Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
dominika - my budeme mat cirkevny sobas, ale dlzku nauk si neviem odhadnut. Niekde som pocula, ze 3stretka +1, kde si precvicime priebeh obradu. Ale kolko knazov, tolko zvykov, kazdy si urobi po svojom. No, asi som Ti nepomohla. :-N :-D
Odpovedať
Dakujem za mile privitanie x-) No, ten moj milovany je take tululum, lebo on by aj chcel, ale to su prenho vsetko take nepodstatne veci, ze mu to vsetko pride nejake nedolezite a ma pocit, ze na vsetko je casuuuuuu. Ked chcem, aby nieco zacal riesit, tak ma tak dlho vzdy natahuje, ze to nakoniec nevydrzim a zacnem to riesit sama... ale mozno som ja prehnane hystericka, zda sa mi, ze casu je malo a treba zariesit tolko veci, ze az. No to bol vylev :-D Budete mat niektora svadbu mimo sobasnu sien/kostol? My by sme ho velmi chceli mat na luke pred tou restikou, kde bude hostina, ale na urade sa tvaria nejako nepricetne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kutka, toto poznam, moj drahy tiez este aj teraz tvrdi ze je na vsetko cas a keby som sa do toho organizovania neobula ja, tak neviem neviem...ale ako som sa rozpravala s viacerymi babami ktore uz su vydate tak je vacsinou vsade to iste :-) Ked sme sa nedavno bavili o vyzdobe tak sa vyjadril ze len nejake sviecky a vybavene tak to som mu pekkne povedala ze toto si zariadim podla seba :-) Nuz namietat nemohol :-) :-)
Odpovedať
Kutka, my budeme mat civilny sobas na Trencianskom hrade a to je v pohode ;-)
Odpovedať
tak to je super, v Ntre robia hrozne ofuky s tym vraj, tak snad to klapne a este dufam, ze budeme mat vsetky kraaaasne pocasie :-)
Odpovedať
ahojte, roxan díky za rady aspoň mám predstavu, že čo a ako. Kutka nič si z toho nerob, všetko dobre dopadne...ja si myslím, že bez tých komplikácií by to ani nešlo...my sme si tiež zažili svoje , pretože miesto kde máme mať svadbu malo zmeniť majiteľa a to by sme tam už svadbu mať nemohli...ale nakoniec to dobre dopadlo lebo sa nedohodli na predaji...
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko prajem ... my sme včera boli v sáli ( bude to u nás na dedine v kul.dome) dať do reálu našu predstavu o tom ako sa dajú stoly ... a po dlhom prehadzovaní stolov to nakoniec vyšlo a každý bol spokojný 8-) Tak som rada ... jedna malá vecička je za nami ;-)
Odpovedať
Krasny piatok prajem vsetkym, No co, kde ste vsetky? Asi mate vsetky pauzu od vybavovaciek.... ;-) Ja idem dnes po praci pozerat aj s druzickami nejake tie saty pre ne, to zase bude, nakolko budem mat 4 druzicky a kazdej sa paci nieco ine :-| No dufam, ze nieco najdeme. Co budete porabat cez vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
krásny piatok prajem ... - athena držím ti palčeky pri zháňaní ... :-) ;-) veru ťažko sa vyberá, ak má každá iný štýl .. možno by nebolo zlé sa trafiť aspoň do jednej látky :-D ak to chceš mať v takom duchu ... - ja cez vík budem oddychovať a liečiť sa, bo včera som si natiahly nerv keď to tak musím už povedať na "zadku" ... nemožem ani chodiť poriadne a sedieť tiež ... najradšej by už bola z práce preč, ešteže dnes máme krátky deň... to je tak keĎ som sa včera bláznila so psom ... chcela sa hrať a takto som dopadla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ktore ste si vybrali oranzovu vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja :)
Odpovedať
ahojte x-) máme útlm s prípravami? asi viaceré, že? aj ja sa snažím dokončiť všetky skúšky a potom hurááááá svadbička :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babule, je tu niekto z okolia BA, TT, PK? Mám svadbu 12. 09. 2009, v sobotu som si zarezervovala šaty, a nejak sa mi prestali páčiť . . . Tak zháňam dobrú dušu, ktorej by som postúpila zálohu. Neviete o niekom?
Odpovedať
dominika, ahoj, nemáš foto šiat, alebo aspoň názov modelu?
Odpovedať
Mám foto, sarah00, pošlem ti? Sú požičané zo salónu Michaela v PK, záloha bola 70 €. Vraj sú úplne nové (a naozaj krásne žiarili), ale do septembra ich určite bude mať niekto na sebe . . . Ale myslím že je to vždy lepšie, ako keby im v salone viseli už pár rokov :-)
Odpovedať
dominika, sú biele? lebo ak áno, tak pre mňa nie :-) ja v bielej vyzerám hrozne :-(
Odpovedať
Áno, dokonca žiarivo biele :-) Ja síce v bielej nevyzerám hrozne (teda aspoň dúfam . . .) ale hrozne sa mi páči ivory farba, tam ma to ťahá viac ako k bielej. Keď ja som strašná, vôbec sa neviem rozhodnúť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dievčatá, už som tu dlho nebola, mali sme smutnú udalosť v rodine, opustila ma moja starká, tak som z toho bola trochu v šoku.no ale už nič nenarobíme, taký je život. :-( svadba bude tak ako je naplánovaná, starký povedal že ak sa nič iné nestane, tak je to ok. s prípravami trocha stojíme, máme nové iba drobnosti, pančušky, spod.prádlo pre miláčika a konečne sme našli aj krížik ktorý sa nám páči. a to je zatial asi všetko.ináč nechápem ako to tak rýchlo letí, pred chvílou bol viac ako rok do svadby..... :-) pekný den vám všetkým prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa takisto po včerajšku pridávam. :) aj ja som 12.9.2009 v Stupave, akurát ešte nemáme istý ten čas.
Odpovedať
Ahojte dievčatá, však sa nájde ochotná babenka, ktorá by si chcela požičať šaty zo svadobného salónu Michaela v PK? Ja som tam už za jedny zaplatila zálohu, ktorú nevracajú, ale tá pani je ochotná - buď si niekto zapožičia tie isté šaty, alebo môže aj iné, aj iný dátum ako mám ja (teda keď už nebudú rezervované). Viem, mala som zálohu zaplatiť, až keď som si bola 100% istá, ale to ja si nebudem nikdy :-) Pomôžte mi please . . .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Minix, tak ta teda vitam:-). Konecne niekto z "mojho" okolia:-). Kde budete mat sobas ak sa smiem spytat? Ahojte babule, dlhsiu dobu som sa neukazala, ale bola som odcestovana a mimo PC:-). U nas pripravicky tiez stoja. jedine co nam prislo pocas nasej nepritomnosti, boli obrucky. tak po navrate domov sme sa na ne hned vrhli, lebo sme boli straaasne zvedavi:-). Jedine co sa zacinam teraz po navrate trosku rozhliadat su kolaciky, inak neriesime momentalne nic. pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi, skade si? :) aby som ta ukludnila, vcera to, ze sme si zajednali termin na fare, bola prva vec, co sme urobili pre nasu svadbu-. :) Budeme to mat v stupavskej casti, nie v maste. A ty budes mat kde?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja byvam v DNV:-), ale sobas budeme mat v starom meste v BA:-). My si pomalicky vybavujeme veci, lebo ja nemam rada zhon a riesenie mnóhych veci naraz, tak pre moj klud v dusi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a saty uz mas zajednane? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, saty som si uz nasla - v Nitre:-). Ty uz mas predstavu ake by si chcela, pripadne bola si uz aj nejake skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, nove i trvale clenky klubu! :-) lubi -musim sa ti pohvalit... nastivila som si tu stranku s vyrezavatkami a hned som si aj nasla a zahednala. :-) je take krasne... :-D dakujem ti za radu. ;-) A ake su obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Roxi, nemas za co, rado sa stalo. Som rada, ze som pomohla. Obrucky su nadherne. Krajsie ako som cakala. Polovicka ked ich videla, tak jej zaziarili ocka a povedal, ze su take pekne, ze ju asi aj nosit bude:-D. Ake vyrezavatko si si objednala? nejake rohove, alebo klasicke, s nejakym tvarom;-). Mas aj nieco nove okrem toho? Lebo my nie:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nie krajkove, take podlhovaste. Take kvetinkove som si objenala, lebo mame v umysli si dat urobit oznamko s kvetinkovym motivom a chcem si udrzat aj pri menoviek taky "kvetinkovy nadych" :-) Co noveho mame? mala som trocha casu, tak som si vyrobila pierka pre hosti a vysila som si nase podbradnicky. :-D Asi tolko iba... Jaj, a konecne definitevne rozhodnutie, ze budeme byvat u nas. :-D Tomu sa strasne tesim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No super, tak gratulujem! Ak sa smiem spytat, budete byvat s tvojimi rodicmi v nejakom domceku? Ja mam pierka pre hosti zatial len rozrobene - resp. mam hotovych okolo 20 zatial a to pre rodicov, svedkov a starejsieho a postupne budem dorabat ostatne, pre hosti. ved mam este dooost casu, to ma ukludnuje:-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, mame rodinny dom poschodovy. Na poschodi mame 2izby a mame v plane si dorobit jednu kupelnu a ten vrch bude nasa rezidencia, kym nebudeme mat financne moznosti na vlastne byvanie. Rodicia dole, my hore. Ani ja som nerobila tieto veci, z dovodu zeby cas tlacil, len aby som sa nenudila... :-) Bola dobra zabava... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?