sa budes moct potom tesit na svadbu:-)! Ja si myslim, ze so satkami nebudes mat problem. Je tooolko svadobnych salonov, ze urcite najdes tie prave, toho by som sa vobec nebala. Ved predsa kazda nevesta ma svoj vkus, takze urcite nejake pre teba idealne budu volne:-). Ja mam uz DJ s kameramanom porieseneho. Aj ked s kameramanom sa nam este nepodarilo stretnut, no mailom sme spolu komunikovali a stretko sa snad blizi:-). S DJ sme sa videli zatial raz a povedal, ze staci, ked sa mu ozveme v auguste, tak dufam, ze na nas nezabudne:-))) a nedohodne si nieco ine;-). Bohuzial z okolia Nitry a ani z BA uz nikoho ineho nepoznam:-(, takze v tomto ti neviem poradit, ale mozno ostatne babule budu vediet. tak vela stastia.
Odpovedať
No kocky, tak som sa dnes hecla a zlozila som zalohu za saty. Problem je len, ze mam dvoch favoritov a neviem sa rozhodnut... :-o
Odpovedať
Ahoj kutka, A medzi akymi dvoma sa rozhodujes?
Odpovedať
ahoj, prve uz su v albume :-)
Odpovedať
uz aj druhe, budem vdacna za kritiku:-))) tie prve su taka tazka romantika, ale su aj krasne a zaujimave zaroven, druhe su take lahke, bez vlecky... Neviem asi objektivne posudit, v ktorych vyzeram lepsie :-D Takze budem rada za akekolvek nazory:-)
Odpovedať
Ahoj kutka, No tak mne sa na Tebe viac pacia tie prve....Hlavne tym, ze Ti vytvaraju peknu postavu, kdezto tie druhe nie...Teda aspon podla mna ;-) Akej su farby? Ta vlecka vyzerala, akoby tam mala nadych zelenej alebo take nieco....
Odpovedať
No asi aj ja sa priklanam k tym prvym. Je tam taky sivy pruh cez pas a ta vlecka ma tiez cast, ktora je v takej sivo striebornej. Dokonca su tam udajne Swarowskeho krystaly... Je fakt, ze ma trocha viac zuzuju ako tie druhe, ale tie som popravde nemala moc dobre zatiahnute, takze mozno by sa este podaril nejaky skryvaci manever so slaninkou :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak to je super, zhodli sme sa :-) ;-) ;-) Ale ako hovorim, to je len moj nazor...Mne sa fakt na Tebe pacia viac, ako tie druhe, tie druhe su take nevyrazne a je to tam nejake moc pestre :-D :-D Samozrejme ale chod za svojim srdcom a vyber si tie, ktore sa Tebe najviac budu pacit a v ktorych sa budes citit super ;-)
Odpovedať
Okej, dakujem za nazor a za uprimnost :-D . Saty c. 1 dostali dalsi plusovy bod :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja davam hlas tiez za prve. Mne sa aj viac pacia, aj Ti stoja o mnoho lepsie ako tie druhe. A zaroven vypadaju "svadobnejsie". :-D Takze podla mna prve, ale volba je na Tebe. ;-) Ty vies, ktore su pohodlnejsie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?