Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Ahoj merilin, ja tiez mam prirodzene biele, ako tu uz kocky spominali .... Ja si svoje saty kupujem, a su nehorazne drahe, moc cez moj rozpocet, ale vyskusala som tooolko siat, a tieto boli jednoznacne favorit (cena 2,400 libier :-( :-( tak budem mat pozicku ako hrom ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
merilin ahoj ja mam snehobiele a nemala som s tym problem mala sa k dispozici velky vyber aj na to ze mam c.44 a su nadherne este boli aj take ze uplne nove a ziadna nevesta ich nemala vysli s priamo s vyrobi.. a kolko ma stali ked som pocula cenu tak mi padla sanka.. za pozicanie 4500sk takze parada a k tomu mi usiju aj bolerko a zavoj s takej kraky ako je na satoch take super... ked este nemate tak ja som bola v galante salon gabriela mercedes je tam super slecna ktora je velmi zlata a este aj poradi.. este mi navrhla ze keby bol problem z obliekanim ze ma pride obliect a to v cene iba za cestu.. aj drahemu tam davam sit oblek s karsnych latok mali na vyber tiez za 4500sk takze aspon na niecom sme usetrili :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja som z Trenčína, a tiež mám svadbu 12.09.2009.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! :-) Ja budem mat oproti vami snehobiele saty. Aj povodne som chcela take a nastastie moje favoritky boli takej farby. Ale keby neboli vedla seba tie cisto biele a prirodzene biele, mozno by som ani nepovedala na tie druhe, ze nie su snehobiele. Pozicovne za moje saty su 5000,- sk. Velmi sa tesim, ze tak lacno budem mat take dokonale saty... :-D sarah - budem mat saty zo Senca a v tom salone maju tusim iba znacku sincerity justin alexander, tak zrejme aj moje su z tejto kolekcie. :-D Presny model neviem takto narychlo, lebo ich maju cislovane.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj, dominikav! ;-) Krasny datum... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominikav ahoj nie si nahodou moja kolegyna?? nerobis BA
Odpovedať
Ahoj dominikav, Aj ja som z Trencina ;-) A kde budete mat svadbu a hostinu, uz mas vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte budúce nevestičky :-) athena7- nádherné šatičky, teším sa s tebou že si si už vybrala(myslím, že sú zaslúžené, po tolkom behaní :-D ) roxan-dakujem ohladom tých obrúčok(môjmu drahému, teda mne zabudli na jeho meno dať mäkčeň, takže na obrúčke ho mám ako Matko :-D , aspon je to originál) merilin-som presvedčená, že budeš krásna nevesta aj ked nie v snehobielych šatách, a tvoja mamina bude s teba celá preč :-D uvidíš. a konečne sme si rezervovali DJ.uff ;-)
Odpovedať
ahojte, pripájam sa k šatičkám - ja budem mať smotanové, alebo farba šampanské :-) no nebudú biele, aj keď povodne som chcela, ale fakt tá biela farba pristane len tmavším typom, a tým ja teda ozaj nie som, takže som sa s bielimi rozlúčila, aj keď nerada, lebo som mala vybraté krásne šatky alebo boli iba biele ;-(
Odpovedať
Ahojte baby dominikav - vitaj :-) takze si z Trenčina? hmmm. Athena7 - mas tu dalsiu krajanku, vy ste sa snad dohodli :-D A tie saty su velmi pekne. Takže konečne mas tie svoje a cena... tie saty stoja zato. ;-) Zajtra idem zaplatit zalohu za tie svoje saty.
Odpovedať
Ahoj merilin, Dakujem! ;-) Aj ja idem zajtra zaplatit zalohu za moje saty ;-) :-) :-) Tak budem na Teba mysliet hehe. A hurt sa na vsetko ostatne haha Prajem krasny zvysok dna babule ;-)
Odpovedať
ahojte, pýtali ste sa na hostinu. My ju budeme mať v Ode- dome armády, jedlo z reštaurácie jánošík... ja už tiež mám šaty...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dominikav, tak to budete mat dobre v Ode...to som nevedela, ze aj tam mozu byt svadby ;-) Inak baby Trencanky, mozno sa stretneme niekde vonku na foteni....Ak uvidite niekde nevestu, tak sa chodte spytat, ci je na 'mojasvadba' :-D :-D Mozno sa tak aj konecne stretneme ..... ;-) Ja som si dnes zajednala zivu hudbu na svadbu, tak teraz uz chyba len DJ ;-)
Odpovedať
v podstate tam svadby ani nebývajú, len tam pracuje snúbencov otec a má na starosti všetky podujatia tak preto, inak by nás ten prenájom úplne zruinoval
Odpovedať
ahojte, athena, tak už máš hudbu? nakoniec sa podarilo? a koho si vybrala? a budete mať aj DJ, my len živú hudbu, chlapci vraj dokážu zahrať aj repete a to je asi na moderné na svadbu aj dosť :-D :-D :-D babuľky idete sa fotiť pred sobášom alebo až po? my až po sobáši a po prvom jedle, a asi to trenčianskych teplíc, ak bude dobré počasie, inak netuším kde :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, supis Tahena, ze sa vam podarila uz hudba, takze chyba len DJ;-)! Sarah, my sa budeme fotit pred sobasom. Aby sme si fotenie mohli viac uzit a netlacil nas cas´:-). Uz sa na to velmi tesim, po stretnuti s fotografom, som bola uplne nadcena:-):-):-)!
Odpovedať
Dobre ranko kocky, sarah00 - zajednali sme Myjavsku cimbalovku, ktora bude hrat od 17:00 do asi 23:00 v prestavkach s DJ-om. Co sa tyka fotenia, my sa budeme fotit tesne po sobasi, kym nasi hostia budu mat nachystany maly koktejl na Trencianskom hrade (pre Delovej Baste). Dame im nieco na pitie a nejake male kanapky na jedenie a pritom im bude vyhravat muzika. Aspon im cas rychlejsie ujde a nevsimnu si, ze my tam nie sme.
Odpovedať
Ahojte baby Sarah00 - my sa ideme fotit pred obradom, aby sme nemali stresy. Niekedy teraz na jar alebo zaciatkom leta mame mat predsvadobne fotenie, tak sa aj celkom tesim. Ze vraj je velmi zlaty ten fotograf. A finalny vystup bude fotokniha. Athena7, uplne ako z rozpravky ;-) Musim sa vam pochvalit... :-) dnes som bola zaplatit zalohu za saty. A nasla som este jedny krasne, ktore som nevidela. Vecer ked dojdem z prace alebo zajtra rano ich hodim do albumu a poviete mi vas nazor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) My sa ideme fotit pred obradom, kedze bude cirkevny sobas a navyse aj vela hosti, tym padom dlha gratulacia, chceme vsetko stihnut za svetla. Obrad bude iba o stvrtej a potom si urobime aj neake skupinkove fotky. Juj, uz sa tesim! :-D Neviem presne s kym sa zvyknu robit tieto fotky, ale zopar urcite chcem s mojim jednym najlepsim kamosom, s mojim knazom. x-)
Odpovedať
tak to máte dobre, že idete pred sobášom, ja by som tiež chcela, ale drahý je odo mňa ďaleko, takže pred obradom u nás nehrozí. dúfam, že všetko stihneme. aj sobáš sme dali už skôr asi 14.00 alebo 14.30 a naši hostia to budú musieť nejakú tú hodinku a viac vydržať bez nás. dúfam, že muzika sa postará o dobrú zábavu :-)
Odpovedať
Merilin, Gratulujem!! ;-) Ja som tiez bola dnes zaplatit zalohu, saticky by som mala mat usite na konci juna. Ale sa tesiiiim :-) :-) A co sa tyka sobasa - tie, co budete mat civilny sobas - budete si vymienat nejake osobne venovania? Lebo mne sa to zda bez toho take studene....no neviem
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj Athena, no myslim, ze u nas take nieco nehrozi:-). ja by som to asi nezvladla povedat, resp. ak ano, tak by sa mi strasne triasol hlas:-) a moja polvicka na taketo veci a prejavovanie emocii pred ludmi uz vobec nie je, on sa strasne hanbi:-). Aj som to doma navrhla, ze by sme mohli nieco take spravit, nieco ako slub jeden druhemu, ale nepreslo mi to zatial:-))). tak uvidime, ale skor asi nie. "skraslime" si obrat tym, ze budeme mat zivu hudbu a asi jednu kamosku, ktora nam zaspieva. Ale je to podla mna pekne, ked si dvaja sami nieco napisu ... ;-)
Odpovedať
No kocky, takze mam tie fotky v albume. No viac - menej su uz rozhodnuta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Merilin, a ako ak sa smiem spytat;-)? Mne sa tie "nove" saticky veeelmi pacia:-).
Odpovedať
Aj mne sa velmi pacia. Neviem sa rozdhodnut. Ta pani vo svadbonom salone vravela, ze si ich kludne mozem prist zamenit. No neviem....
Odpovedať
Profilova fotka
Mas urcite teraz velku dilemu. No mne sa asi o nieco viacej pacia tie okolo krku. Su niecim ine a velmi zaujimave a pekne. Ale samozrejme rozhodnutie je na tebe:-).
Odpovedať
Merilin, tie 'okolo krku' su velmi pekne, ale mne sa na Tebe viac pacia tie povodne. Podla mna tie s krkom su moc vysoke na Teba....proste mne sa viacej pacis v tych povodnych ;-) ale samozrejme rozhodnutie je na Tebe...ktore sa Tebe viacej pacili?
Odpovedať
ahojte, ja mám tiež šaty zajednané, ale bohužiaľ som sa v nich neodfotila, lebo nechcem, aby sa mi opozerali... potom by som stále hľadala iné..
Odpovedať
Dobry napad dominikav, ja mam sice svoje odfotene, a stale sa na nich pozeram, ale nezda sa mi, ze by som stale hladala ine kvoli tomu ;-) A co teraz zhanas ineho? Ja idem 'lovit' svadobnu cestu, prstene a saty pre druzicky a draheho oblek. Ach jaj!
Odpovedať
V podstate momentálne sa už chystáme, že pôjdeme za farárom, pretože ešte sme tam vôbec neboli...Ale sobáš máme v trenč. turnej, takže hádam bude volný celý deň... Hudbu už máme, fotografa tiež je to rodinný známy, kamaraman sa vybavuje..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?